babidabi

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9686
Registrován: 29 lis 2011 06:48

babidabi

Příspěvek od filip »

Obrázek

Adresa: Tusarova 857/58, 170 00 Praha 7
Majitelka: Zdeňka Sirotková
Web: http://babidabi.cz/

Popis: Studio vzniklo v roce 2015, ve chvíli kdy odešly ze studia S Pro Alfa dlouholeté produkční Zdena Sirotková (snacha legendární barrandovské produkční Zdeny Sirotkové) a Markéta Stegbauerová. Studio zpočátku pracovalo na výrobě dabingu především pro televizní stanice (Prima), v současné době, díky spolupráci se Studio Beep (v jehož prostorech babidabi sídlí) vyrábí dabingy i pro zahraniční velké streamovací služby (Netflix, Amazon, SkyShowtime), mezi další zákazníky studia Babidabi v současné době patří i AXN, televize Seznam, Filmbox či Canal+. V minulosti také spolupracovali se studiem LS Productions, které využívalo studio babidabi z kapacitních důvodů.

DABING
FILMY:
2024 610 metrů nad zemí (režie Adéla Kubačáková)
2024 Akta Pentagon: Skrytá válka (režie Gustav Bubník)
2024 Alex z Venice (režie Miroslav Walter)
2024 Americké obležení (režie Gustav Bubník)
2024 Blázni a poloblázni (režie Jana Stejskalová)
2024 Bodyguard na volné noze (režie Gustav Bubník)
2024 Dalších 10 dní bez mámy (režie Helena Dytrtová)
2024 Deepwater Horizon: Moře v plamenech (režie Jitka Škápíková)
2024 Goyo (režie Adéla Kubačáková)
2024 Hazard (režie Jana Stejskalová)
2024 Horké křeslo (režie Adéla Kubačáková)
2024 Hra zabijáků (režie Miroslav Walter)
2024 Jak svést svůdce (režie Adéla Kubačáková)
2024 Klinika zlomených srdcí (režie Miriam Chytilová)
2024 Kontraband (režie Jana Stejskalová)
2024 Král Rybář (režie Miroslav Walter)
2024 Lamači kostí (režie Miroslav Walter)
2024 Lukas (režie Miroslav Walter)
2024 Mea Culpa (režie Michal Michálek)
2024 Mistrův syn (režie Miroslav Walter)
2024 Moje superbejvalka (režie Miroslav Walter)
2024 Možná řeknu ano (režie Gustav Bubník)
2024 Nic než pravda (režie Adéla Kubačáková)
2024 Oddanost (režie Jana Stejskalová)
2024 Odpočívat v pokoji (režie Michal Michálek)
2024 Oldboy (režie Miroslav Walter)
2024 Operace Fortune: Ruse de guerre (režie Michal Michálek)
2024 Orion a tma (režie Miriam Chytilová)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Poslední polda (režie Miroslav Walter)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rising Fear (režie Miroslav Walter)
2024 Robin a Mariana (režie Michal Michálek)
2024 Rodeo Rock (režie Michal Michálek)
2024 Samotář v Seattlu (režie Miroslav Walter)
2024 Skrytá místnost (režie Michal Michálek)
2024 Slzotvůrce (režie Michal Michálek)
2024 Smlouva s ďáblem (režie Miroslav Walter)
2024 Šibenice (režie Miroslav Walter)
2024 Témeř nevinná lež (režie Miroslav Walter)
2024 The Dare (režie Miroslav Walter)
2024 Vlkodav (režie Michal Michálek)
2024 Vražedné myšlenky (režie Miroslav Walter)
2024 Vrcholný predátor (režie Marek Tomažič)
2024 Vše, co je skryto (režie Michal Michálek)
2024 Vymahač (režie Jitka Škápíková)
2024 Zedník (režie Miroslav Walter)
2024 Ztroskotaná láska (režie Michal Michálek)
------
2023 97 minut (režie Jitka Škápíková)
2023 Červená, bílá a královsky modrá (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Devátý život Louise Draxe (režie Jitka Škápíková)
2023 Dnes v noci spíš se mnou (režie Jan Žáček)
2023 Erryho směsky (režie Lukáš Kumpricht)
2023 Eurotrip (režie Michal Michálek)
2023 Familia (režie Michal Michálek)
2023 Hovoří ženy (režie Marek Tomažič)
2023 Hrátky s ohněm (režie Ondřej Lechnýř)
2023 Johnny (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Knižní klub zabijáků (režie Vojtěch Hájek)
2023 Korzet (režie Jitka Škápíková)
2023 Král David (režie Helena Dytrtová)
2023 Krev a zlato (režie Marek Tomažič)
2023 Kuchyně (režie Miriam Chytilová)
2023 Láska natvrdo (režie Marek Tomažič)
2023 Matka roku (režie Michal Michálek)
2023 Mr. Brooks (režie Helena Dytrtová)
2023 Ochránce (režie Jitka Škápíková)
2023 Policajt v Beverly Hills (režie Jan Žáček)
2023 Připoutejte se, prosím! 2 (režie Adéla Kubačáková)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rozhovory s Tedem (režie Ondřej Lechnýř)
2023 Sabrina (režie Jitka Škápíková)
2023 Škvára a kvéry (režie Michal Michálek)
2023 Španělská královna (režie Jitka Škápíková)
2023 Táta je doma (režie Jan Žáček)
2023 Tuláci (režie Jan Žáček)
2023 Ve chvíli kdy se probudíš mrtvý (režie Jitka Škápíková)
2023 Věrná až za hrob (režie Marek Tomažič)
2023 Vládci ulice: Moc lásky (režie Michal Michálek)
2023 Winchester: Sídlo démonů (režie Adéla Kubačáková)
2023 Zůstat naživu (režie Adéla Kubačáková)
2023 Život před očima (režie Ondřej Lechnýř)
------
2022 Blondýnka (režie Michal Michálek)
2022 Broad Peak (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Buba (režie Pavel Dytrt)
2022 Byl jednou jeden princ (režie Jakub Hejdánek)
2022 Dioráma (režie Jan Žáček)
2022 Doručení do Vánoc (režie Miriam Chytilová)
2022 Dům na vlnách (režie Jan Žáček)
2022 Entergalactic (režie Jan Žáček)
2022 Furioza (režie Martin Kot)
2022 Hollyblood (režie Robert Hájek)
2022 Chvíle dozrávání (režie Michal Michálek)
2022 Irský zázrak (režie Veronika Bayerová)
2022 Král Tweety (režie Magda Landsmannová)
2022 Křídová mez (režie Vojtěch Hájek)
2022 Kyberúnos (režie Jan Žáček)
2022 Láska & gelato (režie Robert Hájek)
2022 Metaloví lordi (režie Michal Michálek)
2022 Milenec lady Chatterleyové (režie Miriam Chytilová)
2022 Muž činu (režie Jan Žáček)
2022 Náš skrytý vesmír (režie Marek Tomažič)
2022 Nebezpečná lekce (režie Jan Žáček)
2022 Nevyzpytatelné cesty boží (režie Veronika Bayerová)
2022 Pekelná díra (režie Pavel Dytrt)
2022 Plavkyně (režie Jan Žáček)
2022 Portorikánci v Paříži (režie Martin Kot)
2022 Projekt Adam (režie Michal Michálek)
2022 Přehlídka srdcí (režie Miriam Chytilová)
2022 Pýcha a přemlouvání (režie Jan Žáček)
2022 Rodina online (režie Michal Michálek)
2022 Soukromá lekce (režie Jan Žáček)
2022 Šťastně až do smrti (režie Jan Žáček)
2022 Tady cesta končí (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Tajemství polévky rámen (režie Michal Michálek)
2022 Války kříže (režie Martin Kot)
2022 Vánoce na spadnutí (režie Veronika Bayerová)
2022 Vánoce vzhůru nohama (režie Jan Žáček)
2022 V bublině (režie Michal Michálek)
2022 Wendell a Wild (režie Jan Žáček)
2022 Ztracená kulka (režie Jan Žáček)
2022 Ztracená kulka 2 (režie Jan Žáček)
2022 Ztratil se pes (režie Jan Žáček)
------
2021 Bartkowiak (režie Martin Kot)
2021 Jako v bavlnce (režie Michal Michálek)
2021 Kód Luger 1951 (režie Martin Kot)
2021 Letovisko lásky (režie Martin Kot)
2021 Loni v létě (režie Michal Michálek)
2021 Matka versus Android (režie Michal Michálek)
2021 Otcovství (režie Michal Michálek)
2021 Privilegium (režie Michal Michálek)
2021 Probuzení Zodiaka (režie Martin Kot)
2021 První četa (režie Martin Kot)
2021 Riverdance: Animované dobrodružství (režie Michal Michálek)
2021 StarBeam: Novoroční oslavy (režie Vojtěch Hájek)
2021 Temná dcera (režie Michal Michálek)
2021 Texaský masakr motorovou pilou (režie Michal Michálek)
2021 Vánoční hrad (režie Michal Michálek)
2021 V nemilosti (režie Michal Michálek)
2021 Vpád (režie Michal Michálek)
------
2020 Ben 10 vs. Vesmír: Film (režie Michal Pavlík)
2020 Cyklostezka k lásce (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Fantasy Island (režie Martin Kot)
2020 Chikova cesta (režie Michal Michálek)
2020 Kdybys jen tušil (režie Vojtěch Hájek)
2020 Křížová palba (režie Michal Pavlík)
2020 Láska prochází žaludkem (režie Martin Kot)
2020 Ledová hrozba (režie Michal Michálek)
2020 Narozeninové přání (režie Vojtěch Hájek)
2020 Nenávist (režie Martin Kot)
2020 Není cesty ven (režie Vojtěch Hájek)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada na Place Vendôme (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada na Sorbonně (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Eiffelově věži (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Elysejském paláci (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Louvru (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Moulin Rouge (režie Michal Pavlík)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Opeře Garnier (režie Michal Pavlík)
2020 Opičí úder (režie Michal Michálek)
2020 Pan Krtík: Královské pozvání (režie Vojtěch Hájek)
2020 Pro lásku cokoliv (režie Michal Pavlík)
2020 Santovy boty (režie Michal Michálek)
2020 Spolu až na věčnost (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Starbeam: Halloweenská hrdinka (režie Vojtěch Hájek)
2020 Stále poprvé (režie Michal Michálek)
2020 Svatba vzhůru nohama (režie Michal Pavlík)
2020 Test pravdy (režie Michal Pavlík)
2020 Vánoce podle Eve (režie Michal Michálek)
2020 Vlčí volání (režie Martin Kot)
2020 V pasti vášně (režie Vojtěch Hájek)
2020 Vraždy v ranní show: Smrtelné přešlapy (režie Michal Michálek)
2020 Vraždy v ranní show: Vražda na jídelním lístku (režie Michal Michálek)
2020 Za čárou (režie Martin Kot)
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži (režie Michal Michálek)
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda (režie Michal Michálek)
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví (režie Michal Michálek)
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek (režie Michal Michálek)
2020 Zlá chůva (režie Martin Kot)
2020 Žena v okně (režie Michal Michálek)
------
2019 10 minut pravdy (režie Jakub Hejdánek)
2019 12 hrdinů (režie Jiří Kodeš)
2019 Agatha Christie: Vraždy podle abecedy - 1.část (režie Jiří Kodeš)
2019 Agatha Christie: Vraždy podle abecedy - 2.část (režie Jiří Kodeš)
2019 Agatha Christie: Zkoušky neviny - 1.část (režie Jiří Kodeš)
2019 Agatha Christie: Zkoušky neviny - 2.část (režie Jiří Kodeš)
2019 Antikrist přichází (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Čekání na pomstu (režie Michal Michálek)
2019 Černobyl (režie Michal Pavlík)
2019 Dávné křivdy (režie Michal Michálek)
2019 Detektiv Thorne: Nesmělý muž (režie Vojtěch Hájek)
2019 Detektiv Thorne: Ospalá dívka (režie Michal Pavlík)
2019 Devátý život Louise Draxe (režie Jakub Hejdánek)
2019 Dračí války (režie Martin Kot)
2019 Drahokam (režie Martin Kot)
2019 Charlieho andílci (režie Jakub Hejdánek)
2019 Chlapec a pelikán (režie Filip Jančík)
2019 Jeden musí z kola ven (režie Vojtěch Hájek)
2019 Jeruzalém: Brána do pekel (režie Jakub Hejdánek)
2019 Kovbojové a dinosauři (režie Jakub Hejdánek)
2019 Královská aféra (režie Michal Pavlík)
2019 Království Vikingů (režie Filip Jančík)
2019 Krvavé účty (režie Vojtěch Hájek)
2019 Květiny od vraha (režie Vojtěch Hájek)
2019 Late Night - Zpátky na výsluní (režie Jakub Hejdánek)
2019 Léto s Beautym (režie Michal Pavlík)
2019 Malá mořská víla (režie Jakub Hejdánek)
2019 Malé ženy (režie Martin Kot)
2019 Maminčin seznam (režie Martin Kot)
2019 Mocnější než slova (režie Filip Jančík)
2019 Monstrpavouk (režie Filip Jančík)
2019 Můj letní princ (režie Michal Pavlík)
2019 Můj splněný sen (režie Martin Kot)
2019 Neprávem obviněná (režie Michal Michálek)
2019 Nová Kniha džunglí (režie Jiří Kodeš)
2019 Obraz lásky (režie Martin Kot)
2019 Okruh smrti (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Pán domu (režie Jakub Hejdánek)
2019 Pod vysokým napětím (režie Jiří Kodeš)
2019 Pokoj v suterénu (režie Michal Michálek)
2019 Poslední průzkum (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Přemožitel (režie Jakub Hejdánek)
2019 Rande se smrtí (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Renegáti (režie Michal Michálek)
2019 Robin Hood (režie Jakub Hejdánek)
2019 Smutek černé vdovy (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Sněžná past (režie Jiří Kodeš)
2019 Sousedství smrti (režie Martin Kot)
2019 Srdce z oceli (režie Michal Michálek)
2019 Tajemná huldra (režie Martin Kot)
2019 Tenkrát v Hollywoodu (režie Vojtěch Hájek)
2019 Tichá msta (režie Martin Kot)
2019 To je vražda, napekla: Jen zákusky (režie Michal Michálek)
2019 To je vražda, napekla: Smrtící recept (režie Michal Michálek)
2019 To je vražda, napekla: Záhada broskvového koláče (režie Michal Michálek)
2019 To je vražda, napekla: Záhada čokoládových sušenek (režie Michal Michálek)
2019 To je vražda, napekla: Záhada švestkového pudinku (režie Michal Michálek)
2019 Tulipány pro Rose (režie Martin Kot)
2019 Turbo Kid (režie Jakub Hejdánek)
2019 Už tam jsme? (režie Vojtěch Hájek)
2019 Útok mutantů (režie Jakub Hejdánek)
2019 Víc než zločin (režie Michal Pavlík)
2019 V oku hurikánu (režie Vojtěch Hájek)
2019 Vrah před kamerou (režie Jakub Hejdánek)
2019 Vražedná partie (režie Martin Kot)
2019 Vynálezce her (režie Martin Kot)
2019 Vzorec náhody (režie Martin Kot)
2019 Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby (režie Kateřina Březinová)
2019 Záhada v květinářství: Květiny na věčnost (režie Kateřina Březinová)
2019 Záhada v květinářství: Utnuto v počátku (režie Kateřina Březinová)
2019 Zemřít šťastný (režie Michal Pavlík)
2019 Zimní zámek (režie Martin Kot)
2019 Zlato (režie Jiří Kodeš)
2019 Znamení duhy (režie Martin Kot)
2019 Ztracená naděje (režie Lucie Petra Svobodová)
------
2018 Detektivové z Hollywoodu (režie Michal Pavlík))
2018 Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet (režie Jiří Kvasnička)
2018 Královna ročníku (režie Michal Michálek)
2018 Maggie má plán (režie Michal Michálek)
2018 Slender Man (režie Michal Pavlík)
2018 Srážka (režie Michal Pavlík)
2018 Zmatkářky: Každé řešení má svůj problém (režie Michal Michálek)
2018 Zmatkářky: Nevěsta řekla ne (režie Michal Michálek)
------
2017 Dokaž to! (režie Jiří Kodeš)
2017 Holky na tahu (režie Michal Michálek)
2017 Hráči se smrtí (režie Michal Michálek)
2017 Chladnokrevný (režie Jiří Kodeš)
2017 Kuře s ušima (režie Michal Michálek)
2017 Místo u moře (režie Jiří Kvasnička)
2017 Mlha (režie Jiří Kodeš)
2017 Naši a já (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 Nekonečný víkend (režie Jiří Kodeš)
2017 Povýšení (režie Michal Pavlík)
2017 Prázdniny za všechny prachy (režie Jiří Kodeš)
2017 Starship Troopers: Záchrana Marsu (režie Zdeněk Podhůrský)
2017 Tichý experiment (režie Jiří Kodeš)
------
2016 Osudový střet (režie Jiří Kvasnička)
2016 Pýcha, předsudek a zombie (režie Jiří Kvasnička)
------
2015 90 minut v nebi (režie Jiří Kodeš)
2015 Americký ninja 4 (režie Tomáš Tintěra)
2015 Armáda temnot (Prima) (režie Václav Knop)
2015 A-Team (režie Jiří Kvasnička)
2015 Carrie 2 (režie Jiří Kvasnička)
2015 Dávám tomu rok (režie Michal Michálek)
2015 Icarus (režie Michal Michálek)
2015 Já, Frankenstein (režie Tomáš Tintěra)
2015 Kouzlo měsíčního svitu (režie Michal Michálek)
2015 Milenci v čase (režie Václav Knop)
2015 Nebezpečná síť (Prima) (režie Jiří Kodeš)
2015 Netvor (režie Michal Michálek)
2015 Pach krve 5: Krvavý masakr (režie Tomáš Tintěra)
2015 Pistole Sedmi statečných (režie Jiří Kvasnička)
2015 Polibek upíra (režie Václav Knop)
2015 Práskač (režie Michal Michálek)
2015 Přizdis*áči (Prima) (režie Michal Michálek)
2015 Romeo krvácí (Prima) (režie Jiří Kvasnička)
2015 Sám doma 5: Vánoční loupež (režie Michal Michálek)
2015 Sex v Paříži (režie Michal Michálek)
2015 Slídil (režie Lucie Petra Svobodová)
2015 Vykoupení (režie Václav Knop)
2015 Vyrovnání účtů (režie Jiří Kvasnička)

SERIÁLY:
2024 A-Team - 1.série (režie Miroslav Walter)
2024 A-Team - 2.série (režie Miroslav Walter)
2024 Bílé písky - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Gang zelené rukavičky - 2.série (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Gábinin kouzelný domek - 2.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 3.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 4.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 5.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 6.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 9.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Jeden den - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Laetitia - 1.série (režie Miroslav Walter)
2024 MacGyver - 2.série (režie Marek Tomažič)
2024 MacGyver - 3.série (režie Marek Tomažič)
2024 MacGyver - 4.série (režie Marek Tomažič)
2024 MacGyver - 5.série (režie Marek Tomažič)
2024 Mladí Titáni do toho! - 8.série (režie Vojtěch Hájek)
2024 Mnou to není - 2.série (režie Jana Stejskalová)
2024 Mr. & Mrs. Smith - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Námořní vyšetřovací služba: Havaj - 2.série (režie Marek Tomažič)
2024 Noci v ráji - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Sobík - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Únos letu 601 - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Veronika - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Výbušná koťátka - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2024 Z*A*J*A*T*C*I - 1.série (režie Miroslav Walter)
2024 Zelenáč - 6.série (režie Jana Stejskalová)
2024 Zlatá devadesátá - 2.série (režie Philip Kiulpekidis)
------
2023 1985 - 1.série (režie Miroslav Walter)
2023 Bernard Tapie je třída - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Bugs Bunny Stavitelé - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2023 Bugs Bunny Stavitelé: Je čas na přilbu - 1.série (režie Magda Landsmannová)
2023 Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Dobrý doktor - 6.série (režie Michal Pavlík)
2023 Dračí princ - 5.série (režie Jan Žáček)
2023 Gábinin kouzelný domek - 1.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Gábinin kouzelný domek - 7.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Gábinin kouzelný domek - 8.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Harlem - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Hustší než voda - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Kdo je Erin Carterová? - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Kitti Katz - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
2023 Ladíme! Bumper v Berlíně - 1.série (režie Michal Michálek)
2023 Lidské zdroje - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Lockwood a spol. - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Looney Tunes: Animáky - 5.série (režie Magda Landsmannová)
2023 Looney Tunes: Animáky - 6.série (režie Magda Landsmannová)
2023 MacGyver - 1.série (režie Marek Tomažič)
2023 MacGyver - 2.série (režie Marek Tomažič)
2023 Mír v Marseille - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Mladí Titáni do toho! - 8.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Mnou to není - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2023 Námořní vyšetřovací služba: Havaj - 1.série (režie Marek Tomažič)
2023 Námořní vyšetřovací služba L.A. - 14.série (režie Miroslav Walter)
2023 Návrat do života - 1.série (režie Jitka Škápíková)
2023 Pacienti doktora Garcíi - 1.série (režie Jan Žáček)
2023 Pošuci - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Praví Hlasiťákovi - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Přítel rodiny - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Rap Sh!t - 2.série (režie Pavel Dytrt)
2023 Red Rose - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rod - 1.série (režie Ondřej Lechnýř)
2023 Rod - 2.série (režie Ondřej Lechnýř)
2023 Spidey a jeho úžasní přátelé - 2.série (režie Miriam Chytilová, Michal Michálek)
2023 S.W.A.T. - 6.série (režie Michal Michálek)
2023 Šikovný krejčí - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šikovný krejčí - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šikovný krejčí - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šmoulové - 2.série (režie Michal Pavlík)
2023 Titans - 4.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Top Boy - 3.série (režie Michal Michálek)
2023 Tým Seal - 6.série (režie Robin Pařík)
2023 UFO - 1.série (režie Adéla Kubačáková)
2023 UFO - 2.série (režie Adéla Kubačáková)
2023 Velký Nate - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Všechno hned - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Young Dylan - 3.série (režie Michal Michálek)
2023 Záhady Rock Islandu - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Zelenáč - 5.série (režie Jitka Škápíková)
2023 Zdravotní sestra - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
------
2022 Alex Rider - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Alvin a Chipmunkové - 5.série (režie Petr Pospíchal)
2022 Anatomie skandálu - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Angry Birds: Střelené léto - 3.série (režie Jan Žáček)
2022 Bakugan: Battle Planet - 3.série (režie Jiří Balcárek)
2022 Bakugan: Battle Planet - 4.série (režie Jiří Balcárek)
2022 Bee a PuppyCat - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Cuphead na scénu! - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Cuphead na scénu! - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Cuphead na scénu! - 3.série (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Dead End: Paranormální park - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Dead End: Paranormální park - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Dobré místo - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Dobré místo - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Dobré místo - 3.série (režie Michal Michálek)
2022 Dobré místo - 4.série (režie Michal Michálek)
2022 Dobrý doktor - 5.série (režie Michal Pavlík, Luděk Hrzal)
2022 Dračí princ - 4.série (režie Jan Žáček)
2022 Dvě léta - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Ďábel v Ohiu - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Gang zelené rukavičky - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Gymnastická akademie: Druhá šance - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 He-Man a vládci vesmíru - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 He-Man a vládci vesmíru - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Jablko a Cibule - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2022 Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Kleo - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Kodaňský kovboj - 1.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Kouzelný pes Vafle [dabing HBO] - 2.série (režie Michal Pavlík)
2022 Králík samuraj: Usagiho sága - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Králík samuraj: Usagiho sága - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Krev, sex a královská rodina - 1.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Krtík - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Leo Mattei: Oddělení mladistvých - 1.série (režie Luděk Hrzal)
2022 Leo Mattei: Oddělení mladistvých - 2.série (režie Luděk Hrzal)
2022 Leo Mattei: Oddělení mladistvých - 3.série (režie Luděk Hrzal)
2022 Lidské zdroje - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Lockwood a spol. - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Looney Tunes: Animáky - 2.série (režie Magda Landsmannová)
2022 Looney Tunes: Animáky - 3.série (režie Magda Landsmannová)
2022 Looney Tunes: Animáky - 4.série (režie Magda Landsmannová)
2022 Looney Tunes: Animáky - 5.série (režie Magda Landsmannová)
2022 Mámou bez přípravy - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Mladí Titáni do toho! - 7.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Neohrožení - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Notre Dame - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Nové výšiny - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Ozvěny - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Pošuci - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Přítelkyně smrti - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Rodinné hry - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Spidey a jeho úžasní přátelé - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Spidey a jeho úžasní přátelé - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Super zvířátka - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 S.W.A.T. - 5.série (režie Michal Michálek, Miroslav Walter)
2022 Šmoulové - 1.série (režie Michal Pavlík)
2022 Tajemství Sulphur Springs - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Teletubbies - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 The Circle - USA - 4.série (režie Michal Michálek)
2022 Top Boy - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Totální Dramarama - 3.série (režie Veronika Bayerová)
2022 T.O.T.S. - 1.série (režie Martin Kot)
2022 Tým Seal - 5.série (režie Michal Pavlík, Robin Pařík)
2022 Včela na mušce - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Velký Nate - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Vlastizrada - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Wednesday - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Yakamoz S-245 - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Young Dylan - 3.série (režie Michal Michálek)
2022 Zadostiučinění: Roztleskávačky v akci - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Záhady Rock Islandu - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Zámek a klíč - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Zelenáč - 4.série (režie Martin Kot)
2022 Zlatá devadesátá - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Zhoubná moc - 1.série (režie Michal Pavlík)
2022 Zhoubná moc - 2.série (režie Michal Pavlík)
2022 Zmizení v Lørenskogu - 1.série (režie Luděk Hrzal)
------
2021 Alvin a Chipmunkové - 5.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Bakugan: Battle Planet - 2.série (režie Jiří Balcárek)
2021 Bakugan: Battle Planet - 3.série (režie Jiří Balcárek)
2021 Ben 10 - 5.série (režie Michal Pavlík)
2021 Bojíte se tmy? - 2.série
2021 Cizinka - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2021 Colin v černobílém - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Combat Hospital - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Dobrý doktor - 4.série (režie Michal Pavlík)
2021 Do temnoty - 2.série (režie Michal Pavlík)
2021 Ďáblovo hrdlo - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Elliot z planety Země - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Harrow - 3.série (režie Zdeněk Podhůrský)
2021 He-Man a vládci vesmíru - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Chesapeake Shores - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Chesapeake Shores - 2.série (režie Michal Michálek)
2021 Chesapeake Shores - 3.série (režie Michal Michálek)
2021 Jablko a Cibule - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Kaštánek - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Kitz - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Kouzelný pes Vafle [dabing HBO] - 1.série (režie Michal Pavlík)
2021 Krtík - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Krvavé diamanty - 1.série (režie Michal Pavlík)
2021 Krvavé diamanty - 2.série (režie Michal Pavlík)
2021 Lidské zdroje - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Mateřství - 1.série (režie Filip Jančík)
2021 Mladí Titáni do toho! - 6.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Mladí Titáni do toho! - 7.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Muchomůrek a Muchlíci - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Námořní vyšetřovací služba L.A. - 12.série (režie Miroslav Walter)
2021 Návrat do života - 1.série (režie Martin Kot)
2021 NCIS: New Orleans - 7.série (režie Michal Michálek)
2021 NOOBees - 2.série (režie Martin Kot)
2021 Prezident v pořadí - 3.série (režie Philip Kiulpekidis)
2021 Rozkvět - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Rozkvět - 2.série (režie Martin Kot)
2021 Správná pětka - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Starbeam - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Starbeam - 4.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 S.W.A.T. - 4.série (režie Michal Michálek)
2021 Šmoulové - 1.série (režie Michal Pavlík)
2021 Temné léto - 2.série (režie Martin Kot)
2021 The Circle - USA - 3.série (režie Michal Michálek)
2021 Titans - 3.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Totální Dramarama - 3.série (režie Veronika Bayerová)
2021 T.O.T.S. - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Tým Seal - 4.série (režie Robin Pařík)
2021 Vedoucí katedry - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Věštci - 1.série (režie Michal Pavlík)
2021 Věštci - 2.série (režie Michal Pavlík)
2021 Zámek a klíč - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Zelenáč - 3.série (režie Martin Kot)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - 1.série (režie Michal Michálek)
------
2020 Alex Rider - 1.série (režie Michal Michálek)
2020 Alvin a Chipmunkové - 4.série (režie Petr Pospíchal)
2020 Bakugan: Battle Planet - 1.série (režie Jiří Balcárek)
2020 Bakugan: Battle Planet - 2.série (režie Jiří Balcárek)
2020 Ben 10 - 4.série (režie Michal Pavlík)
2020 Dobrák Mike - 1.série (režie Veronika Bayerová)
2020 Dobrý doktor - 3.série (režie Michal Pavlík)
2020 Hádanky s Blue - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Hudson a Rex - 1.série (režie Michal Pavlík)
2020 Hudson a Rex - 2.série (režie Michal Pavlík)
2020 Jablko a Cibule - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Jablko a Cibule - 2.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce - 1.série (režie Martin Kot)
2020 Mladí Titáni do toho! - 6.série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Morová rána - 2.série (režie Michal Pavlík)
2020 NOOBees - 2.série (režie Martin Kot)
2020 Pejsek Pat - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Pejsek Pat - 2.série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Policajtka Barbie - 8.série (režie Michal Pavlík, Pavel Vondrák)
2020 Přísaha - 1.série (režie Michal Pavlík)
2020 Přísaha - 2.série (režie Michal Pavlík)
2020 Simpsonovi - 31.série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Simpsonovi - 32.série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Starbeam - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Starbeam - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2020 StartUp - 3.série (režie Michal Pavlík)
2020 Totální Dramarama - 2.série (režie Veronika Bayerová)
2020 Unikitty! - 3.série (režie Marek Libert)
2020 Vraždy v Brokenwoodu - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Zámek a klíč - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
------
2019 Angelovy patálie (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Ben 10 - 3.série (režie Michal Pavlík)
2019 Duhový Motýlokočkorožec (režie Kateřina Březinová, Vojtěch Hájek)
2019 Gotham - 6.série (režie Martin Kot)
2019 Hádanky s Blue - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Hudson a Rex - 1.série (režie Michal Pavlík)
2019 Jablko a Cibule - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Jamestown - 2.série (režie Zdeněk Podhůrský)
2019 KO OK! Prostě koukej - 2.série (režie Michal Pavlík)
2019 KO OK! Prostě koukej - 3.série (režie Michal Pavlík)
2019 Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce - 1.série (režie Martin Kot)
2019 Mladí Titáni do toho! - 5.série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Na tenkém ledě - 1.série (režie Michal Michálek)
2019 NOOBees - 1.série (režie Martin Kot, Lucie Petra Svobodová)
2019 Poslední loď - 5.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Simpsonovi - 30.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Spravedlnost v krvi - 9.série (režie Zdeněk Podhůrský)
2019 Tajemství Hunterových - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2019 Temné léto - 1.série (režie Martin Kot)
2019 Teorie velkého třesku - 12.série (režie Michal Michálek)
2019 Titans - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2019 Top Boy - 1.série (režie Michal Michálek)
2019 Totální Dramarama - 1.série (režie Veronika Bayerová)
2019 Treflíci - 3.série (režie Ondřej Izdný)
2019 Unikitty! - 1.série (režie Marek Libert)
2019 Unikitty! - 2.série (režie Marek Libert)
2019 Vraždy podle Agathy Christie - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Vraždy pro slečnu Fisherovou - 1.série (režie Michal Michálek)
2019 Vraždy v Brokenwoodu - 3.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Vraždy v Brokenwoodu - 4.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Vraždy v Brokenwoodu - 5.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Vraždy v Brokenwoodu - 6.série (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Vraždy v Midsomeru - 21.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Zámek a klíč - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Žít se sebou - 1.série (režie Kateřina Březinová)
------
2018 Akta X - 11.série (režie Bohdan Tůma)
2018 Angelovy patálie (režie Lucie Petra Svobodová)
2018 Ben 10 - 2.série (režie Michal Pavlík)
2018 Borgia - 1.série (režie Michal Pavlík)
2018 Borgia - 2.série (režie Michal Pavlík)
2018 Borgia - 3.série (režie Michal Pavlík)
2018 Clarence (režie ?)
2018 Gotham - 3.série (režie Martin Kot)
2018 Gotham - 4.série (režie Martin Kot)
2018 Jablko a Cibule - 1.série (režie Lucie Petra Svobodová)
2018 Justice League Action (režie ?)
2018 KO OK! Prostě koukej - 1.série (režie Michal Pavlík)
2018 KO OK! Prostě koukej - 2.série (režie Michal Pavlík)
2018 Mladí Titáni do toho! - 5.série (režie Vojtěch Hájek)
2018 Morová rána - 1.série (režie Michal Pavlík)
2018 Pejsek Pat (režie Jakub Hejdánek)
2018 Poslední loď - 3.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Poslední loď - 4.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Simpsonovi - 29.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Simpsonovi - 30.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Spravedlnost v krvi - 8.série (režie Martin Kot)
2018 Teorie velkého třesku - 11.série (režie Michal Michálek)
2018 Teorie velkého třesku - 12.série (režie Michal Michálek)
2018 Unikitty! - 1.série (režie Marek Libert)
2018 Vesnice ve Francii - 1.série (režie Michal Pavlík)
2018 Vesnice ve Francii - 2.série (režie Michal Pavlík)
2018 Vesnice ve Francii - 3.série (režie Michal Pavlík)
2018 Vesnice ve Francii - 4.série (režie Michal Pavlík)
2018 Vraždy v Brokenwoodu - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Vraždy v Brokenwoodu - 2.série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Vraždy v Midsomeru - 20.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Záchranáři L. A. (režie Michal Michálek)
2018 Zataženo, občas trakaře (režie Alice Hurychová)
------
2017 Angelovy patálie (režie Lucie Petra Svobodová)
2017 Gumballův úžasný svět (režie Vojtěch Hájek, Kateřina Březinová)
2017 KO OK! Prostě koukej - 1.série (režie Michal Pavlík)
2017 Normálka - 4.série (režie Michal Pavlík)
2017 Normálka - 5.série (režie Michal Pavlík)
2017 Normálka - 6.série (režie Michal Pavlík)
2017 Normálka - 7.série (režie Michal Pavlík)
2017 Normálka - 8.série (režie Michal Pavlík)
2017 Teorie velkého třesku - 10.série (režie Michal Michálek)
2017 Teorie velkého třesku - 11.série (režie Michal Michálek)
2017 Simpsonovi - 28.série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Simpsonovi - 29.série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Vraždy v Midsomeru - 19.série (režie Jiří Kodeš)
------
2016 Ben 10 - 1.série (režie Michal Pavlík)
2016 Sběratelé kostí - 11.série (režie Jiří Kodeš)
2016 Simpsonovi - 27.série (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Teorie velkého třesku - 8.série (režie Michal Michálek)
2016 Vraždy podle Agathy (režie Jiří Kvasnička)
2016 Vraždy v Midsomeru - 18.série (režie Jiří Kodeš)
------
2015 Agresivní virus - 1.série (režie Filip Jančík)
2015 Agresivní virus - 2.série (režie Filip Jančík)
2015 Castle na zabití -
7.série(režie Jiří Kodeš)
2015 Cizinka - 1.série (režie Vladimír Žďánský)
2015 Doktor z hor: Nové příběhy - 8.série (režie Michal Michálek)
2015 Námořní vyšetřovací služba LA - 6.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Poslední loď - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Sběratelé kostí - 10.série (režie Jiří Kodeš)
2015 Simpsonovi - 26. série (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Teorie velkého třesku - 8.série (režie Michal Michálek)
2015 Vraždy v Midsomeru - 17.série (režie Jiří Kodeš)

DOKUMENTY / REALITY:
2024 F1: Touha po vítězství - 6.série (režie Marek Libert)
2024 Hitler a nacisté: Zlo na lavici obžalovaných (režie Michal Michálek)
2024 Jako ulítlí - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Je to dort? - 3.série (režie Robin Pařík)
2024 Kouzelné pranky Justina Willmana - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Láska nikdy nelže: Polsko - 2.série (režie Ondřej Lechnýř)
2024 Londýn na prodej - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Nejhorší spolubydlící - 2.série (režie Robin Pařík)
2024 Nelma Kodama: Královna špinavých peněz (režie Robin Pařík)
2024 Pravidla švindlu - 1.série (režie Daniel Košťál)
2024 Skywalkers: Příběh jedné lásky (režie Daniel Košťál)
2024 Tanec s ďáblem: TikToková sekta zvaná 7M (režie Robin Pařík)
2024 The Circle - USA - 6.série (režie Michal Michálek)
2024 Ze života levhartů (režie Marek Tomažič)
------
2023 Anna Nicole Smith: Neznáte mě (režie Jan Žáček)
2023 Beckham (režie Michal Michálek)
2023 Break Point - 2.série (režie Marek Tomažič, Ondřej Lechnýř)
2023 Depp vs. Heardová (režie Ondřej Lechnýř)
2023 F1: Touha po vítězství - 5.série (režie Marek Libert)
2023 Guntherovy miliony (režie Robert Hájek)
2023 Jako ulití - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2023 Jak se dožít stovky: Tajemství modrých zón (režie Michal Michálek)
2023 Je to dort? - 2.série (režie Robin Pařík)
2023 Jmenuji se Georgina - 2.série (režie Michal Michálek)
2023 Křivák se skalpelem (režie Miriam Chytilová)
2023 Make-up Star - 5.série (režie Pavel Dytrt)
2023 MH370: Ztracené letadlo (režie Marek Tomažič)
2023 Nejdelší rande (režie Miriam Chytilová)
2023 Nejhlubší nádech (režie Jan Žáček)
2023 Nepoznané: Jeskyně kostí (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Kosmický stroj času (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Roboti zabijáci (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Ztracená pyramida (režie Marek Tomažič)
2023 Oběť/Podezřelá (režie Michal Michálek)
2023 (P)otrava (režie Miriam Chytilová)
2023 Svět predátorů (režie Michal Michálek)
2023 Šimpanzí říše (režie Miriam Chytilová)
2023 Tichá dáma: Vraždy postarších žen (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Závod o vrchol (režie Michal Michálek)
------
2022 Adak: Ostrov pokladů (režie Miriam Chytilová)
2022 Break Point - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Důvěra se nevyplácí: Hon na krále kryptoměn (režie Miriam Chytilová)
2022 F1: Touha po vítězství - 4.série (režie Marek Libert)
2022 Hledání nekonečna (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Jaderná havárie v Three Mile Island (režie Martin Kot)
2022 Jeen-yuhs: Trilogie o Kanye Westovi (režie Miriam Chytilová)
2022 Jennifer Lopez: Poločas (režie Miriam Chytilová)
2022 Modlit se, poslouchat, neodmlouvat (režie Veronika Bayerová)
2022 Návrat do vesmíru (režie Vojtěch Hájek)
2022 Nechutně bohatá: Ghislaine Maxwell (režie Veronika Bayerová)
2022 Orgasmus s.r.o.: Příběh jménem OneTaste (režie Veronika Bayerová)
2022 Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou? (režie Veronika Bayerová)
2022 Příběhy vesmíru (režie Miriam Chytilová)
2022 Skutečný Bling Ring: Okradený Hollywood (režie Veronika Bayerová)
2022 Stopař se sekerou (režie Pavel Dytrt)
2022 Šéfkuchařův stůl: Pizza (režie Jan Žáček)
2022 Ta dívka z fotky (režie Vojtěch Hájek)
2022 Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky (režie Miriam Chytilová)
2022 Uprchlík: Podivuhodný případ Carlose Ghosna (režie Marek Tomažič)
2022 V jejích rukou (režie Pavel Dytrt)
2022 V rauši: Zpověď pašeračky drog z Ibizy (režie Marek Tomažič)
2022 Vraždy bez předpisu (režie Veronika Bayerová)
2022 Zadržet dech: Pod ledem (režie Marek Libert)
------
2021 Do hloubky: Zmizení Birgit Meier - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 F1: Touha po vítězství - 3.série (režie Marek Libert)
2021 Paměti vraha: Případ Nilsen (režie Vojtěch Hájek)
2020 F1: Touha po vítězství - 2.série (režie Marek Libert)
2018 Zvěrolékař v jednom kole (režie Michal Michálek)
2015 David Suchet: Po stopách sv. Pavla (režie Martin Velda)
2015 Hannibal: Postrach Říma (režie Filip Jančík)
2015 Hitlerův jurský park (režie Filip Jančík)
2015 Challenger: Odpočítávání ke katastrofě (režie Michal Michálek)
2015 Martin Clunes: Člověk a pes (režie Michal Michálek)
2015 První světová válka (režie Jiří Kodeš)
2015 Raketoplán Columbia: Let naděje (režie Svatopluk Cechel)
2015 Svatí válečníci (Prima) (režie Filip Jančík)
2015 Ve stínu Měsíce (režie Michal Michálek)
2015 Vojenské letouny (režie ?)

REALITY-SHOWS:
2022 Hovadina! - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Iron Chef: Kdo bude železnou legendou - 1.série (režie Martin Kot)
2022 Je to dort? - 1.série (režie Robin Pařík)
2022 Jmenuji se Georgina - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2022 Láska nikdy nelže: Polsko - 1.série (režie Adéla Kubačáková)
2022 Make-up Star - 4.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Papiňák - 1.série (režie Jitka Škápíková)
2022 Ultimátum – Francie: Svatba, nebo nic - 1.série (režie Michal Michálek)
------
2021 Nejhorší spolubydlící - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Celebrity na samotce - 2.série (režie Michal Michálek)
2021 Mistři starožitníci - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Přímá cesta - 1.série
------
2020 Celebrity na samotce - 1.série (režie Michal Michálek)

TRAILERY:
2024 Mea Culpa - trailer A (režie Michal Michálek)
2024 Orion a tma - trailer B (režie Miriam Chytilová)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer A (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer B (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer B (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer C (režie Vojtěch Hájek)
------
2023 Hustší než voda - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2023 Orion a tma - trailer A (režie Miriam Chytilová)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer B (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer C (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer D (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer E (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer F (režie Vojtěch Hájek)
2023 Vládci ulice: Moc lásky - trailer A (režie Michal Michálek)
------
2022 Blondýnka - trailer A (režie Michal Michálek)
2022 Blondýnka - trailer B (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - trailer B (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer D (4.série) (režie Marek Libert)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer E (4.série) (režie Marek Libert)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer F (4.série) (režie Marek Libert)
2022 Projekt Adam - trailer A (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer B (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer C (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer D (režie Michal Michálek)
2022 Top Boy - trailer B (2.série) (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer B (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer C (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 V bublině - trailer A (režie Michal Michálek)
2022 Včela na mušce - trailer B (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
2022 Včela na mušce - trailer C (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
------
2021 Jako v bavlnce - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Nejhorší spolubydlící - trailer A (1.série) (režie Martin Kot)
2021 Otcovství - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Privilegium - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Vedoucí katedry - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - trailer B (režie Michal Michálek)
------
2020 Kdybys jen tušil - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2020 Starbeam: Halloweenský hrdina - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2020 Zámek a klič - trailer A (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
------
2019 Drahokam - trailer A (režie Martin Kot)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Dabingová studia“