Pacific / The Pacific

Moderátor: Sen

Re: Pacific / The Pacific

Příspěvekod Jack_6428 » 22 bře 2010 21:18

S tím Radimem máte pravdu lidičky...je to 1:1, ještě větší podoba než u Vetchého :lol:

Jinak dnešní díl... Dabing je super, bylo více prostoru k dialogům, než v prvním díle, tudíž i více dabingu a jsem v tomto ohledu dost spokojený. A když čte p. Pospíchal titulky, je radost ho poslouchat. Jeho "HBO uvádí" a "Pro HBO, vyrobila společnost SDI Media, v roce 2010." mne vždy dostane do kolen. :D

Co se však týče seriálu, i když se mi druhý díl líbil (trochu více než ten první), nemůžu se zbavit pocitu stereotypu. Jak to říct... když je den, tak se relaxuje nebo se sbírají mrtvoly... a když je noc, není nic vidět a střílí se o sto šest. Chápu, že to tak možná i bylo, ale chtělo by to malinko oživit. Když je to podle skutečnosti, čekal bych, že se těm hrdinům budou věnovat víc. Zajímaj mě jejich životy a tak... zkrátka mi nestačí 3-minutový proslov na začátku každého dílu, ten beru pouze jako kvalitní dokumentární doplněk. Snad to bude v dalších dílech lepší, když už kolem toho byl takovej bum. Říkám, seriál vypadá pěkně, postavy jsou sympatické, ale obávám se nudy :mrgreen: Ale máme ještě 8 dílů před sebou, tak se uvidí...

K dialogům doplněna Petra Jindrová, která měla na starosti dnešní díl.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 29 bře 2010 20:06

Z dnešního dílu doplněny 4 nové hlasy:
Alois Švehlík, Zlata Adamovská, Dana Černá, Petr Pelcer

Tenhle dabing je fakt třída, jsem rád, že HBO/SDI nešetřili :)
A dnešní díl byl takovej, co mi chyběl, takže spokojenost. :P
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 05 dub 2010 20:31

Dnešní díl opět dobrý, taková trošku oddychovka, ale fajné. Je to oproti prvním dvoum dílům vítaná změna a déšť vypadá v HD fakt pěkně :)

Doplnil jsem do úvodního postu hlasy z tohoto dílu:
Jan Vlasák, Michal Holán, Petr Burian, Radek Hoppe, Ivan Jiřík, Bohdan Tůma, Vanda Konečná

Musím říct, že se nám to pěkně rozrůsta, skvělá práce pane Pospíchal :-:
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 12 dub 2010 19:59

Další vyvážený díl, začíná se mi to docela dost líbit. Snad bude posledních 5 dílů stejně dobrých. :P
Doplněný z dnešního dílu Vladimír Fišer, který potěšil :)
Byly tam ještě dva nové hlasy, ale bohužel jsem je nepoznal a v titulcích nebyly.
Jinak, padlo tam dneska pár slušnejch hlášek :mrgreen:

P.S. Zdá se mi to nebo sem už nikdo jinej už 4.týdnem nenapsal ? :lol: To se vám to vážně nelíbí ? :lol:
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 19 dub 2010 22:53

Tak dnes žádné nové hlasy nebyly, ale díl opět dobrý a Vladimír Fišer, na to kolik mu je, mě neustále svým skvělým výkonem překvapuje! :-:
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 04 kvě 2010 01:22

Doplněn Petr Gelnar. Ten seriál se vyvýjí docela slibně a dabing je výborný :)
Jack_6428

Příspěvekod Jack_6428 » 17 kvě 2010 20:24

Tak jo, poslední díl je za námi. Musím říct, že to bylo zajímavé. Čekal jsem od toho sice víc, ale nebylo to špatný. Jen mi to přišlo takový... nesourodý, každej díl jinej. V Bratrstvu to bylo taky, ale nebylo to tak znát, bylo tam něco navíc.Technicky vynikající. Co se týče dabingu, tak opravdu výtečná práce a děkuji HBO, že obsadilo tolikero lidí. Myslím, že 38 je pěkné číslo :)

Z dnešního dílu doplněny: Hana Talpová, Bohuslav Kalva, Kristýna Skalová.

Ten konečný proslov byl pěkný a překvapilo mne, že několik lidí stále ještě žije, pěkné.
Jack_6428

Příspěvekod Joseph » 20 kvě 2010 23:08

Super dabing, btw. konečný proslov četl Lukáš Hlavica
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Joseph

Příspěvekod oberon » 24 kvě 2010 13:38

Trochu nechápu, proč Sadlera nemluvil Švehlík.
oberon
Senior admin

Příspěvekod Joseph » 24 kvě 2010 15:36

Já spíše proč nedaboval Jamese Badgea Dalea David Novotný, když ho daboval ve čtyřiadvacítce, kterou měl na starost také stejný řejža. Ale Vetchý se často neslyší, za to jsem rád.
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Joseph

PředchozíDalší

Zpět na Minisérie