Právě je 24 čer 2024 15:09

anketa o 3. místo

Anketa do 22 črc 2024 14:35

Aleš Procházka (Mrtví muži netančí)
3
7%
Bohdan Tůma (Měsíc nad pouští)
1
2%
František Strnad (Umění boje)
1
2%
Filip Jančík (Námořní pěchota - Nova)
1
2%
Gustav Bubník (Sedmé znamení - VHS)
1
2%
Ivan Jiřík (Vpich)
0
Žádná hlasování
Ivo Novák (Američtí draci - AMC)
1
2%
Jan Šťastný (Terminátor - Nova)
7
17%
Jaromír Meduna (Vetřelci)
1
2%
Jiří Bartoška (Terminátor - kino)
0
Žádná hlasování
Jiří Schwarz (Take Me Home Tonight)
3
7%
Jiří Valšuba (Spoušť)
0
Žádná hlasování
Ladislav Cigánek (Smrtící hrozba - VHS)
0
Žádná hlasování
Libor Hruška (Propast - VHS, Terminátor - Prima)
7
17%
Libor Terš (Krvavé ulice / Ulice plné krve, Zloději času)
1
2%
Lukáš Vaculík (K2 - Nova - 1. + 2. dabing )
1
2%
Martin Velda (Chuť zabíjet)
0
Žádná hlasování
Michal Dlouhý (K2 - DVD, Susanin plán - ČT)
3
7%
Michal Jagelka ("Myšlenky zločince")
0
Žádná hlasování
Oldřich Vlach (Jade)
1
2%
Pavel Soukup (''Sedm statečných'')
2
5%
Petr Jančařík (Terminátor 2: Den zúčtování - DVD)
1
2%
Stanislav Lehký ("Mandalorian")
0
Žádná hlasování
Vladimír Hauser (Tombstone - VHS)
2
5%
Vladislav Beneš (Propast - Nova)
1
2%
Zdeněk Mahdal (Asteroid - VHS, Král Škorpion: Cesta za mocí)
0
Žádná hlasování
Zdeněk Maryška (Grindhouse: Planeta Teror)
1
2%
Zdeněk Podhůrský (Dokonalý voják)
3
7%
 
Celkem hlasů: 42

anketa o 3. místo

Anketa do 22 črc 2024 14:32

Bohdan Tůma (Hodná, drsná holka, Plavba snů: Marrakéš, "Případ pro dva" - 21. série)
4
11%
Filip Jančík ("Klaun", "Wolffův revír")
0
Žádná hlasování
Ivo Novák (Smrtelné odhalení)
0
Žádná hlasování
Jakub Saic (Cíl: svoboda, Rozmarné jaro: Osudné tajemství)
7
19%
Jan Kolařík ("Policie Hamburk" - 1. série)
5
14%
Jan Šťastný ("Kobra 11" - 19. série)
4
11%
Jiří Krejčí (Osudové setkání)
0
Žádná hlasování
Jiří Valšuba ("Berlín, Berlín")
0
Žádná hlasování
Libor Hruška (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - 1. dabing TV Barrandov)
2
5%
Marek Holý (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - Prima, Katie Fforde: K čertu s Davidem)
1
3%
Marek Libert (Inga Lindström: Osudová výměna, Lilly Schönauer: Utkaná láska "Powder Park")
1
3%
Martin Sláma (Láska jako vyšitá - JOJ, "Policie Hamburk" - 6. série)
7
19%
Martin Sobotka (Rosamunde Pilcher: Kde začala láska)
0
Žádná hlasování
Martin Velda ("Kobra 11" - 2. série)
2
5%
Petr Burian (Utta Danella: Letní šálek čokolády - Prima)
0
Žádná hlasování
Pavel Vondrák (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - 2. dabing TV Barrandov, "Vraždy v Kitzbühelu")
0
Žádná hlasování
Petr Gelnar ("Kriminalista", Láska u fjordu: V zajetí lásky)
0
Žádná hlasování
Petr Jančařík (Inga Lindström: Mraky nad Sommarholmem)
1
3%
Petr Lněnička (Nečekané dědictví)
3
8%
Petr Svoboda ("Údolí Divokých růží")
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 37
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek

Přihlásit se  •  Registrovat

Kdo je online

Ve fóru je celkem 456 uživatelů :: 6 registrovaných, 1 skrytý a 449 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 1509 uživatelů dne 12 srp 2015 01:53

Statistiky

Celkem příspěvků 203868 • Celkem témat 45797 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 9699 • Nejnovějším uživatelem je Mkcz3490