Opičí muž / Monkey Man

Netflix, Amazon atd.

Moderátor: filip

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Opičí muž / Monkey Man

Příspěvek od Brocc »

Michaela2 píše: 08 dub 2024 11:45 Kdo mi přijde total mimo, je Filip Švarc :D
Nejhorší byl Jakub Saic. Tomu toho mladého rytíře skutečně věřit nešlo. Když pak Jakuba Saice poučoval Joel Edgerton o životě, tak to bylo vcelku směšný.

Hlavně, tady těch 12 let rozdílu je daleko horších než třeba těch 13 mezi Ruffalem a Šromem, to je jasný. Věk sem, věk tam. Když se chce, tak i 12 je víc než 13.

Vcelku se dá čekat, že Marek Lambora bude po Duně na Dabingforu všude, jako to bývá po každém velkém, úspěšném filmu, ale nemyslím, že zrovna tady by byl skvělá volba. Ale ani Vojtěch to není, zrovna v kategorii kam spadá Patel nemá český dabing největší nouzi, takže mi přijde škoda to suplovat někým z kategorie jiné.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Opičí muž / Monkey Man

Příspěvek od Stanley Roe »

Stejně, film, co šel před pár dny do kin... To se muselo dabovat na tak černou kopii obrazu, kde sotva zasvítily oči. :D Dabéři často neví, co vůbec dabují. Ještě pořád mám v netradičním obsazování herců dabéry u pana Pospíchala důvěru. Snad to vyjde i tentokrát.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Opičí muž / Monkey Man

Příspěvek od Michaela2 »

Brocc: Já tu sice lobuji za hlasově staršího dabéra kvůli nemladistvému vzhledu herce, ale Kubík ten už je sakra jinde :lol: ač patří k mým nejoblíběnjějším mužským dabérům :)

Nicméně má kritika se týkala tohoto spojení :shock:
filip píše: 08 dub 2024 11:09 Filip Švarc - Sharlto
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Opičí muž / Monkey Man

Příspěvek od Darth Vader »

Brocc píše: 08 dub 2024 15:23 Hlavně, tady těch 12 let rozdílu je daleko horších než třeba těch 13 mezi Ruffalem a Šromem, to je jasný. Věk sem, věk tam. Když se chce, tak i 12 je víc než 13.
Ano, sice 13 let, ale Ruffalo nevypadá zas tak mladě v MCU (snad kromě prvních Avengers), takže mi ten rozdíl nepřijde zas tak markantní. Tady ale Dev Patel vypadá přesně na to, kolik mu je, přestože má vousy. Za mě se na něj prostě hlas Vojty nehodí, a to jak barvou, tak věkem.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Opičí muž / Monkey Man

Příspěvek od Brocc »

Michaela2 píše: 08 dub 2024 16:21 Nicméně má kritika se týkala tohoto spojení :shock:
filip píše: 08 dub 2024 11:09 Filip Švarc - Sharlto
Ano, já jsem si tvojí reakce prvně nevšimnul. On pan Pospíchal režíroval myslím i Bestii a tam obsadil Radovana Klučku, což je taky dost daleko od ideálu, takže ještě pár pokusů a třeba to vyjde než ty slepý uličky vybere.
Odpovědět

Zpět na „Dabované novinky - Online videotéky“