Deadpool & Wolverine - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 503
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od John B »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | DEADPOOL & WOLVERINE

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=EuYGXEI6hT4
V českém znění: Ondřej Brousek - Ryan Reynolds (Wade Wilson / Deadpool), Jiří Dvořák - Hugh Jackman (Logan / Wolverine), Kateřina Seidlová - Leslie Uggams (Slepá Al), Jan Teplý - Matthew Macfadyen (Paradox), Jan Šťastný (komentář) a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2024
gar-mogoth
Příspěvky: 55
Registrován: 03 srp 2013 14:36

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od gar-mogoth »

Brousek mi tam sedí, ale Dvořák, přestože se na Jackmana za mě hodí, je úplně zbytečné přeobsazení. Obzvlášť když dřív režisér i jen na pár vět dodržel Pavla Soukupa nebo Miloslava Študenta.
A ten Vulverýn mě teda zabíjí.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Ondřej Brousek zní fajn, ale zbytek obsazení nějak nepobírám...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

Jiří Dvořák Jackmanovi hrozně sluší :twisted: :-:
Kateřinu Seidlovou vždycky ráda slyším, mám ji ráda už od Beverly Hills, ale na 80letou babičku? :lol:
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

V 7 filmech, v tolika mluvil Zdeněk Mahdal Jackmana jakožto Wolverina, ale tady se to nezvládne dodržet.. Kdyby byl obsazen alespoň Jan Šťastný, který si Jackmana dal ve filmu Wolverine, ale ne, tady se obsadí zase někdo úplně jiný. Po třetím MCU Spider-Manovi jsem teda čekal, že se takové fanservis „výjimky“ pro české diváky mohou stát, ale zjevně se zase změnily pravidla hry.

Ondřej Brousek za mě super volba, troufl bych si i říct, že dokonce lepší než můj navrhovaný Saša Rašilov. Oproti filmu Free Guy mi přijde, že je více vymluvený a panem Žďánským více vypiplaný, a to je dobře.

Vyslovování slova Wolverine jako Vulverýn zní hrozně, ale toto jediný je pochopitelný. Neubráním se však myšlence, že to mohli nechat jako Volverýn, když jsou na to Češi těch cca 20 let zvyklí.

Obsazení Leslie Uggams bylo v Deadpoolech hrozné, ale tady je to snad ještě horší.
Ne každý nový dabing je špatný.
DAW
Příspěvky: 11
Registrován: 24 srp 2022 16:41

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od DAW »

NE NE NE NE NE NEEEEE!! Ale notaaaaaaak... Strašně mě takovýhle rozhodnutí mrzí, Zdeněk Mahdal je pro mě Wolverine už od dětství. Vždycky jsem pak koukal na Wolverine 2013 jenom v angličtině, protože jsem Šťastnýho vůbec nedával, a teď budu jako muset i u tohohle filmu?!
Ale hold takhle to je, takže jak to uděláme dále? Zkusíme si sehnat Mahdala sami a složíme se na něj, nebo jdeme rovnou na AI? :D
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 503
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od John B »

Michaela2 píše: 22 dub 2024 19:10 Jiří Dvořák Jackmanovi hrozně sluší :twisted: :-:
Naprosto souhlasím, zní na něm "k*rva" dobře :D

Tuším, že Zdeněk Mahdal v Mistrech dabingu říkal něco ve stylu, že nesnáší tohle precizní dabování přesně a na vícero opakování a za mě by až tak vhodnej nebyl a klidně by nemusel ani projít castingem... ;)

Ondřeje Brouska je osobně čekal a jsem spokojen. Ve Free Guyovi byl super a v MCU nikoho velkýho nedělal, takže za mě nebyl důvod přeobsazení.
Darth Vader píše: 22 dub 2024 19:10 Vyslovování slova Wolverine jako Vulverýn zní hrozně, ale toto jediný je pochopitelný. Neubráním se však myšlence, že to mohli nechat jako Volverýn, když jsou na to Češi těch cca 20 let zvyklí.
Ono to "vulveryn" je ale správně. To, že to někdo 20 let zaváděl blbě, neznamená, že by se to nemělo začít říkat správně. To je jak kdyby někdo Skywalker vyslovoval "skajvelkr" a mělo by to tak být, protože to někdo 20 let říká. To zní jak když učitelé angličtiny jsou schopní vyslovovat slovo pancake (palačinka) jako "pancajk" s čímž jsem se fakticky setkal a paní taky byla naprosto přesvědčená, že to 20 let říká správně. Takže by to i přes to, že je to špatně měla říkat dál?
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 230
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Obelix »

John B píše: 22 dub 2024 20:15 Ono to "vulveryn" je ale správně. To, že to někdo 20 let zaváděl blbě, neznamená, že by se to nemělo začít říkat správně. To je jak kdyby někdo Skywalker vyslovoval "skajvelkr" a mělo by to tak být, protože to někdo 20 let říká. To zní jak když učitelé angličtiny jsou schopní vyslovovat slovo pancake (palačinka) jako "pancajk" s čímž jsem se fakticky setkal a paní taky byla naprosto přesvědčená, že to 20 let říká správně. Takže by to i přes to, že je to špatně měla říkat dál?
Zrovna tady to vidím jako "citovku". Pokud to v češtině dost výrazně připomíná slovo "vulva", taky bych se tomu vyvaroval, i když je to správně. Nicméně zrovna Deadpool by na to mohl udělat nějakou vtipnou narážku. :D

Podobně jsme se nedávno u Maria zdráhali použít refrén Bowserova šlágru "Píčis". :lol:
Naposledy upravil(a) Obelix dne 25 dub 2024 00:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od Brocc »

Jenže to se pak udělá nějaká taková "výhybka" a pak je tu desítky let havran, i když v těch překladech nemá co dělat, například. V tý angličtině to zní stejně, tak nechápu v čem by měl být problém.

Jiank celkově je mi smutno z těch reakcí, nikdo neřeší, jak vypadal třeba právě překlad (ten konec s tím kokešem) a že Deadpoolovi "hrozí" dabing, který bude povedený. Ne, nedodržel se dabér, spláchněte to hajzlíku. "Fanoušci" dabingu, vskutku.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Deadpool & Wolverine - trailer

Příspěvek od TmavyCyklista »

"Chci změnu, ale nemeňte to."
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“