Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od Newmy »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: AXN, Nova
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Anse Hatfield), Jan Šťastný - Bill Paxton (Randall McCoy), Pavel Šrom - Tom Berenger (Jim Vance), Michal Holán - Matt Barr (Johnse Hatfield), Filip Švarc, Anna Brousková, Petr Burian a další

Překlad: Filip Zrak
Dialogy: Anetta Hortvíková
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Režie: Martin Velda
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2012

2.DABING: Film+ (Dabingový název: Hatfieldové a McCoyové)
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Anse Hatfield), Libor Bouček, Pavel Šrom, Tomáš Juřička, Ladislav Cigánek, Ivo Novák, Marika Šoposká, Ivana Korolová, Jakub Saic, Petr Burian, Zbyšek Horák (titulky) a další

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Pavel Davídek
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Fidler
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time v roce 2015
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od Budy »

Obsazení vypadá pěkně. Ale co mě fakt mrzí, že Miroslav Donutil si Costnera asi vážně nenadabuje.
18.05.2008 – 07.05.2015
maly kozel
Příspěvky: 116
Registrován: 12 srp 2008 22:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od maly kozel »

S Donutilem se asi můžeme u Costnera rozloučit no. Já bych i nevím co dal za Oldřicha Víznera.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od Budy »

Říkám si, že když už ho někdo dokáže obsadit na Depardieua, tak problém s Costnerem by nemusel být.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od bloom »

Slyšel jsem s Miroslavem Donutilem rozhlasový rozhovor a vyjádřil se v něm ve stylu, že Costnera už dneska dabují jiní a že když má na dabing čas, tak dabuje hlavně GD. Pak ještě dodal, že by na dabing měl i více času, ale že se ho produkce bojí oslovit, protože si o něm myslí, že má málo času. :D

Jak jsem už zmínil v tématu Muže z oceli - dobrou alternativou do vyzrálejších rolí by mohl být Vladislav Beneš, ve filmu Bez východiska se podle mě jednalo o doboru kombinaci.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od Budy »

Kdyby dostal film s Costnerem do ruky Filip Jančík, tak bych se nebál, že by byl obsazen někdo jiný než Miroslav Donutil. Tedy, že by se o to alespoň nepokusil.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od bloom »

Osobně si myslím, že účast MD v některých DVD dabinzích není zásluhou až tak Filipa Jančíka, jako spíš produkce ze studia Soundwave, kde Miroslav Donutil dabuje Depardieua (až na jednu výjimku) pravidelně, ba dokonce i jiné herce.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od DAN K. »

ufff, tohle jsme teda nerozdejchal. pred mesicem jsem byl nadseny, kdyz jsem videl film prezidentske volby s opravdu vynikajicim dabingem v rezii martina veldy, kde zdenek mahdal podava vyborny vykon. Tuto miniserii jsme po dvaceti minutach vyplnul, protoze zatimco costner podava vykon, za ktery si pravem odnesl nejprestiznejsi televizni cenu, ZM to tak nejak nazaivne cte a jeho vykon vubec ani nekoresponduje s costnerovym vyrazem ve tvari, jak kdyby daboval nekoho jinyho a costner do toho omylem otviral pusu. ale tady je asi prvotni problem, ze se na tu roli ZM vubec nehodi. je mi jasne, ze produkce trvla na spjatych hlasech, ale tohle je presne ten duvod, kdy je dodrzovani spjatych hlasu spatne. naslo by se tak 20 vhodnejsich daberu, jan stastny se potom ve sve roli snazi uplne zbytecne, protoze tahle miniseriie je v ceskem zneni naprosto nekoukatelna, uz jsem dlouho nevidel neco tak dobryho (v originale), co by bylo dabingem takhle strasne zniceno.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od kubik-dulik »

Minisérie prošela také Novou (respektive kanálem Fanda). Neví někdo jestli tam byl tento dabing a nebo měla Nova vlastní? Díky.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hatfieldovi a McCoyovi / Hatfields & McCoys

Příspěvek od Newmy »

Přidán druhý dabing Film+
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“