Studio Beep

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9667
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Studio Beep

Příspěvek od filip »

Obrázek

Adresa: Tusarova 857/58, 170 00 Praha 7
Majitel: Lukáš Moudrý
Web: http://www.studiobeep.cz/

Popis: Studio Beep bylo založeno v roce 2006. Původně sídlilo na adrese Voroněžská 172/24, Praha - Vršovice (na této adrese dnes sídlo S Pro Alfa. V roce 2014 se studio přesunulo do Holešovic, na současnou adresu. Studio bylo založené mistrem zvuku Lukášem Moudrým, který je synem zesnulého mistra zvuku Jiřího Moudrého. Studio zpočátku bylo zaměřeno na výrobu a ozvučení reklamních televizních spotů, posléze začalo pracovat na zvukové post-produkci tuzemských i zahraničních projektů. Díky tomu se studio dostalo i k výrobě dabingu pro zahraniční stravovací giganty jako je Netflix, Amazon, SkyShowtime. Výrobu českých verzi pro studio Beep obstarává studio babidabi, které sídlí v pronajatých prostorech právě studia Beep.

DABING
FILMY:
2024 Goyo (režie Adéla Kubačáková)
2024 Klinika zlomených srdcí (režie Miriam Chytilová)
2024 Mea Culpa (režie Michal Michálek)
2024 Odpočívat v pokoji (režie Michal Michálek)
2024 Orion a tma (režie Miriam Chytilová)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rodeo Rock (režie Michal Michálek)
2024 Slzotvůrce (režie Michal Michálek)
------
2023 Červená, bílá a královsky modrá (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Dnes v noci spíš se mnou (režie Jan Žáček)
2023 Erryho směsky (režie Lukáš Kumpricht)
2023 Eurotrip (režie Michal Michálek)
2023 Familia (režie Michal Michálek)
2023 Hovoří ženy (režie Marek Tomažič)
2023 Johnny (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Knižní klub zabijáků (režie Vojtěch Hájek)
2023 Krev a zlato (režie Marek Tomažič)
2023 Kuchyně (režie Miriam Chytilová)
2023 Láska natvrdo (režie Marek Tomažič)
2023 Matka roku (režie Michal Michálek)
2023 Policajt v Beverly Hills (režie Jan Žáček)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! (režie Vojtěch Hájek)
2023 Škvára a kvéry (režie Michal Michálek)
2023 Táta je doma (režie Jan Žáček)
2023 Tuláci (režie Jan Žáček)
2023 Věrná až za hrob (režie Marek Tomažič)
2023 Vládci ulice: Moc lásky (režie Michal Michálek)
2023 Život před očima (režie Ondřej Lechnýř)
------
2022 Blondýnka (režie Michal Michálek)
2022 Broad Peak (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Buba (režie Pavel Dytrt)
2022 Dioráma (režie Jan Žáček)
2022 Doručení do Vánoc (režie Miriam Chytilová)
2022 Dům na vlnách (režie Jan Žáček)
2022 Entergalactic (režie Jan Žáček)
2022 Furioza (režie Martin Kot)
2022 Hollyblood (režie Robert Hájek)
2022 Irský zázrak (režie Veronika Bayerová)
2022 Křídová mez (režie Vojtěch Hájek)
2022 Kyberúnos (režie Jan Žáček)
2022 Láska & gelato (režie Robert Hájek)
2022 Metaloví lordi (režie Michal Michálek)
2022 Milenec lady Chatterleyové (režie Miriam Chytilová)
2022 Muž činu (režie Jan Žáček)
2022 Náš skrytý vesmír (režie Marek Tomažič)
2022 Nebezpečná lekce (režie Jan Žáček)
2022 Nevyzpytatelné cesty boží (režie Veronika Bayerová)
2022 Pekelná díra (režie Pavel Dytrt)
2022 Plavkyně (režie Jan Žáček)
2022 Projekt Adam (režie Michal Michálek)
2022 Přehlídka srdcí (režie Miriam Chytilová)
2022 Pýcha a přemlouvání (režie Jan Žáček)
2022 Soukromá lekce (režie Jan Žáček)
2022 Šťastně až do smrti (režie Jan Žáček)
2022 Tady cesta končí (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Vánoce na spadnutí (režie Veronika Bayerová)
2022 Vánoce vzhůru nohama (režie Jan Žáček)
2022 V bublině (režie Michal Michálek)
2022 Wendell a Wild (režie Jan Žáček)
2022 Ztracená kulka (režie Jan Žáček)
2022 Ztracená kulka 2 (režie Jan Žáček)
2022 Ztratil se pes (režie Jan Žáček)
------
2021 Bartkowiak (režie Martin Kot)
2021 Jako v bavlnce (režie Michal Michálek)
2021 Letovisko lásky (režie Martin Kot)
2021 Loni v létě (režie Michal Michálek)
2021 Matka versus Android (režie Michal Michálek)
2021 Otcovství (režie Michal Michálek)
2021 Privilegium (režie Michal Michálek)
2021 Riverdance: Animované dobrodružství (režie Michal Michálek)
2021 StarBeam: Novoroční oslavy (režie Vojtěch Hájek)
2021 Temná dcera (režie Michal Michálek)
2021 Texaský masakr motorovou pilou (režie Michal Michálek)
2021 Vánoční hrad (režie Michal Michálek)
2021 V nemilosti (režie Michal Michálek)
2021 Vpád (režie Michal Michálek)
------
2020 Chikova cesta (režie Michal Michálek)
2020 Kdybys jen tušil (režie Vojtěch Hájek)
2020 Starbeam: Halloweenská hrdinka (režie Vojtěch Hájek)
2020 Za čárou (režie Martin Kot)
2020 Žena v okně (režie Michal Michálek)
------
2019 Drahokam (režie Martin Kot)
------
2011 Dům

SERIÁLY:
2024 Gang zelené rukavičky - 2.série (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Gábinin kouzelný domek - 2.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 3.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 4.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 5.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 6.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Gábinin kouzelný domek - 9.série (režie Helena Dytrtová)
2024 Jeden den - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Mr. & Mrs. Smith - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Sobík - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Veronika - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Únos letu 601 - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Výbušná koťátka - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2024 Zlatá devadesátá - 2.série (režie Philip Kiulpekidis)
------
2023 Bernard Tapie je třída - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Dračí princ - 5.série (režie Jan Žáček)
2023 Harlem - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Hustší než voda - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Gábinin kouzelný domek - 1.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Gábinin kouzelný domek - 7.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Gábinin kouzelný domek - 8.série (režie Helena Dytrtová)
2023 Kdo je Erin Carterová? - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Kitti Katz - 1.série (režie Tomáš Tintěra)
2023 Ladíme! Bumper v Berlíně - 1.série (režie Michal Michálek)
2023 Lidské zdroje - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Lockwood a spol. - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Mír v Marseille - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Pacienti doktora Garcíi - 1.série (režie Jan Žáček)
2023 Pošuci - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Přítel rodiny - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Rap Sh!t - 2.série (režie Pavel Dytrt)
2023 Red Rose - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šikovný krejčí - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šikovný krejčí - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Šikovný krejčí - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2023 Titans - 4.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Top Boy - 3.série (režie Michal Michálek)
2023 Všechno hned - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2023 Zdravotní sestra - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
------
2022 Anatomie skandálu - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Angry Birds: Střelené léto - 3.série (režie Jan Žáček)
2022 Bee a PuppyCat - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Cuphead na scénu! - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Cuphead na scénu! - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Cuphead na scénu! - 3.série (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Dead End: Paranormální park - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Dead End: Paranormální park - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Dračí princ - 4.série (režie Jan Žáček)
2022 Dvě léta - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Ďábel v Ohiu - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Gang zelené rukavičky - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Gymnastická akademie: Druhá šance - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 He-Man a vládci vesmíru - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 He-Man a vládci vesmíru - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Kleo - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Kodaňský kovboj - 1.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Králík samuraj: Usagiho sága - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Králík samuraj: Usagiho sága - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Krev, sex a královská rodina - 1.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Lidské zdroje - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Lockwood a spol. - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Mámou bez přípravy - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Neohrožení - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Notre Dame - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Nové výšiny - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Ozvěny - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Pošuci - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Přítelkyně smrti - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Rodinné hry - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Super zvířátka - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2022 Teletubbies - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 The Circle - USA - 4.série (režie Michal Michálek)
2022 Top Boy - 2.série (režie Michal Michálek)
2022 Včela na mušce - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Vlastizrada - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Wednesday - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Yakamoz S-245 - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Zadostiučinění: Roztleskávačky v akci - 1.série (režie Jan Žáček)
2022 Zámek a klíč - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Zlatá devadesátá - 1.série (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Zmizení v Lørenskogu - 1.série (režie Luděk Hrzal)
------
2021 Colin v černobílém - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 He-Man a vládci vesmíru - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Kaštánek - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Kitz - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Lidské zdroje - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Starbeam - 3.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Starbeam - 4.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Temné léto - 2.série (režie Martin Kot)
2021 The Circle - USA - 3.série (režie Michal Michálek)
2021 Titans - 3.série (režie Miriam Chytilová)
2021 Vedoucí katedry - 1.série (režie Michal Michálek)
2021 Zámek a klíč - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - 1.série (režie Michal Michálek)
------
2020 Starbeam - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Starbeam - 2.série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Zámek a klíč - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
------
2019 Na tenkém ledě - 1.série (režie Michal Michálek)
2019 Temné léto - 1.série (režie Martin Kot)
2019 Titans - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2019 Top Boy - 1.série (režie Michal Michálek)
2019 Zámek a klíč - 1.série (režie Vojtěch Hájek)

DOKUMENTY:
2024 F1: Touha po vítězství - 6.série (režie Marek Libert)
2024 Hitler a nacisté: Zlo na lavici obžalovaných (režie Michal Michálek)
2024 Jako ulítlí - 2.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Je to dort? - 3.série (režie Robin Pařík)
2024 Kouzelné pranky Justina Willmana - 1.série (režie Michal Michálek)
2024 Láska nikdy nelže: Polsko - 2.série (režie Ondřej Lechnýř)
2024 Londýn na prodej - 1.série (režie Miriam Chytilová)
2024 Nejhorší spolubydlící - 2.série (režie Robin Pařík)
2024 Nelma Kodama: Královna špinavých peněz (režie Robin Pařík)
2024 Pravidla švindlu - 1.série (režie Daniel Košťál)
2024 Tanec s ďáblem: TikToková sekta zvaná 7M (režie Robin Pařík)
2024 The Circle - USA - 6.série (režie Michal Michálek)
2024 Ze života levhartů (režie Marek Tomažič)
------
2023 Anna Nicole Smith: Neznáte mě (režie Jan Žáček)
2023 Beckham (režie Michal Michálek)
2023 Break Point - 2.série (režie Marek Tomažič, Ondřej Lechnýř)
2023 Depp vs. Heardová (režie Ondřej Lechnýř)
2023 F1: Touha po vítězství - 5.série (režie Marek Libert)
2023 Guntherovy miliony (režie Robert Hájek)
2023 Jako ulití - 1.série (režie Jana Stejskalová)
2023 Jak se dožít stovky: Tajemství modrých zón (režie Michal Michálek)
2023 Je to dort? - 2.série (režie Robin Pařík)
2023 Křivák se skalpelem (režie Miriam Chytilová)
2023 Make-up Star - 5.série (režie Pavel Dytrt)
2023 MH370: Ztracené letadlo (režie Marek Tomažič)
2023 Nejdelší rande (režie Miriam Chytilová)
2023 Nejhlubší nádech (režie Jan Žáček)
2023 Nepoznané: Jeskyně kostí (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Kosmický stroj času (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Roboti zabijáci (režie Marek Tomažič)
2023 Nepoznané: Ztracená pyramida (režie Marek Tomažič)
2023 Oběť/Podezřelá (režie Michal Michálek)
2023 (P)otrava (režie Miriam Chytilová)
2023 Svět predátorů (režie Michal Michálek)
2023 Šimpanzí říše (režie Miriam Chytilová)
2023 Tichá dáma: Vraždy postarších žen (režie Philip Kiulpekidis)
2023 Závod o vrchol (režie Michal Michálek)
------
2022 Adak: Ostrov pokladů (režie Miriam Chytilová)
2022 Break Point - 1.série (režie Marek Tomažič)
2022 Důvěra se nevyplácí: Hon na krále kryptoměn (režie Miriam Chytilová)
2022 F1: Touha po vítězství - 4.série (režie Marek Libert)
2022 Hledání nekonečna (režie Philip Kiulpekidis)
2022 Hovadina! (retie Miriam Chytilová)
2022 Iron Chef: Kdo bude železnou legendou - 1.série (režie Martin Kot)
2022 Jaderná havárie v Three Mile Island (režie Martin Kot)
2022 Jeen-yuhs: Trilogie o Kanye Westovi (režie Miriam Chytilová)
2022 Jennifer Lopez: Poločas (režie Miriam Chytilová)
2022 Je to dort? - 1.série (režie Robin Pařík)
2022 Jmenuji se Georgina - 1.série (režie Jakub Hejdánek)
2022 Láska nikdy nelže: Polsko - 1.série (režie Adéla Kubačáková)
2022 Make-up Star - 4.série (režie Pavel Dytrt)
2022 Modlit se, poslouchat, neodmlouvat (režie Veronika Bayerová)
2022 Návrat do vesmíru (režie Vojtěch Hájek)
2022 Nechutně bohatá: Ghislaine Maxwell (režie Veronika Bayerová)
2022 Orgasmus s.r.o.: Příběh jménem OneTaste (režie Veronika Bayerová)
2022 Papiňák - 1.série (režie Jitka Škápíková)
2022 Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou? (režie Veronika Bayerová)
2022 Příběhy vesmíru (režie Miriam Chytilová)
2022 Skutečný Bling Ring: Okradený Hollywood (režie Veronika Bayerová)
2022 Stopař se sekerou (režie Pavel Dytrt)
2022 Šéfkuchařův stůl: Pizza (režie Jan Žáček)
2022 Ta dívka z fotky (režie Vojtěch Hájek)
2022 Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky (režie Miriam Chytilová)
2022 Ultimátum – Francie: Svatba, nebo nic - 1.série (režie Michal Michálek)
2022 Uprchlík: Podivuhodný případ Carlose Ghosna (režie Marek Tomažič)
2022 V jejích rukou (režie Pavel Dytrt)
2022 V rauši: Zpověď pašeračky drog z Ibizy (režie Marek Tomažič)
2022 Vraždy bez předpisu (režie Veronika Bayerová)
2022 Zadržet dech: Pod ledem (režie Marek Libert)
------
2021 Do hloubky: Zmizení Birgit Meier - 1.série (režie Vojtěch Hájek)
2021 F1: Touha po vítězství - 3.série (režie Marek Libert)
2021 Nejhorší spolubydlící - 1.série (režie Martin Kot)
2021 Paměti vraha: Případ Nilsen (režie Vojtěch Hájek)
2020 F1: Touha po vítězství - 2.série (režie Marek Libert)

TRAILERY:
2024 Obrázek (režie Michal Michálek)
2024 Orion a tma - trailer B (režie Miriam Chytilová)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer A (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Policajt v Beverly Hills: Axel F - trailer B (režie Philip Kiulpekidis)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer B (režie Vojtěch Hájek)
2024 Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška - trailer C (režie Vojtěch Hájek)
------
2023 Hustší než voda - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2023 Orion a tma - trailer A (režie Miriam Chytilová)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer B (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer C (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer D (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer E (režie Vojtěch Hájek)
2023 Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně - trailer F (režie Vojtěch Hájek)
2023 Vládci ulice: Moc lásky - trailer A (režie Michal Michálek)
------
2022 Blondýnka - trailer A (režie Michal Michálek)
2022 Blondýnka - trailer B (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Dálnice smrti - trailer B (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer D (4.série) (režie Marek Libert)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer E (4.série) (režie Marek Libert)
2022 F1: Touha po vítězství - trailer F (4.série) (režie Marek Libert)
2022 Projekt Adam - trailer A (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer B (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer C (režie Michal Michálek)
2022 Projekt Adam - trailer D (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer B (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Yakamoz S-245 - trailer C (1.série) (režie Michal Michálek)
2022 Včela na mušce - trailer B (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
2022 Včela na mušce - trailer C (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
2021 Jako v bavlnce - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Nejhorší spolubydlící - trailer A (1.série) (režie Martin Kot)
2021 Otcovství - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Privilegium - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Vedoucí katedry - trailer A (1.série) (režie Michal Michálek)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - trailer A (režie Michal Michálek)
2021 Žena v domě přes ulici od dívky v okně - trailer B (režie Michal Michálek)
------
2020 Kdybys jen tušil - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2020 Starbeam: Halloweenský hrdina - trailer A (režie Vojtěch Hájek)
2020 Zámek a klič - trailer A (1.série) (režie Vojtěch Hájek)
------
2019 Drahokam - trailer A (režie Martin Kot)

SPOTY:
2017 Česká spořitelna: Když ve vás někdo věří, dokážete víc
2017 Happy Meal - Emoji ve filmu
2017 Happy Meal - Já, padouch 3
2017 Happy Meal - Lego Batman
2017 Happy Meal - Šmoulové: Zapomenutá vesnice
2017 McDonalds - Clubhouse
2017 Old Spice - Mýt či nemýt? To je otázka
2017 Old Spice - Gorila unese badatele v džungli
2017 Raiffeisenbank: Podnikatelské ekonto Smart
------
2016 Česká spořitelna: Hypotéka není zázrak, tvrdí Palečkovi
2016 Česká spořitelna: Palečkovi se loučí s půjčkou
2016 Česká spořitelna: Palečkovi zkrotili půjčku
2016 Happy Meal - Angry Birds ve filmu
2016 Happy Meal - Trollové
2016 Happy Meal - Tajný život mazlíčků
2016 Happy Meal - Zpívej
2016 McDonalds - Pořádná snídaně pro chlapy
2016 Old Spice - Timber: Nadpřirozeně svěží vůně
2016 Raiffeisenbank: Artur pozve Viktorii
2016 Raiffeisenbank: Podnikatelské ekonto Start
2016 Raiffeisenbank: Rychlá půjčka
2016 Raiffeisenbank: Viktorie ujíždí s Arturem
------
2015 Česká spořitelna: Palečkovi hlídají půjčku
2015 Česká spořitelna: Palečkovi rozmnožují peníze
2015 Česká spořitelna: Palečkovi si berou hypotéku
2015 Česká spořitelna: Palečkovi Vám poradí s půjčkami
2015 Česká spořitelna: Palečkovi v rekonstrukci
2015 Happy Meal - Konečně doma
2015 Happy Meal - Mimoni
2015 Happy Meal - Peanuts ve filmu
2015 JAR: Nemožné, snadno možné
2015 Raiffeisenbank: Artur dovede Viktorii do banky
2015 Raiffeisenbank: Artur potká Viktorii
------
2014 Happy Meal - Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
2014 Happy Meal - Lego příběh
2014 Happy Meal - Tučňáci z Madagaskaru
2014 JAR: Na návštěvu přijela tchýně
2014 McDonalds - Kostka ve skluzu
2014 Old Spice - Terry Crews si zvyšuje mužnou sílu ve sprše
2014 Raiffeisenbank: Artur dostane bílou obálku
2014 Raiffeisenbank: Artur řeší podnikání
2014 Raiffeisenbank: Arturův neohlášený telefonát
2014 Raiffeisenbank: Vítejte ve světě, kde my platíme za Vás
------
2013 Happy Meal - Croodsovi
2013 Happy Meal - Já, padouch 2
2013 Happy Meal - Šmoulové 2
------
2012 Happy Meal - Doba ledová 4: Země v pohybu
2012 Happy Meal - Legendární parta
2012 Happy Meal - Madagaskar 3
------
2011 Kdo si nevolá, je houby rodina
2011 Víkend patří keckám: Mácháč
2011 Víkend patří keckám: Stanování
------
2010 Vodafone: Tarify na míru
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Dabingová studia“