Česká televize

Česká televize

Příspěvekod filip » 28 říj 2008 17:06

Obrázek

Adresa: Na Hřebenech II 1132/4, 14700 Praha
Web: http://www.ceskatelevize.cz/
Ředitel: Ing. Petr Dvořák, MBA
Vedoucí realizace dabingu: Pavel Fuchs

ČESKÁ TELEVIZE (1992-současnost)
FILMY:
2021 Agatha a Ištařina kletba (režie Mikuláš Pánek)
2021 Agatha a podstata vraždy (režie Mikuláš Pánek)
2021 Agatha a půlnoční vraždy (režie Mikuláš Pánek)
2021 Alice Miranda: Královský vánoční ples (režie Miriam Chytilová)
2021 Anděliny Vánoce (režie Miriam Chytilová)
2021 Armáda pěti mužů (režie Miriam Chytilová)
2021 Azul (režie Jiří Kodeš)
2021 Cesta piráta (režie Veronika Veselá)
2021 Dráček Zog a létající doktor (režie Iva Valentová)
2021 Gagarin: První ve vesmíru (režie Jiří Kvasnička)
2021 Gorila a já (režie Alice Hurychová)
2021 Hackshaw Ridge (režie Jiří Kvasnička)
2021 Horko jako v červnu (režie Vladimír Žďánský)
2021 Houdini (režie Miriam Chytilová)
2021 Hřích (režie Jiří Kvasnička)
2021 Charing Cross Road č. 84 (režie Jiří Kvasnička)
2021 Jack Strong (režie Petr Pospíchal)
2021 Jak vycvičit draka: Úsvit dračích závodníků (režie Alice Hurychová)
2021 Klaun (režie Miriam Chytilová)
2021 Klér (režie Elmar Kloss)
2021 Komisař Montalbano: Hnízdo zmijí (režie Martin Velda)
2021 Komisař Montalbano: Choulostivá záležitost (režie Martin Velda)
2021 Komisař Montalbano: Pyramida bahna (režie Martin Velda)
2021 Léto (režie Jiří Kodeš)
2021 My Fair Lady (režie Michal Vostřez)
2021 Nejvelkolepější věc (režie Iva Valentová)
2021 Ne-ne a velká voda v Podlesních lázních (režie Iva Valentová)
2021 Ne-ne se smrskl (režie Iva Valentová)
2021 Neskutečný život Bustera Keatona (režie Iva Valentová)
2021 Od dvanácti do tří [Dodabovaná scéna] (režie Jiří Kodeš)
2021 Orel přistává (režie Petr Pospíchal)
2021 Ošklivé Káčátko (režie Iva Valentová)
2021 Ovečky a vlci: V rouše beránčím (režie Iva Valentová)
2021 Pan Čokoláda (režie Petr Pospíchal)
2021 Pan Jones (režie Elmar Kloss)
2021 Parazit (režie Vladimír Žďánský)
2021 Peklo je pro hrdiny (režie Vladimír Žďánský)
2021 Píseň bez konce (režie Veronika Veselá)
2021 Přeběhlík (režie Martin Velda)
2021 Přes 110. ulici (režie Vladimír Žďánský)
2021 Sjezdař (režie Jiří Kvasnička)
2021 Sluník, Ludvík a sněhový stroj (režie Iva Valentová)
2021 Světlo (režie Iva Valentová)
2021 Tenkrát podruhé (režie Petr Pospíchal)
2021 Tryskouni: Velký včelí únos (režie Jana Stejskalová)
2021 Tygr, který přišel na čaj (režie Miriam Chytilová)
2021 Valentýnský Madagaskar (režie Alice Hurychová)
------
2020 Ali (režie Mikuláš Pánek)
2020 Alice Miranda: Přátelé navždy (režie Miriam Chytilová)
2020 Amundsen (režie Jiří Kodeš)
2020 Buffalo Bill a Indiáni (režie Michal Vostřez)
2020 Edmond (režie Petr Pospíchal)
2020 Fritz Lang (režie Michal Vostřez)
2020 I jako Ikaros (režie Elmar Kloss)
2020 Ivanhoe (režie Jiří Kvasnička)
2020 Jeremiah Johnson (režie Vladimír Žďánský)
2020 Ježíš Nazaretský (režie Jiří Kodeš)
2020 Když vyleze pavouk (režie Elmar Kloss)
2020 Kilo Dva Bravo (režie Jiří Kvasnička)
2020 Krakatoa, na východ od Jávy (režie Jiří Kvasnička)
2020 Královna Margot (režie Elmar Kloss)
2020 Kvarteto rohů - Na vrchol hory (režie Iva Valentová)
2020 Kvarteto rohů - Výlet k moři (režie Iva Valentová)
2020 Lev pouště (režie Vladimír Žďánský)
2020 Loupež (režie Michal Vostřez)
2020 Ludwig van Beethoven (režie Mikuláš Pánek)
2020 Madame Sans-Gene (režie Jiří Kodeš)
2020 Maminka je v Americe, potkala Buffalo Billa (režie Miriam Chytilová)
2020 Moje léto v Provence (režie Jiří Kvasnička)
2020 Nestřílejte! (režie Jiří Kvasnička)
2020 Ohromující Howard Hughes (režie Martin Velda)
2020 O léčivé vodě (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Oni a Silvio 1 (režie Jiří Kodeš)
2020 Oni a Silvio 2 (režie Jiří Kodeš)
2020 Otěže na krku (režie Elmar Kloss)
2020 Peklo v Pacifiku (režie Jiří Kodeš)
2020 Poslední rodina (režie Elmar Kloss)
2020 Prasátko Peppa: Speciál (režie Vladimír Žďánský)
2020 Rajská zahrada (režie Jiří Kodeš)
2020 Rasputin (režie Elmar Kloss)
2020 Rock’n Roll (režie Petr Pospíchal)
2020 Sejmout Irčana (režie Jiří Kodeš)
2020 Složka 64 (režie Mikuláš Pánek)
2020 Soví příběh (režie Miriam Chytilová)
2020 Super Medvěd (režie Martin Velda)
2020 Supr třída v oblacích (režie Alice Hurychová)
2020 Svět kočky Marnie (režie Miriam Chytilová)
2020 Šnek a velryba (režie Iva Valentová)
2020 Utop se, nebo plav (režie Petr Pospíchal)
2020 Zibilla (režie Miriam Chytilová)
------
2019 25. hodina (režie Jiří Kvasnička)
2019 54 hodin (režie Mikuláš Pánek)
2019 Aféra Spiegel (režie Vladimír Žďánský)
2019 Ať žije Zafari (režie Jiří Kvasnička)
2019 Bílá velryba (režie Alice Hurychová)
2019 Bolest (režie Elmar Kloss)
2019 Cesta do říše krále pírek (režie Mikuláš Pánek)
2019 Conni a její kamarádi (režie Iva Valentová)
2019 Conni a její kamarádi - Tyranosaurovo tajemství (režie Iva Valentová)
2019 Čarodějka Lilly a začarované Vánoce (režie Martin Velda)
2019 Čarovný kamínek (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Čistka (režie Elmar Kloss)
2019 Dalida (režie Elmar Kloss)
2019 Detektiv od vedle (režie Mikuláš Pánek)
2019 Dimitri a zvláštní překvapení (režie Martin Velda)
2019 Django (režie Elmar Kloss)
2019 Dokud nás svatba nerozdělí (režie Petr Pospíchal)
2019 Dráček Zog (režie Iva Valentová)
2019 Francouz (režie Petr Pospíchal)
2019 Grantchester: Vánoční speciál (režie Alice Hurychová)
2019 Hlava nebo orel (režie Elmar Kloss)
2019 Hokus pokus Albert Albertson (režie Martin Velda)
2019 Hopskoč a vánoční stromek (režie Martin Velda)
2019 Churchill (režie Petr Pospíchal)
2019 Jako bumerang (režie Elmar Kloss)
2019 Jeden provaz, jeden kolt (režie Elmar Kloss)
2019 Kirikou a muži a ženy (režie Vladimír Žďánský)
2019 Křiváci (režie Jiří Kvasnička)
2019 Kulka pro generála (režie Alice Hurychová)
2019 Léto s Marnie (režie Alice Hurychová)
2019 Lila, dívka z knihy (režie Miriam Chytilová)
2019 Loupeživý Krysák (režie Mikuláš Pánek)
2019 Lovci duchů na ledové stopě (režie Alice Hurychová)
2019 Malá vlčí Kniha špatnosti (režie Iva Valentová)
2019 Malý kapitán (režie Iva Valentová)
2019 Marie Terezie II (režie Alice Hurychová)
2019 Miru Miru: Ježkova píseň (režie Jakub Hejdánek)
2019 Miru Miru: Jsem ananas (režie Jakub Hejdánek)
2019 Muž, který pronásledoval sám sebe (režie Michal Vostřez)
2019 Očím skryté (režie Alice Hurychová)
2019 Otázky a odpovědi (režie Martin Velda)
2019 Pravda (režie Elmar Kloss)
2019 Profesor Layton a věčná pěvkyně (režie Jiří Kodeš)
2019 Q Pootle 5: Šťastné a vesmírné (režie Mikuláš Pánek)
2019 Rosa Luxemburgová (režie Vladimír Žďánský)
2019 Rytíř Zrezlík - Kovový randál (režie Martin Velda)
2019 Situace je zoufalá, nikoliv však vážná (režie Jiří Kodeš)
2019 Stanice Komančů (režie Martin Velda)
2019 Supr třída (režie Alice Hurychová)
2019 Supr třída na škole v přírodě (režie Alice Hurychová)
2019 Supr třída v divadle (režie Alice Hurychová)
2019 Supr třída na fotbale (režie Alice Hurychová)
2019 Šarlatová sůl (režie Jiří Kodeš)
2019 Tajemství (režie Elmar Kloss)
2019 Tajemství ledového kvítku (režie Martin Velda)
2019 Velikánský medvěd (režie Jiří Kodeš)
2019 Velké nesnáze v malé Číně (režie Vladimír Žďánský)
2019 Voják v modrém (režie Vladimír Žďánský)
2019 Wendy (režie Alice Hurychová)
2019 Za jedné bouřlivé noci (režie Martin Velda)
2019 Za vodou (režie Vladimír Žďánský)
------
2018 Abulele (režie Jana Semschová)
2018 Adidas versus Puma (režie Alice Hurychová)
2018 Alfa a Omega: Legenda o zubaté jeskyni (režie Vladimír Blažek)
2018 Alfa a Omega: Rodinná dovolená (režie Vladimír Blažek)
2018 Alfa a Omega: Vánoční dobrodružství (režie Vladimír Blažek)
2018 Alfa a Omega: Velké vlčí hry (režie Vladimír Blažek)
2018 Cézanne a já (režie Elmar Kloss)
2018 Daleké obzory (režie Jiří Kodeš)
2018 Dvorní šašek (režie Jiří Kodeš)
2018 Esa z pralesa: Dobytí jižního pólu (režie Jiří Kvasnička)
2018 Fantastický mazel (režie Vladimír Žďánský)
2018 Fidel (režie Jiří Kodeš)
2018 Hrad Strašidlák (režie Iva Valentová)
2018 Lola na hrášku (režie Iva Valentová)
2018 Lovci hlav (režie Mikuláš Pánek)
2018 Madigan (režie Mikuláš Pánek)
2018 Malý Houdini (režie Jiří Kodeš)
2018 Malý rytíř Trenk (režie Vladimír Blažek)
2018 Manchurianský kandidát (režie Vladimír Žďánský)
2018 Mladý Karl Marx (režie Jiří Kvasnička)
2018 Moje žirafa (režie Mikuláš Pánek)
2018 Mosazný terč (režie Jiří Kvasnička
2018 Muž na výpomoc (režie Mikuláš Pánek)
2018 Osudová přitažlivost (režie Michal Vostřez)
2018 O zakletém králi a odvážném Martinovi (režie Jiří Kodeš)
2018 Pan učitel Žába (režie Jana Semschová)
2018 Phantom Boy (režie Mikuláš Pánek)
2018 Podivné vyšetřování (režie Jiří Kvasnička)
2018 Poslední hranice (režie Mikuláš Pánek)
2018 Přelud (režie Mikuláš Pánek)
2018 Přes kosti mrtvých (režie Alice Hurychová)
2018 Příšerka Molly (režie Iva Valentová)
2018 Rána na oplátku (režie Jiří Kodeš)
2018 Rico a Oskar, ukradený kámen (režie Alice Hurychová)
2018 Rico a Oskar, zlomené srdce (režie Alice Hurychová)
2018 Sedm můžu na zabití (režie Jiří Kodeš)
2018 Stát vs. Fritz Bauer (režie Alice Hurychová)
2018 Stefan Zweig: Sbohem Evropo (režie Elmar Kloss)
2018 Strom na věšení (režie Mikuláš Pánek)
2018 Thór – Legendy z Valhally (režie Vladimír Žďánský)
2018 Wiplala (režie Libor Hruška)
2018 Zaječí škola: Strážci zlatého vejce (režie Miriam Chytilová)
2018 Zmizelá a obviněná (režie Mikuláš Pánek)
------
2017 Agrese (režie Elmar Kloss)
2017 Coluche (režie Elmar Kloss)
2017 Divoká banda (režie Mikuláš Pánek)
2017 Dobré ráno, Vietname (režie Jiří Kodeš)
2017 Dokonalé vánoce (režie Iva Valentová)
2017 Enid (režie Vladimír Žďánský)
2017 Hafí a odznáček za zdobení (režie Jiří Kodeš)
2017 Hammett (režie Mikuláš Pánek
2017 Havran nezbeda - Velký závod (režie Iva Valentová)
2017 Jmenoval se František (režie Alice Hurychová)
2017 Karsten a Petra - na safari (režie Jana Semschová)
2017 Karsten a Petra - slaví Vánoce (režie Jana Semschová)
2017 Karsten a Petra - zimní radovánky (režie Jana Semschová)
2017 Každému, co mu patří (režie Jiří Kodeš)
2017 Legenda 17 (režie Vladimír Žďánský)
2017 Malý Santa a zázračná sněhová vločka (režie Iva Valentová)
2017 Marie Terezie - 1.část (režie Alice Hurychová)
2017 Marie Terezie - 2.část (režie Alice Hurychová)
2017 Marquerite (režie Elmar Kloss)
2017 Napoleon (režie Elmar Kloss)
2017 Narozené dítě (režie Iva Valentová)
2017 Nejbáječnější Karkulín na světě (režie Vladimír Žďánský)
2017 Neviditelný Ivor (režie Iva Valentová)
2017 Nixon (režie Jiří Kodeš)
2017 O Myšce a medvědovi (režie Alice Hurychová)
2017 Pan Větvík (režie Iva Valentová)
2017 Pátrání po medvědovi (režie Jana Semschová)
2017 Pipi, Pupu a Rosemary: Don Pipichotte (režie Iva Valentová)
2017 Pipi, Pupu a Rosemary: Kouzelná flétna (režie Iva Valentová)
2017 Pipi, Pupu a Rosemary: Králičí ragú (režie Iva Valentová)
2017 Pipi, Pupu a Rosemary: Louskáček (režie Iva Valentová)
2017 Pohádky naruby (režie Iva Valentová)
2017 Pohřeb v Berlíně (režie Vladimír Žďánský)
2017 Případ Paradineová (režie Jiří Kodeš)
2017 Příšerka Molly a monstrum Vánoc (režie Iva Valentová)
2017 Rico a Oskar, malí detektivové (režie Alice Hurychová)
2017 Rommel (režie Alice Hurychová)
2017 Ryannova dcera (režie Michal Vostřez)
2017 Sestřička (režie Mikuláš Pánek)
2017 Sluník a Ludvík a velký sýrový závod (režie Iva Valentová)
2017 Sníh (režie Iva Valentová)
2017 Sob Robbie a blízká setkání stádního druhu (režie Iva Valentová)
2017 Střílejte na pianistu (režie Elmar Kloss)
2017 Tajný spolek Polívkového města (režie Mikuláš Pánek)
2017 Trenker a Riefenstahlová (režie Alice Hurychová)
2017 Tryskošlápci - speciál (režie Jana Stejskalová)
2017 Unaveni sluncem (režie Jiří Kodeš)
2017 Vánoční čas myšáka a krtka (režie Jana Semschová)
2017 Velký zlý lišák (režie Iva Valentová)
2017 Vzkaz v láhvi (režie Mikuláš Pánek)
------
2016 Artemisia (režie Elmar Kloss)
2016 Bandité v Miláně (režie Mikuláš Pánek)
2016 Dimitri v Ubuyu (režie Martin Velda)
2016 Jidášův polibek (režie Mikuláš Pánek)
2016 Malý Nemo: Dobrodružství v Dřímkově (režie Vladimír Žďánský)
2016 Modrá nota (režie Elmar Kloss)
2016 Mzda strachu (režie Mikuláš Pánek)
2016 Nahý mezi vlky (režie Mikuláš Pánek)
2016 Nebezpečná metoda (režie Jiří Kvasnička)
2016 Perinbába (režie Alice Hurychová)
2016 Prácička v Itálii (režie Michal Vostřez)
2016 Princezna Nevěsta (režie Vladimír Žďánský)
2016 Ragnarok (režie Mikuláš Pánek)
2016 Šepot srdce (režie Iva Valentová)
2016 Totem vlka (režie Jiří Kodeš)
2016 Teror (režie Jiří Kvasnička)
2016 Vinnetou - Nový svět (režie Alice Hurychová)
2016 Zabijáci (režie Mikuláš Pánek)
2016 Zázračný nos (režie Vladimír Žďánský)
------
2015 Armáda stínů (režie Jiří Kodeš)
2015 Blackie a Kanuto (režie Miriam Chytilová)
2015 Bornholmská ulice (režie Mikuláš Pánek)
2015 Cervantes (režie Mikuláš Pánek)
2015 Clara Immerwahrová (režie Jitka Vacková)
2015 Díky za ty dary (režie Janoš Vaculík)
2015 Dinosauří kamarádi - Věc, která zářila (režie Jana Semschová)
2015 Dortový piknik - film (režie Vladimír Blažek)
2015 Hledání ztracené hvězdy (režie Jana Sesmchová)
2015 Horko (režie Elmar Kloss)
2015 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám (režie Jiří Kvasnička)
2015 Igor (režie Vladimír Blažek)
2015 Jasper (režie Vladimír Žďánský)
2015 JFK (režie Michal Vostřez)
2015 Johančino tajemství (režie Jiří Kodeš)
2015 Láska všemi deseti (režie Marie Fronková)
2015 Lucky a Zorba (režie Alice Hurychová)
2015 Malý sobík (režie Jan Maxián)
2015 Matýsek a duhová víla (režie Martin Velda)
2015 Matýsek a Santův pomocník (režie Martin Velda)
2015 Medvěd (režie Jiří Kodeš)
2015 Míla a záhada žlutého stromu (režie Iva Valentová)
2015 Můj slon Šťístko (režie Jana Semschová)
2015 Muž zvaný kůň (režie Michal Vostřez)
2015 Naši sousedé Yamadovi (režie Vladimír Žďánský)
2015 Olentzero a zlý skřítek (režie Martin Velda)
2015 Otec Vánoc a ztracení sobi (režie Vladimír Blažek)
2015 Panda a malá panda (režie Vladimír Žďánský)
2015 Panika v městečku - vánoční poleno (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Pettson a Fiškus - Zapomínačky (režie Janoš Vaculík)
2015 Pinocchio (režie Marie Fronková)
2015 Podivná záležitost (režie Marie Fronková)
2015 Práskač (režie Elmar Kloss)
2015 Pro každého něco (režie Michal Vostřez)
2015 Případ komisaře Maigreta (režie Elmar Kloss)
2015 Srdce dubu (režie Miriam Chytilová)
2015 Srdíčko a Mňamka (režie Iva Valentová)
2015 Sváteční příběh o Sobovi (režie Jana Sesmchová)
2015 Štědrý večer kocoura Filemona (režie Jana Semschová)
2015 Trpaslíci a Štědrý večer (režie Jana Semschová)
2015 Umírá se jen dvakrát (režie Marie Fronková)
2015 Velké ticho (režie Janoš Vaculík)
2015 Znamení andělů-Miserere (režie Elmar Kloss)
2015 Zpráva o Europě (režie Mikuláš Pánek)
2015 Žena v kleci (režie Mikuláš Pánek)
------
2014 Arrietty (režie Iva Valentová)
2014 Astérix a překvapení pro Caesara (režie Marie Fronková)
2014 Cesta (režie Elmar Kloss)
2014 Cesta za pokladem (režie Iva Valentová)
2014 Čtyři děti a jeden otec VI (režie Jana Sesmchová)
2014 Den vran (režie Vladimír Blažek)
2014 Désirée (režie Elmar Kloss)
2014 Dopis pro Momo (režie Iva Valentová)
2014 Eskil a Trinidad (režie Vladimír Blažek)
2014 Fargo (režie Vladimír Žďánský)
2014 Francouzský kankán (režie Elmar Kloss)
2014 Havran nezbeda (režie Iva Valentová)
2014 Honba za Hannibalovým pokladem (režie Jana Semschová)
2014 Hercule Poirot: Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Hra na vraždu (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Opona (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Sloni mají paměť (režie Jiří Kodeš)
2014 Hercule Poirot: Velká čtyřka (režie Jiří Kodeš)
2014 Hluboko (režie Marie Fronková)
2014 Hráč (režie Elmar Kloss)
2014 Indián (režie Marie Fronková)
2014 Inspektor Regan (režie Jiří Kvasnička)
2014 Jak jsme hráli čáru (režie Jiří Kodeš)
2014 Jako chmýří pampelišek (režie Jana Semschová)
2014 Kankán (režie Mikuláš Pánek)
2014 Klukanda (režie Iva Valentová)
2014 Král a já (režie Elmar Kloss)
2014 Krásky noci (režie Elmar Kloss)
2014 Láska na vlásku (režie Vladimír Žďánský)
2014 Liška pouště (režie Elmar Kloss)
2014 Lovec jelenů (režie Vladimír Žďánský)
2014 Měsíční mužíček (režie Vladimír Blažek)
2014 Minulost se vrací (režie Aleš Sobotka)
2014 Mistr (režie Mikuláš Pánek)
2014 Mlčení jehňátek (režie Elmar Kloss)
2014 Morituri (režie Elmar Kloss)
2014 Můj život jako pes (režie Jana Semschová)
2014 Omlazovací prostředek (režie Jana Semschová)
2014 Pevnost Saganne (režie Elmar Kloss)
2014 Pinocchio (2012) (režie Iva Valentová)
2014 Podivuhodné příběhy (režie Aleš Sobotka)
2014 Pohádky noci (režie Iva Valentová)
2014 Princezna Lillifee a jednorožec (režie Iva Valentová)
2014 Přímo nad hlavou (režie Elmar Kloss)
2014 Sarajevo 1914 (režie Mikuláš Pánek)
2014 Silnější než život (režie Jana Semschová)
2014 Slavná pětka (režie Marie Fronková)
2014 Slavná pětka 2 (režie Marie Fronková)
2014 Slečna Marplová: Karibské tajemství (režie Michal Vostřez)
2014 Slečna Marplová: Nekonečná noc (režie Michal Vostřez)
2014 Slečna Marplová: Záhada Sedmi ciferníků (režie Michal Vostřez)
2014 Sněhová královna (režie Vladimír Blažek)
2014 Svatba mezi citróny (režie Mikuláš Pánek)
2014 Šuani (režie Elmar Kloss)
2014 Tajemství N.I.M.H. (režie Iva Valentová)
2014 Taxi do Tobruku (režie Jiří Kodeš)
2014 Vlak s mlékem zde již nestaví (režie Mikuláš Pánek)
2014 Vůně mrkve (režie Alice Hurychová)
2014 Yoko (režie Marie Fronková)
2014 Zářivá hvězda (režie Marie Fronková)
2014 Žena, která všechno ví (režie Mikuláš Pánek)
------
2013 Arne Dahl: Misterioso (režie Janoš Vaculík)
2013 Arne Dahl: Zlá krev (režie Janoš Vaculík)
2013 Bez zpáteční jízdenky (režie Marie Fronková)
2013 Bob hazardér (režie Elmar Kloss)
2013 Čarodějka Lilly: Cesta do Mandolanu (režie Jana Semschová)
2013 Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel (režie Jana Semschová)
2013 Čtyři děti a jeden otec V (režie Jana Semschová)
2013 Den zamilovaných bláznů (režie Mikuláš Pánek)
2013 Dívka, která kopla do vosího hnízda (režie Jiří Kodeš)
2013 Dívka, která si hrála s ohněm (režie Jiří Kodeš)
2013 Dívka s pomeranči (režie Marie Fronková)
2013 Gruffalí mládě (režie Vladimír Blažek)
2013 Gruffalo (režie Vladimír Blažek)
2013 Hodinář od sv. Pavla (režie Elmar Kloss)
2013 Igor a cesta tažných ptáků (režie Janoš Vaculík)
2013 Johanka z Arcu (režie Elmar Kloss)
2013 Královská aféra (režie Jitka Vacková)
2013 Krátký film o zabíjení (režie Michal Vostřez)
2013 Laura a její vánoční hvězdička (režie Marie Fronková)
2013 Miloval jsem ji (režie Elmar Kloss)
2013 Miluj mě nežně (režie Marie Fronková)
2013 Motýl na rameni (režie Vladimír Blažek)
2013 Mstitelé (režie Mikuláš Pánek)
2013 Muž bez hvězdy (režie Mikuláš Pánek)
2013 Muži, kteří nenávidí ženy (režie Jiří Kodeš)
2013 Můj otec (režie Elmar Kloss)
2013 Nic k proclení (režie Michal Vostřez)
2013 Plukovník Chabert (režie Elmar Kloss)
2013 Pod obratníkem Kozoroha (režie Elmar Kloss)
2013 Pokoj na koštěti (režie Vladimír Blažek)
2013 Poslední západ slunce (režie Mikuláš Pánek)
2013 Příběhy ze Zeměmoří (režie Jitka Vacková)
2013 Rozhovory s mým zahradníkem (režie Elmar Kloss)
2013 Sladká Charity (režie Mikuláš Pánek)
2013 Soudce a vrah (režie Elmar Kloss)
2013 Stateční jsou osamělí (režie Mikuláš Pánek)
2013 Tichá dohoda (režie Janoš Vaculík)
2013 Tři pátrači a tajemství strašidelného zámku (režie Iva Valentová)
2013 Ve vší nevinnosti (režie Vladimír Blažek)
2013 Viktor a tajemství krokodýlího domu (režie Janoš Vaculík)
2013 Viktor z divočiny - Gorilí sestřička (režie Jana Semschová)
2013 Viktor z divočiny - Prach v očích (režie Jana Semschová)
2013 Vyrobeno v Dagenhamu (režie Mikuláš Pánek)
2013 Zabíjení je má práce, lásko (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Za zvuků hudby (režie Mikuláš Pánek)
2013 Zpěvačka Rosa (režie Jana Semschová)
------
2012 A je tu Lola (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Bestie musí zemřít (režie Elmar Kloss)
2012 Blázni ve vězení (režie Janoš Vaculík)
2012 Čtyři děti a jeden otec IV (režie Jana Semschová)
2012 Dobrodružství Bullwhipa Griffina (režie Jana Semschová)
2012 Doručovací služba čarodějky Kiki (režie Iva Valentová)
2012 Gigi (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Henry a June (režie Janoš Vaculík)
2012 Hlídač č. 47 (režie Elmar Kloss)
2012 Já, Natálie (režie Jana Semschová)
2012 Klíč (režie Marie Fronková)
2012 Laputa: Nebeský zámek (režie Jitka Vacková)
2012 Largo Winch 2 (režie Jitka Vacková)
2012 Matka Tereza (režie Marie Fronková)
2012 Mefisto (režie Mikuláš Pánek)
2012 Měsíční medvídek a jeho kamarádi (režie Iva Valentová)
2012 Mogadišu (režie Michal Vostřez)
2012 Mstitelka Zora (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Můj soused Totoro (režie Jitka Vacková)
2012 Můj život není romantická komedie (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Myslím, že ji miluji (režie Jana Semschová)
2012 Nádherná posedlost (režie Elmar Kloss)
2012 Návnada (režie Elmar Kloss)
2012 Nine (režie Mikuláš Pánek)
2012 Pár správných chlapů (režie Mikuláš Pánek)
2012 Podivné okouzlení (režie Elmar Kloss)
2012 Pojistka smrti (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Porco Rosso (režie Jitka Vacková)
2012 Princezna Lillifee (režie Iva Valentová)
2012 Proč je Země kulatá (režie Iva Valentová)
2012 Profesionální manželka (režie Elmar Kloss)
2012 Přiznání jedné dívky (režie Elmar Kloss)
2012 Psáno ve větru (režie Elmar Kloss)
2012 Reservation Road (režie Mikuláš Pánek)
2012 Santův učeň (režie Mikuláš Pánek)
2012 Serge Gainsbourg - heroický život (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Stín nad Saint Michel (režie Aleš Sobotka)
2012 Šťastný Luke - Bratři Daltonové na svobodě (režie Jana Semschová)
2012 Vraždy na dožínky (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Zabijáci (režie Elmar Kloss)
2012 Zadrž ten úsvit (režie Elmar Kloss)
2012 Záznamy o Andersonovi (režie Vladimír Blažek)
2012 Zázračná záchrana bílých hřebců (režie Iva Valentová)
2012 Ztracenci (režie Jana Semschová)
-----
2011 Ať to vypadá jako nehoda (režie Vladimír Blažek)
2011 Barbarossa (režie Vladimír Blažek)
2011 Bez okolků (režie Michal Vostřez)
2011 Bez slitování (režie Janoš Vaculík)
2011 Bezbranná (režie Vladimír Žďánský)
2011 Bílá ruka (režie Michal Vostřez)
2011 Cartouche (režie Elmar Kloss)
2011 Černá ovce (režie Janoš Vaculík)
2011 Čokoládový seminář (režie Iva Valentová)
2011 Divoký hřebec (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Dobrý člověk (režie Michal Vostřez)
2011 Dům (režie Vladimír Blažek)
2011 Flanderský pes (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Guy de Maupassant (režie Elmar Kloss)
2011 Hausbót (režie Iva Valentová)
2011 Hondo (režie Mikuláš Pánek)
2011 Hříšný tanec 2 (režie Jana Semschová)
2011 Chameleon (režie Mikuláš Pánek)
2011 Jako přes tmavé sklo (režie Mikuláš Pánek)
2011 Jako špatná vzpomínka (režie Vladimír Blažek)
2011 Jdi za svým snem (režie Jitka Vacková)
2011 Jejich oči sledovaly Boha (režie Vladimír Blažek)
2011 Jmenuji se Sára (režie Jitka Vacková)
2011 Kdo kráčí po křivolakých cestách (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Komplic (režie Vladimír Žďánský)
2011 Král smutku (režie Janoš Vaculík)
2011 Krevní pouta (režie Elmar Kloss)
2011 Krokodýlové z předměstí (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Lekce neslušného chování (režie Jana Semschová)
2011 Léto (režie Jana Semschová)
2011 Lotosová lucerna (režie Iva Valentová)
2011 Magické stříbro (režie Iva Valentová)
2011 Malý princ (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Mé dvě ženy (režie Marie Fronková)
2011 Miliony (režie Jitka Vacková)
2011 Motýlek (režie Elmar Kloss)
2011 Mrtví jako já (režie Aleš Sobotka)
2011 Na úpatí sopky (režie Iva Valentová)
2011 Nebezpečný útěk (režie Michal Vostřez)
2011 Nechte maličkých přijíti ke mně (režie Mikuláš Pánek)
2011 Nepsaná dohoda (režie Elmar Kloss)
2011 Oddělené světy (režie Jana Semschová)
2011 Panika v městečku (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Papírový měsíc (režie Iva Valentová)
2011 Patrola (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Pilot (režie Janoš Vaculík)
2011 Pizza a marmeláda (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Pollyanna (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Projekt Jennie (režie Jitka Vacková)
2011 Prsten věčného světla (režie Jana Semschová)
2011 Přátelé Eddieho Coylea (režie Elmar Kloss)
2011 Rebeka (režie Elmar Kloss)
2011 Rebel bez příčiny (režie Michal Vostřez)
2011 Ripleyho hra (režie Janoš Vaculík)
2011 Ruffian (režie Mikuláš Pánek)
2011 Sbohem, město C (režie Elmar Kloss)
2011 Sedm minut (režie Marie Fronková)
2011 Skvělí chlapi (režie Janoš Vaculík)
2011 Sny o bizonech (režie Vladimír Blažek)
2011 Soul Kitchen (režie Janoš Vaculík)
2011 Spletenec (režie Janoš Vaculík)
2011 Správná věc (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Strašák (režie Mikuláš Pánek)
2011 Šepot (režie Mikuláš Pánek)
2011 Špion, který přišel z chladu (režie Janoš Vaculík)
2011 Štvanec IRA (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Šťastný člověk (režie Elmar Kloss)
2011 Tajemství tety Eleanory (režie Iva Valentová)
2011 Vítejte u Ch'tisů (režie Michal Vostřez)
2011 Volný den Ferrise Buellera (režie Jana Semschová)
2011 Vysvobození (režie Elmar Kloss)
2011 Ztracený a nalezený (režie Jitka Vacková)
-----
2010 39 stupňů (režie Elmar Kloss)
2010 Bavorák (režie Janoš Vaculík)
2010 Bažanti jedou do Španělska (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Bez připojení (režie Iva Valentová)
2010 Bílé Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Bouřlivák (režie Jana Semschová)
2010 Císař a vrah (režie Janoš Vaculík)
2010 Coco Chanel (režie Janoš Vaculík)
2010 Commediasexi (režie Jitka Vacková)
2010 Čarodějnice roku (režie Iva Valentová)
2010 Čtrnáct peset za frank (režie Vladimír Blažek)
2010 Detektivní příběh (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Divoch (režie Janoš Vaculík)
2010 Dobrodružství Charlotty a Henryho (režie Iva Valentová)
2010 Dva Jakeové (režie Mikuláš Pánek)
2010 Exekutor (režie Vladimír Blažek)
2010 Extrémní prostředky (režie Mikuláš Pánek)
2010 Fešák Johnny (režie Michal Vostřez)
2010 Frankenstein (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Funny Girl (režie Vladimír Žďánský)
2010 Funny Lady (režie Vladimír Žďánský)
2010 Hercule Poirot: Hodiny (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Tragédie o třech jednáních (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Viděla jsem vraždu (režie Jiří Kodeš)
2010 Hercule Poirot: Vražda v Orient-expresu (režie Jiří Kodeš)
2010 Hodiny zoufalství (režie Vladimír Žďánský)
2010 Italské námluvy (režie Vladimír Blažek)
2010 Já, ty, oni (režie Vladimír Blažek)
2010 Komisař De Luca: Bouřlivé léto
2010 Komisař De Luca: Husí ulice
2010 Komisař De Luca: Nepovolené vyšetřování
2010 Komisař De Luca: Volné pole působnosti
2010 Koně se také střílejí (režie Mikuláš Pánek)
2010 Královna a kardinál (režie Elmar Kloss)
2010 Lady Chatterleyová (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Láska a válka (režie Mikuláš Pánek)
2010 Láska až za hrob (režie Marie Fronková)
2010 Listopadový muž (režie Janoš Vaculík)
2010 Lovec (režie Jiří Kodeš)
2010 Lovec lidí (režie Mikuláš Pánek)
2010 Mackennovo zlato (režie Michal Vostřez)
2010 Maria Montessoriová (režie Elmar Kloss)
2010 Max Trapný (režie Iva Valentová)
2010 Maxwell (režie Michal Vostřez)
2010 Medvěd na útěku (režie Jana Semschová)
2010 Mesiáš
2010 Metropolis (režie Jana Semschová)
2010 Most osudu (režie Janoš Vaculík)
2010 Murphyho válka (režie Janoš Vaculík)
2010 Naušika z Větrného údolí (režie Janoš Vaculík)
2010 Námezdní síla (režie Jindřich Polan)
2010 Následník (režie Marie Fronková)
2010 Nechci, abys odešla
2010 Nezvěstná (režie Marie Fronková)
2010 Nová dobrodružství Pipi Punčochaté (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Operace "Blue Sky" (režie Vladimír Blažek)
2010 Ostrov hrdlořezů (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Otec nevěst (režie Michal Vostřez)
2010 Paní z Izieu (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Pád (režie Marie Fronková)
2010 Pépé le Moko (režie Jindřich Polan)
2010 Piknik (režie Vladimír Žďánský)
2010 Pluj tiše, pluj hluboko (režie Janoš Vaculík)
2010 Pompeje včera, dnes a zítra (režie Marie Fronková)
2010 Povýšení (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Puccini (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Rok draka (režie Mikuláš Pánek)
2010 Rošťák Beaumarchais (režie Jindřich Polan)
2010 Serpico (režie Elmar Kloss)
2010 Severní blata (režie Michal Vostřez)
2010 Séraphine (režie Jindřich Polan)
2010 Sicilská rebelka (režie Janoš Vaculík)
2010 Skandál (režie Elmar Kloss)
2010 Skřivánčí dvůr (režie Elmar Kloss)
2010 Slečna Marplová: Modrá pelargonie (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Plavý kůň (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Rozbité zrcadlo (režie Michal Vostřez)
2010 Slečna Marplová: Tajemství Chimneys (režie Michal Vostřez)
2010 Soraja (režie Mikuláš Pánek)
2010 SOS - léto v ohrožení (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Spiritistický stoleček (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Srdce v zajetí (režie Vladimír Žďánský)
2010 Stella a hvězda Orientu (režie Iva Valentová)
2010 Sto hřebů (režie Vladimír Blažek)
2010 Strašidlo cantervillské (režie Jana Semschová)
2010 Summerhill (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Šamáda (režie Elmar Kloss)
2010 Šťastný Jim (režie Zdeněk Štěpán)
2010 T3I: Tři pátrači a Tajemství ostrova kostlivců (režie Iva Valentová)
2010 Tahat ďábla za ocas aneb Třít bídu s nouzí (režie Marie Fronková)
2010 Tajemství Morphusu (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Taxi, taxi (režie Zdeněk Hruška)
2010 Televizní hrátky (režie Michal Vostřez)
2010 Ten kluk (režie Mikuláš Pánek)
2010 Ten večer (režie Jana Semschová)
2010 Tintin a chrám Slunce (režie Iva Valentová)
2010 Tintin a jezero žraloků (režie Iva Valentová)
2010 Tintin a případ Hluchavka (režie Iva Valentová)
2010 Ukažte svou tvář! (režie Jiří F. Svoboda)
2010 Útok! (režie Mikuláš Pánek)
2010 V dobré společnosti (režie Aleš Sobotka)
2010 V měsíčním svitu (režie Marie Fronková)
2010 Vanina Vanini (režie Elmar Kloss)
2010 Váleční ptáci (režie Vladimír Blažek)
2010 Válečník (režie Janoš Vaculík)
2010 Válka mezi muži a ženami (režie Iva Valentová)
2010 Vlak (režie Jana Semschová)
2010 Vojenský soud se vzbouřenci z lodi Caine (režie Vladimír Žďánský)
2010 Vražda ve vnitrozemí
2010 Vysoké nebe (režie Mikuláš Pánek)
2010 Výprava za kouzelným srdcem (režie Iva Valentová)
2010 Vzpomínky slečny Austenové (režie Jana Semschová)
2010 Vzpoura na lodi Caine (režie Vladimír Žďánský)
2010 Wallace a Gromit - Otázka bochníku a smrti (režie Iva Valentová)
2010 Začít znovu (režie Marie Fronková)
2010 Zahradník z Argenteuil (režie Zdeněk Hruška st.)
2010 Zatmívání (režie Elmar Kloss)
2010 Zločin (režie Marie Fronková)
2010 Zločin století (režie Janoš Vaculík)
2010 Zločinecký ráj
2010 Zvoník u Matky Boží (režie Marie Fronková)
2010 Žít a zemřít v L. A. (režie Mikuláš Pánek)
-----
2009 Atomové město (režie Mikuláš Pánek)
2009 Baletní střevíčky (režie Jana Semschová)
2009 Bez roucha (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Bledý jezdec (režie Mikuláš Pánek)
2009 Browningův překlad (režie Vladimí Blažek)
2009 Buď, anebo (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Callasová a Onassis (režie Elmar Kloss)
2009 Clarissa (režie Marie Fronková)
2009 Co tady sakra dělám? (režie Mikuláš Pánek)
2009 Čas po čase (režie Marie Fronková)
2009 Čtyři hvězdičky (režie Elmar Kloss)
2009 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Deset životů kočky Titanic (režie Iva Valentová)
2009 Dokonalý přítel (režie Aleš Sobotka)
2009 Emmina první podprsenka (režie Vladimír Blažek)
2009 Eso es (režie Marie Fronková)
2009 Farmářova dcera (režie Mikuláš Pánek)
2009 Flash Gordon (režie Michal Vostřez)
2009 Fort Apache (režie Janoš Vaculík)
2009 Gangy New Yorku (režie Elmar Kloss)
2009 Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Schůzka se smrtí (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Smrt staré posluhovačky (režie Jiří Kodeš)
2009 Hercule Poirot: Třetí dívka (režie Jiří Kodeš)
2009 Hodný, zlý a ošklivý (režie Zuzana Zemanová)
2009 Horká noc, hořké ráno (režie Michal Vostřez)
2009 Charly (režie Janoš Vaculík)
2009 Jeanne Poisson, markýza de Pompadour (režie Zdeněk Hruška)
2009 Její životní role (režie Elmar Kloss)
2009 Když utichly trumpety (režie Mikuláš Pánek)
2009 Klára a František
2009 Konec rozkvětu (režie Janoš Vaculík)
2009 Královský hon za sluncem (režie Janoš Vaculík)
2009 Krvavá skvrna (režie Mikuláš Pánek)
2009 Le Mans (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Lehkovážný okamžik (režie Vladimí Blažek)
2009 Lekce řízení (režie Jana Semschová)
2009 Líbej mne, hlupáčku (režie Elmar Kloss)
2009 Marie, královna Skotska (režie Elmar Kloss)
2009 Max (režie Mikuláš Pánek)
2009 Meč a růže (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Mimo službu (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Můj chlapec Jack (režie Janoš Vaculík)
2009 Na každého jednou dojde (režie Elmar Kloss)
2009 Nic víc než sex (režie Mikuláš Pánek)
2009 Ostrov pokladů (režie Janoš Vaculík)
2009 Pan Batignole (režie Jana Semschová)
2009 Pancéřová holka (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Panika v ulicích (režie Michal Vostřez)
2009 Paví pírko (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Pinky (režie Jana Semschová)
2009 Po Tomášovi (režie Zuzana Zemanová)
2009 Postavy v krajině (režie Janoš Vaculík)
2009 Pošťák (režie Elmar Kloss)
2009 Praha - Železná opona (režie Marie Fronková)
2009 Prostě úžasná (režie Jana Semschová)
2009 Prefontaine (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Přestřelka u O.K. Corralu (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Přísně tajné prázdniny (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Psanec Josey Wales (režie Janoš Vaculík)
2009 Příběh Robina Hooda a jeho družiny (režie Janoš Vaculík)
2009 Quills - Perem markýze de Sade (režie Mikuláš Pánek)
2009 Ragtime (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Roztržitý profesor (režie Vladimír Blažek)
2009 Saint-Cyr (režie Elmar Kloss)
2009 Simon Birch (režie Jana Semschová)
2009 Slečna Marplová: Kapsa plná žita (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Proč nepožádali Evanse? (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Smysluplná vražda (režie Michal Vostřez)
2009 Slečna Marplová: Vraždit je snadné (režie Michal Vostřez)
2009 Soupeři (režie Michal Vostřez)
2009 Stepfordské paničky (režie Janoš Vaculík)
2009 Svatý Petr (režie Jiří F. Svoboda)
2009 Šest dní, sedm nocí (režie Vladimír Blažek)
2009 Švýcarský Robinson (režie Zuzana Zemanová)
2009 Tady Reed Fish (režie Jitka Vacková)
2009 Temná hodinka Benátské republiky (režie Mikuláš Pánek)
2009 Tři dny Kondora - Dodabovaná scéna (režie Marie Fronková)
2009 Tygrova brigáda (režie Elmar Kloss)
2009 Vajont - šílenství mužů (režie Zdeněk Hruška st.)
2009 Za jasného dne (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Zlaté tele (režie Janoš Vaculík)
2009 Zlato z Vallhaly (režie Iva Valentová)
2009 Želví deník (režie Aleš Sobotka)
2009 Žít a zemřít v L. A.
-----
2008 Baby Boom (režie Vladimír Blažek)
2008 Bez řečí
2008 Bláznivé Vánoce
2008 Caravaggio
2008 Carrie (režie Jana Semschová)
2008 Čarovný duben (režie Zdeněk Hruška)
2008 Čekání na světlo (režie Jana Semschová)
2008 Dcera šéfkuchaře (režie Zdeněk Hruška)
2008 Den kobylek - dodabování (režie Jiří F. Svoboda)
2008 Divoký Bill (režie Mikuláš Pánek)
2008 Doktor na moři (režie Aleš Sobotka)
2008 Doktor v nesnázích (režie Aleš Sobotka)
2008 Druhá svatební noc
2008 Falešná ruka zákona (režie Elmar Kloss)
2008 Fanny Hillová (režie Marie Fronková)
2008 Franck Keller (režie Jitka Vacková)
2008 Gang (režie Marie Fronková)
2008 Heroin (režie Zdeněk Hruška)
2008 Hlava 22 (režie Elmar Kloss)
2008 Hodina pušek (režie Mikuláš Pánek)
2008 Hořký měsíc (režie Elmar Kloss)
2008 Impromptu (režie Marie Fronková)
2008 Julietta (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Kim Novakova se v Genesaretském jezeře nikdy nekoupala (režie Janoš Vaculík)
2008 Komik (režie Vladimír Blažek)
2008 Konec dětství (režie Jana Semschová)
2008 Korunní princ (režie Elmar Kloss)
2008 Kšefty s tátou (režie Iva Valentová)
2008 Leopardí žena (režie Jana Semschová)
2008 Léto v Berlíně
2008 Little Oberon (režie Marie Fronková)
2008 Malý svět dona Camilla (režie Jindřich Polan)
2008 Muž, který snil s orly (režie Mikuláš Pánek)
2008 Muž, který věděl příliš málo (režie Vladimír Blažek)
2008 Můj dům v Umbrii (režie Jana Semschová)
2008 Návrat dona Camilla (režie Jindřich Polan)
2008 Nebezpečný klient (režie Elmar Kloss)
2008 Nebuďte policajta (režie Marie Fronková)
2008 Neptunův trojzubec (režie Elmar Kloss)
2008 Northangerské opatství (režie Elmar Kloss)
2008 Odette Toulemondeová (režie Jana Semschová)
2008 Odpískáno (režie Jiří Kodeš)
2008 Opojení mocí (režie Elmar Kloss)
2008 Pes baskervillský (režie Zdeněk Hruška st.)
2008 Podezření (režie Jiří F. Svoboda)
2008 Podporujte svého pistolníka (režie Mikuláš Pánek)
2008 Pryč od minulosti
2008 Předtucha (režie Jitka Vacková)
2008 Ronin (režie Michal Vostřez)
2008 Rudý prach (režie Jan Schánilec)
2008 Sbohem buď, lásko má (režie Janoš Vaculík)
2008 Sex Traffic (režie Jan Schánilec)
2008 Slečna Marplová: Nemesis (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: Nultá hodina (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: V hotelu Bertram (režie Michal Vostřez)
2008 Slečna Marplová: Zkouška neviny (režie Michal Vostřez)
2008 Srdcový král (režie Elmar Kloss)
2008 Studené léto (režie Vladimír Blažek)
2008 Syn luny (režie Elmar Kloss)
2008 Šťastné a veselé (režie Jan Schánilec)
2008 Tajemství nesmrtelných (režie Jiří Šesták)
2008 Tom Jones
2008 Tři muži ve člunu (režie Aleš Sobotka)
2008 Ve fotbalovém kotli (režie Jana Semschová)
2008 Veritas - princ pravdy (režie Iva Valentová)
2008 Viva Maria! (režie Jitka Vacková)
2008 Vlk (režie Janoš Vaculík)
2008 Znamení čtyř (režie Zdeněk Hruška st.)
2008 Žbluňk! (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2007 Alinin sen
2007 Anděl ohně
2007 Baba na zabití (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Blanche - královna zbojníků (režie Marie Fronková)
2007 Bratranci z Ameriky
2007 Buldočí plémě (režie Aleš Sobotka)
2007 Bylo jednou zelené údolí (režie Mikuláš Pánek)
2007 Byron (režie Zdeněk Hruška)
2007 Černý déšť (režie Mikuláš Pánek)
2007 Čí je to vlastně život (režie Elmar Kloss)
2007 Dablér (režie Jan Schánilec)
2007 Dámy v letech (režie Jana Semschová)
2007 Dárek z lásky (režie Jana Semschová)
2007 Dobrodružství tučňáků (režie Iva Valentová)
2007 Dokaž, že je to zlé
2007 Dvojí obvinění
2007 Erasmus a spol. (režie Michal Vostřez)
2007 Hlavní podezřelý: Poslední případ (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Holka na roztrhání (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Hrabě Monte Christo (režie Zdeněk Hruška st.)
2007 Hrozny hněvu (režie Zdeněk Hruška st.)
2007 Insomnie (režie Janoš Vaculík)
2007 Jesse James (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Kapička štěstí (režie Aleš Sobotka)
2007 Kašlu na lásku (režie Marie Fronková)
2007 King Kong (režie Vladimír Žďánský)
2007 Konečná stanice Benátky
2007 Křížový výslech (režie Mikuláš Pánek)
2007 Kůň pro Winky
2007 Maturita po sedmdesátce (režie Zuzana Zemanová)
2007 Melodie slávy (režie Elmar Kloss)
2007 Mildred Pierceová (režie Jana Semschová)
2007 Milenci z Montparnassu (režie Aleš Sobotka)
2007 Modré auto (režie Jiří Šesták)
2007 Na obchůzce (režie Aleš Sobotka)
2007 O mé rodině a jiné zvířeně (režie Jana Semschová)
2007 Pan a paní Smithovi (režie Vladimír Blažek)
2007 Pistolník (režie Jiří Šesták)
2007 Počasí na zítra (režie Elmar Kloss)
2007 Pojďme si hrát (režie Janoš Vaculík)
2007 Polibek smrti (režie Jana Semschová)
2007 Pošťák vždy zvoní dvakrát (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Práskač a jeho kat (režie Jiří Kodeš)
2007 Prvních 20 milionů je nejtěžších (režie Vladimír Žďánský)
2007 Rošťáci (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Silverado (režie Janoš Vaculík)
2007 Slečna Marplová: Cukání v palci i](režie Michal Vostřez)[/i]
2007 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku (režie Michal Vostřez)
2007 Slečna Marplová: Sittafordská záhada (režie Michal Vostřez)
2007 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda (režie Michal Vostřez)
2007 Smlouva s ďáblem (režie Janoš Vaculík)
2007 Snít můžeme vždycky (režie Marie Fronková)
2007 Společnost mrtvých básníků (režie Elmar Kloss)
2007 Stůj při mně (režie Iva Valentová)
2007 Svědek (režie Marie Fronková)
2007 Tajné kanály
2007 Tiše zesnulý
2007 Turner a Hooch (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Uklidni se! (režie Vladimír Žďánský)
2007 Úprk bláznů (režie Marie Fronková)
2007 Vánoční koleda (režie Jiří F. Svoboda)
2007 Velký (režie Janoš Vaculík)
2007 Velký risk (režie Marie Fronková)
2007 Vlastní krev (režie Jiří Šesták)
2007 Za tím vším je láska (režie Jana Semschová)
2007 Záchranný člun (režie Elmar Kloss)
2007 Zlomené kopí (režie Aleš Sobotka)
2007 Žebrácká opera (režie Vladimír Blažek)
-----
2006 20 000 mil pod mořem (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Anastázie (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Annin dům
2006 Bažanti (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Butch a Sundance: Začátky (režie Jan Schánilec)
2006 Byli obětováni (režie Jan Schánilec)
2006 Casablanca (režie Elmar Kloss)
2006 Cujo, vzteklý pes (režie Iva Valentová)
2006 Červená řeka (režie Zdeněk Hruška)
2006 Darované srdce
2006 Díky za čokoládu (režie Elmar Kloss)
2006 Dítě, které se chtělo stát medvědem (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Doktorka Lucille
2006 Dopis třem manželkám (režie Jana Semschová)
2006 Dvojče (režie Marie Fronková)
2006 Erik v zemi hmyzu
2006 Félix a Rose - Láska po francouzsku (režie Elmar Kloss)
2006 Honba za diamantem (režie Vladimír Blažek)
2006 Honba za klenotem Nilu (režie Vladimír Blažek)
2006 Hombre - Dodabovaná scéna
2006 Chyťte ho! (režie Elmar Kloss)
2006 Irène (režie Jindřich Polan)
2006 Jak na manželství (režie Jindřich Polan)
2006 Jedna vila pro dva (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Jesse James
2006 Jízda vysočinou (režie Elmar Kloss)
2006 Kapsy plné dynamitu (režie Elmar Kloss)
2006 Když mi bylo poprvé dvacet (režie Elmar Kloss)
2006 Klec bláznů (režie Zdeněk Hruška)
2006 Klec bláznů II (režie Zdeněk Hruška)
2006 Kung prásk: Smrtonosná Smrt (režie Janoš Vaculík)
2006 Láska není hřích (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Lidé budou pomlouvat (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Moucha (režie Jan Schánilec)
2006 Mrtvá a živá (režie Aleš Sobotka)
2006 Muž na laně (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Muž od Sněžné řeky (režie Jan Schánilec)
2006 Návrat ke Sněžné řece (režie Jan Schánilec)
2006 Návrat Sommersbyho (režie Elmar Kloss)
2006 Nebezpečný cestující (režie Aleš Sobotka)
2006 Něco na té Mary je (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Ninočka (režie Aleš Sobotka)
2006 Otcovy hříchy (režie Vladimír Blažek)
2006 Otisk (režie Jana Semschová)
2006 Páni mají radši blondýnky (režie Vladimír Blažek)
2006 Plán B (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Policejní auto Pelle (režie Iva Valentová)
2006 Poslední přání (režie Elmar Kloss)
2006 Posluhovačka (režie Zuzana Zemanová)
2006 Průvodce ženatého muže (režie Vladimír Blažek)
2006 Přepadení 2: Temné území (režie Janoš Vaculík)
2006 Přepadení v Pacifiku (režie Janoš Vaculík)
2006 Přepadení vlaku z Pelhamu (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Rob Roy (režie Janoš Vaculík)
2006 Rozvrat (režie Zuzana Zemanová)
2006 Rusové přicházejí! Rusové přicházejí! (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Seber si svých pět švestek (režie Marie Fronková)
2006 Sedm statečných (režie Elmar Kloss)
2006 Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy (režie Marie Fronková)
2006 Smrtelný hřích (režie Jana Semschová)
2006 Srdcem jinde (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Taková nenormální rodinka (režie Jiří F. Svoboda)
2006 To nejsem já, to je on! (režie Marie Fronková)
2006 Tora! Tora! Tora! (režie Jan Schánilec)
2006 Velký Turín (režie Mikuláš Pánek)
2006 Vítejte ve Švýcarsku (režie Michal Vostřez)
2006 Vše o Evě (režie Jana Semschová)
2006 Western Union (režie Jiří F. Svoboda)
2006 Závrať (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Zelené barety (režie Jan Schánilec)
2006 Životní příběh Natalie Woodové (režie Elmar Kloss)
-----
2005 ...a Bůh stvořil ženu (režie Jindřich Polák)
2005 Anglán (režie Janoš Vaculík)
2005 Benátské finále
2005 Bouře v brooklynu
2005 Bůh je velký - já ne
2005 Calamity Jane (režie Jana Semschová)
2005 Cíl: Země
2005 Děti Duny (režie Vladimír Žďánský)
2005 Dluh (režie Aleš Sobotka)
2005 Duhový had
2005 Hezké lži
2005 Hitler: Vzestup zla (režie Jan Schánilec)
2005 Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Divné chutě (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Chybné úsudky (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Kruh přátel (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Neviňátka (režie Vladimír Blažek)
2005 Hlavní podezřelý: Poslední svědek (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Unesené dítě (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hlavní podezřelý: Vůně temnot (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Hotel "Století" aneb Historie jednoho pokoje (režie Mikuláš Pánek)
2005 Hrozba
2005 Já a táta
2005 Jessica (režie Mikuláš Pánek)
2005 Jízdní četa
2005 Kodaň (režie Zdeněk Hruška)
2005 Kolo Ghislaina Lamberta (režie Marie Fronková)
2005 Má mě rád, nemá mě rád (režie Jindřich Polan)
2005 Minoes (režie Jiří F. Svoboda)
2005 Největší ženská naděje (režie Elmar Kloss)
2005 Nerovná partie (režie Janoš Vaculík)
2005 Noční podnik (režie Janoš Vaculík)
2005 Podivná tajemství (režie Jana Semschová)
2005 Ryba jménem Wanda (režie Vladimír Blažek)
2005 Silný jako lev (režie Iva Valentová)
2005 Skousni to!
2005 Slečna Marplová: Ohlášená vražda
2005 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu (režie Michal Vostřez)
2005 Slečna Marplová: Vražda na faře (režie Michal Vostřez)
2005 Supervulkán (režie Jitka Vacková)
2005 Šampión výstavy (režie Elmar Kloss)
2005 Tajemství Santa Vittorie (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Tátova holka (režie Aleš Sobotka)
2005 To druhé Boleynovic děvče (režie Jindřich Polan)
2005 Topkapi (režie Elmar Kloss)
2005 Útěk v řetězech (režie Janoš Vaculík)
2005 Velká voda
2005 Vilém Tell (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Zákon (režie Marie Fronková)
2005 Ztracené vzpomínky (režie Elmar Kloss)
-----
2004 A kapela hrála dál (režie Jana Semschová)
2004 Barnie a jeho mrzutosti (režie Zdeněk Hruška)
2004 Cesta do Ameriky (režie Vladimír Blažek)
2004 Dej si pozor, La Toure! (režie Zdeněk Hruška)
2004 Dobytkářská válka (režie Elmar Kloss)
2004 Doktor Živago (režie Olga Walló)
2004 Duna (režie Vladimír Žďánský)
2004 Emil a detektivové (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Evino svědectví (režie Vladimír Blažek)
2004 Ferrari pro dva (režie Mikuláš Pánek)
2004 Hornblower III - Povinnost (režie Zdeněk Coufal)
2004 Hornblower III - Věrnost (režie Zdeněk Coufal)
2004 Já, jenom já (režie Marie Fronková)
2004 Když do deště se dá (režie Jana Semschová)
2004 Konec sázek (režie Elmar Kloss)
2004 Kouzelný výtah (režie Lucie Paulová)
2004 Kožená maska (režie Zdeněk Hruška)
2004 Léto ztracených polibků (režie Elmar Kloss)
2004 Mistr zázraků (režie Iva Valentová)
2004 Moje matka Frank (režie Aleš Sobotka)
2004 Na vlastní pěst (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Nebe padá (režie Jana Semschová)
2004 Oscar Wilde
2004 Otec rodiny (režie Janoš Vaculík)
2004 Pollyanna (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Praštěná holka (režie Lucie Paulová)
2004 Risk (režie Aleš Sobotka)
2004 Sladká pomsta (režie Janoš Vaculík)
2004 Takový jsem byl (režie Jana Semschová)
2004 Tucker: Člověk a jeho sen (režie Zdeněk Štěpán)
2004 Ulice Montmartre č.125 (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Uprostřed noci (režie Michal Vostřez)
2004 Útěk (režie Marie Fronková)
2004 Ve službách krále (režie Zdeněk Hruška st.)
2004 Viktorie a Albert (režie Zdeněk Hruška)
2004 Vzkříšení (režie Zdeněk Hruška)
2004 Zločin v ráji (režie Elmar Kloss)
2004 Znovu po smrti (režie Vladimír Blažek)
-----
2003 200 cigaret (režie Janoš Vaculík)
2003 Americký snílek (režie Vladimír Žďánský)
2003 Anatomie vraždy (režie Elmar Kloss)
2003 Bláznivá střela: Z análů policejního útvaru (režie Vladimír Blažek)
2003 Blízká setkání třetího druhu (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Bouřlivé dny (režie Jana Semschová)
2003 Cesta do středu Země (režie Janoš Vaculík)
2003 Černá neděle (režie Jan Schánilec)
2003 Čarodějnice v rodině (režie Janoš Vaculík)
2003 Devátá brána (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Druhá nebo první (režie Marie Fronková)
2003 Druhá občanská válka (režie Elmar Kloss)
2003 Elvis Presley
2003 Franklinovy kouzelné Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Hlídači času (Jana Semschová)
2003 Hon na ponorku (režie Elmar Kloss)
2003 Hook (režie Lucie Paulová)
2003 Chlapi nepláčou (režie Jana Semschová)
2003 Ikingut (režie Iva Valentová)
2003 Inspektor Rebus: Válka gangů (režie Marie Fronková)
2003 Jack a stonek fazole (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Jackie
2003 Jak ta je úžasná (režie Elmar Kloss)
2003 Ještě na to máme! (režie Elmar Kloss)
2003 Kdo jinému jámu kopá (režie Zdeněk Hruška)
2003 Kráska v růžovém (režie Janoš Vaculík)
2003 Krotitelé duchů (režie Elmar Kloss)
2003 Krotitelé duchů II (režie Elmar Kloss)
2003 Kurýr (režie Michal Vostřez)
2003 Labyrint lží (režie Michal Vostřez)
2003 Letiště 1975 (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Magická hlubina (režie Elmar Kloss)
2003 Malý indián ve městě (režie Jana Semschová)
2003 Martha, Frank, Daniel a Laurence (režie Zdeněk Hruška)
2003 Matka (režie Jiří Kubík)
2003 Moderní romance (režie Jiří Šesták)
2003 Myslete na Henryho (režie Mikuláš Pánek)
2003 Nebeský pes (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Nejlepší nepřítel (režie Jan Schánilec)
2003 Neúplatní (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Nezvaný host (režie Jana Semschová)
2003 Noční vlak
2003 Obyčejní lidé (režie Jana Semschová)
2003 Oliverův příběh (režie Marie Frinková)
2003 Ozvěna hromu (režie Jiří Šesták)
2003 Platinová blondýnka (režie Jan Schánilec)
2003 Počítej se mnou
2003 Pohled z okna (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Pomáda (režie Jana Semschová)
2003 Poslední večeře (režie Mikuláš Pánek)
2003 Poslední vlak z Gun Hillu (režie Mikuláš Pánek)
2003 Romeo a Julie (režie Olga Walló)
2003 Řekni, že mě miluješ, Junie Moonová (režie Jana Semschová)
2003 Sami doma (režie Janoš Vaculík)
2003 Sedm let v Tibetu (režie Janoš Vaculík)
2003 Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (režie Vladimír Blažek)
2003 Stalag 17 (režie Jan Schánilec)
2003 Star Trek VIII: První kontakt (režie Vladimír Blažek)
2003 Sunset Blvd. (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Šťastné časy (režie Jindřich Polan)
2003 Tajemný střelec (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Tajnosti Paříže (režie Zdeněk Coufal)
2003 Takhle se s dámou nejedná (režie Vladimír Blažek)
2003 Ten, kdo mě hlídá (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Tři mušketýři (režie Elmar Kloss)
2003 Umírání za dlouhého dne (režie Michal Vostřez)
2003 Útěk do bezpečí (režie Janoš Vaculík)
2003 Válka světů (režie Michal Vostřez)
2003 Večernice (režie Elmar Kloss)
2003 Všichni jsou zbrojnoši královi (režie Mikuláš Pánek)
2003 Všichni moji muži (režie Mikuláš Pánek)
2003 Vyděděnec (režie Mikuláš Pánek)
2003 Vysoká hra patriotů (režie Elmar Kloss)
2003 Willow (režie Michal Vostřez)
2003 Zakázaná touha (režie Elmar Kloss)
2003 Záměna (režie Vladimír Blažek)
2003 Zima lesních víl (režie Jindřich Polan)
2003 Zlatý Salamandr (režie Zdeněk Coufal)
2003 Zručná Marja (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Zvoník z chrámu Notre Dame (režie Zdeněk Hruška)
-----
2002 Aladdinova lampa (režie Petr Gelnar)
2002 Ať žije královna! (režie Janoš Vaculík)
2002 Barbarella (režie Janoš Vaculík)
2002 Bezvýznamný muž (režie Zdeněk Hruška)
2002 Bláznivá střela 2 : Vůně strachu (režie Vladimír Blažek)
2002 Bob a Carol a Ted a Alice (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Cable Guy (režie Janoš Vaculík)
2002 Čarodějky (režie Jana Semschová)
2002 Čelisti III (režie Elmar Kloss)
2002 Čingischán (režie Zdeněk Hruška)
2002 Děti nosí Santa Claus (režie Janoš Vaculík)
2002 Dívka jako ty (režie Jindřich Polan)
2002 Dobrodružství Malého Indiána (režie Petr Gelnar)
2002 Drtivý dopad (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Dva jeli spolu (režie Jan Schánilec)
2002 Hráči se smrtí (režie Vladimír Blažek)
2002 J.W. Coop (režie Jan Schánilec)
2002 Jeho a její (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Jdi za svým srdcem (režie Mikuláš Pánek)
2002 Kdopak to mluví 2 (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Krev andělů (režie Marie Fronková)
2002 Kovboj (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Letošní láska (režie Lucie Paulová)
2002 Lilith (režie Jana Semschová)
2002 Major Dundee (režie Elmar Kloss)
2002 Maléry paní Margaret (režie Aleš Sobotka)
2002 Maminčin zámek (režie Elmar Kloss)
2002 Matilda (režie Jiří Kubík)
2002 Modrý pták (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Muž bez tváře (režie Vladimír Blažek)
2002 Muž z Laramie (režie Jiří Šesták)
2002 Nádherný holky (režie Marie Fronková)
2002 Neslušný návrh (režie Janoš Vaculík)
2002 Opravdová blondýnka (režie Janoš Vaculík)
2002 Past (režie Jiří Kubík)
2002 Phoenix (režie Jiří Kubík)
2002 Pod kopyty stád (režie Michal Vostřez)
2002 Polibek upíra (režie Vladimír Blažek)
2002 Policajt v Beverly Hills II (režie Elmar Kloss)
2002 Policajt v Beverly Hills III (režie Elmar Kloss)
2002 Pravdivá romance (režie Vladimír Blažek)
2002 Profesionálové (režie Zdeněk Hruška st.)
2002 S nasazením života (režie Michal Vostřez)
2002 Sadko (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Sběratel (režie Janoš Vaculík)
2002 Sen pro nespavce (režie Jana Semschová)
2002 Sex a smrt (režie Jan Schánilec)
2002 Shane (režie Jan Schánilec)
2002 Smrtelný případ (režie Michal Vostřez)
2002 Soumrak dne (režie Vladimír Blažek)
2002 Stará puška (režie Zdeněk Hruška)
2002 Stopaři (režie Elmar Kloss)
2002 Střelec (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Sugarlandský expres (režie Zdeněk Hruška)
2002 Taková normální holka (režie Zdeněk Hruška)
2002 Tsatsiki, maminka a policajt (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Vítězové (režie Jan Schánilec)
2002 Vražda na večeři (režie Aleš Sobotka)
2002 Will Penny (režie Michal Vostřez)
2002 Zkrocení zlé ženy (režie Olga Walló)
2002 Železná maska (režie Jana Semschová)
-----
2001 700 mil v sedle (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Adam a Eva
2001 Basil (režie Jindřich Polan)
2001 Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Bratři Lu (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Cizí hlas
2001 Co se vlastně stalo s Baby Jane
2001 Desperado (režie Aleš Sobotka)
2001 Děti z mokřin (režie Zdeněk Coufal)
2001 Dítě medůzy (režie Vladimír Blažek)
2001 Dobrodružství Augusta Kinga (režie Janoš Vaculík)
2001 Dobrodružství Barona Prášila (režie Zdeněk Coufal)
2001 Dobrý Will Hunting (režie Aleš Sobotka)
2001 Domácí štěstí (režie Olga Walló)
2001 Don Juan DeMarco (režie Elmar Kloss)
2001 Emmino přání
2001 Guvernantka (režie Jindřich Polan)
2001 Hájili jsme hrad (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Hornblower II - Odplata (režie Zdeněk Coufal)
2001 Hornblower II - Vzpoura (režie Zdeněk Coufal)
2001 Hra (režie Zdeněk Hruška)
2001 Hráči (režie Zdeněk Hruška st.)
2001 Hrbáč (režie Elmar Kloss)
2001 Hrdina Tiny (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Chladnokrevně (režie Jiří F. Svoboda)
2001 I.Q. (režie Zdeněk Hruška)
2001 Inkognito (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Instantní smích (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Invaze
2001 Ivanhoe (režie Zdeněk Coufal)
2001 Jih proti Severu
2001 Jít za sluncem
2001 Kašpárek (režie Zdeněk Hruška)
2001 Kdopak to mluví (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Kouzelné Vánoce Doty a Spota (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Král Krysa (režie Jan Schánilec)
2001 Král Rybář (režie Olga Walló)
2001 Krev a víno (režie Michal Vostřez)
2001 Krvavá romance (režie Jan Schánilec)
2001 Lawrence z Arábie (režie Michal Vostřez)
2001 Láska až za hrob (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Lulu na mostě (režie Elmar Kloss)
2001 Malý velký muž (režie Vladimír Blažek)
2001 Marvinův pokoj (režie Marie Fronková)
2001 Maverick (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Mizerové (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Mladá Kateřina Veliká (režie Aleš Sobotka)
2001 Může to potkat i vás (režie Marie Fronková)
2001 Mzda strachu (režie Elmar Kloss)
2001 Na Hromnice o den více (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Na Zlatém jezeře (režie Jana Semschová)
2001 Nadine (režie Jiří Šesták)
2001 Nahá pravda (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Návštěvníci 2: V chodbách času (režie Marie Fronková)
2001 Nekonečný příběh 2 (režie Marie Fronková)
2001 Nesprávná truhla (režie Olga Walló)
2001 Neviditelní jezdci (režie Zdeněk Hruška)
2001 Neznámý Rangún (režie Elmar Kloss)
2001 Nils Holgersson (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Norimberk (režie Jan Schánilec)
2001 Nováček (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Od soumraku do úsvitu (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Ohněm a mečem
2001 Otčina (režie Marie Fronková)
2001 Piknik u cesty (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Ples upírů (režie Olga Walló)
2001 Po zavírací době (režie Janoš Vaculík)
2001 Podívej se, jak letí (režie Iva Valentová)
2001 Pointa (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Poloviční šance (režie Marie Fronková)
2001 Poslední naděje (režie Elmar Kloss)
2001 Poslední ze slavných králů (režie Zuzana Zemanová)
2001 Příběh Služebnice (režie Elmar Kloss)
2001 Romulus a Remus
2001 S mafií v patách (režie Jan Schánilec)
2001 Sedm malých bratříčků (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Slaměný býček (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Smrtící epidemie (režie Michal Vostřez)
2001 Sněhurečka (režie Iva Valentová)
2001 Sophiina volba (režie Marie Fronková)
2001 Specialista (režie Marie Fronková)
2001 Srdce v oblacích (režie Vladimír Blažek)
2001 Street Fighter: Poslední boj (režie Vladimír Blažek)
2001 Střela letí do pohádky (režie Jiří F. Svoboda)
2001 Superdívka (režie Jindřich Polan)
2001 Taxi (režie Zdeněk Hruška)
2001 Tucet špinavců (režie Jan Schánilec)
2001 Úplné zatmění (režie Janoš Vaculík)
2001 Uprchlík (režie Michal Vostřez)
2001 Věk zrady (režie Zdeněk Hruška)
2001 Vřískot (režie Elmar Kloss)
2001 Vyšší zájem (režie Elmar Kloss)
2001 Zahraniční aféra (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Země policajtů (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Zemřít pro (režie Jana Semschová)
2001 Zvoník od Matky Boží (režie Olga Walló)
2001 Železný kříž (režie Jan Schánilec)
-----
2000 All That Jazz (režie Elmar Kloss)
2000 Anna Kareninová (režie Jindřich Polan)
2000 Arthur (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Beránek s pěti nohama (režie Zdeněk Coufal)
2000 Birdy (režie Janoš Vaculík)
2000 Bláznivý příběh Robina Hooda (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Bojovník
2000 Cellistka
2000 Cyrano z Bergeracu (režie Elmar Kloss)
2000 Čajovna U srpnového měsíce (režie Janoš Vaculík)
2000 Čínský syndrom (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Dalších 48 hodin (režie Vladimír Blažek)
2000 Den otců (režie Vladimír Blažek)
2000 Dívka ze západu (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Don Juan DeMarco
2000 Duhová panna (režie Zuzana Zemanová)
2000 Francouzský polibek (režie Aleš Sobotka)
2000 Gloria (režie Aleš Sobotka)
2000 Hoffman (režie Zdeněk Hruška)
2000 Horečka sobotní noci (režie Marie Fronková)
2000 Hornblower - Důstojnické zkoušky (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Rovná šance (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Vévodkyně (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hornblower - Žabáci a Langusty (režie Zdeněk Coufal)
2000 Hrdina proti své vůli (režie Olga Walló)
2000 Hurá! (režie Janoš Vaculík)
2000 Indiskrétní příběh (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Invaze lupičů těl
2000 Je naděje (režie Jana Semschová)
2000 Když Harry potkal Sally (režie Elmar Kloss)
2000 Kouzlo (režie Aleš Sobotka)
2000 Kramerová versus Kramer (režie Olga Walló)
2000 Kritická péče
2000 Maska (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Milostné příběhy z planety Země (režie Elmar Kloss)
2000 Mladí Američané (režie Janoš Vaculík)
2000 Monte Walsh (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Mrtvý muž přichází (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Nebe, peklo, ráj (režie Olga Walló)
2000 Nejsem blázen (režie Jana Semschová)
2000 Největší obchodní dům na světě (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Nelly a pan Arnaud (režie Elmar Kloss)
2000 Nevinné krutosti (režie Elmar Kloss)
2000 Noci v Harlemu (režie Aleš Sobotka)
2000 Obvinění: Proces s McMartinovými (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Operace Spodnička (režie Elmar Kloss)
2000 Peggy Sue se vdává (režie Jana Semschová)
2000 Pirát sedmi moří (režie Elmar Kloss)
2000 Poslední adresa (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Poslední eskorta (režie Elmar Kloss)
2000 Poslední magnát (režie Janoš Vaculík)
2000 Rachot v Bronxu (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Rio Lobo (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 River Street (režie Jana Semschová)
2000 Robin a Mariana (režie Martin Livora)
2000 Roxana (režie Aleš Sobotka)
2000 Rozmarný duch (režie Jindřich Polan)
2000 Řidič slečny Daisy (režie Jana Semschová)
2000 S Club 7: Návrat do padesátých let (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Santa Claus (režie Vladimír Blažek)
2000 Santovy poslední Vánoce (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Scaramouche (režie Elmar Kloss)
2000 Slídil (režie Marie Fronková)
2000 Splašený vlak (režie Zdeněk Hruška)
2000 Splněné přání (režie Jiří Šesták)
2000 Star Trek V: Nejzazší hranice (režie Michal Vostřez)
2000 Syn kapitána Blooda (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Tygr sedmi moří (režie Elmar Kloss)
2000 V lese nejsou loupežníci
2000 V pravé poledne (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 V roli kaskadéra (režie Janoš Vaculík)
2000 Velké rozčarování (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Velký Jake (režie Jiří F. Svoboda)
2000 Vlak plný peněz (režie Zdeněk Hruška st.)
2000 Vražedné myšlenky (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Vyvolávač deště (režie Marie Fronková)
2000 Vzali nohy na ramena (režie Elmar Kloss)
2000 Washingtonovo náměstí (režie Elmar Kloss)
2000 Žhavá sedla
-----
200x Fiktivní zločiny (režie Mikuláš Pánek)
200x Jana Eyrová (režie Elmar Kloss)
200x Polibek hada
200x Volný pád (režie Mikuláš Pánek)
-----
1999 Alenka v zemi za zrcadlem
1999 Banda: Pomsta Jessieho Leea (režie Zdeněk Hruška)
1999 Báječná chvíle (režie Marie Fronková)
1999 Ben Hur (režie Olga Walló)
1999 Bílý slon (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Blbec k večeři (režie Zdeněk Hruška)
1999 Blbouni (režie Olga Walló)
1999 Blbý a blbější (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Bugsy (režie Zdeněk Hruška)
1999 Byt (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Celý širý svět (režie Aleš Sobotka)
1999 Děda se dal na odboj (režie Marie Fronková)
1999 Fifi Pírko (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Frajer Luke (režie Elmar Kloss)
1999 Hudson Hawk (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Chléb, láska a ..... (režie Vladimír Blažek)
1999 Klepání na nebeskou bránu (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Konkurenti (režie Janoš Vaculík)
1999 Krokodýl Dundee (režie Vladimír Blažek)
1999 Krokodýl Dundee 2
1999 Lék (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Ložnice a kuloáry (režie Vladimír Blažek)
1999 Manželé z roku II (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Micki a Maude (režie Elmar Kloss)
1999 Modrý hrom (režie Michal Vostřez)
1999 Nebeští vězni (režie Janoš Vaculík)
1999 Nesahejte na prachy (režie Marie Fronková)
1999 Podezřelý (režie Vladimír Blažek)
1999 Poslední hvězdný bojovník (režie Zdeněk Hruška st.)
1999 Právě včas (režie Petr Skarke)
1999 Prostřihy (režie Elmar Kloss)
1999 Přirozený talent (režie Jindřích Polan)
1999 Red Rock West (režie Jiří F. Svoboda)
1999 Rok nebezpečného života (režie Zdeněk Coufal)
1999 Rytíř Pardaillan (režie Elmar Kloss)
1999 Shirley Valentinová (režie Marie Fronková)
1999 Schůzka naslepo (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Smrt na Nilu (režie Elmar Kloss)
1999 Soukromá slavnost (režie Zdeněk Hruška)
1999 Společník na dlouhé trati (režie Janoš Vaculík)
1999 Útěk ze zóny 14 vyloučen
1999 Vyzvednutí Titaniku (režie Vladimír Blažek)
1999 Zajatci (režie Marie Fronková)
1999 Zapomeň na Paříž (režie Janoš Vaculík)
1999 Zlaté parohy (režie Petr Skarke)
1999 Život je krásný
-----
1998 48 hodin (režie Vladimír Blažek)
1998 Americký bizon (režie Zdeněk Hruška st.)
1998 Cesta na Měsíc (režie Jitka Kučerová)
1998 Bonnie a Clyde (režie Elmar Kloss)
1998 Cena za něžnost (režie Elmar Kloss)
1998 Cesta dlouhým dnem do noci (režie Michal Vostřez)
1998 Daleko od hlučícího davu (režie Petr Skarke)
1998 Dobrodružství rabína Jákoba (režie Marie Fronková)
1998 Doktor hledá místo (režie Olga Walló)
1998 Doktor v domě (režie Olga Walló)
1998 Drsný chlapík (režie Zdeněk Hruška)
1998 Jako štvaná zvěř (režie Zdeněk Hruška)
1998 Kočka (režie Jindřich Polan)
1998 Král Králů (režie Olga Walló)
1998 Lakomec (režie Marie Fronková)
1998 Ledová bouře (režie Elmar Kloss)
1998 Manželství po francouzsku (režie Zdeněk Hruška)
1998 Mayerling (režie Marie Fronková)
1998 Místní hrdina (režie Zdeněk Šťěpán)
1998 Nadějné vyhlídky
1998 Nesprávné kalhoty (režie Jitka Kučerová)
1998 O chloupek (režie Jitka Kučerová)
1998 Oheň, voda a lstivé úskoky (režie Jiří F. Svoboda)
1998 Petrovi přátelé (režie Olga Walló)
1998 Pomsta
1998 Připoutejte se, prosím! 2 (režie Zdeněk Hruška)
1998 Rozmařilý život Gérarda Floqua (režie Marie Fronková)
1998 Řidič a fantom (režie Elmar Kloss)
1998 Tělo mého nepřítele (režie Zdeněk Hruška)
1998 Tisíc a jeden recept zamilovaného kuchaře (režie Marie Fronková)
1998 Vítěz (režie Lucie Paulová)
1998 Všichni moji blízcí
1998 Vzpoura na Bounty (režie Zdeněk Hruška st.)
1998 Zamilovat se (režie Vladimír Blažek)
1998 Zálesák (režie Jiří Šesták)
1998 Zapovězená žena (režie Marie Fronková)
1998 Zlatý tuleň (režie Petr Skarke)
1998 Zorro (režie Marie Fronková)
-----
1997 Balada o Cablu Hogueovi (režie Elmar Kloss)
1997 Barvy (režie Vladimír Blažek)
1997 Bláznivá (režie Marie Fronková)
1997 Blues Brothers (režie Lucie Paulová)
1997 Boccaccio - povídka Renzo a Luciana (režie Lucie Paulová)
1997 Bohatí láskou (režie Jana Semschová)
1997 Celou dlouhou noc (režie Janoš Vaculík)
1997 Cesta kolem světa za 80 dní (režie Jitka Kučerová)
1997 Čas zastavit se (režie Janoš Vaculík)
1997 Dvanáct měsíčků (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Ďábelská svůdkyně (režie Elmar Kloss)
1997 Frances (režie Elmar Kloss)
1997 Hoši z Brazílie (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Cherry 2000 (režie Marie Fronková)
1997 Je to fajn (režie Jana Semschová)
1997 Jižanská pohostinnost (režie Vladimír Blažek)
1997 Klub ráj (režie Elmar Kloss)
1997 Kniha džunglí (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Konec Sheily (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 Mezi kladivem a kovadlinou (režie Lucie Paulová)
1997 Miluji tě, Alice B. Toklasová! (režie Vladimír Blažek)
1997 Muž a žena (režie Elmar Kloss)
1997 Muž v divočině (režie Jindřích Polan)
1997 Na svobodě (režie Jindřích Polan)
1997 Nejlepší léta našeho života (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Nepravý muž (režie Elmar Kloss)
1997 Nerovný zápas (režie Elmar Kloss)
1997 Nesnesitelná lehkost bytí (režie Elmar Kloss)
1997 Nevěsta pro Zandyho (režie Vladimír Blažek)
1997 Noc postupuje (režie Janoš Vaculík)
1997 Obr (režie Vladimír Blažek)
1997 Opojný život
1997 Opři se o mě (režie Janoš Vaculík)
1997 Pinocchio (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Poslední skaut (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 Producenti (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Přelet nad kukaččím hnízdem (režie Elmar Kloss)
1997 Půlnoční běh (režie Jana Semschová)
1997 Řeka (režie Ivan Žáček)
1997 Smrtící past (režie Lucie Paulová)
1997 Smrtonosná zbraň 2 (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Smrtonosná zbraň 3 (režie Zdeněk Štěpán)
1997 Smůla (režie Zdeněk Hruška)
1997 Sněhová královna (režie Jiří F. Svoboda)
1997 Tango (režie Lucie Paulová)
1997 Útěk z New Yorku (režie Zdeněk Hruška st.)
1997 V jakém znamení ses narodil? (režie Jan Schánilec)
1997 V záři reflektorů (režie Elmar Kloss)
1997 Voják v dešti (režie Jiří Šesták)
1997 Vyvolení (režie Jana Semschová)
1997 Zámek v oblacích (režie Michal Vostřez)
1997 Zelňačka (režie Zdeněk Hruška)
1997 Zločin v expresu (režie Jindřich Polan)
1997 Zvláštní den (režie Petr Skarke)
1997 Ženy na pokraji nervového zhroucení (režie Ivan Žáček)
-----
1996 Ach, Bože (režie Ivan Žáček)
1996 Americký idol (režie Vladimír Blažek)
1996 Balík (režie Zdeněk Hnilica)
1996 Baxter (režie Olga Walló)
1996 Biloxi Blues (režie Elmar Kloss)
1996 Bojovník (režie Marie Fronková)
1996 Bosé nohy v parku (režie Elmar Kloss)
1996 Byl jednou jeden lotr (režie Zdeněk Hruška st.)
1996 Cibulové pole (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Čelisti II (režie Elmar Kloss)
1996 Černý tulipán (režie Marie Fronková)
1996 Desatero přikázání (režie Zdeněk Coufal)
1996 Duch (režie Elmar Kloss)
1996 Dva misionáři (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Garbo mluví (režie Jana Semschová)
1996 Gerardova dobrodružství (režie Jan Schánilec)
1996 Hledá se láska (režie Jiří Šesták)
1996 Horská dráha (režie Janoš Vaculík)
1996 Hořící postel (režie Jitka Kučerová)
1996 Hranice (režie Zdeněk Hruška)
1996 Indočína (režie Elmar Kloss)
1996 Jak zabít svou ženu (režie Elmar Kloss)
1996 Jaká je Daisy Cloverová (režie Elmar Kloss)
1996 Jatka č. 5 (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Jedna nebo dvě ženy (režie Marie Fronková)
1996 Jiný muž, jiná šance (režie Jana Semschová)
1996 Key Largo (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Kika režie Michal Vostřez)
1996 Krásné šílenství (režie Marie Fronková)
1996 Loučím se, děvče (režie Marie Fronková)
1996 Loulou Graffiti (režie Jana Semschová)
1996 Maigret klade past (režie Marie Fronková)
1996 Maigret má strach (režie Marie Fronková)
1996 Mlha (režie Zdeněk Hruška st.)
1996 Monty Pythonův smysl života (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Most u Remagenu (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Navždy (režie Elmar Kloss)
1996 Nejbližší příbuzenstvo (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Nenapravitelní (režie Marie Fronková)
1996 Nesmiřitelní (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Nevada Smith (režie Janoš Vaculík)
1996 Něco společného (režie Jindřich Polan)
1996 O závod s měsícem (režie Elmar Kloss)
1996 Osm mužů z kola ven (režie Zdeněk Coufal)
1996 Ostrov doktora Moreaua (režie Petr Skarke)
1996 Pán světa (režie Zdeněk Coufal)
1996 Podvodníci
1996 Polda a bandita (režie Zdeněk Coufal)
1996 Polda a bandita 2 (režie Zdeněk Coufal)
1996 Poslední bojovník
1996 Poslední metro (režie Elmar Kloss)
1996 Pouť zatracených (režie Michal Vostřez)
1996 Přísně tajné! (režie Marie Fronková)
1996 Příští léto (režie Elmar Kloss)
1996 Půlnoční muž (režie Zdeněk Hruška)
1996 Rvačka v Panamě (režie Lucie Paulová)
1996 Samuraj (režie Marie Fronková)
1996 Sedmkrát žena (režie Janoš Vaculík)
1996 Sicilián (režie Jiří F. Svoboda)
1996 Silvestr u Boba (režie Marie Fronková)
1996 Slovo policajta (režie Marie Fronková)
1996 Sluha (režie Janoš Vaculík)
1996 Spiknutí lásky (režie Vladimír Blažek)
1996 Spusťte tu revoluci beze mne (režie Olga Walló)
1996 Šarlatový a černý (režie Michal Vostřez)
1996 Šlechetná srdce a šlechtické korunky (režie Vladimír Blažek)
1996 Tajemství mého úspěchu
1996 Tak mi řekni, co chceš (režie Olga Walló)
1996 Táta (režie Elmar Kloss)
1996 Trhák (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Tři mušketýři (režie Elmar Kloss)
1996 Tři muži na zabití (režie Marie Fronková)
1996 Tulák z horských plání (režie Zdeněk Coufal)
1996 Utečeme na jih (režie Elmar Kloss)
1996 Vražda na Eigeru (režie Zdeněk Hruška)
1996 Vysoké podpatky (režie Zdeněk Coufal)
1996 Výstřel (režie Petr Skarke)
1996 Zóna soumraku (režie Zdeněk Coufal)
-----
1995 12 úkolů pro Asterixe (režie Jiří F. Svoboda)
1995 1984 (režie Jindřich Polan)
1995 2001 - Vesmírná Odysea (režie Zdeněk Coufal)
1995 Americké graffiti (režie Jana Semschová)
1995 Anděl a bandita (režie Petr Skarke)
1995 Asterix a Galové (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Asterix a Kleopatra (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Asterix v Británii (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Atlantský val (režie Elmar Kloss)
1995 Báječné časy (režie Jindřich Polan)
1995 Barton Fink (režie Jana Semschová)
1995 Bílý žár (režie Zdeněk Coufal)
1995 Bob Roberts (režie Jana Semschová)
1995 Byt (režie Jana Semschová)
1995 César a Rosalie (režie Elmar Kloss)
1995 Cikánka (režie Jana Semschová)
1995 Cizinec mezi námi
1995 Co je nového, kočičko? (režie Elmar Kloss)
1995 Cotton club (režie Elmar Kloss)
1995 Čápi mají svojí hlavu (režie Marie Fronková)
1995 Červená liška (režie Michal Vostřez)
1995 Čtyři roční období (režie Zuzana Zemanová)
1995 Dodržet svůj slib (režie Jana Semschová)
1995 Dokud budou ženy (režie Marie Fronková)
1995 Dokud se válčí, je naděje (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Domovník (režie Marie Fronková)
1995 Dotek ruky (režie Aleš Sobotka)
1995 Dotek zla (režie Michal Vostřez)
1995 Drobánkovi (režie Zdeněk Hruška)
1995 Důvod žít a zemřít (režie Aleš Sobotka)
1995 Dva poldové (režie Michal Vostřez)
1995 Equus (režie Olga Walló)
1995 Fantozzi (režie Marie Fronková)
1995 Halloween - Předvečer všech svatých (režie Janoš Vaculík)
1995 Havran (režie Olga Walló)
1995 Hazardní hra (režie Michal Vostřez)
1995 Horečka džungle (režie Zuzana Zemanová)
1995 Horečka stoupá v El Pao (režie Petr Skarke)
1995 Hrdinové (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Invaze zlodějů těl (režie Jan Schánilec)
1995 Jak jsem slíbil (režie Vladimír Blažek)
1995 Jdi na to (režie Marie Fronková)
1995 Jean od Floretty (režie Elmar Kloss)
1995 Kachna na pomerančích (režie Marie Fronková)
1995 Karambol (režie Lucie Šnajdrová)
1995 Když komedie byla králem (režie Janoš Vaculík)
1995 Kopyto (režie Marie Fronková)
1995 Král Ralph
1995 Lassie a Neeka (režie Jitka Kučerová)
1995 Lolita (režie Michal Vostřez)
1995 Manon od pramene (režie Elmar Kloss)
1995 Milou v máji (režie Elmar Kloss)
1995 Modrá Electra Glide (režie Janoš Vaculík)
1995 Mnoho povyku pro nic (režie Zdeněk Hruška st.)
1995 Mrtví muži nenosí skotskou sukni (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Na východ od ráje (režie Vladimír Blažek)
1995 Návrat do země Oz (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Návrat do ztraceného světa (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Návrat Muže, kterému říkali kůň (režie Elmar Kloss)
1995 Něco divokého (režie Zdeněk Hruška st.)
1995 Operace Blesk (režie Zdeněk Coufal)
1995 Opři se o mě (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Ostrov pokladů (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Pan máma (režie Marie Fronková)
1995 Pat Garrett a Billy Kid (režie Elmar Kloss)
1995 Pinocchiova dobrodružství (režie Petr Skarke)
1995 Podzim Čejenů (režie Vladimír Blažek)
1995 Policejní kolt vzor 357 (režie Elmar Kloss)
1995 Popínavé květy
1995 Příliš vzdálený most (režie Miroslav Kratochvíl)
1995 Radši umřít (režie Lucie Schneiderová)
1995 Rodičovství (režie Marie Fronková)
1995 Roztržená opona (režie Janoš Vaculík)
1995 Sammy a Rosie to dělají (režie Michal Vostřez)
1995 Sandokan se vrací (režie Olga Walló)
1995 Sex, lži a video (režie Elmar Kloss)
1995 Shenandoah (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Sněhurka (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Spartakus[/b] (režie Olga Walló)
1995 Strážce zákona (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Superpolda (režie Michal Vostřez)
1995 Syn jitřní hvězdy (režie Miroslav Kratochvíl)
1995 Špinavý prachy (režie Jan Schánilec)
1995 Štístko (režie Jana Semschová)
1995 Tajemství archy Noemovy (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Tajemství Viléma Storitze (režie Jiří F. Svoboda)
1995 Tak mě někdy napadá (režie Jana Semschová)
1995 Tak už dost, Frede! (režie Janoš Vaculík)
1995 Táta umírá, kdo má poslední vůli? (režie Elmar Kloss)
1995 Teď se nedívej (režie Aleš Sobotka)
1995 Tisíc miliard dolarů (režie Zdeněk Hruška)
1995 Tom Jones (režie Jana Semschová)
1995 Tragéd Fantozzi (režie Marie Fronková)
1995 Tři barvy: Bílá (režie Elmar Kloss)
1995 Tři barvy: Červená (režie Elmar Kloss)
1995 Tři barvy: Modrá (režie Elmar Kloss)
1995 Třída (režie Jana Semschová)
1995 Valmont (režie Elmar Kloss)
1995 Večírek (režie Elmar Kloss)
1995 Vraždy s růžencem (režie Janoš Vaculík)
1995 Vyzvání k souboji (režie Jan Schánilec)
1995 Za to může Rio (režie Marie Fronková)
1995 Zmrtvýchvstání (režie Marie Fronková)
1995 Ztracený svět (režie Zdeněk Hnilica)
-----
1994 24 hodin do smrti (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Adamovo žebro (režie Jana Semschová)
1994 Alfréde, Alfréde (režie Elmar Kloss)
1994 Bazén (režie Marie Fronková)
1994 Bestie musí zemřít (režie Jana Michajlová)
1994 Blesk (režie Lucie Paulová)
1994 Čarodějky z Eastwicku (režie Miroslav Kratochvíl)
1994 Čelisti (režie Elmar Kloss)
1994 Čtyřicet pušek (režie Michal Vostřez)
1994 Den poté (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Detektiv (režie Marie Fronková)
1994 Django (režie Tomáš Jančařík)
1994 Drsný Harry (režie Zdeněk Hruška st.)
1994 Gipsy (režie Marie Fronková)
1994 Hotel New Hampshire
1994 Hořkost (režie Elmar Kloss)
1994 Jak zavraždit milionářku (režie Zdeněk Hruška)
1994 Jekyll & Hyde (režie Jindřich Polan)
1994 Jih (režie Jindřich Polan)
1994 Joshuovo srdce (režie Jana Semschová)
1994 Kamaráde, kamaráde (režie Marie Fronková)
1994 Kdo zabíjí nejlepší evropské šéfkuchaře? (režie Olga Walló)
1994 Lassie - Hlas naděje (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Lassie a puma na útěku (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Maigret a soudcův dům (režie Marie Fronková)
1994 Moucha (režie Zdeněk Hruška)
1994 Můj miláček Klementina (režie Jana Semschová)
1994 Můj oblíbený rok (režie Jana Semschová)
1994 Náhlá zkouška (režie Zdeněk Hruška)
1994 Návrat Lew Harpera (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Nemocnice (režie Olga Walló)
1994 Neúprosný (režie Zdeněk Hruška)
1994 Odhalená stopa (režie Lucie Paulová)
1994 Pan Billion (režie Marie Fronková)
1994 Pan Hire (režie Elmar Kloss)
1994 Pat a Mike
1994 Písečný ptáček (režie Olga Walló)
1994 Podivný pár (režie Olga Walló)
1994 Poklad na Sierra Madre (režie Olga Walló)
1994 Polib mě na rozloučenou (režie Marie Fronková)
1994 Poslední Maxův případ
1994 Pošťák vždy zvoní dvakrát (režie Zdeněk Hruška)
1994 Příští rok ve stejnou dobu (režie Jana Semschová)
1994 Psanci (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Riskantní podnik (režie Jana Semschová)
1994 Rocky (režie Olga Walló)
1994 Sázka na smrt (režie Zdeněk Hruška)
1994 Smějící se policajt (režie Zdeněk Hnilica)
1994 Starostliví medvídci: Dobrodružství v zemi zázraků (režie Aleš Sobotka)
1994 Tři ze sanitky (režie Marie Fronková)
1994 V plném slunci (režie Marie Fronková)
1994 Vincent, François, Paul a ti druzí... (režie Elmar Kloss)
1994 Vstupte (režie Jana Semschová)
1994 Žluté nebe (režie Zdeněk Hruška)
-----
1993 451° Fahrenheita (režie Jindřich Polan)
1993 48 hodin v Paříži (režie Olga Walló)
1993 Absolvent (režie Elmar Kloss)
1993 Alamo (režie Zdeněk Coufal)
1993 Americký ninja (režie Aleš Sobotka)
1993 Carrie (režie Zdeněk Hruška)
1993 Cestující v dešti (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Co se nepromíjí (režie Elmar Kloss)
1993 Co se vlastně stalo tetě Alici? (režie Jana Semschová)
1993 Cooganův trik (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Dcery zla
1993 Ďáblovo pokušení (režie Ivan Procházka)
1993 Ho! (režie Zdeněk Hruška)
1993 Hoppity se vrací (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Charley Varrick (režie Marie Fronková)
1993 Infarkt (režie Marie Fronková)
1993 Junior Bonner (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Kmotr (režie Zdeněk Hruška)
1993 Král Lear (režie Olga Walló)
1993 Letiště (režie Marie Fronková)
1993 Mackintoshův člověk (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Maska (režie Jindřich Polan)
1993 Milenci a další cizinci (režie Jana Semschová)
1993 Míle od domova (režie Zdeněk Coufal)
1993 Ministerstvo strachu (režie Jindřich Polan)
1993 Na řvoucích strojích do Monte Carla (režie Jana Semschová)
1993 Napůl drsňák (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Narozen 4. července (režie Jindřich Polan)
1993 Náhodný turista (režie Elmar Kloss)
1993 Nejbáječnější Karkulín na světě (režie Ivan Procházka)
1993 Nejlepší přátelé (režie Olga Walló)
1993 Orlové práva (režie Olga Walló)
1993 Pan Klein (režie Marie Fronková)
1993 Poslední léto v Tangeru (režie Elmar Kloss)
1993 Pověste je vysoko! (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Rio Bravo (režie Jindřich Polan)
1993 Rodinný lékař (režie Marie Fronková)
1993 Slzy v dešti (režie Jana Semschová)
1993 Strašáci (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Souboj na slunci (režie Olga Walló)
1993 Souboj u El Diablo (režie Jindřich Polan)
1993 Šeherezáda a gentleman (režie Marie Fronková)
1993 Timon Aténský (režie Olga Walló)
1993 To je ale bláznivej svět (režie Jana Semschová)
1993 Tom Horn (režie Elmar Kloss)
1993 Válka o fazolové pole (režie Elmar Kloss)
1993 Velké city dělají dobré přátele (režie Jana Michajlová)
1993 Velký Waldo Pepper (režie Olga Walló)
1993 Vesmírná tělesa (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Volání svobody (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Volba zbraní (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Vražda ve státě Mississippi (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Zastavení na Missouri (režie Elmar Kloss)
1993 Záhada Stinsonu (režie Ivan Procházka)
1993 Zběsilost (režie Aleš Sobotka)
1993 Zemětřesení (režie Miroslav Kratochvíl)
1993 Zkouška lásky (režie Jana Semschová)
1993 Ztracený víkend (režie Zdeněk Hruška)
1993 Žena v ringu (režie Zdeněk Hnilica)
-----
1992 Banánová slupka (režie Zdeněk Hruška)
1992 Bandolero! (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Bankéři (režie Anna Procházková)
1992 Bankéřka (režie Olga Walló)
1992 Bio Ráj (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Bostonský případ (režie Zdeněk Coufal)
1992 Brutální Nikita (režie Marie Fronková)
1992 Cílová páska (režie Jana Semschová)
1992 Daleko domů (režie Jana Semschová)
1992 Déjà vu (režie Elmar Klos)
1992 Dobrodružství Olivera Twista i](režie Jana Semschová)[/i]
1992 Hamlet, princ dánský (režie Olga Walló)
1992 Hud (režie Zdeněk Štěpán)
1992 John a Mary (režie Marie Fronková)
1992 Julius Caesar (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Křižáci ulice (režie Marie Fronková)
1992 Lakomec (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Ledová ňadra (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Léčba šokem (režie Marie Fronková)
1992 Malý princ (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 MASH (režie Elmar Klos)
1992 Meč Gideonův (režie Ivan Procházka)
1992 Míle do Jericha (režie Zdeněk Coufal)
1992 Mladý Frankenstein (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Mrchožrouti (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Mrtví neumírají (režie Ivan Procházka)
1992 Návrat Casanovy (režie Marie Fronková)
1992 Nečistá hra (režie Marie Fronková)
1992 Největší milovník (režie Marie Fronková)
1992 Nevhodné chování (režie Elmar Klos)
1992 Od devíti do pěti (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Oslí kůže (režie Hana Kofránková)
1992 Percy (režie Zdeněk Hruška)
1992 Podivná spravedlnost (režie Olga Walló)
1992 Policajt (režie Marie Fronková)
1992 Policajt z Beverly Hills (režie Elmar Klos)
1992 Probuď se, špione (režie Elmar Klos)
1992 Profesionál (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Protigangová brigáda (režie Zdeněk Coufal)
1992 Připoutejte se, prosím! (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Sbohem, Charlie (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Slavné jméno Houdini (režie Olga Walló)
1992 Šaráda (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Ukradený diamant (režie Marie Fronková)
1992 Van der Valk a dívka (režie Ivan Procházka)
1992 Velekobylka (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Venkovan (režie Marie Fronková)
1992 Verdikt (režie Olga Walló)
1992 Vrahovy ruce (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Vražda na objednávku (režie Zdeněk Hnilica)
1992 West Side Story (režie Jiří Svoboda)
1992 Země, odkud přicházím (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Ztracený chlapec (režie Jana Michajlová)
1992 Žiju se svým tátou (režie Jindřích Polan)
1992 Život a doba soudce Roye Beana (režie Jindřích Polan)
1992 Život s otcem (režie Zdeněk Štěpán)
-----
199x Hlavně v klidu! (režie Marie Fronková)
199x Maigret se mýlí (režie Marie Fronková)
199x Milostná dobrodružství aneb Manželské.. (režie Marie Fronková)
199x Ovčák (režie Lucie Paulová)
199x Přelet přes oceán (režie Jan Schánilec)
199x Srdce v zimě (režie Elmar Kloss)
199x Vysoká hra pro pravou dámu (režie Jiří F. Svoboda)
xxxx Černá růže (režie Elmar Kloss)

SERIÁLY:
2022 Superhrdinové - 1.série (režie Libor Hruška)
------
2021 Ahoj, světe - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2021 Andy a dobrodružství ve vodě - 1.série (režie Petr Palouš)
2021 Balthazar - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Balthazar - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Balthazar - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Bancroftová - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Bancroftová - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Bita a Cora - 1.série (režie Filip Jančík)
2021 Bobo - 1.série (režie Iva Valentová)
2021 Bobo - 2.série (režie Iva Valentová)
2021 Bodyguard - 1.série (režie Filip Jančík)
2021 Břinčíci - 3.série (režie Iva Valentová)
2021 Catie a úžasné stroje - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2021 Cesta za oceán - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Cinkálci - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Čarodějky školou povinné - 3.série (režie Iva Valentová)
2021 Čarodějnice Petronela - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Desatero hříchu - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Dorotka v zemi Oz - 1.série (režie Alice Hurychová)
2021 Drobečkové - 2.série (režie Iva Valentová)
2021 Fauda - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Friendzoo - 1.série (režie Iva Valentová)
2021 Hravá angličtina s ptáčky Kiwi - 4.série (režie Jitka Vacková)
2021 Hubert a Takako - 1.série (režie Alice Hurychová)
2021 Chuggington - 6.série (režie Klára Šumanová)
2021 Joko - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Kamarádi z koše - 1.série (režie Martin Velda)
2021 Kamarádi z mojí deky - 2.série (režie Iva Valentová)
2021 Kazubovi - 1.série (režie Filip Jančík)
2021 Kiri a Lou - 2.série (režie Iva Valentová)
2021 Kit a Kate - 2.série (režie Alice Hurychová)
2021 Kniha zvířátek - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2021 Kouzelný školní autobus opět příjíždí - 1.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Kouzelný školní autobus opět příjíždí - 2.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Leť lístku, leť - 1.série (režie Filip Jančík)
2021 Malý medvídek Pompon - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Mazlíček Remy - 1.série (režie Mikuláš Pánek)
2021 Medvídek Charly - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2021 Místo činu: Berlín - 12.epizoda (režie Jiří Kodeš)
2021 Můj mazlíček a já - 3.série (režie Jitka Vacková)
2021 Na krok od nebe - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Na krok od nebe - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Na krok od nebe - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Na krok od nebe - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Na krok od nebe - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2021 Ne-ne - 1.série (režie Iva Valentová)
2021 Obejmi mě - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Operace JAUU - 9.série (režie Michal Vostřez)
2021 Operace JAUU - Zkus to! (režie Michal Vostřez)
2021 Příběhy zvířecích miminek - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2021 Příběhy zvířecích miminek - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2021 Případy detektiva Murdocha - 13.série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Randall a Hopkirk (režie Zdeněk Štěpán)
2021 River - 1.série (režie Mikuláš Pánek)
2021 Rysáček Pablo - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Safari z Knihy Džunglí - 1.série (režie Kateřina Zemančíková)
2021 Sardinka ve vesmíru - 1.série (režie Iva Valentová)
2021 Sestra - 1.série (režie Mikuláš Pánek)
2021 Stavitelé - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Stavitelé - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Stella a Sam - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Superhrdinové - 1.série (režie Libor Hruška)
2021 Tělopis - 1.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Tryskouni - 3.série (režie Jana Stejskalová)
2021 Tyjo! To je paráda! - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Ultimátum - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Útok v Salisbury - 1.série (režie Alice Hurychová)
2021 Ve vodě to žije - 1.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Ve vodě to žije - 2.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 1.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 2.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 3.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 4.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 5.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 6.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 7.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 8.série (režie Martin Velda)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 9.série (režie Martin Velda)
2021 Zeleňák Norman - 1.série (režie Alice Hurychová)
2021 Zou - 2.série (režie Martin Velda)
2021 Zvířecí detektivové - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2020 Andy a jeho schovka (režie Petr Palouš)
2020 Bauhaus - 1.série (režie Mikuláš Pánek)
2020 Catie a úžasné stroje (režie Jakub Hejdánek)
2020 Čarodějky školou povinné - 1.série (režie Iva Valentová)
2020 Čarodějky školou povinné - 2.série (režie Iva Valentová)
2020 Dobyvatelé pokladů - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Esa z pralesa - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Esa z pralesa - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Fargo - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Fargo - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Grantchester - 5.série (režie Alice Hurychová)
2020 Hej, Hafí! - 3.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Hrajeme si s haraburdím - 1.série (režie Jozef Kušnír)
2020 Kamarád Timmy ve školce - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Kamarád Timmy ve školce - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Kamarád Timmy ve školce - 3.série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Kiri a Lou - 1.série (režie Iva Valentová)
2020 Kiri a Lou - 2.série (režie Iva Valentová)
2020 Kit a Pup (režie Martin Velda)
2020 Kravička Henrietta (režie Jakub Hejdánek)
2020 Kriminalista - 13.série (režie Aleš Sobotka)
2020 Kriminalista - 14.série (režie Aleš Sobotka)
2020 Lišák a Zajda (režie Jiří Kodeš)
2020 Lesnílci - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2020 MasterChef Junior - 6.série (režie Jana Stejskalová)
2020 MasterChef Junior - 7.série (režie Jana Stejskalová)
2020 Medicejové - 3.série (režie Martin Velda)
2020 Místo činu: Berlín - 10. - 11.epizoda (režie Jiří Kodeš)
2020 Mokova neuvěřitelná dobrodružství (režie Martin Velda)
2020 Olí a Jůla - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Operace JAUU! - 8.série (režie Michal Vostřez)
2020 Operace JAUU! - Covid (režie Michal Vostřez)
2020 Opičinky (režie Alice Hurychová)
2020 Otec Brown - 8.série (režie Filip Jančík)
2020 Pablo - 2.série (režie Mikuláš Pánek)
2020 Pan Tau - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Pohádky z výše stromové chýše - 3.série (režie Jitka Vacková)
2020 Prasátko Peppa - 4.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Prasátko Peppa - 5.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Prasátko Peppa - 6.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Prasátko Peppa - 7.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Prasátko Peppa - 8.série (režie Vladimír Žďánský)
2020 Případy detektiva Murdocha - 13.série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Přiznání - 1.série (režie Michal Vostřez)
2020 Smráďa a Bláťa - 1.série (režie Alice Hurychová)
2020 Smráďa a Bláťa - 2.série (režie Alice Hurychová)
2020 Supr třída - 2.série (režie Alice Hurychová)
2020 Učitel - 2.série (režie Aleš Sobotka)
2020 Údolí Muminků (režie Iva Valentová)
2020 Úsměvná galerie (režie Jitka Vacková)
2020 Úžasná zvířátka - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2020 Ve jménu vlasti - 8.série (režie Mikuláš Pánek)
2020 Větrné příběhy (režie Jozef Kušnír)
2020 Victor Hugo, nepřítel státu (režie Petr Pospíchal)
2020 Vraždy ve Valhalle - 1.série (režie Jiří Kodeš)
------
2019 Andy na safari (režie Petr Palouš)
2019 Břinčíci - 2.série (režie Iva Valentová)
2019 Desatero hříchů - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2019 Děsivé dějiny - 7.série (režie Michal Vostřez)
2019 Dimitri - 2.série (režie Martin Velda)
2019 Doktorka Fosterová - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Doktorka Fosterová - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Doktor Thorne (režie Martin Velda)
2019 Esa z pralesa - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Grantchester - 2.série (režie Alice Hurychová)
2019 Grantchester - 3.série (režie Alice Hurychová)
2019 Grantchester - 4.série (režie Alice Hurychová)
2019 Hassel (režie Michal Vostřez)
2019 Hihňobrouk (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Hledálek (režie Alice Hurychová)
2019 Hříšná duše - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Hříšná duše - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Huňáč Brumla (režie Filip Jančík)
2019 Chuggington - 5.série (režie Klára Šumanová)
2019 Jméno růže (režie Petr Pospíchal)
2019 Kočička Poppy (režie Mikuláš Pánek)
2019 Lovec - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Martin Snílek - 3.série (režie Iva Valentová)
2019 MasterChef Junior - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2019 MasterChef Junior - 3.série (režie Jana Stejskalová)
2019 MasterChef Junior - 4.série (režie Jana Stejskalová)
2019 MasterChef Junior - 5.série (režie Jana Stejskalová)
2019 Máša a medvěd - 3.série (režie Jozef Kušnír)
2019 McMafie - 1.série (režie Filip Jančík)
2019 Medicejové - 2.série (režie Martin Velda)
2019 Medvědí rodinka (režie Martin Velda)
2019 Miffy a její dobrodružství (režie Iva Valentová)
2019 Miru Miru (režie Jakub Hejdánek)
2019 Místo činu: Berlín - 1. - 9.epizoda (režie Jiří Kodeš)
2019 Můj kamarád Marlon (režie Iva Valentová)
2019 Můj mazlíček a já: U veterináře (režie Jitka Vacková)
2019 Myška Maisy - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Myška Maisy - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Myška Tilda (režie Jakub Hejdánek)
2019 Napoleonské války - 1.série (režie Tomáš Jančařík)
2019 Napoleonské války - 2.série (režie Tomáš Jančařík)
2019 Noddy detektivem - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2019 Noddy detektivem - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2019 Oběť (režie Alice Hurychová)
2019 Olí a Jůla (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Operace JAUU! - 7.série (režie Michal Vostřez)
2019 Otázky slečny Mily - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Otec Brown - 7.série (režie Filip Jančík)
2019 Pablo (režie Mikuláš Pánek)
2019 Pan Jezevec a paní Liška (režie Miriam Chytilová)
2019 Papírové příběhy (režie Miriam Chytilová)
2019 Papírový přístav - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Peg + Kočičák - 1.série (režie Iva Valentová)
2019 Peg + Kočičák - 2.série (režie Iva Valentová)
2019 Píseň pro Rudolfa III. - Dinosaurus (režie Michal Vostřez)
2019 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Princip slasti (režie Jiří Kodeš)
2019 Průsmyk (režie Jiří Kodeš)
2019 Příběhy Tinga Tinga (režie Jakub Hejdánek)
2019 Případy detektiva Murdocha - 12.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Q Pootle 5 (režie Mikuláš Pánek
2019 Rá Rá, hlasitý lvíček - 1.série (režie Martin Velda)
2019 Rá Rá, hlasitý lvíček - 2.série (režie Martin Velda)
2019 Rocco Schiavone - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Roger (režie Vladimír Žďánský)
2019 Selma zachraňuje Vánoce (režie Martin Velda)
2019 Supr třída (režie Alice Hurychová)
2019 Škola řvaní (režie Jana Stejskalová)
2019 Titou Objevitel (režie Jakub Hejdánek)
2019 Trudin mazlíček (režie Martin Velda)
2019 Tryskouni - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2019 Učitel - 1.série (režie Aleš Sobotka)
2019 Úsměvná galerie - 1.série (režie Jitka Vacková)
2019 Včelka Mája - 2.série (režie Martin Velda)
2019 V pasti - 2.série (režie Vladimír Žďánský)
2019 Websterovi (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Zafari - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Zafari - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Země patří Luně - 2.série (režie Tomáš Pechoušek)
2019 Země patří Luně - 3.série (režie Tomáš Pechoušek)
2019 Zmizení (režie Jiří Kvasnička)
2019 Žabák a jeho přátelé (režie Filip Jančík)
------
2018 Ava Riko Teo (režie Jana Stejskalová)
2018 Batesův motel - 5.série (režie Mikuláš Pánek)
2018 Boris (režie Jana Semschová)
2018 Cesta k vítězství (režie Mikuláš Pánek)
2018 Čím budu, až povyrostu (režie Tereza Zíková)
2018 Děsivé dějiny - 7.série (režie Michal Vostřez)
2018 Dicte - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Dicte - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Dicte - 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Dofus (režie Jiří Kvasnička)
2018 Domek z karet - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Grantchester - 1.série (režie Alice Hurychová)
2018 Hádej, jak moc tě mám rád - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2018 Karsten a Petra - 2.série (režie Jana Semschová)
2018 Ke stolu, děti (režie Jana Stejskalová)
2018 Kit a Kate - 2.série (režie Alice Hurychová)
2018 Knietzsche - nejmenší filosof světa - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Kriminalista - 12.série (režie Aleš Sobotka)
2018 Lesnílci (režie Jiří Kodeš)
2018 MasterChef Junior (režie Jana Stejskalová)
2018 Máša a medvěd - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2018 Mášiny strašidelné příběhy (režie Janoš Vaculík)
2018 Most - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2018 My jsme ta mluvící zvířata (režie Jitka Vacková)
2018 Myši na vědu slyší (režie Petr Palouš)
2018 Na jezeře - 2.série (režie Michal Vostřez)
2018 Nina a neurony - digitální svět (režie Lucie Petra Svobodová)
2018 Nina a neurony - objevují modrou planetu (režie Lucie Petra Svobodová)
2018 Okupace - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Operaca JAUU! - 4.série (režie Michal Vostřez)
2018 Operaca JAUU! - 5.série (režie Michal Vostřez)
2018 Operaca JAUU! - 6.série (režie Michal Vostřez)
2018 Otec Brown - 6.série (režie Vladimír Blažek)
2018 Pablo (režie Mikuláš Pánek)
2018 Pan Hračička na cestách (režie Jozef Kušnír)
2018 Pan Hračička ve městě (režie Jozef Kušnír)
2018 Papírový přístav (režie Jakub Hejdánek)
2018 Peg + Kočičák - 1.série (režie Iva Valentová)
2018 Plasteláci (režie Vladimír Žďánský)
2018 Pohádky z výše stromové chýše (režie Jitka Vacková)
2018 Případy detektiva Murdocha - 11.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Rita a krokodýl (režie Jana Semschová)
2018 Rocco Schiavone (režie Jiří Kvasnička)
2018 Ronaldinho a jeho parta (režie Jakub Hejdánek)
2018 Ronja, dcera loupežníka (režie Vladimír Žďánský)
2018 Salamandr - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Sára a kachnička - 3.série (režie Iva Valentová)
2018 Tkanílci (režie Vladimír Žďánský)
2018 Tom a krajíc chleba s jahodovou marmeládou a medem (režie Iva Valentová)
2018 Topsy a Tim (režie Alice Hurychová)
2018 Traktůrek Ferda (režie Martin Velda)
2018 Včelka Mája - 2.série (režie Martin Velda)
2018 Ve jménu vlasti - 7.série (režie Mikuláš Pánek)
2018 Velké Prázdniny (režie Libor Hruška)
2018 Vítejte v Podivínově (režie Jiří Kodeš)
2018 Všetečkovi (režie Iva Valentová)
2018 Zak a Kvák (režie Martin Velda)
2018 Země patří Luně (režie Tomáš Pechoušek)
2018 Zou (režie Vladimír Žďánský)
2018 Zprávy esa z pralesa - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Zvláštní skvadra (režie Martin Velda)
2018 Železný věk (režie Alice Hurychová)
------
2017 Andy a dobrodružství v pravěku (režie Petr Palouš)
2017 Boj o těžkou vodu (režie Mikuláš Pánek)
2017 Čarokolo (režie Martin Velda)
2017 Červený trpaslík - 11.série (režie Janoš Vaculík)
2017 Červený trpaslík - 12.série (režie Janoš Vaculík)
2017 Číslovánky - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2017 Číslovánky - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2017 Děsivé dějiny - speciál (režie Michal Vostřez)
2017 Děsivá věda (režie Michal Vostřez)
2017 Domek z karet - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Domek z karet - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Drobečkové (režie Jana Semschová)
2017 Boj / Hry (režie Vladimír Žďánský)
2017 Hej, Hafí - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Hospoda Jamajka (režie Jitka Vacková)
2017 Inspektor Banks - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Inspektor Banks - 4.série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Inspektor Banks - 5.série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Kamarádi z mojí deky (režie Iva Valentová)
2017 Karsten a Petra (režie Jana Semschová)
2017 Knietzsche - nejmenší filosof světa - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Kriminalista - 11.série (režie Aleš Sobotka)
2017 Mám nápad! (režie Jana Stejskalová)
2017 Molly a příšerka (režie Iva Valentová)
2017 Můj mazlíček a já - 2.série (režie Jitka Vacková)
2017 Myšák a Krtek (režie Jana Semschová)
2017 Nadia (režie Vladimír Žďánský)
2017 Nejlepší sporty vůbec - 1.série (režie Jozef Kušnír)
2017 Nejlepší sporty vůbec - 2.série (režie Jozef Kušnír)
2017 Nina a neurony sportují (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 Od dětí pro děti (režie Miriam Chytilová)
2017 Operace JAUU! - 1.série (režie Michal Vostřez)
2017 Operace JAUU! - 2.série (režie Michal Vostřez)
2017 Operace JAUU! - 3.série (režie Michal Vostřez)
2017 Otec Brown - 5.série (režie Vladimír Blažek)
2017 Pohádky naruby (režie Iva Valentová)
2017 Příběhy mladého Ronaldinha (režie Jakub Hejdánek)
2017 Případ Kettering (režie Mikuláš Pánek)
2017 Případy detektiva Murdocha - 9.série (režie Jiří Kodeš, Zdeněk Štěpán)
2017 Případy detektiva Murdocha - 10.série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Půlnoční slunce (režie Mikuláš Pánek)
2017 Rita a Coto (režie Martin Velda)
2017 Rozdělené nebe (režie Mikuláš Pánek)
2017 Sára a Kachnička - 3.série (režie Iva Valentová)
2017 Sestřička Jackie - 6.série (režie Janoš Vaculík)
2017 Skála papuchalků (režie Iva Valentová)
2017 Snoopy (režie Iva Valentová)
2017 Sofie Fluxová (režie Jana Semschová)
2017 SS-GB: Hitler v Británii (režie Mikuláš Pánek)
2017 Teroristé hákového kříže - NSÚ (režie Mikuláš Pánek)
2017 Tanbach (režie Mikuláš Pánek)
2017 Tryskouni - 1.série 2.část (režie Jana Stejskalová)
2017 Ve jménu vlasti - 6.série (režie Mikuláš Pánek)
2017 Velký a malý (režie Alice Hurychová)
2017 Viktorie - 1.série (režie Martin Velda)
2017 V pasti - Lapení (režie Vladimír Žďánský)
2017 Wallander - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2017 Za zdí zahrady (režie Iva Valentová)
------
2016 Andy a dobrodružství s dinosaury (režie Petr Palouš)
2016 Babar a Baduova dobrodružství - 3.série (režie Alice Hurychová)
2016 Batesův motel - 4.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Bláznivá laborka (režie Jozef Kušnír)
2016 Brambory a draci (režie Jiří Kodeš)
2016 Břinčíci (režie Iva Valentová)
2016 Děsivé dějiny - 6.série (režie Michal Vostřez)
2016 Dimitri (režie Martin Velda)
2016 Dům plný zvířátek - 3.série (režie Iva Valentová)
2016 Garfieldova show - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Hej, Hafí! (režie Jiří Kodeš)
2016 Igam Ogam - 3.série (režie Libor Hruška)
2016 Kamarádka Pimpa - 2.série (režie Martin Velda)
2016 Karsten a Petra (režie Jana Semschová)
2016 Katie Morag - 2.série (režie Alice Hurychová)
2016 Kriminalista - 11.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Kriminalista - 10.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Kuchtíci (režie Jana Stejskalová)
2016 Luther - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Mammon - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Mammon - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Martin Snílek - 2.série (režie Iva Valentová)
2016 Máša a medvěd - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Město žen - 6.série (režie Aleš Sobotka)
2016 Michel (režie Vladimír Žďánský)
2016 Mimi a Líza (režie Jana Semschová)
2016 Mladý Montalbano - 2.série (režie Alice Hurychová)
2016 Most - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Motiv - 4.série (režie Michal Vostřez)
2016 Nejkrásnější pohádky (režie Iva Valentová)
2016 Nina a neurony - 3.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2016 Okupace (režie Jiří Kvasnička)
2016 Operace jauvajs (režie Michal Vostřez)
2016 Otec Brown - 4.série (režie Vladimír Blažek)
2016 Panství Downton - 6.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Pan Selfridge - 4.série (režie Libor Hruška)
2016 Pipi, Pupu a Rosemary - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Pok a Mok (režie Jiří Kodeš)
2016 Polo (režie Jan Maxián)
2016 Prasátko Peppa - 3.série (režie Vladimír Žďánský)
2016 Případy detektiva Murdocha - 8.série (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Rudi a Trudi (režie Martin Velda)
2016 Sára a kachnička - 2.série (režie Iva Valentová)
2016 Sestřička Jackie - 6.série (režie Janoš Vaculík)
2016 Sherlock - 4.série (režie Michal Vostřez)
2016 Šťastné údolí - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Šťastné údolí - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Taggart (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Tryskouni - 1.série 1.část (režie Jana Stejskalová)
2016 Ve jménu vlasti - 5.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Ve jménu vlasti - 4.série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Vláda - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Vláda - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Vláda - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Wakfu (režie Mikuláš Pánek)
------
2015 1864 (režie Jiří Kodeš)
2015 Agent Ploutvička (režie Jozef Kušnír)
2015 Babar a Baduova dobrodružství (režie Alice Hurychová)
2015 Batesův motel - 3.série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Batesův motel - 2.série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Dinosauří kamarádi (režie Jana Semschová)
2015 Dobrodružství Sarah Jane (režie Jiří Kvasnička)
2015 Domov pro smyšlené kamarády (režie Libor Hruška)
2015 Dortový piknik (režie Vladimír Blažek)
2015 Franklin - 2.série (režie Iva Valentová)
2015 Garfieldova show - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Honza a Jindra (režie Marie Fronková)
2015 Hubert a Staller - 4.série (režie Jiří Kvasnička)
2015 Hubert a Staller - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Jasper (režie Vladimír Žďánský)
2015 Kalli (režie Mikuláš Pánek)
2015 Kešu (režie Libor Hruška)
2015 Kočkoškrab (režie Jiří Kodeš)
2015 Komisař Montalbano (režie Vladimír Blažek)
2015 Kriminalista (režie Aleš Sobotka)
2015 Kriminálka Paříž (režie Vladimír Žďánský)
2015 Medvídek Rudík (režie Iva Valentová)
2015 Měsíční medvídek - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2015 Město žen - 5.série (režie Aleš Sobotka)
2015 Mladý Montalbano (režie Vladimír Blažek)
2015 Most - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Motiv - 2.série (režie Michal Vostřez)
2015 Mouk - 2.série (režie Jana Semschová)
2015 Nelly a Nora (režie Jana Semschová)
2015 Noddyho angličtina (režie Tomáš Pechoušek)
2015 Noddy v zemi hraček (režie Iva Valentová)
2015 Normálka (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Obláčkový chléb (režie Iva Valentová)
2015 Otázky slečny Mily - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Otec Brown - 2. a 3.série (režie Vladimír Blažek)
2015 Panství Downton - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Pan Selfridge - 3.série (režie Libor Hruška)
2015 Pettson a Fiškus (režie Janoš Vaculík)
2015 Podcats (režie Vladimír Žďánský)
2015 Profil zločinu - 4. a 5.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Příšerky a já (režie Alice Hurychová)
2015 Rytíř Zrezlík (režie Martin Velda)
2015 Sestřička Jackie - 5.série (režie Janoš Vaculík)
2015 Schimanski (režie Martin Těšitel)
2015 Slovutný detektiv Holmes (režie Vladimír Žďánský)
2015 Tlusťoch (režie Jiří Kvasnička)
2015 Tulík a Týnka (režie Alice Hurychová)
2015 Vraždy na severu (režie Jiří Kvasnička)
2015 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2015 Xovi (režie Mikuláš Pánek)
------
2014 Batesův motel (režie Mikuláš Pánek)
2014 Conni (režie Jana Semschová)
2014 Čas na dobrodružství (režie Jiří Kodeš)
2014 Děsivé dějiny (režie Michal Vostřez)
2014 Děti z Bullerbynu (režie Marie Fronková)
2014 Emilka (režie Vladimír Blažek)
2014 Enid Blytonová: Dobrodružství (režie Vladimír Žďánský)
2014 Enid Blytonová: Tajemná místa (režie Vladimír Žďánský)
2014 Erky Perky (režie Vladimír Žďánský)
2014 Ferda a Fous (režie Jana Sesmchová)
2014 Garfieldova show - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Génius z laboratoře (režie Jiří Kodeš)
2014 Gumballův úžasný svět (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Harry a jeho dinosauří kamarádi - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2014 Harry a Toto (režie Janoš Vaculík)
2014 Hubert a Staller (režie Janoš Vaculík)
2014 Jistě, pane premiére (režie Michal Vostřez)
2014 Karlík a Lola (režie Libor Hruška)
2014 Kingová (režie Mikuláš Pánek)
2014 Konec přehlídky (režie Marie Fronková)
2014 Kriminalista (režie Aleš Sobotka)
2014 Kruhová ulice 19 (režie Janoš Vaculík)
2014 Leonardo je génius (režie Iva Valentová)
2014 Lovci draků (režie Libor Hruška)
2014 Lucky Luke (režie Janoš Vaculík)
2014 Malý rytíř Trenk (režie Vladimír Blažek)
2014 Margyt (režie Jana Semschová)
2014 Matrjoški (režie Jiří Kodeš)
2014 Matrjoški II (režie Jiří Kodeš)
2014 Měsíční medvídek - 1.série (režie Vladimír Blažek)
2014 Město žen - 4.série (režie Aleš Sobotka)
2014 Mezi životem a smrtí (režie Mikuláš Pánek)
2014 Most (režie Jiří Kodeš)
2014 Motiv - 1.série (režie Michal Vostřez)
2014 Muminci (režie Jana Semschová)
2014 Nick a Perry (režie Vladimír Blažek)
2014 Odysseus (režie Jana Semschová)
2014 Otec Brown (režie Vladimír Blažek)
2014 Pan Selfridge - 2.série (režie Libor Hruška)
2014 Panství Downton - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2014 Pipi, Pupu a Rosemary (režie Janoš Vaculík)
2014 Pojďme za zvířátky - 2.série (režie Jana Semschová)
2014 Princezna Lillifee (režie Iva Valentová)
2014 Případy detektiva Murdocha - 7.série (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Rasmus na cestách (režie Marie Fronková)
2014 Salamandr (režie Jiří Kvasnička)
2014 Sára a kachnička (režie Iva Valentová)
2014 Sestřička Jackie - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2014 Sherlock - 3.série (režie Michal Vostřez)
2014 Sherlock Jak (režie Mikuláš Pánek)
2014 Slečna Zazi (režie Vladimír Blažek)
2014 Surfařky z vesmíru (režie Marie Fronková)
2014 Špion (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Taneční akademie (režie Jiří Kodeš)
2014 Zločin - 3.série (režie Jiří Kodeš)
------
2013 Claude v novém městě (režie Jana Semschová)
2013 Červený trpaslík - 10.série (režie Janoš Vaculík)
2013 Děsivé dějiny (režie Michal Vostřez)
2013 Dráček (režie Libor Hruška)
2013 Exil (režie Jitka Vacková)
2013 Flořini draci (režie Janoš Vaculík)
2013 Geniální průšvihy (režie Mikuláš Pánek)
2013 Igam Ogam (režie Libor Hruška)
2013 Kouzelný kolotoč - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2013 Kriminálka Paříž - díly 32-62 (režie Vladimír Žďánský)
2013 Laura a její hvězdička (režie Marie Fronková)
2013 Leonardo
2013 Lovci draků (režie Libor Hruška)
2013 Ludvíček (režie Marie Fronková)
2013 Luther (režie Janoš Vaculík)
2013 Malý král (režie Iva Valentová)
2013 Malý princ - 2.série (režie Iva Valentová)
2013 Medvídek Mouk (režie Jana Semschová)
2013 MI5 (režie Michal Vostřez)
2013 Moje rodina - 11.série (režie Marie Fronková)
2013 Moje rodina - 10.série (režie Marie Fronková)
2013 Panství Downton - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2013 Pán času - 7.série (režie Jiří Kvasnička)
2013 Pan Selfridge (režie Jana Semschová)
2013 Pojďme za zvířátky - 2. a 3.série (režie Jana Semschová)
2013 Prasátko Vilík (režie Iva Valentová)
2013 Případy detektiva Murdocha - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Sami proti času (režie Janoš Vaculík)
2013 Sherlock - 2.série (režie Michal Vostřez)
2013 Smrt v ráji - 1. a 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Tělo jako důkaz - 2. a 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Tilly a přátelé (režie Vladimír Blažek)
2013 Titanic: Krev a ocel (režie Vladimír Blažek)
2013 Včelka Mája (režie Iva Valentová)
2013 Ve jménu vlasti (režie Mikuláš Pánek)
2013 Vesmírní troubové (režie Iva Valentová, Janoš Vaculík)
2013 Vraždy podle Agathy Christie - 3.série (režie Jiří Kodeš))
2013 Zločin - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2013 ZOO v krabici - 1. a 2.série (režie Jiří F. Svoboda)
------
2012 Dobrodružství Shirley Holmesové - 3.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Everwood - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Garfieldova Show - 2.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Malý princ - 1.série (režie Jiří F. Svoboda)
2012 [serial]Máša a medvěd[/Seria] (režie Janoš Vaculík)
2012 Město žen - 3.série (režie Aleš Sobotka)
2012 MI5 (režie Michal Vostřez)
2012 Mikulášovy patálie - 2.série (režie Iva Valentová)
2012 Moje rodina - 9.série (režie Marie Fronková)
2012 Moje rodina - 8.série (režie Marie Fronková)
2012 Ovečka Blanka (režie Jana Semschová)
2012 Panství Downton - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2012 Podfukáři - 5.série (režie Vladimír Blažek)
2012 Profil zločinu - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Protiúder - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2012 Případy v cizině (režie Marie Fronková)
2012 Sestřička Jackie - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2012 Tajná mise (režie Iva Valentová)
2012 Tělo jako důkaz - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Tři tlouštící (režie Janoš Vaculík)
2012 Vera (režie Vladimír Blažek)
2012 Zločin - 1.série (režie Jiří Kodeš)
-----
2011 Bláznivé lásky (režie Mikuláš Pánek, Vladimír Žďánský)
2011 Dobrodružství Shirley Holmesové (režie Jiří F. Svoboda)
2011 Inspektor Rebus (režie Michal Vostřez)
2011 Malá princezna - 2.série (režie Iva Valentová)
2011 Město žen - 2.série (režie Aleš Sobotka)
2011 MI5 (režie Michal Vostřez)
2011 Panství Downton - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2011 Pravěk útočí - 5.série (režie Vladimír Blažek)
2011 Pravěk útočí - 4.série (režie Vladimír Blažek)
2011 Profil zločinu - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2011 Sherlock (režie Michal Vostřez)
2011 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2011 Zadaní Žádaní Zklamaní (režie Michal Vostřez)
-----
2010 Asha (režie Jarmila Beránková)
2010 Byl jednou jeden... vesmír (režie Iva Valentová)
2010 Červený trpaslík - 9.série (režie Janoš Vaculík)
2010 Kriminálka Paříž - epizody 27-52 (režie Vladimír Žďánský)
2010 Město žen - 1.série (režie Aleš Sobotka)
2010 Milenky - 1.série (režie Marie Fronková)
2010 Na kus řeči se zvířaty (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Taggart - 25.série (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Vraždy podle Agathy Christie (režie Jiří Kodeš)
2010 Wallander (režie Jiří Kodeš)
2010 Zvláštní jednotka (režie Jitka Kučerová)
-----
2009 Byla jednou jedna planeta (režie Jarmila Beránková)
2009 Mila, tisíc a jeden příběh (režie Jarmila Beránková)
2009 Případy detektiva Murdocha - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Případy detektiva Murdocha - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Simpsonovi - 20.série (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Simpsonovi - 19.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2008 Avignonské proroctví (režie Marie Fronková)
2008 Bořek stavitel (režie Iva Valentová)
2008 Komisař Moulin - 8.série (režie Marie Fronková)
2008 Malá princezna - 1.série (režie Jarmila Beránková)
2008 Moje rodina - 1.série (režie Jana Semschová)
2008 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2008 Pravěk útočí - 2.série (režie Vladimír Blažek)
2008 Pravěk útočí - 1.série (režie Vladimír Blažek)
2008 Robin Hood - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2008 Simpsonovi - 18.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 24.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 23.série (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Taggart - 22.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2007 Ally McBealová - 5.série (režie Janoš Vaculík)
2007 Martin Snílek (režie Jarmila Beránková)
2007 Mrtví jako já (režie Aleš Sobotka)
2007 Robin Hood - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2007 Sága rodu Forsytů (režie Michal Vostřez)
2007 Simpsonovi - 17.série (režie Zdeněk Štěpán)
2007 Simpsonovi - 16.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2006 Everwood - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2006 Fargas
2006 Komisař Moulin - 8.série (režie Olga Walló)
2006 Podfukáři (režie Vladimír Blažek)
2006 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2006 Prokletí králové
-----
2005 Frank Riva - 2.série (režie Zdeněk Hruška st.)
2005 Pošťák Pat (režie Iva Valentová)
2005 Simpsonovi - 15.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 21.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 20.série (režie Zdeněk Štěpán)
2005 Taggart - 19.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
2004 Bídníci
2004 Bořek stavitel (režie Iva Valentová)
2004 Everwood - 2.série (režie Lucie Paulová)
2004 Frank Riva - 1.série (režie Zdeněk Hruška st.)
2004 Jake 2.0 (režie Janoš Vaculík)
2004 Párování (režie Vladimír Blažek)
2004 Pojďme za zvířátky - 1.série (režie Jiří F. Svoboda)
2004 Simpsonovi - 14.série (režie Zdeněk Štěpán)
2004 Uneseni (režie Janoš Vaculík, Michal Vostřez)
2004 Všechno je relativní (režie Olga Walló)
-----
2003 21. okrsek (režie Jindřich Polan)
2003 Ať žije S Club! (režie Jiří F. Svoboda)
2003 Daleká cesta za domovem (režie Elmar Kloss)
2003 Dopisy od Felixe (režie Iva Valentová)
2003 Everwood - 1.série (režie Janoš Vaculík)
2003 Chobotnice - 10.série (režie Zdeněk Hruška)
2003 Simpsonovi - 13.série (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Taggart - 3.série epizody: Chladnokrevně, Vraždící filozofie a 17-18.série (režie Zdeněk Štěpán)
2003 Vražedná místa - 2.-5.díl (režie Janoš Vaculík)
-----
2002 Ať jedí koláče (režie Vladimír Blažek)
2002 Bill a Ben (režie Iva Valentová)
2002 Červený bedrník
2002 Komisař Moulin (režie Olga Walló)
2002 Nad tebe není (režie Janoš Vaculík)
2002 Randall a Hopkirk (režie Ivan Žáček)
2002 S Club 7 v Hollywoodu (režie Jiří F. Svoboda)
2002 Simpsonovi - 12.série (režie Zdeněk Štěpán)
2002 Star Trek - 1.série (režie Zdeněk Štěpán, Michal Vostřez)
2002 Ten, kdo tě chrání (režie Vladimír Blažek)
2002 Teta (režie Jiří F. Svoboda)
-----
2001 Ally McBealová - 4.série (režie Janoš Vaculík)
2001 Ally McBealová - 3.série (režie Janoš Vaculík)
2001 Bořek stavitel - 2.série (režie Iva Valentová)
2001 Bořek stavitel - 1.série (režie Iva Valentová)
2001 Cesta do neznáma - 3.série (režie Jiří Kubík)
2001 Komisař Moulin (režie Olga Walló)
2001 Simpsonovi - 11.série (režie Zdeněk Štěpán)
2001 Ti druzí
2001 Velkovlak
2001 Všichni starostovi muži - 2.série (režie Olga Walló)
2001 Všichni starostovi muži - 1.série (režie Olga Walló)
-----
2000 Ally McBealová - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2000 Byl jednou jeden... objevitel (režie Iva Valentová)
2000 Červený bedrník
2000 Jistě, pane ministře (režie Michal Vostřez)
2000 Jistě, pane premiére (režie Michal Vostřez)
2000 Simpsonovi - 11.série (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Simpsonovi - 10.série (režie Zdeněk Štěpán)
2000 Simpsonovi - 9.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
200x S Club 7 v L.A. (režie Jiří F. Svoboda)
-----
1999 Ally McBealová - 1.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 8.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 7.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 6.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 5.série (režie Janoš Vaculík, Michal Vostřez)
1999 Červený trpaslík - 4.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 3.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 2.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Červený trpaslík - 1.série (režie Janoš Vaculík)
1999 Hale a Pace (režie Zdeněk Štěpán)
1999-2003 Jsem do tebe blázen (režie Zdeněk Hruška st., Ivan Žáček)
1999 Krok za krokem - 7.série (režie Jana Semschová)
1999 Neskutečné historky (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Pomsta s.r.n. (režie Olga Walló)
1999 S Club 7 v Miami
1999 Simpsonovi - 10.série (režie Zdeněk Štěpán)
1999 Simpsonovi - 9.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
1998 Chobotnice - 9.série (režie Zdeněk Hruška)
1998 Chobotnice - 8.série (režie Zdeněk Hruška)
1998 Krok za krokem - 6.série (režie Lucie Paulová)
1998 Noddy (režie Iva Valentová)
1998 Simpsonovi - 8.série (režie Zdeněk Štěpán)
1998 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů - 3.série (režie Aleš Sobotka)
-----
1997 Alf - 4.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1997 Byl jednou jeden... vynálezce
1997 Krok za krokem - 5.série (režie Jana Semschová)
1997 Krok za krokem - 4.série (režie Jana Semschová)
1997 Malí létající medvídci (režie Iva Valentová)
1997 Mladí v partě (režie Petr Palouš)
1997 Sebastián a Marie Morgana
1997 Sebastián mezi lidmi
1997 Star Trek: Nová generace - 5.série (režie Lucie Paulová, Vladimír Blažek)
1997 Star Trek: Nová generace - 4.série (režie Lucie Paulová, Vladimír Blažek)
-----
1996 Hunter - 2.série (režie Marie Fronková)
1996 Chobotnice - 7.série (režie Zdeněk Hruška)
1996 Mumínci (režie Jarmila Beránková)
1996 Návrat do ráje 2 (režie Vladimír Blažek)
1996-2004 Přátelé (režie Aleš Sobotka)
1996 Simpsonovi - 7.série (režie Zdeněk Štěpán)
1996 Simpsonovi - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
1996-1997 Star Trek: Nová generace - 2-3.série (režie Lucie Paulová)
1996 Tom a Jerry Kids - 1.série 6 dílů (režie Zdeněk Coufal)
-----
1995 Alf - 2-3.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1995 Byl jednou jeden člověk
1995 Chobotnice - 6.série (režie Zdeněk Hruška)
1995-1998 Doktorka Quinnová (režie Aleš Sobotka)
1995 Krok za krokem - 3.série (režie Jana Semschová)
1995 Miami Vice (režie Zdeněk Hruška)
1995 Navarro - 3.série (režie Zdeněk Hnilica)
1995 Simpsonovi - 5.série (režie Zdeněk Štěpán)
1995 Záhady temné džungle (režie Aleš Sobotka)
-----
1994 Alf - 1.série (režie Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Štěpán)
1994-1995 Báječná léta (režie Zdeněk Coufal)
1994 Báječná parta (režie Zdeněk Coufal)
1994 Blesk (režie Lucie Paulová)
1994 Čaroděj ze země Oz (režie Iva Valentová)
1994 Krok za krokem - 2.série (režie Miroslav Kratochvíl)
1994 Prváci
1994 Simpsonovi - 5.série (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Simpsonovi - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
1994 Zapadákov (režie Zdeněk Hruška)
-----
1993 Auto dělá člověka - 2.série (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Bludička - 16 epizod (režie Zdeněk Hruška st.)
1993 Bugs bunny a přátelé
1993 Kmotr (režie Zdeněk Hruška)
1993 Komisař Moulin - 3.série (režie Olga Walló)
1993 Krok za krokem - 1.série (režie Miroslav Kratochvíl, Jana Semschová)
1993 Městečko Twin Peaks (režie Zdeněk Štěpán)
1993 My z Kačerova - 53.-91.díl (režie Zdeněk Hruška, Jana Semschová, Zdeněk Štěpán, Zdeněk Hnilica, Zdeněk Coufal)
1993 Navarro - 2.série (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Nová dobrodružství Medvídka Pú - prvních 39 dílů (režie Zdeněk Hnilica)
1993 Prváci
1993 Simpsonovi - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Simpsonovi - 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
1993 Simpsonovi - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
-----
1992 Gumídci (režie Zdeněk Štěpán, Jindřich Polan)
1992 Chobotnice - 5.série (režie Zdeněk Hruška st.)
1992 Jednou jeden policajt (režie Zdeněk Hnilica)
1992 Letohrátky (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Místo činu - díl Až po krk v blátě (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Pipi dlouhá punčoška (režie Miroslav Kratochvíl)
1992 Sever a Jih (režie Zdeněk Štěpán, Marie Fronková)
1992 Simpsonovi - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Simpsonovi - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Viking Viky - 26.dílů (režie Zdeněk Hnilica)
-----
199x Taz-mánie

MINISÉRIE:
2018 Madiba (režie Jiří Kvasnička)
2018 Vojna a mír (režie Jiří Kodeš)
------
2017 Hotel Sacher (režie Jiří Kodeš)
------
2016 Komplicové (režie Jiří Kvasnička)
2016 Naše ZOO (režie Vladimír Žďánský)
2016 Smrt přichází do Pemberley (režie Jitka Vacková)
2016 Wolf Hall (režie Michal Vostřez)
------
2015 Fleming (režie Mikuláš Pánek)
2015 Hra (režie Janoš Vaculík)
2015 Stíny nad jezerem (režie Michal Vostřez)
2015 V síti CIA (režie Mikuláš Pánek)
2015 Verdi (režie Jiří Kodeš)
------
2014 37 dní od atentátu k válce (režie Aleš Sobotka)
2014 Hotel Adlon (režie Libor Hruška)
2014 Válečná generace (režie Janoš Vaculík)
------
2013 Na věky věků (režie Janoš Vaculík)
2013 Vichry války (režie Mikuláš Pánek)
------
2012 Bídníci (režie Elmar Kloss)
2012 Kennedyové (režie Jiří F. Svoboda)
2012 Titanic (režie Elmar Kloss)
------
2010 Divoké palmy (režie Vladimír Blažek)
2010 Návrat na Brideshead (režie Janoš Vaculík)
2010 Svatý Augustin (režie Jana Semschová)
------
2009 Anna Franková (režie Janoš Vaculík)
2009 Mistr a Markétka (režie Pavel Beneš)
2009 Soudce Ferrare (režie Jitka Vacková)
2009 Vojna a mír (režie Elmar Kloss)
------
2007 Impresionisté (režie Zdeněk Hruška st.)
------
2005 Karel II. - Moc a vášeň (režie Zdeněk Hruška st.)
2005 Ohnivé léto (režie Jana Semschová)
------
2004 Bídníci (režie Elmar Kloss)
2004 Napoleon (režie Jan Schánilec)
2004 Porota (režie Michal Vostřez)
------
2003 Fabio Montale (režie Zdeněk Hruška st.)
2003 Mannovi - román století (režie Zdeněk Štěpán)
------
2000 Tajemství Sahary (režie Zdeněk Coufal)
------
1999 Hrabě Monte Cristo (režie Elmar Kloss)
------
1998 Ptáci v trní (režie Petr Skarke)
------
1994 Osamělá holubice (režie Marie Fronková)
1994 Šogun (režie Aleš Sobotka)
------
1993 Pearl Harbor (režie Zdeněk Coufal)
------
1992 Do poslední pence (režie Zdeněk Štěpán)
1992 Holokaust (režie Zdeněk Coufal)
1992 Kořeny (režie Olga Walló)
Kořeny: Další pokolení (režie Olga Walló)
1992 Plány a touhy (režie Miroslav Kratochvíl)

DOKUMENTY:
2022 Gordon Ramsay: Do neznáma (režie Jitka Vacková)
------
2021 Al Pacino – hvězda proti své vůli (režie Jitka Vacková)
2021 Americká Arktida – ohrožená země (režie Jana Hrušková)
2021 Aznavour a jeho svět (režie Michal Vostřez)
2021 Azorské souostroví, zahrada uprostřed oceánu (režie Jitka Vacková)
2021 Balaton: utajený evropský ráj (režie Aleš Sobotka)
2021 Barvy Číny (režie Jitka Vacková)
2021 Báječná historie lyžování (režie Jozef Kušnír)
2021 Bláznivá dobrodružství Louis de Funése (režie Jitka Vacková)
2021 Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku (režie Jozef Kušnír)
2021 Bob Dylan: No Direction Home (režie Tomáš Pechoušek)
2021 Bolero, celosvětový hit (režie Jolana Matějková)
2021 Bostwana – poslední africký ráj (režie Jakub Hejdánek)
2021 Brazilská samba, Rio de Janeiro (režie Veronika Bayerová)
2021 Být chudý v nejbohatší zemi světa (režie Jozef Kušnír)
2021 Černobyl (režie Jana Hrušková)
2021 Čína a její ambice (režie Tomáš Jančařík)
2021 D'Artagnanův skutečný příběh (režie Jitka Buková)
2021 Den vítězství minutu po minutě (režie Jana Hrušková)
2021 Deset chyb které potopily Titanic (režie Tomáš Jančařík)
2021 Děti pod zámkem (režie Jozef Kušnír)
2021 Divoké Tokio (režie Jana Hrušková)
2021 Divoká Karnátaka (režie Jakub Hejdánek)
2021 Divoká příroda Číny (režie Aleš Sobotka)
2021 Dokonalá planeta (režie Tomáš Jančařík)
2021 Doktor Živago: Zvu tě na moji popravu (režie Tereza Zíková)
2021 Dorian Gray, portrét Oskara Wildea (režie Tereza Zíková)
2021 Durrellovi: Jak to bylo dál? (režie Jiří Kodeš)
2021 Dynastie Windsorů (režie Jitka Vacková)
2021 Eiffelovy megastavby (režie Adolf Vojta)
2021 Eye in the Sky: Austrálie (režie Jitka Vacková)
2021 Eye in the Sky: Krásy severských zemí (režie Jitka Vacková)
2021 Fascinující Nový Zéland (režie Tomáš Jančařík)
2021 Florida - ohrožený ráj zvířat (režie Jakub Hejdánek)
2021 Frank Capra: Život je krásný (režie Jitka Vacková)
2021 Frank Lloyd Wright: muž, který postavil Ameriku (režie Jitka Vacková)
2021 H20: Molekula života (režie Jakub Hejdánek)
2021 Heliopolis - město Slunce (režie Filip Jančík)
2021 Hedvábnou cestou vstříc světu (režie Janoš Vaculík)
2021 Himbové, ztraceni v čase (režie Veronika Bayerová)
2021 Hitlerovy peníze (režie Janoš Vaculík)
2021 Hlad po pravdě (režie Jana Hrušková)
2021 Hotel 128, projekt Street Art City (režie Jozef Kušnír)
2021 Hroši z delty Okavanga (režie Tomáš Jančařík)
2021 Hudba, která ovlivnila Boba Dylan (režie Tomáš Pechoušek)
2021 Ikonické páry Hollywoodu (režie Tereza Zíková)
2021 Isabelle Huppertová: Soukromý vzkaz (režie Jitka Vacková)
2021 Írán z výšky (režie Veronika Bayerová)
2021 Jack Lemmon, pravý profík (režie Jitka Vacková)
2021 Jak se rodí idol (režie Tereza Zíková)
2021 Jak továrny změnily svět (režie Tomáš Jančařík)
2021 Kampaň proti klimatu (režie Janoš Vaculík)
2021 Kapitoly z dějin písma (režie Jan Slabý)
2021 Kočíčí příběhy (režie Jakub Hejdánek)
2021 Kostarika – bohatství tropického lesa (režie Jana Hrušková)
2021 Kostarika – návrat do panenského lesa (režie Jana Hrušková)
2021 Kouzlo romantických komedií (režie Jolana Matějková)
2021 Krvavé peníze: Nacistická ekonomika (režie Jana Hrušková)
2021 Ku Klux Klan (režie Adolf Vojta)
2021 Klenoty světového dědictví UNESCO (režie Veronika Bayerová)
2021 Kněžna jménem Grace
2021 Konec hry, mlčení prolomeno (režie Aleš Sobotka)
2021 Kouzelné hory v srdci Německa (režie Aleš Sobotka)
2021 Kouzla a nebezpečí skandinávské zimy (režie Jana Hrušková)
2021 Kouzlo jihovýchodní Asie (režie Jana Hrušková)
2021 Kouzlo jižní Itálie (režie Jitka Vacková)
2021 Krásné země z výšky (režie Jitka Vacková)
2021 Kubrick o Kubrickovi (režie Jolana Matějková)
2021 Legendy filmové hudby (režie Jana Hrušková)
2021 Letecké katastrofy - 15.série (režie Jitka Vacková)
2021 Letiště v Dubaji (režie Jitka Vacková)
2021 Létající jídelníček (režie Jitka Vacková)
2021 Madagaskar: Les zázraků (režie Jana Hrušková)
2021 Maroko, tisíciletá civilizace (režie Jitka Vacková)
2021 Maya – tygr indický (režie Jakub Hejdánek)
2021 Megapole starověkého světa (režie Tomáš Jančařík)
2021 Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou (režie Jitka Vacková)
2021 Miliardový megadůl (režie Jitka Vacková)
2021 Modrá planeta - další expedice (režie Tomáš Jančařík)
2021 Monako: Dobývání moře (režie Jozef Kušnír)
2021 Mořští savci - šampioni hlubin (režie Jakub Hejdánek)
2021 Nacistické Německo očima amatérských filmařů (režie Janoš Vaculík)
2021 Napajedlo - africká zvířecí oáza (režie Jakub Hejdánek)
2021 Národní park Big Bend (režie Jana Hrušková)
2021 Nelehký život medvědů (režie Tomáš Jančařík)
2021 Nejlepší psi roku (režie Aleš Sobotka)
2021 Nejúžasnější díla přírody (režie Tomáš Jančařík)
2021 Největší luxus na světě (režie Veronika Bayerová)
2021 Nikotin (režie Jakub Hejdánek)
2021 Občanka Jane Fondová (režie Jitka Vacková)
2021 Oběti Vikingů (režie Jakub Hejdánek)
2021 Objevování světa - 2.série (režie Jitka Vacková)
2021 Offenbachovy povídky (režie Jana Hrušková)
2021 Ohrožená biodiverzita – fakta o vymírání druhů (režie Tomáš Jančařík)
2021 Operace Stonehenge (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Pařížská opera (režie Jana Hrušková)
2021 Pařížský okruh (režie Jozef Kušnír)
2021 Pavarotti (režie Jana Hrušková)
2021 Popravčí z Katyně (režie Jana Hrušková)
2021 Poslední ďáblové (režie Jakub Hejdánek)
2021 Poslední peníze 2. světové války (režie Janoš Vaculík)
2021 Po stopách Agathy Christie (režie Jitka Vacková)
2021 Portugalsko - divočina mezi pevninou a oceánem (režie Jana Hrušková)
2021 Poutníci moří nám ukazují cestu (režie Jakub Hejdánek)
2021 Povolání: královna (režie Jolana Matějková)
2021 Pravěké dámy a princové (režie Jakub Hejdánek)
2021 Princ Charles – doma v Cornwallu (režie Jitka Vacková)
2021 Případ Banksy (režie Jozef Kušnír)
2021 Psí příběhy (režie Jakub Hejdánek)
2021 Putin (režie Jitka Vacková)
2021 Půvab severní Itálie (režie Jitka Vacková)
2021 Raná díla (režie Jolana Matějková)
2021 Rockfield, studio rockových hvězd (režie Tomáš Pechoušek)
2021 Roger Corman, král filmového braku (režie Kateřina Zemančíková)
2021 Rok v divočině (režie Jakub Hejdánek)
2021 Rozluštěné poklady - 6.série (režie Jana Hrušková)
2021 Rozmnožování v divočině (režie Jakub Hejdánek)
2021 Rybí příběh (režie Jakub Hejdánek)
2021 Sestry ze savany (režie Jana Hrušková)
2021 Sex na prodej (režie Jozef Kušnír)
2021 Sissi, císařovna na útěku (režie Jana Stejskalová)
2021 Sophia Lorenová: Zvláštní osud (režie Jitka Vacková)
2021 Slavná alba (režie Tomáš Pechoušek)
2021 Stalinův státní pohřeb (režie Jana Hrušková)
2021 Stanou se hlavonožci strážci moří? (režie Tomáš Jančařík)
2021 Stavba eurotunelu (režie Jozef Kušnír)
2021 Stealth: Neviditelná letadla (režie Jitka Vacková)
2021 Stříbrné plátno (režie Jitka Vacková)
2021 Supervlaky (režie Jozef Kušnír)
2021 Svérázné chování zvířat (režie Tomáš Jančařík)
2021 Svět jelenovité zvěře (režie Aleš Sobotka)
2021 Svět zvířat - 1.série (režie Tomáš Jančařík)
2021 Svět zvířat - 2.série (režie Aleš Sobotka)
2021 Špióni v přírodě - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2021 Tajemné bunkry (režie Jana Hrušková)
2021 Tajemství britské královské rodiny (režie Jitka Vacková)
2021 Tajemství noci a spánku (režie Tomáš Jančařík)
2021 Tribunál (režie Jakub Hejdánek)
2021 Umělci a láska - 2.série (režie Jozef Kušnír)
2021 Uvnitř Effinghamské věznice (režie Jozef Kušnír)
2021 Úchvatný Egypt (režie Jitka Vacková)
2021 Vanuatu, příběh z konce světa (režie Veronika Bayerová)
2021 Varšava: Rozdělené město (režie Jana Hrušková)
2021 Vatikán, sídlo papežů (režie Tereza Zíková)
2021 Velké stroje zblízka - 3.série (režie Jitka Vacková)
2021 Ve věznici Belmarsh (režie Jozef Kušnír)
2021 Věda o emocích (režie Jitka Vacková)
2021 Věk přírody (režie Tomáš Jančařík)
2021 Viktorie – vášeň a moc (režie Jana Stejskalová)
2021 Vítězství v Pacifiku 1945 (režie Jana Hrušková)
2021 Volá Londýn: Dopisy ze studené války (režie Jana Hrušková)
2021 Volha: Zrození řeky (režie Jakub Hejdánek)
2021 Volker Schlöndorff, věčný rebel (režie Jolana Matějková)
2021 Všechno nejlepší, pane Beane! (režie Jitka Vacková)
2021 Vzpurná Colette (režie Tereza Zíková)
2021 Yul Brynner: Jeden ze statečných (režie Jitka Vacková)
2021 Zátah na Escobarovy hochy (režie Aleš Sobotka)
2021 Země celého světa (režie Jitka Vacková)
2021 Ztracené poklady Egypta (režie Aleš Sobotka)
2021 Zvířecí stavitelé (režie Tomáš Jančařík)
2021 Ženy v celách smrti (režie Jitka Buková)
2021 Život a osud Černé knihy (režie Jana Hrušková)
2021 Život a smrt v ráji (režie Tomáš Jančařík)
2021 Život v království sněhu (režie Tomáš Jančařík)
------
2020 Albert Heim, doktor z Mauthausenu (režie Janoš Vaculík)
2020 Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (režie Jitka Vacková)
2020 Bitva o Evropu (režie Jozef Kušnír)
2020 Bitva o Normandii: 85 dnů v pekle (režie Janoš Vaculík)
2020 Brian Johnson: Rock na cestě - 2.série (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Cela smrti (režie Jozef Kušnír)
2020 Claude Chabrol – antikonformista (režie Jitka Vacková)
2020 Cosa Nostra (režie Jozef Kušnír)
2020 Co skrývá darknet? (režie Jakub Hejdánek)
2020 Country Music (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Člověk mezi gepardy (režie ?)
2020 Člověk versus žralok (režie ?)
2020 Děti na prodej (režie Jakub Hejdánek)
2020 Diego Maradona (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Dobrodružství do neznáma (režie Jitka Vacková)
2020 Dobyvatelé vesmíru (režie Jitka Vacková)
2020 Do světa se Celine Cousteau (režie Jakub Hejdánek)
2020 Dynastie Kennedyů (režie Jitka Vacková)
2020 Egypt z výšky (režie Tomáš Jančařík)
2020 Eric Clapton: život ve dvanácti taktech (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Esence vody (režie Jakub Hejdánek)
2020 Evropský příběh (režie Adolf Vojta)
2020 Fantastický pan Murray (režie Tereza Zíková)
2020 Globální termostat (režie Tomáš Jančařík)
2020 Grónsko - šepot ledu (režie Jakub Hejdánek)
2020 Gulag, sovětská historie (režie Jana Hrušková)
2020 Hedy Lamarrová, hvězdný objev
2020 Hitlerjugend (režie Janoš Vaculík)
2020 Hitlerův kruh zla (režie Jozef Kušnír)
2020 Chaplin versus FBI (režie Jozef Kušnír)
2020 Chuck Berry (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Internet věcí (režie Jakub Hejdánek)
2020 Italská Riviéra, cesta po Ligurii
2020 Já, Patrick Swayze (režie Kateřina Zemančíková)
2020 Já, Richard Pryor (režie Kateřina Zemančíková)
2020 Jane Fondová a Joan Baezová v Hanoji, 1972 (režie Jitka Vacková)
2020 Japonská města, Kjóto a Nara (režie Jitka Vacková)
2020 Já, Paul Walker (režie Kateřina Zemančíková)
2020 Jáva, duše Indonésie (režie Jitka Vacková)
2020 JFK v soukromí (režie Jitka Vacková)
2020 Jižní Indie - hinduistické chrámy (režie Jitka Vacková)
2020 Johannes Kepler - Dobyvatel nebes (režie Martin Velda)
2020 John Wayne, Amerika za každou cenu (režie Tereza Zíková)
2020 Julie Andrewsová - melodie života (režie Jitka Vacková)
2020 Katedrála Notre Dame a její stavitelé (režie Tereza Zíková)
2020 Kapitoly z dějin komiksu (režie Adolf Vojta)
2020 Kapitoly z historie hororu (režie Kateřina Zemančíková)
2020 Kapské město (režie Jitka Vacková)
2020 Kdo zachrání Sanne? (režie Petr Lokaj)
2020 Korsika, středomořská kráska (režie Jitka Vacková)
2020 Krásné drsné Irsko (režie ?)
2020 Když velryby ještě chodily (režie Jakub Hejdánek)
2020 Komunikace s delfíny (režie Tomáš Jančařík)
2020 Laos, země slonů (režie Jana Stejskalová)
2020 Lynyrd Skynyrd: If I Leave Here Tomorrow (režie Tereza Zíková)
2020 Macao, město mnoha tváří (režie Jana Hrušková)
2020 Magalhãesova plavba kolem světa (režie Jana Hrušková)
2020 Marocká města - Marakeš, Fes a Meknes (režie Jana Hrušková)
2020 Marilyn Monroe v Koreji, 1954 (režie Jitka Vacková)
2020 Mláďata – první rok na světě (režie Tomáš Jančařík)
2020 Modelka a Křováci (režie Veronika Bayerová)
2020 Modrá zóna dlouhověkosti (režie Jitka Vacková)
2020 Mořští predátoři aneb Život na vrcholu potravního řetězce (režie Tomáš Jančařík)
2020 Nádherná americká města (režie Tomáš Jančařík)
2020 Národní parky na západě USA (režie Jakub Hejdánek)
2020 Nejkrásnější místa antického Řecka (režie Veronika Bayerová)
2020 Nejpodivnější obydlí na světě (režie Veronika Bayerová)
2020 Nejpodivnější obydlí na světě - speciál (režie Veronika Bayerová)
2020 Neobyčejná planeta (režie Tomáš Jančařík)
2020 Nevlídná planeta (režie Tomáš Jančařík)
2020 Noc dlouhých nožů (režie Janoš Vaculík)
2020 Noční rozhovor s Romy Schneiderovou (režie Jitka Vacková)
2020 Obří dopravní uzly (režie Tomáš Jančařík)
2020 Otroctví v Severní Koreji – Dolaroví hrdinové (režie Jakub Hejdánek)
2020 Panama, město a průplav (režie Jana Hrušková)
2020 Pandí mládě z Francie (režie Jakub Hejdánek)
2020 Papua Nová Guinea (režie Jana Hrušková)
2020 Patagonie, vládkyně času (režie Jitka Vacková)
2020 Pod hladinu za mořskými legendami (režie Jakub Hejdánek)
2020 Poklady na dně moří (režie Aleš Sobotka)
2020 Potěšení i bolest – věda lásky (režie Jakub Hejdánek)
2020 Proměny Okavanga
2020 Přeživší – dívka z ostrova Utøya (režie Petr Lokaj)
2020 Příběh liščí rodiny (režie Aleš Sobotka)
2020 Příliš hluboko – stihneme zachránit naše moře? (režie Jakub Hejdánek)
2020 Příroda Kantaberských hor (režie Aleš Sobotka)
2020 Pugam, město tisíců chrámů (režie Jitka Vacková)
2020 Punk (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Queen & Adam Lambert: The Show Must Go On (režie Tereza Zíková)
2020 Rakousko na železné oponě (režie ?)
2020 Rok v kanadské divočině (režie Tomáš Jančařík)
2020 Řím, věčné město (režie Jakub Hejdánek)
2020 Sedm světů - jedna planeta (režie Tomáš Jančařík)
2020 Sergej Vojcechovský, generál bez vlasti (režie Jana Hrušková)
2020 Síla ohně aneb Naše Země hoří (režie Tomáš Jančařík)
2020 Socha Svobody (režie Jan Slabý)
2020 Starobylý Peking (režie Jana Stejskalová)
2020 Starověké říše (režie Tomáš Jančařík)
2020 Superschopnosti medvědů (režie Tomáš Jančařík)
2020 Tajemná jižní Indie (režie Jitka Vacková)
2020 Tajemná planeta (režie Tomáš Jančařík)
2020 Tajemství migrace v přírodě (režie Tomáš Jančařík)
2020 Tajemství nacistických ponorkových základen (režie Jitka Vacková)
2020 Tajnosti slavných obrazů (režie Tereza Zíková)
2020 Tropické ostrovy (režie Tomáš Jančařík)
2020 Tutanchamon: Odhalená pravda (režie Jitka Buková)
2020 Úžasný Grand Canyon (režie Jakub Hejdánek)
2020 Úžasný kolibřík (režie Aleš Sobotka)
2020 Van Goghovo ucho (režie ?)
2020 Válka všech Francouzů (režie Jan Slabý)
2020 Velká Británie z výšky (režie Jitka Vacková)
2020 Velké stroje zblízka - 2.série (režie Jitka Vacková)
2020 Velké útěky z Berlína (režie Jozef Kušnír)
2020 Vlčí odysea (režie Jakub Hejdánek)
2020 Všechny krásy Yellowstonu (režie Jakub Hejdánek)
2020 Vynálezy, které změnily svět (režie Tomáš Jančařík)
2020 Vzestup nacistů (režie Adolf Vojta)
2020 Woodstock: festival jedné generace (režie Tomáš Pechoušek)
2020 Zapomenuté bomby Studené války (režie Janoš Vaculík)
2020 Záchrana egyptských chrámů (režie Tereza Zíková)
2020 Závody ve zbrojení v říši zvířat (režie Tomáš Jančařík)
2020 Zdravé jídlo – zdravý mozek (režie Jakub Hejdánek)
2020 Ztracení králové z Bioka (režie Jakub Hejdánek)
2020 Zvířata ve válce (režie Adolf Vojta)
2020 Život v Gulagu (režie Janoš Vaculík)
------
2019 1945–1953: Cesta ke studené válce (režie Jana Hrušková)
2019 Africké zázraky (režie Tomáš Jančařík)
2019 Afrikou letem světem (režie Jitka Vacková)
2019 Azurová (režie Jakub Hejdánek)
2019 David Attenborough a legendární obří slon Jumbo (režie Tomáš Jančařík)
2019 Delfíni jižních moří (režie Tomáš Jančařík)
2019 Diktátor Stalin (režie Jana Hrušková)
2019 Divoké Mexiko (režie Jakub Hejdánek)
2019 Domorodé kmeny, zvířata a já - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Hlodavci v akci (režie Jakub Hejdánek)
2019 Je s námi konec? (režie Jakub Hejdánek)
2019 Klokaní rodina a další zvířecí mláďata (režie Aleš Sobotka)
2019 Královna matka - portrét (režie Jitka Vacková)
2019 Malé kočky – velké osobnosti (režie Jakub Hejdánek)
2019 Malé psovité šelmy (režie Jakub Hejdánek)
2019 Moc a paranoia Třetí Říše (režie Janoš Vaculík)
2019 Modrá planeta II (režie Tomáš Jančařík)
2019 Na střechách Paříže: Výprava za zázraky architektury (režie Janoš Vaculík)
2019 Odhalená historie (režie Janoš Vaculík)
2019 Peklo pod hladinou - 2.série
2019 První přítel člověka z říše divočiny (režie Aleš Sobotka)
2019 Psi: jejich neznámé dějiny (režie Aleš Sobotka)
2019 Setkání s ježkem (režie Aleš Sobotka)
2019 Severní Korea: Velké iluze (režie Janoš Vaculík)
2019 Stroj jménem Arnold (režie Tereza Zíková)
2019 Šílená válka (režie Janoš Vaculík)
2019 Španělská chřipka (režie Janoš Vaculík)
2019 Tajemství dálkového letu (režie Jitka Vacková)
2019 Tajemství Maginotovy linie (režie Tomáš Pechoušek)
2019 Tajemství nejrušnějšího letiště na světě (režie Jitka Vacková)
2019 Tři města, která změnila svět: Amsterdam, Londýn, New York (režie Tomáš Jančařík)
2019 Válka stíhacích es 1914-1916 (režie Jozef Kušnír)
2019 Velikáni umění (režie Tereza Zíková)
2019 Vlak smrti (režie Jan Slabý)
2019 Výjimečný náklad: Přeprava letadel (režie Jana Hrušková)
2019 Záhady Bermudského trojúhelníku (režie Jozef Kušnír)
2019 Záchrana New Yorku (režie Jana Hrušková)
2019 Záchrana Tokia (režie Jana Hrušková)
2019 Zpátky na měsíc (režie Jitka Vacková)
2019 Zvířata s kamerami (režie Tomáš Jančařík)
2019 Život ve vzduchu (režie Tomáš Jančařík)
------
2018 Apokalypsa První světová válka: Verdun (režie Jan Slabý)
2018 Byl jsem u vzniku Izraele (režie Jitka Vacková)
2018 Ebenové otroctví (režie Tereza Zíková)
2018 Edgar Allan Poe (režie Tereza Zíková)
2018 Hitlerova vražedná mašinérie (režie Jan Slabý)
2018 Jindřich VIII. a jeho dvůr (režie Tereza Zíková)
2018 Jorge Pardo: Exodus (režie Aleš Sobotka)
2018 Jujol & Gaudi (režie Tereza Zíková)
2018 Kamera na cestách (režie Jitka Vacková)
2018 KGB versus CIA: Souboj v Berlíně (režie Jana Hrušková)
2018 Lana Turnerová - nedostižná (režie Jitka Vacková)
2018 Lech Walesa (režie Janoš Vaculík)
2018 Majestátní Alpy (režie Jozef Kušnír)
2018 Mission Blue (režie Tomáš Jančařík)
2018 Mistři stavitelé (režie Jitka Vacková)
2018 Nacističtí váleční zločinci před německými soudy (režie Jana Hrušková)
2018 Napoleonovo tažení do Egypta (režie Jitka Vacková)
2018 Neobjevená Kuba (režie Jitka Vacková)
2018 Po Hitlerovi (režie Jitka Vacková)
2018 Řeka Nahanni (režie Jakub Hejdánek)
2018 Safari turistika - zaplať a zastřel si (režie Tomáš Jančařík)
2018 Sherlock Holmes versus Conan Doyle (režie Jana Hrušková)
2018 Terakotová armáda (režie Jitka Vacková)
2018 Temné stránky Facebooku aneb Něco za něco (režie Jakub Hejdánek)
2018 Úžasní tátové zvířecí říše (režie Aleš Sobotka)
2018 Zabijte Hitlera! (režie Jana Hrušková)
2018 Záhada Hitlerovy smrti (režie Jana Hrušková)
2018 Země (režie Tomáš Jančařík)
2018 Život je jeden (režie Aleš Sobotka)
2018 Život na hromadě plastů (režie Aleš Sobotka)
2018 Život začíná po stovce (režie Aleš Sobotka)
------
2017 9 měsíců, které nás stvořili (režie Tomáš Jančařík)
2017 Antonov 225 Mrija (režie Jozef Kušnír)
2017 Atlantský oceán (režie Tomáš Jančařík)
2017 Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny (režie Jitka Vacková)
2017 Den, kdy zemřel Hitler (režie Jana Hrušková)
2017 Ghostland (režie Aleš Sobotka)
2017 Hampejznice, hospodyně a hrdinky (režie Tereza Zíková)
2017 Hitler (režie Jana Hrušková)
2017 Hitlerův poslední rok (režie Jozef Kušnír)
2017 Já, Steve McQueen (režie Jitka Vacková)
2017 Je váš pes také génius? (režie Aleš Sobotka)
2017 Jmenuji se Johnny Cash (režie Jana Hrušková)
2017 Lovci mamutů (režie Aleš Sobotka)
2017 Lvi z Namibijské pouště (režie Aleš Sobotka)
2017 Marie Terezie, Její Veličenstvo a matka (režie Jitka Vacková)
2017 Muži na prodej (režie Tomáš Jančařík)
2017 Nacistická raketa V2 (režie Janoš Vaculík)
2017 Neobyčejný levhart (režie Jakub Hejdánek)
2017 Neznámý Alain Delon (režie Jitka Vacková)
2017 Pád Japonska v barvě (režie Jozef Kušnír)
2017 Pandí mláďata (režie Aleš Sobotka)
2017 Paříž v zrcadle času (režie Jana Hrušková)
2017 Pátrání po Hitlerově bombě (režie Janoš Vaculík)
2017 Pepsi versus Coca Cola, nesmiřitelní rivalové (režie Adolf Vojta)
2017 Pod prapory mezinárodních brigád (režie Jan Slabý)
2017 Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas (režie Tomáš Jančařík)
2017 Poslední tygři sumaterští (režie Jakub Hejdánek)
2017 Proč padají letadla? - 2.série (režie Janoš Vaculík)
2017 Příběh života (režie Tomáš Jančařík)
2017 Rozbřesk 6. června 1944 (režie Jana Hrušková)
2017 S kuchařem kolem světa po Paříži (režie Jitka Vacková)
2017 Speed Sisters (režie Aleš Sobotka)
2017 Syrská love story (režie Jana Hrušková)
2017 Šílený svět studené války (režie Tomáš Pechoušek)
2017 Tisíc chutí ulice (režie Jozef Kušnír)
2017 Výlet na západ (režie Jana Hrušková)
2017 Zkáza Světového obchodního centra (režie Jozef Kušnír)
------
2016 1936: Nacistický olympijský sen (režie Jana Hrušková)
2016 Amundsen versus Scott (režie Jitka Vacková)
2016 Apokalypsa Stalin (režie Jana Hrušková)
2016 Bicykly versus automobily (režie Tomáš Jančařík)
2016 Čas bohémy (režie Jitka Vacková)
2016 Demokraté (režie Aleš Sobotka)
2016 Diego Velázquez (režie Jana Hrušková)
2016 Divoká Francie (režie Tomáš Jančařík)
2016 Guetamala (režie Jan Pecha)
2016 Evropa na prodej (režie Tomáš Jančařík)
2016 Fidel Castro: Ztracené záznamy (režie Jana Hrušková)
2016 Kamera na cestách (režie Jitka Vacková)
2016 Kapitulace nacistického Německa (režie Jitka Vacková)
2016 Malá bílá lež (režie Jitka Vacková)
2016 Městečko otrávané CIA (režie Tomáš Jančařík)
2016 Mise Mozart
2016 Nacistické megastavby (režie Janoš Vaculík)
2016 Neonacisté v Rusku (režie Jozef Kušnír)
2016 Neznámí hrdinové (režie Jana Hrušková)
2016 Odhalený doping ruských sportovců (režie Tomáš Jančařík)
2016 Olympie - místo zrodu olympijských her (režie Tomáš Jančařík)
2016 Pandí mláďata (režie Aleš Sobotka)
2016 Potrava duše & těla (režie Jitka Vacková)
2016 Příběh tučňáčího mláděte (režie Aleš Sobotka)
2016 Ryba v nás (režie Tomáš Jančařík)
2016 Sedm divů Brazílie (režie Tomáš Pechoušek)
2016 Slavné bojové akce 2. světové války (režie Tomáš Pechoušek)
2016 Srpen 1944: Vylodění v Provence (režie Jan Slabý)
2016 Těžký život diktátora (režie Jan Slabý)
2016 Tichá inkvizice (režie Jitka Vacková)
2016 Válka o písek (režie Tomáš Jančařík)
2016 Versailles očima světových lídrů (režie Tereza Zíková)
2016 Vlak svobody (režie Jana Hrušková)
2016 Zkáza francouzského loďstva: Toulon 1942 (režie Jan Slabý)
2016 Znásilněná Evropa (režie Jitka Vacková)
2016 Znovuobjevený Angkor (režie Jana Hrušková)
2016 Život v čase Panství Downton (režie Jiří Kodeš)
------
2015 60 zvířecích zabijáků na cestách (režie Jana Hrušková)
2015 Airbus A380 - Obr ve vzduchu (režie Jitka Vacková)
2015