Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | POLICAJT V BEVERLY HILLS: AXEL F

TRAILER A: https://www.netflix.com/watch/81751246
V českém znění: Martin Dejdar - Eddie Murphy (Axel Foley), Jan Šťastný - Kevin Bacon (kapitán Grant), Otakar Brousek ml. - Paul Reiser (Jeffrey Friedman), Michal Holán - Joseph Gordon-Levitt (detektiv Bobby Abbott), Jan Szymik - John Ashton (John Taggart), Alexej Pyško - Judge Reinhold (Billy Rosewood), Gustav Bubník - Bronson Pinchot (Serge)

Pro Netflix - 2024
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Moc bych si přál, kdyby nakonec vyšel Oldřich Kaiser, ale to už bych chtěl asi moc. Martina Dejdara jsem nečekal, ale pořád lepší než Zdeněk Mahdal, alespoň za mě. Kdyby byl ve výsledném filmu pan Dejdar, tak bych s tím byl taky v pohodě. Jinak jsem rád za dodržení Alexeje Pyška a Otakara Brouska ml., ještě kdyby pak vyšel i Jiří Prager. Budu doufat v co nejlepší výsledek.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Za mě jedině Zdeněk Mahdal nebo Oldřich Kaiser, nikdo jiný. Hlavně ne někdo, kdo Axela ani jednou nedaboval. Ale jelikož je to Netflix, tak bych se nedivil, kdyby toto obsazení už zůstalo.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Pan X »

Jaj tak to jsem fakt nečekal. Je vidět, že Netflix se to snaží obsadit originálně. Tak by mohli zkusit oslovit Oldřicha Kaisera. Zajímalo by mě, jestli to tvůrci tohoto dabingu aspoň zkusí či zkusili. Mě osobně na Eddieho pan Dejdar nesedí. Kdyby se vrátil pan Kaiser, byl by to nejlepší dabingový návrat všech dob. :-:
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Naprosto souhlasím, kéž by vyšel Oldřich Kaiser. Doufám, že ho osloví. Podle mě by stačilo, aby projevovali alespoň trochu lidského přístupu a věřím, že by do toho pan Kaiser šel.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

Tak s Dejdarem bych se na to dívat nemohla, já tam prostě slyším Barta Simpsona a přijde mi to děsně směšný :D Nicméně Jan Šťastný zní na Bacona skvěle :-:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od bloom »

Darth Vader píše: 27 dub 2024 12:42 Za mě jedině Zdeněk Mahdal nebo Oldřich Kaiser, nikdo jiný.
Pokud se u vedlejších postav bude navazovat na dabingy předchozích dílů, tak by Axela měl dabovat Tomáš Juřička, který roli převzal po Oldřichu Kaiserovi a daboval ho ve dvojce a trojce. Darth Vadere, zrovna u tebe bych nečekal, že budeš navrhovat zažitého obsazení hlavní role v rámci série po 20 letech. :cry: :cry: :cry: :cry: U jiných bych překvapený nebyl, ale u tebe ano. Zklamal jsi mě. :!: :!: :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Bohužel, ale je to tak. Olda Kaiser je prostě skvělý Eddie a na tom se shodnu i já.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od bloom »

Proč tedy navrhuješ přeobsazení p. Mahdalem?
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Zajímalo by mě, kde jsem ho navrhoval. Napsal jsem jen svůj názor, že za mě jedině Kaiser nebo Mahdal :D
Ne každý nový dabing je špatný.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“