Impresionisté / The Impressionists

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Impresionisté / The Impressionists

Příspěvek od Džejňulka »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Zdeněk Hruška - Richard Armitage (mladý Claude Monet), Jan Maxián - Charlie Condou (Auguste Renoir), Jiří Prager - Andrew Havill (Édouard Manet), Jiří Hromada - Julian Glover (starý Claude Monet), Jiří Čapka - Aden Gillett (Edgar Degas), Pavel Šrom - James Lance (Fredéric Bazille), Aleš Procházka - Will Keen (Paul Cézanne), Lucie Kožinová - Amanda Root (Alice Hoschedé), Andrea Elsnerová - Isobel Pravda (Camille Monetová), Petra Hanžlíková (uvedena jako Petra Tišnovská) - Ellie Piercy (Victorine), Vladimír Fišer (titulky), Petra Jindrová - Ella Kenion (Suzanne Monetová), Jaroslav Kaňkovský, Jan Vondráček, Tomáš Juřička,Jiří Plachý, Miriam Chytilová, Marek Libert, Michal Dlouhý, Monika Žáková, Jiří Schwarz, Michal Jagelka a další

Překlad: Petra Mertinová
Dialogy: Jana Mertinová
Dramaturg: Jarmila Hampacherová
Mistr zvuku: Jiří Meixner
Asistentka režie: Eva Maxová
Vedoucí produkce: Miloš Kostner
Vedoucí dramaturg: Michael Málek
Šéfproducent: Vladimír Tišnovský
Režie českého znění: Zdeněk Hruška
Vyrobila: Česká televize, 2007

2. DABING
V českém znění: David Švehlík - Richard Armitage (mladý Claude Monet), Filip Čapka - Charlie Condou (Auguste Renoir), Otakar Brousek ml. - Andrew Havill (Édouard Manet), Dalimil Klapka - Julian Glover (starý Claude Monet), Miroslav Táborský - Aden Gillett (Edgar Degas), Lukáš Hlavica - James Lance (Fredéric Bazille), Svatopluk Schuller - Will Keen (Paul Cézanne), Zuzana Mixová - Amanda Root (Alice Hoschedé), Eliška Nezvalová - Isobel Pravda (Camille Monetová), Lumír Olšovský, Ladislav Cigánek, Martina Randová, Jindřich Hinke, Bohuslav Kalva (titulky) a další

Překlad: Petr Florián
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy: Magdalena Bartoňová
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: Společnost SDI Media pro Viasat History 2010
Naposledy upravil(a) Džejňulka dne 31 srp 2017 23:35, celkem upraveno 8 x.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Impresionisté

Příspěvek od Džejňulka »

mám pouze info k titulkům 3. dílu (ze 3), ale doplnila jsem i některé další dabéry, které jsem poznala z odposlechu.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Impresionisté

Příspěvek od Sagres »

Petra Tišnovská - Ellie Piercy (Victorine)
Petra Jindrová - Ella Kenion (Suzanne Monet)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Impresionisté

Příspěvek od Džejňulka »

Hned to doplním, děkuji, jen by mě zajímalo, kdo byla ta Suzanne Monet. Víš, přemýšlela jsem o tom už když jsem tohle téma zakládala.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Impresionisté / The Impressionists

Příspěvek od bloom »

Doplněn dabing Viasat History.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“