Právě je 18 kvě 2024 06:27

anketa o 1. místo

Anketa do 15 čer 2024 14:27

Aleš Procházka (Mrtví muži netančí)
0
Žádná hlasování
Bohdan Tůma (Měsíc nad pouští)
1
2%
František Strnad (Umění boje)
1
2%
Filip Jančík (Námořní pěchota - Nova)
0
Žádná hlasování
Gustav Bubník (Sedmé znamení - VHS)
1
2%
Ivan Jiřík (Vpich)
0
Žádná hlasování
Ivo Novák (Američtí draci - AMC)
0
Žádná hlasování
Jan Šťastný (Terminátor - Nova)
2
5%
Jaromír Meduna (Vetřelci)
4
9%
Jiří Bartoška (Terminátor - kino)
0
Žádná hlasování
Jiří Schwarz (Take Me Home Tonight)
0
Žádná hlasování
Jiří Valšuba (Spoušť)
1
2%
Ladislav Cigánek (Smrtící hrozba - VHS)
0
Žádná hlasování
Libor Hruška (Propast - VHS, Terminátor - Prima)
2
5%
Libor Terš (Krvavé ulice / Ulice plné krve, Zloději času)
0
Žádná hlasování
Lukáš Vaculík (K2 - Nova - 1. + 2. dabing )
1
2%
Martin Velda (Chuť zabíjet)
0
Žádná hlasování
Michal Dlouhý (K2 - DVD, Susanin plán - ČT)
1
2%
Michal Jagelka ("Myšlenky zločince")
0
Žádná hlasování
Oldřich Vlach (Jade)
0
Žádná hlasování
Otakar Brousek ml. (''Dobrodružství s.r.o. / Společnost Adventure'' - Nova / AXN])
11
25%
Pavel Soukup (''Sedm statečných'')
1
2%
Pavel Šrom (Asteroid - Nova, Honba za pokladem, Hranice šílenství, ''Zákon a pořádek: Zločinné úmysly'')
8
18%
Petr Jančařík (Terminátor 2: Den zúčtování - DVD)
2
5%
Stanislav Lehký ("Mandalorian")
1
2%
Vladimír Hauser (Tombstone - VHS)
1
2%
Vladislav Beneš (Propast - Nova)
1
2%
Zdeněk Mahdal (Asteroid - VHS, Král Škorpion: Cesta za mocí)
2
5%
Zdeněk Maryška (Grindhouse: Planeta Teror)
0
Žádná hlasování
Zdeněk Podhůrský (Dokonalý voják)
3
7%
 
Celkem hlasů: 44

anketa o 1. místo

Anketa do 15 čer 2024 14:21

Bohdan Tůma (Hodná, drsná holka, Plavba snů: Marrakéš, "Případ pro dva" - 21. série)
1
3%
David Novotný (Inga Lindström: Letní noc, "Případ pro dva" - 24. série)
10
26%
Filip Jančík ("Klaun", "Wolffův revír")
1
3%
Ivo Novák (Smrtelné odhalení)
0
Žádná hlasování
Jakub Saic (Cíl: svoboda, Rozmarné jaro: Osudné tajemství)
4
10%
Jan Kolařík ("Policie Hamburk" - 1. série)
3
8%
Jan Šťastný ("Kobra 11" - 19. série)
1
3%
Jiří Krejčí (Osudové setkání)
1
3%
Jiří Valšuba ("Berlín, Berlín")
0
Žádná hlasování
Libor Hruška (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - 1. dabing TV Barrandov)
2
5%
Marek Holý (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - Prima, Katie Fforde: K čertu s Davidem)
0
Žádná hlasování
Marek Libert (Inga Lindström: Osudová výměna, Lilly Schönauer: Utkaná láska "Powder Park")
2
5%
Martin Sláma (Láska jako vyšitá - JOJ, "Policie Hamburk" - 6. série)
3
8%
Martin Sobotka (Rosamunde Pilcher: Kde začala láska)
0
Žádná hlasování
Martin Stránský (Utta Danella: Letní šálek čokolády - Barrandov)
6
15%
Martin Velda ("Kobra 11" - 2. série)
3
8%
Petr Burian (Utta Danella: Letní šálek čokolády - Prima)
0
Žádná hlasování
Pavel Vondrák (Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - 2. dabing TV Barrandov, "Vraždy v Kitzbühelu")
1
3%
Petr Gelnar ("Kriminalista", Láska u fjordu: V zajetí lásky)
0
Žádná hlasování
Petr Jančařík (Inga Lindström: Mraky nad Sommarholmem)
0
Žádná hlasování
Petr Lněnička (Nečekané dědictví)
1
3%
Petr Svoboda ("Údolí Divokých růží")
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 39
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek

Přihlásit se  •  Registrovat

Kdo je online

Ve fóru je celkem 72 uživatelů :: 3 registrovaní, 0 skrytých a 69 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 1509 uživatelů dne 12 srp 2015 01:53

Statistiky

Celkem příspěvků 204189 • Celkem témat 45526 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 9646 • Nejnovějším uživatelem je piqeros