Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Nejen pohádky se dabují
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9385
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Šílený Max: Zběsilá cesta

DABING: Kino

V českém znění: Jan Maxián - Chris Hemsworth (Dementus), Viktorie Taberyová - Anya Taylor-Joy (Furiosa), Eliška Voráčková - Alyla Browne (malá Furiosa), Filip Švarc - Tom Burke (Praetorian Jack), Dalibor Gondík - Josh Helman (Šourus), Jiří Krejčí - Nathan Jones (Riktus), Jan Šťastný - Lachy Hulme (Immortan Joe), Jitka Jirsová - Charlee Fraser (Mary Jo Bassa), Ladislav Cigánek - Angus Sampson (Organik Mechanik), Pavel Novotný - Lachy Hulme (Rizzdale), Zdeněk Maryška - John Howard (Lidožrout), Petr Pospíchal - George Shevtsov (Dějepisec), Tomáš Karger - David Field (Kentus), Pavel Tesař - David Collins (Smrádě), Petr Gelnar - Ra Romahn (Kondor), Jaroslav Horák - Peter Stephens (strážce Ropanova), Radek Hoppe - Matuse (Fičák), Otto Rošetzký - Lee Perry (Brokovátor), Michal Gulyáš - Guy Spence (pan Davidson), Hana Ševčíková - Elsa Pataky (pan Norton), Roman Hajlich - Ian Roberts (pan Harley), Ondřej Kavan - CJ. Bloomfield (Kolohnát), Petr Neskusil - Clarence Ryan (vrchní Šmíra), Tomáš Borůvka - Goran Kleut (Octoboss), Jolana Smyčková - Elsa Pataky (Generálka), Klára Nováková - Dylan Adonis (Valkýra), Richard Haan - Quaden Bayles (Vlče), Jaroslava Brousková - Dawn Klingberg (Ranhojička), Filip Damek, Diana Popelářová, Jakub Štěpán, David Voráček, Viktor Zavadil

Překlad: Martin Petřík
Produkce: Lenka Skřečková, Tereza Trunčková
Zvuk: Lukáš Polifka
Mix: Deluxe Media
Asistent režie: Filip Damek
Dialogy a režie: Vladislav Kracík
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions - 2024
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9385
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Furiosa: Sága šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od filip »

Role Dementa byla nabídnuta mimojiné i Petru Lněničkovi, Davidu Švehlíkovi či Filipu Blažkovi - v daný termín ale bohužel neměli čas. To jen na osvětlenou, myslím, že v diskuzi u návrhu obsazení už na toto téma bylo řečeno až až, takže to asi není třeba rozebírat znovu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Eminem007
Příspěvky: 391
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Eminem007 »

WOW :o tak tohle vypadá neskutečně náramně hezky, absolutně bych vůbec nečekal že by to mohlo jít do kin s českým dabingem :-:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím s uživatelem Eminem007. :-: :-: Megaa se na dabing těším. :-: Obsazení parádní po všech směrech. :-: Takže, už jenom počkat na tu premiéru. :P Filipe, děkuju za obsazení pana Maxiána. :-: Jako fanoušek tohoto spojení si dabing užiji o to více. Nedávno jsem koukal opět na poslední Avengers, kde se mi opět potvrdilo jak skvěle dokáže Honza nadabovat Chrise. Ať si říká kdo chce, co chce. Bohužel některým toxickým komentářům zde v tématu se určitě nevyhneme. Známe jaký lidi jsou.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od TmavyCyklista »

Filipe, my víme, že ty budeš hájit LS za každou cenu, však je to to nejúžasnější studio, ale prostě vidím obrázky z filmu a hned je mi jasný, že Maxián je megamimózní spojení.

Pane X, mně spíš přijde toxický to tvoje neustálý rozplývání nad vším, protože každej dabing je eňo ňuňo a lidi asi nesmí vyjadřovat nesouhlas.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Mark LS »

Souhlasím s Panem X, taky dost chválím obsazení Jana Maxiána, ale už teď se dost děsím toho, jaké šílené toxické komentáře se tady objeví a to zejména od Brocca, jak je bohužel jeho "dobrým" zvykem. :roll: :-x
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Brocc »

Fakta a argumenty jsou toxická věc když se vám nehodí do krámu, že? Zrovna od tebe Marku, který tu skutečně předvádí toxické chování to sedí. Tvoje mazání postů aby reakce vypadala nesmyslně, manipulace s anketami a arogantní reakce jakmile se nedejbože někdo splete v dabérovi apod.. :D Než začnete používat slova, tak si zjistěte co znamenají.

Nebudu okolo lidí, kteří jsou mimo realitu našlapovat po špičkách. Pouze lhaní, překrucování a tvrzení na základě dojmů. Sice tu na mě štěkáte, ale od začátku mi nejset schopní vyvrátit jedinou věc. V čem se pletu? Nechte si Honzu, já si nechám pravdu. :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Michaela2 »

TmavyCyklista píše: 28 dub 2024 09:29 ale prostě vidím obrázky z filmu a hned je mi jasný, že Maxián je megamimózní spojení.

Pane X, mně spíš přijde toxický to tvoje neustálý rozplývání nad vším, protože každej dabing je eňo ňuňo a lidi asi nesmí vyjadřovat nesouhlas.
100%

Takže jsou spokojeny oba tábory. Dabingovým narkomanům ( ti, co jsou závislí na zvyku, at je to sebevětší nonsens) byla aplikována jejich pravidelná dávka zvyku přímo do žíly, no a my ostatní bychom to mohli pojmout jako komedii a jít se do kina zasmát. Akorát že mě by vyvedli, jak bych se tlemila pokaždé, kdy Maxík za Hemswortha pípne :D
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Furiosa: Sága Šíleného Maxe / Furiosa: A Mad Max Saga

Příspěvek od Brocc »

Já jsem spokojený. Furiosa a Vulverýn opět ukázali úroveň některých lidí tady. U Deadpoola, přesto, že proběhlo vynikající obsazení, tak tam do 10 vteřin byla hromada ukňučených příspěvků a ukázal se i místní dabingový popelář.

Beru filipa za slovo a věřím, že byla snaha to udělat správně, dopadlo jak dopadlo, originál je k dispozici. Na to já mám filmy moc rád, abych si je kazil poslechem Honzova mutování.
Odpovědět

Zpět na „Dabované novinky - Kino“