HBO Czech Republic

HBO Czech Republic

Příspěvekod Tomáš Slach » 28 říj 2018 22:56

Obrázek

Zahájení vysílání: 18. listopadu 1994
Adresa: Jankovcova 1037/49, Praha 7-Holešovice
Web: http://www.hbo.cz

Dabing:
Filmy:
2019 12 hrdinů (režie Magda Landsmannová)
2019 Akordy na kordy (režie Michal Michálek)
2019 Break (2018) (režie Vladimíra Wildová)
2019 Bastardi (režie Marek Libert)
2019 Bradův život (režie Michal Michálek)
2019 Brexit (režie Vladimíra Wildová)
2019 Deadly Class (režie Martin Velda)
2019 Na křídlech orlů (režie Martin Kot)
2019 Neposlušnost (režie Kateřina Fuková)
2019 O.G. (režie Jiří Kvasnička)
2019 Převýchova Cameron Postové (režie Petr Pospíchal)
2019 Puzzle (2018) (režie Ivan Holeček)
2019 Racek (režie Ivan Holeček)
2019 Rodina Morometiů: Nová doba (režie Tomáš Tintěra)
2019 Vánoce v paláci (režie Martin Velda)
2019 Vánoční představení (režie Martin Těšitel)
2019 Zamilované Vánoce (režie Helena Dytrtová)
2019 Zoe (2018) (režie Michal Michálek)
2019 Žena jde napřed (režie Jiří Sádek)
2018 01:54 (režie Martin Velda)
2018 1945 (režie Michal Michálek)
2018 24 hodin života (režie Miroslav Walter)
2018 451 stupňů Fahrenheita (režie Karolína Průšová)
2018 Akční park (režie Jiří Sádek)
2018 Bohatství chudých (režie Miroslav Walter)
2018 Borg/McEnroe (režie Magda Landsmannová)
2018 Brouček (režie Mikuláš Pánek)
2018 Geniální přítelkyně (režie Vladimíra Wildová)
2018 Elitní policajtka (režie Václav Knop)
2018 Finální ukrutnost (režie Karolína Průšová)
2018 Hráčské doupě (režie Jiří Sádek)
2018 Hrdá Mary (režie Michal Michálek)
2018 Chemo (režie Ivan Holeček)
2018 CHIPS: Bláznivá hlídka (režie Zuzana Taberyová)
2018 Chlapi nepláčou (režie Jiří Kvasnička)
2018 Já se z tebe zblázním, Susano (režie Marek Libert)
2018 Jezdec (režie Jiří Kvasnička)
2018 Jak splatit dluh (režie Helena Hanson Dytrtová)
2018 Královská zima (režie Ivana Měřičková)
2018 Má nejoblíbenější svatba (režie Ivana Měřičková)
2018 Má večeře s Hervém (režie Marek Tomažič)
2018 Maminčin seznam (režie Magda Landsmannová)
2018 Medvěd Brigsby (režie Michal Michálek)
2018 Megan Leavey (režie Veronika Bayerová)
2018 Mimořádné zprávy (režie Martin Těšitel)
2018 Místokrálův palác (režie Martin Velda)
2018 Most, díl 2
2018 Most, díl 1
2018 Muž v oranžové košili (režie Zdeněk Podhůrský)
2018 Na férovku, pane učiteli (režie Karolína Průšová)
2018 Najdi si mě v Paříži (režie Michal Michálek)
2018 Naprosto zdravý (režie Klára Šumanová)
2018 Náš Jake (režie Michal Michálek)
2018 (Ne)obyčejný kluk (režie Martin Velda)
2018 Nico, 1988 (režie Jiří Kvasnička)
2018 Nostalgie (režie Miroslav Walter)
2018 Nová šance (režie Martin Velda)
2018 Odnikud (režie Jiří Balcárek)
2018 Pan a paní Adelmanovi (režie Jiří Balcárek)
2018 Pan Stein je online (režie Jiří Kvasnička)
2018 Panelový svět (režie Kateřina Fuková)
2018 Panický záchvat (režie Miroslav Walter)
2018 Pařiči (režie Michal Michálek)
2018 Paterno (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Pevná linka (režie Michal Michálek)
2018 Pobav mě (režie Ivan Holeček)
2018 Polibek od Beatrice (režie Magda Landsmannová)
2018 Poprvé na střední (režie Vladimír Žďárský)
2018 Prostě dokonalá (režie Veronika Bayerová)
2018 Příběh (režie Magda Landsmannová)
2018 Rajský život v Palos Verdes (režie Martin Velda)
2018 Rebel v žitě (režie Zdeněk Podhůrský)
2018 Rudý pes: Blue (režie Ivan Holeček)
2018 Saljut-7 (režie Václav Knop)
2018 Scooby-Doo a plážová bestie (režie Jiří Kvasnička)
2018 Skvrny od trávy (režie Václav Knop)
2018 Spojené království (režie Jiří Balcárek)
2018 Stejně tak jiný jako já (režie Martin Velda)
2018 Storm a tajné psaní (režie Jiří Balcárek)
2018 Sweet Country (režie Jiří Sádek)
2018 Swinging Safari (režie Jiří Kvasnička)
2018 Šok a úžas (režie Václav Laube)
2018 Táta je doma 2 (režie Kateřina Fuková)
2018 Tátou krok za krokem (režie Zdeněk Podhůrský)
2018 Teheránská tabu (režie Václav Knop)
2018 The Florida Project (režie Jiří Balcárek)
2018 [film]Thelma[/Film (režie Marek Tomažič)
2018 Tiché místo (režie Magda Landsmannová)
2018 Trouba k pohledání (režie Vladimír Žďárský)
2018 Unforgettable (režie Mikuláš Pánek)
2018 V domě (režie Ivan Holeček)
2018 Ve třech (režie Jiří Balcárek)
2018 Večeře s Beatriz (režie Karolína Průšová)
2018 Vidím jenom tebe (režie Marek Libert)
2018 Vlci za dveřmi (režie Vladimíra Wildová)
2018 Vražedný bestseller (režie Michal Michálek)
2018 Zpátky na nohou (režie Jiří Balcárek)
2018 Žlutí ptáci (režie Mikuláš Pánek)
2018 Vyber si! (režie Michal Michálek)
2017 Abulele (režie Jitka Tošilová)
2017 Anthropoid (režie Martin Velda)
2017 Candleshoe (režie Jiří Kvasnička)
2017 Čaroděj ze země lží (režie Alice Hurychová)
2017 Černý motýl (režie Vladimíra Wildová)
2017 Den dobytí Bastily (režie Kateřina Fuková)
2017 Devátý život Louise Draxe (režie Kateřina Fuková)
2017 Duel v Mount Hermonu (režie Jiří Kodeš)
2017 Hollarovi (režie Jiří Balcárek)
2017 Chronicky metropolitní (režie Marek Tomažič)
2017 Jennifer, poslední drakobijec (režie Michal Pavlík)
2017 Jesse Stone: Ztracen v Paradise (režie Kateřina Fuková)
2017 Kamper (režie Janoš Vaculík)
2017 Kniha lásky (režie Michal Pavlík)
2017 Královna z Katwe (režie Kateřina Fuková)
2017 Královna Kristýna (režie Kateřina Fuková)
2017 Láska a přátelství (režie Michal Pavlík)
2017 Len a spol. (režie Magda Landsmannová)
2017 London Town (režie Jiří Kvasnička)
2017 Lupiči (režie Ivan Holeček)
2017 Miliardové výkupné (režie Michal Michálek)
2017 Mládí v Oregonu (režie Jiří Kodeš)
2017 Moji noví sourozenci (režie Kateřina Fuková)
2017 Nesmrtelný život Henrietty Lacksové (režie Helena Dytrtová)
2017 Papež František: Modlete se za mě (režie Mikuláš Pánek)
2017 Pelé: Zrození legendy (režie Magda Landsmannová)
2017 Pomsta: Milostný příběh (režie Jiří Balcárek)
2017 Rivalové navždy - bitva o tenisky (režie Karolína Průšová)
2017 Rosalie Blum (režie Kateřina Fuková)
2017 Rovnost (režie Magda Landsmannová)
2017 Říkali mi Džigu (režie Jiří Kodeš)
2017 Slepý (režie Zdeněk Podhůrský)
2017 Smrt ve tmě (režie Alice Hurychová)
2017 Smyčka (režie Michal Pavlík)
2017 Svátek matek (režie Jiří Kodeš)
2017 Šílená matka (režie Kateřina Fuková)
2017 Švagr (režie Marek Libert)
2017 Takoví normální vozíčkáři (režie Mikuláš Pánek)
2017 Tini: Violettina proměna (režie Jiří Balcárek)
2017 Trumbo (režie Martin Velda)
2017 Uprchlík na malinové loďce (režie Kateřina Fuková)
2017 Vánoční melodie (režie Martin Těšitel)
2017 Vánoční přání (režie Karolína Průšová)
2017 Věčnost (režie Kateřina Fuková)
2017 Vincent a konec světa (režie Michal Pavlík)
2017 Za každou cenu (režie Jiří Sádek)
2017 Zásah do vztahu (režie Michal Michálek)
2017 Zasvěcení (režie Ivan Holeček)
2017 Zvláštní příběh rodiny F (režie Vladimír Žďánský)
2016 45 let (režie Miroslav Walter)
2016 Adidas versus Puma (režie Karolína Průšová)
2016 Ashby (režie Mikuláš Pánek)
2016 Atlasova vzpoura: 1. část (režie Vladimíra Wildová)
2016 Atlasova vzpoura: 2. část (režie Karolína Průšová)
2016 Carol (režie Kateřina Fuková)
2016 Další život mého otce (režie Petr Pospíchal)
2016 Divoká zahrada (režie Jiří Balcárek)
2016 Donatella Versace (režie Jiří Balcárek)
2016 Dvojnice (režie Vladimír Žďánský)
2016 Fotbalová vášeň (režie Kateřina Fuková)
2016 Garderobiér (režie Martin Velda)
2016 Hektorova cesta aneb hledání štěstí (režie Marek Tomažič)
2016 Hladová srdce (režie Jiří Kvasnička)
2016 Hledání (režie Miroslav Walter)
2016 Jízda do pekel 3 (režie Martin Velda)
2016 Královská noc (režie Marek Tomažič)
2016 Linka č. 657 (režie Marek Tomažič)
2016 Město statečných (režie Vladimíra Wildová)
2016 Mezi náhrobními kameny (režie Magda Landsmannová)
2016 Nástupce (režie Kateřina Fuková)
2016 Oddball a tučňáci (režie Jitka Tošilová)
2016 Od pěti k sedmi (režie Janoš Vaculík)
2016 Odpojit (režie Michal Michálek)
2016 Osudová láska (režie Vladimíra Wildová)
2016 Partyzán (režie Martin Velda)
2016 Pojď se mnou (režie Karolína Průšová)
2016 Probuzená posedlost (režie Janoš Vaculík)
2016 Převrat (režie Ivan Holeček)
2016 Psanci a andělé (režie Ivan Holeček)
2016 Pyramida (režie Martin Velda)
2016 Room (režie Veronika Bajerová)
2016 Rukojmí (režie Michal Michálek)
2016 Skandální život lady Worsley (režie Marek Tomažič)
2016 Svědectví (režie Ivan Holeček)
2016 Táta je doma (režie Kateřina Fuková)
2016 Ukolébavka (režie Jiří Balcárek)
2016 Víkend (režie Kateřina Fuková)
2016 Vítejte doma (režie Jitka Tošilová)
2016 V tajnosti (režie Miroslav Walter)
2016 Výchovný poradce (režie Mikuláš Pánek)
2016 Zapněte si bezpečnostní pásy (režie Janoš Vaculík)
2016 Zoom (režie Hana Krtičková)
2016 Životní šance (režie Vladimír Žďánský)
2015 Anna Nicole (režie Jitka Tošilová)
2015 Batmanův syn (režie Magda Landsmannová)
2015 Batman: Útok na Arkham (režie Jitka Tošilová)
2015 Bessie (režie Václav Knop)
2015 Bhópál: Modlitba za déšť (režie Ivan Holeček)
2015 Byl jednou jeden Belgičan (režie Ivana Měřičková)
2015 Cesta do vyšší společnosti (režie Michal Michálek)
2015 Cirkus (režie Ivana Měřičková)
2015 Daleko od lidí (režie Michal Michálek)
2015 Děs po setmění (režie Jitka Tošilová)
2015 Dětina (režie Michal Michálek)
2015 Diagnóza žárlivost (režie Marek Libert)
2015 Divoká karta (režie Vladimíra Wildová)
2015 Dlouhá cesta dolů (režie Petr Pospíchal)
2015 Doupě vlků (režie Vladimíra Wildová)
2015 Falešní poldové (režie Vladimíra Wildová)
2015 Frank (režie Magda Landsmannová)
2015 Chlap na dvě věci (režie Marek Libert)
2015 Jackass: Děda mizera (režie Jiří Balcárek)
2015 Jako ve snu (režie Jiří Sádek)
2015 Josephine, báječná, a přesto svobodná (režie Jitka Tošilová)
2015 Kde vládne zbraň (režie Ivan Holeček)
2015 Kodaň (režie Kateřina Fuková)
2015 Král ze Soho (režie Petr Pospíchal)
2015 Království opic (režie Marek Tomažič)
2015 Lidský kapitál ((režie Jiří Balcárek))
2015 Liga spravedlivých: Válka (režie Tomáš Tintěra)
2015 Liga spravedlivých: V pasti času (režie Marek Tomažič)
2015 Líza, liščí víla ((režie Jiří Balcárek))
2015 Loft (režie Kateřina Fuková)
2015 Mafie vraždí jenom v létě (režie Kateřina Fuková)
2015 Mámy na pařbě (režie Tomáš Tintěra)
2015 Mandarinky (režie Magda Landsmannová)
2015 MI-5: Vyšší dobro (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Milovník po italsku (režie Magda Landsmannová)
2015 Minulost (režie Miroslav Walter)
2015 Mosazná konvice (režie Magda Landsmannová)
2015 Mr. Turner (režie Vladimíra Wildová)
2015 Můj soused rocker (režie Marek Libert)
2015 Musíme odsud vypadnout (režie Martin Velda)
2015 Muži, ženy a děti (režie Vladimíra Wildová)
2015 Mysli jako on 2 (režie Marek Tomažič)
2015 Nahoře-dole (režie Marek Tomažič)
2015 Nebraska (režie Jiří Balcárek)
2015 Něco, co stvořil Bůh (režie Kateřina Fuková)
2015 Něco jako Vánoce (režie Martin Kot)
2015 Neznámí autoři (režie Jitka Tošilová)
2015 Odložený let (režie Martin Velda)
2015 Panenka z pekla (režie Václav Knop)
2015 Pět let (režie Marek Tomažič)
2015 Pět nejlepších (režie Václav Knop)
2015 Pod kůží (režie Miroslav Walter)
2015 Podnájemnice (režie Ivan Holeček)
2015 Pride (režie Jiří Sádek)
2015 Prázdné místo (režie Kateřina Fuková)
2015 Promiňte, že žiju (režie Marek Tomažič)
2015 Scooby-Doo! Frankenhrůza (režie Marek Tomažič)
2015 Scooby Doo: Vítězné góly (režie Marek Tomažič)
2015 Sejmi prezidenta (režie Ivana Měřičková)
2015 Sloní píseň (režie Jiří Balcárek)
2015 Svatba pod vlivem (režie Marek Tomažič)
2015 Syn zmaru (režie Vladimíra Wildová)
2015 Ta zvláštní láska (režie Martin Velda)
2015 Ten třetí (režie Veronika Bajerová)
2015 The D-Train (režie Jiří Kvasnička)
2015 The End of the Tour (režie Jiří Balcárek)
2015 Tiché srdce (Magda Landsmannová)
2015 To byl zítra flám 2 (režie Jiří Sádek)
2015 To nejsi ty (režie Michal Michálek)
2015 Tým škorpion (režie Karolína Průšová)
2015 Učitelé na zakázku (režie Ivana Měřičková)
2015 Ulička hanby (režie Veronika Bajerová)
2015 Vánoce v Conway (režie Magda Landsmannová)
2015 Veronica Marsová (režie Marek Libert)
2015 Vítejte u mě (režie Helena Dytrtová)
2015 Vzpomínáš si? (režie Martin Kot)
2015 Wataha (režie Martin Velda)
2015 Zabij mě třikrát (režie Jiří Balcárek)
2015 Začít nanovo (režie Karolína Průšová)
2015 Zátah 2 (režie Gustav Bubník)
2015 Zmizení Eleanor Rigbyové: Oni (režie Veronika Bajerová)
2015 Zulu (režie Veronika Bajerová)
2015 Zuřivá salsa (režie Jiří Kvasnička)
2015 Zůstaň se mnou (režie Jiří Sádek)
2015 Zvrhlý prorok: Příběh Warrena Jeffse (režie Magda Landsmannová)
2015 Život není med (režie Magda Landsmannová)
2014 A.C.O.D: Děti rozvedených (režie Petr Pospíchal)
2014 Advokátní kancelář (režie Vladimíra Wildová)
2014 A zase ti Mupeti! (režie Jiří Balcárek)
2014 Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (režie Ivan Holeček)
2014 Bez minulosti (režie Jiří Kvasnička)
2014 Beznadějný trouba (režie Marek Libert)
2014 Běž a skoč! (režie Michal Michálek)
2014 CBGB: Kolébka punku (režie Filip Jančík)
2014 Citlivá na dotek (režie Filip Jančík)
2014 Co dál, Bene? (režie Jitka Tošilová)
2014 Darebák David: Film (režie Jitka Tošilová)
2014 Devět paruk (režie Ivan Holeček)
2014 Duch bouře (režie Jitka Tošilová)
2014 Dvojník (režie Jiří Kvasnička)
2014 Filosofové (režie Michal Michálek)
2014 Garde na výletě
2014 Halimina cesta (režie Marek Tomažič)
2014 Hříšná cesta do ráje (režie Martin Velda)
2014 Jackass: Děda Mizera (režie Jiří Balcárek)
2014 Jeptiška (režie Vladimíra Wildová)
2014 Jesse Stone: Bludiště pochybností (režie Petra Jindrová)
2014 Jistá oběť (režie Jitka Tošilová)
2014 Kapitál (režie Vladimíra Wildová)
2014 Každá smůla jednou končí (režie Ivana Měřičková)
2014 Každý dělá, co umí (režie Miroslav Walter)
2014 Kdo si vezme Barryho? (režie Ivana Slámová)
2014 Když andělé zpívají (režie Vladimíra Wildová)
2014 Kokpit (režie Václav Knop)
2014 Kouzlo přítomného okamžiku (režie Michal Michálek)
2014 Lore (režie Vladimíra Wildová)
2014 Ludvík II. Bavorský (režie Vladimíra Wildová)
2014 Malí lidé (režie Ivana Měřičková)
2014 Marley a já: Štěněcí léta (režie Jitka Tošilová)
2014 Mejdan jak se patří (režie Ivana Měřičková)
2014 Middletonská romance (režie Václav Knop)
2014 Milionový nadhazovač (režie Marek Tomažič)
2014 Mocnější než slova (režie Vladimíra Wildová)
2014 Molly Maxwellová (režie Tomáš Tintěra)
2014 Muhammad Ali: Největší souboj (režie Jiří Kvasnička)
2014 Na hraně (režie Jitka Tošilová)
2014 Napospas smrti: Příběh Tammi a Sandry Chaseových (režie Ivan Holeček)
2014 Návaly pod košem (režie Ivan Holeček)
2014 Neporazitelný Superman (režie Marek Tomažič)
2014 Nobelova poslední vůle (režie Ivan Holeček)
2014 Noční vlak do Lisabonu (režie Martin Těšitel)
2014 Operace E (režie Ivan Holeček)
2014 Opilý koráb (režie Petr Pospíchal)
2014 Pach krve 4: Krvavý počátek (režie Marek Tomažič)
2014 Porotci (režie Ivan Holeček)
2014 Poslední spravedlivý (režie Veronika Bajerová)
2014 Prince Avalanche (režie Michal Michálek)
2014 Síla klamu (režie Martin Těšitel)
2014 Sobecký obr (režie Vladimíra Wildová)
2014 Scooby Doo a děsivý strašák (režie Jiří Kvasnička)
2014 Scooby Doo: Maska Modrého sokola (režie Ivan Holeček)
2014 Scooby-Doo! Tréma před vystoupením (režie Jiří Kvasnička)
2014 Souboj s Antikristem (režie Jitka Tošilová)
2014 Space Station 76 (režie Kateřina Fuková)
2014 Společnice v lásce (režie Vladimíra Wildová)
2014 Stejná srdce (režie Alice Hurychová)
2014 Street Kings 2: Město aut (režie Jitka Tošilová)
2014 Stroj (režie Jitka Tošilová)
2014 Svědci za objektivem (režie Zita Meisslová)
2014 Špióni z lásky (režie Martin Těšitel)
2014 Štěňata v akci (režie Jitka Tošilová)
2014 Temné údolí (režie Jiří Kvasnička)
2014 Thérèse Desqueyroux (režie Jiří Kvasnička)
2014 Tichý zloděj (režie Martin Velda)
2014 Tom na farmě (režie Hana Krtičková)
2014 Trojúhelník smrti (režie Ivana Slámová)
2014 Turecky snadno a rychle (režie Jitka Tošilová)
2014 Už se nebojím (režie Marek Tomažič)
2014 V nitru Llewyna Davise (režie Marek Libert)
2014 V rytmu soulu (režie Jiří Balcárek)
2014 Vášeň (režie Martin Kot)
2014 V zajetí moře (režie Jitka Tošilová)
2014 Zápas o druhou šanci (režie Jitka Tošilová)
2014 Zase doma (režie Martin Těšitel)
2014 Zdravím, dámy! (režie Vladimíra Wildová)
2013 28 tisíc (režie Jitka Tošilová)
2013 Agent na útěku (režie Jitka Tošilová)
2013 Batman: Návrat Temného rytíře, část 1.
2013 Bílá žába (režie Jiří Balcárek)
2013 Boj o syna: Příběh Tiffany Rubinové (režie Jana Kovaříková)
2013 Co kdybychom žili společně? (režie Kateřina Fuková)
2013 Copacabana (režie Jitka Tošilová)
2013 Dcera nejlepšího kamaráda (režie Jiří Balcárek)
2013 Dilema (režie Jana Kovaříková)
2013 Dívka (režie Jiří Kvasnička)
2013 Dobrý doktor (režie Václav Knop)
2013 Flicka 2 (režie Jitka Tošilová)
2013 Hráči
2013 Hrůzná minulost (režie Miriam Chytilová)
2013 Hypnotizér (režie Ivan Holeček)
2013 Jak se zamilovat (v osmi lekcích) (režie Magda Landsmannová)
2013 Jasnozřivý (režie Jana Kovaříková)
2013 Jeden musí z kola ven (režie Karolína Průšová)
2013 Jeff, který žije s mámou (režie Vladimíra Wildová)
2013 Jesse Stone: Ztracená nevinnost (režie Jiří Balcárek)
2013 Kde je Albert? (režie Marek Tomažič)
2013 Kódované vysílání (režie Jiří Balcárek)
2013 Kolumbovo náměstí (režie Jiří Balcárek)
2013 Komuna mé matky (režie Magda Landsmannová)
2013 Krach (režie Jitka Tošilová)
2013 Kšeft na jeden den (režie Bohdan Tůma)
2013 Kvartet (režie Vladimíra Wildová)
2013 Láska a čest (režie Václav Knop)
2013 Laura, její hvězdička a příšera ze snu (režie Jitka Tošilová)
2013 Lidé jako my (režie Vladimíra Wildová)
2013 Lžeš, zemřeš (režie Miroslav Saic)
2013 Margaret (režie Vladimíra Wildová)
2013 Marie Krøyer (režie Jiří Kvasnička)
2013 Máslo (režie Jiří Balcárek)
2013 Maturita s překážkami (režie Jitka Tošilová)
2013 Na dno nás nedostanete (režie Vladimíra Wildová)
2013 Na dřeň (režie Jiří Balcárek)
2013 Na mol (režie Alice Hurychová)
2013 Národ snílků (režie Marek Libert)
2013 Obyčejná poprava (režie Magda Landsmannová)
2013 Ochránce (režie Jiří Kvasnička)
2013 Pět příběhů šílenství (režie Jitka Tošilová)
2013 Phil Spector (režie Petr Pospíchal)
2013 Poslední kvartet (režie Jiří Balcárek)
2013 Poslední noc v Římě (režie Marek Tomažič)
2013 Protiproud
2013 Rodinná sešlost (režie Jitka Tošilová)
2013 Rodinné zájmy (režie Vladimíra Wildová)
2013 Rozdvojená mysl (režie Alice Hurychová)
2013 Scooby-Doo a strašidelné svátky (režie Jitka Tošilová)
2013 Scooby-Doo! Strašidelné hry (režie Jiří Kvasnička)
2013 Scooby-Doo! Upíří hudba (režie Jiří Kvasnička)
2013 Srdce mužů... a jedna opravdová láska (režie Kateřina Fuková)
2013 Spratci na zabití (režie Jana Kovaříková)
2013 SuperClásico (režie Hana Krtičková)
2013 Svobodná umění (režie Alice Hurychová)
2013 Umění zapadnout (režie Marek Libert)
2013 V temnotě (režie Martin Velda)
2013 Váhavý fundamentalista (režie Jiří Balcárek)
2013 Velký esa (režie Jaroslav Sypal)
2013 Veterán (režie Vladimíra Wildová)
2013 Věž (režie Alice Hurychová)
2013 Všechny jsou zadané (režie Jitka Tošilová)
2013 Zamilovaní (režie Zuzana Schulzová)
2013 Zasažen bleskem (režie Jitka Tošilová)
2013 Změna k lepšímu (režie Václav Knop)
2013 Žhavá láska (režie Miroslav Saic)
2012 25 karátů (režie Marek Libert)
2012 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (režie Jiří Ptáček)
2012 Antikrist (režie Vladimír Žďánský)
2012 Blissovy trampoty (režie Vladimíra Wildová)
2012 Café de Flore (režie Kateřina Fuková)
2012 Cinema Verite (režie Jana Kovaříková)
2012 Děti moje (režie Vladimír Žďánský)
2012 Díra (režie Vladimíra Wildová)
2012 Dokonalý smysl (režie Vladimíra Wildová)
2012 Dorfmanová (režie Alice Hurychová)
2012 Dračí templáři (režie Vladimír Žďánský)
2012 Drakoleb (režie Alice Hurychová)
2012 Ďáblova slza (režie Martin Velda)
2012 Expres na západ (režie Vladimíra Wildová)
2012 Hemingway a Gellhornová (režie Vladimíra Wildová)
2012 Hurá na to! (režie Jiří Balcárek)
2012 Je třeba zabít Bona (režie Tomáš Tintěra)
2012 Jiná země (režie Václav Knop)
2012 Kazatel (režie Jiří Kvasnička)
2012 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) (režie Jiří Kvasnička)
2012 Klíčová osoba (režie Vladimír Žďánský)
2012 Kouřová clona (režie Vladimíra Wildová)
2012 Kouzlo domova (režie Janoš Vaculík)
2012 Kovbojky a andělé (režie Jiří Kvasnička)
2012 Krásný chlapec (režie Václav Knop)
2012 Krev pelikána (režie Vladimír Žďánský)
2012 Kronika (režie Jiří Balcárek)
2012 Láska a basket (režie Marek Libert)
2012 Láska a jiné kratochvíle (režie Karolína Průšová)
2012 Letos nepeču (režie Vladimír Žďánský)
2012 Malá vražda (režie Martin Velda)
2012 Markýza (režie Jana Kovaříková)
2012 Melancholia (režie Kateřina Fuková)
2012 Možná (režie Filip Jančík)
2012 Neděle u Tiffanyho (režie Martin Velda)
2012 Neopouštěj mě (režie Vladimíra Wildová)
2012 Netvor (režie Marek Libert)
2012 Neviditelný symbol (režie Jana Kovaříková)
2012 Noc v letadle (režie Vladimíra Wildová)
2012 Odvážní (režie Alice Hurychová)
2012 Paradox (režie Jiří Kvasnička)
2012 Pavoukotřesení (režie Jana Kovaříková)
2012 Poslední na cestu (režie Jana Kovaříková)
2012 Pouť (režie Jiří Kvasnička)
2012 Prezidentské volby (režie Martin Velda)
2012 Protivný sprostý holky 2 (režie Libor Hruška)
2012 Switch (režie Vladimír Žďánský)
2012 Šachová královna (režie Alice Hurychová)
2012 Titeuf (režie Jiří Kvasnička)
2012 Velká krize (režie Jiří Balcárek)
2012 Victor (režie Janoš Vaculík)
2012 Vrah přes inzerát (režie Jana Kovaříková)
2012 Zbohatlíci (režie Václav Knop)
2012 Zkurvenej pátek (režie Jana Kovaříková)
2012 Žena z pátého patra (režie Marek Tomažič)
2011 Apartmá pro dva (režie Jiří Kvasnička)
2011 Banda amatérů (režie Vladimír Žďánský)
2011 Boží vzkaz (režie Václav Knop)
2011 Cartagena (režie Martin Velda)
2011 Delgo (režie Kateřina Fuková)
2011 Doktor Smrt (režie Petr Pospíchal)
2011 Dorian Gray (režie Jan Pecha)
2011 Hořko-sladko (režie Jiří Kvasnička)
2011 Chéri (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Cherrybomb (režie Marek Libert)
2011 Imigranti (režie Petr Pospíchal)
2011 Je tady někdo? (režie Vladimír Žďánský)
2011 Jedině ona (režie Jiří Kvasnička)
2011 Jesse Stone: Bez výčitek (režie Kateřina Fuková)
2011 Jesse Stone: Tenký led (režie Kateřina Fuková)
2011 Jmenuji se Khan (režie Karolína Průšová)
2011 Jonesovi (režie Jiří Balcárek)
2011 Kluk mojí holky (režie Marek Libert)
2011 Kruh osmi (režie Marek Libert)
2011 Kuře s ušima (režie Petr Pospíchal)
2011 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (režie Vladimíra Wildová)
2011 Lymelife (režie Martin Velda)
2011 Natalee Hollowayová (režie Vladimíra Wildová)
2011 Neodvratná pomsta (režie Jiří Kvasnička)
2011 Novodobá strašidla (režie Vladimír Žďánský)
2011 Ochránci a zabijáci (režie Karolína Průšová)
2011 Otec neznámý (režie Martin Velda)
2011 Pouto mlčení (režie Václav Knop)
2011 Princ z Pensylvánie (režie Jiří Balcárek)
2011 Prostě Peck
2011 Přenašeči (režie Jiří Balcárek)
2011 Simonův vesmír (režie Karolína Průšová)
2011 Spolek machrů (režie Libor Hruška)
2011 Surfařka (režie Michal Michálek)
2011 Šance (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Šťastný los (režie Kateřina Fuková)
2011 Tajemná minulost (režie Marek Libert)
2011 Tanec s vášní: Rozbal to! (režie Vladimír Žďánský)
2011 The Runaways (režie Jiří Kvasnička)
2011 Toulavé boty (režie Václav Knop)
2011 Užívej si, co to jde (režie Michal Michálek)
2011 Velký skok (režie Vladimíra Wildová)
2011 Verso (režue Miroslav Walter)
2011 Vždycky jsem chtěl být gangster (režie Vladimír Žďánský)
2011 Win Win (režie Vladimír Žďánský)
2011 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (režie Martin Velda)
2011 Zprávy TV Onion (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Ztracení chlapci: Žízeň (režie Martin Velda)
2011 Život naplno (režie Marek Libert)
2010 Ach, ti dospělí! (režie Karolína Průšová)
2010 America (režie Jiří Ptáček)
2010 Čas v Káhiře (režie Kateřina Fuková)
2010 Divnej týpek (režie Vladimíra Wildová)
2010 Duše Paula Giamattiho (režie Kateřina Fuková)
2010 Einstein a Eddington (režie Jana Kovaříková)
2010 Extrakt (režie Martin Velda)
2010 Green Lantern: První let (režie Marek Libert)
2010 Grey Gardens (režie Martin Velda)
2010 House Party (režie Jana Kovaříková)
2010 Chlapec v pruhovaném pyžamu (režie Vladimíra Wildová)
2010 Icarus (režie Radka Přibyslavská)
2010 Ideální společnost (režie Michal Michálek)
2010 Jmenuji se Bruce (režie Marek Libert)
2010 Joeův palác (režie Vladimíra Wildová)
2010 Konspirace v El Escorial (režie Karolína Průšová)
2010 Kurýr 3 (režie Jiří Ptáček)
2010 Lenny (režie Petr Pospíchal)
2010 Marie Stuartovna, královna Skotska (režie Petr Pospíchal)
2010 Na vlnách hrůzy (režie Martin Velda)
2010 Nejistota (režie Kateřina Fuková)
2010 Neznámí vetřelci (režie Marek Libert)
2010 O myších a lidech (režie Vladimíra Wildová)
2010 O smyslu života (režie Miroslav Saic)
2010 Pach krve 2: Cesta nikam (režie Jiří Kvasnička)
2010 Pánská jízda 2: Poslední pokušení (režie Antonín Navrátil)
2010 Planina v ohni (režie Vladimíra Wildová)
2010 Poslední dny sopky Krakatoa (režie Vladimír Žďánský)
2010 Poslední týden (režie Vladimír Žďánský)
2010 Primo (režie Petr Pospíchal)
2010 Proroctví (režie Marek Libert)
2010 Road Trip: Pivní pong (režie Janoš Vaculík)
2010 Sladké pokušení (režie Michal Michálek)
2010 Sousedé (režie Jiří Ptáček)
2010 Splyň se mnou (režie Jiří Ptáček)
2010 Stažení (režie Petr Pospíchal)
2010 Stopky lásky (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Stuart: Život pozpátku (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Taková, jaká jsi (režie Petr Pospíchal)
2010 Táta: matka pluku (režie Jiří Balcárek)
2010 Udělej mi radost (režie Jiří Kvasnička)
2010 V jednom ohni (režie Antonín Navrátil)
2010 V srdci bouře: Churchill ve válce (Jiří Balcárek)
2010 Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (režie Vladimír Žďánský)
2010 Wendy a Lucy (režie Václav Knop)
2010 Zaslaná pošta (režie Jana Kovaříková)
2010 Zašlá sláva Marca Pease (režie Michal Michálek)
2010 Zmizelý (režie Vladimíra Wildová)
2010 Znovu se zamilovat (režie Kateřina Fuková)
2010 Živoucí důkaz (režie Vladimír Žďánský)
2009 Americká kratochvíle (režie Václav Knop)
2009 Bellamy (režie Vladimír Žďánský)
2009 Čistá barva (režie Kateřina Fuková)
2009 Dobrý den, smutku (režie Martin Velda)
2009 Je nám osmnáct (režie Vladimír Žďánský)
2009 Jen proto, že jsme jiní (režie Jiří Balcárek)
2009 Jmenovec (režie Vladimír Žďánský)
2009 Keith (režie Martin Velda)
2009 Krutý sever (režie Michal Michálek)
2009 Křeslo mořské panny (režie Janoš Vaculík)
2009 Lord Longford (režie Daniel Tůma)
2009 Mí přátelé, mé lásky (režie Vladimír Žďánský)
2009 Mlátička (režie Václav Knop)
2009 Na domácí půdě (režie Kateřina Fuková)
2009 Návrat na Brideshead (režie Janoš Vaculík)
2009 Poločas rozpadu Timofeje Berezina (režie Jiří Balcárek)
2009 Poslední cesta (režie Vladimír Žďánský)
2009 Pozdravy z pobřeží (režie Mikuláš Pánek)
2009 Pravda a lež
2009 Právo být otcem (režie Vladimíra Wildová)
2009 Přijít a zazářit (režie Vladimír Žďánský)
2009 Red (režie Jiří Kvasnička)
2009 Romeo a Julie se berou (režie Miroslav Saic)
2009 Scooby-Doo a král skřítků (režie Jiří Kvasnička)
2009 Servírka (režie Jiří Kvasnička)
2009 Silnice č. 30 (režie Václav Knop)
2009 Starší syn (režie Vladimír Žďánský)
2009 Umučení (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Výchovný tábor (režie Michal Michálek)
2009 Výlet do Saint Tropez (režie Janoš Vaculík)
2009 Za zimního slunovratu (režie Mikuláš Pánek)
2009 Ztracení chlapci: Upíří kmen (režie Martin Velda)
2008 Bernard a Doris (režie Jana Semschová)
2008 Bude naše (režie Václav Knop)
2008 Clona (režie Vladimíra Wildová)
2008 Danielle Steelová: Přístav bezpečí (režie Antonín Navrátil)
2008 Dopisy z Iwo Jimy (režie Petr Pospíchal)
2008 Dva týdny (režie Janoš Vaculík)
2008 Flicka (režie Vladimíra Wildová)
2008 Hluboko pod kůží (režie Jiří Kvasnička)
2008 Hoši z Chuecatown (režie Vladimír Žďánský)
2008 Hranice života (režie Václav Knop)
2008 Ideální partie (režie Vladimír Žďánský)
2008 Jaký otec, taková dcera (režie Petr Pospíchal)
2008 Jen na sex (režie Václav Knop)
2008 Klub sebevrahů (režie Janoš Vaculík)
2008 Létající Skot (režie Michal Michálek)
2008 Lookout (režie Miroslav Saic)
2008 Malá Miss Sunshine (režie Jiří Kvasnička)
2008 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee (režie Vladimír Žďánský)
2008 Někdo jiný (režie Václav Knop)
2008 Neuvěřitelný příběh (režie Jiří Balcárek)
2008 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (režie Michal Michálek)
2008 Nové sčítání hlasů (režie Kateřina Fuková)
2008 Po sexu (režie Kateřina Fuková)
2008 Přehlížený (režie Michal Michálek)
2008 Romero a Julie (režie Václav Knop)
2008 Řeč nepřítele (režie Martin Velda)
2008 Stephanie Daley (režie Vladimíra Wildová)
2008 Superman: Soudný den (režie Miroslav Saic)
2008 Svatba jako překvapení (režie Václav Knop)
2008 Tři malá prasátka (režie Vladimíra Wildová)
2008 Tsunami: Následky (režie Bohdan Tůma)
2008 Úžasný den (režie Antonín Navrátil)
2008 V dostihovém sedle (režie Vladimír Žďánský)
2008 Z úst do úst (režie Kateřina Fuková)
2008 Znovu od začátku (režie Jiří Balcárek)
2008 Zpáteční cesta (režie Martin Velda)
2008 Život umělce (režie Jiří Kvasnička)
2007 Ambiciózní (režie Václav Knop)
2007 Árijský pár (režie Kateřina Fuková)
2007 Aristokraté (režie Vladimír Žďánský)
2007 Cesta za vítězstvím (režie Vladimír Žďánský)
2007 Dlouho hledaný syn (režie Vladimír Žďánský)
2007 Elsa a Fred (režie Bohdan Tůma)
2007 Honba za lesním mužem (režie Janoš Vaculík)
2007 Chundelatý pes (režie Vladimír Žďánský)
2007 Jedno s druhým (režie Vladimír Žďánský)
2007 Lekce řízení (režie Jiří Balcárek)
2007 Paralelní lži (režie Kateřina Fuková)
2007 Pikantní salsa (režie Jiří Balcárek)
2007 Pitva mimozemšťana (režie Mikuláš Pánek)
2007 Scény z partnerského života (režie Jana Semschová)
2007 Sedadla v parteru (režie Martin Velda)
2007 Sestry (režie Jiří Kvasnička)
2007 Sněhový zázrak (režie Jiří Balcárek)
2007 Soumrak nad Jižní Afrikou (režie Karolína Průšová)
2007 Strašák jménem manželství (režie Martin Velda)
2007 V nebi (režie Jiří Balcárek)
2007 Velká rodinná sešlost (režie Vladimíra WildováKovaříková)
2007 Zavolej! Vzestup a pád Heidi Fleissové (režie Petr Pospíchal)
2006 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu (režie Daniel Dítě)
2006 A žili spolu šťastně až na věky (režie Kateřina Fuková)
2006 Dvojník (režie Zdeněk Štěpán)
2006 Ďábelský plán dr. Fu Manchu (režie Jiří Kvasnička)
2006 Hollywood severu (režie Jana Semschová)
2006 Hra na pravdu (režie Martin Velda)
2006 Jenom člověk (režie Vladimír Žďánský)
2006 Kniha lásky (režie Martin Velda)
2006 Krásky od krav (režie Václav Knop)
2006 Matiné (režie Karolína Průšová)
2006 Mladej a já (režie Jiří Balcárek)
2006 Řekni, že ano (režie Jiří Kvasnička)
2006 Skřípění (režie Jiří Kvasnička)
2006 Správný ženský jsou do kulata (režie Kateřina Fuková)
2005 Agatha (režie Václav Knop)
2005 Baadasssss!
2005 Baba na zabití (režie Libor Hruška)
2005 Bernský zázrak (režie Martin Kot)
2005 Fenomén 2 (režie Karolína Průšová)
2005 Mezi cizinci (režie Karolína Průšová)
2005 Místa v srdci (režie Filip Jančík)
2005 Revizoři (režie Miroslav Saic)
2005 Seznam dnů (režie Martin Velda)
2005 V hlavní roli Pancho Villa osobně (režie Zdeněk Gawlik)
2005 Vysloužilí lvi (režie Zdeněk Gawlik)
2005 Zakletá Ella (režie Pavel Soukup)
2005 Ztraceni v Americe (režie Jaromír Polišenský)
2005 Žár mládí (režie Daniel Dítě)
2004 Cowboy Bebop: The Movie (režie Zdeněk Podhůrský)
2004 Dlouhá cesta (režie Filip Jančík)
2004 Donnie Darko (režie Libor Hruška)
2004 Lepší společnost (režie Daniel Dítě)
2004 Léto s vlky (režie Lucie Petra Svobodová)
2004 Martin a Lewis (režie Jiří Kodeš)
2004 Momentky (režie Jaromír Polišenský)
2004 Můj dům v Umbrii (režie Libor Hruška)
2004 Myčka (režie Vladimír Žďánský)
2004 Od dveří ke dveřím (režie Václav Laube)
2004 Ohnisko požáru (režie Martin Velda)
2004 Osm bláznivých večerů (režie Vladimír Žďánský)
2004 Pan Batignole (režie Václav Knop)
2003 Krasavice (režie Jiří Kvasnička)
2003 Terminátor (režie Antonín Navrátil)
2002 Falcone (režie Jiří Kvasnička)
2002 Fotbalové opojení (režie Miroslav Saic)
2002 Král tančí (režie Antonín Navrátil)
2002 Little Richard (režie Luděk Koutný)
2002 Nejvyšší boss (režie Jan Pecha)
2002 Neodvolatelná mise (režie Václav Laube)
2002 Odchody a návraty
2002 Po bouři (režie Jaromír Polišenský)
2002 Překročená mez (režie Martin Těšitel)
2002 Rána do srdce (režie Vladimír Žďánský)
2002 Vražedná přehlídka
2002 Vynechané stránky (režie Václav Merhaut)
2002 Zamřížovaná zahrada (režie Václav Knop)
2002 Zlatá číše (režie Jan Pecha)
2001 Černá kočka, bílý kocour (režie Václav Knop)
2001 Falešná láska (režie Bohdan Tůma)
2001 Jmenuji se Joe (režie Zdeněk Mahdal)
2001 Mapa mého světa (režie Martin Kolár)
2001 Meč a růže (režie Zdeněk Mahdal)
2001 Nedovo zázračné vzkříšení (režie Jaromír Polišenský)
2001 Předem vinni (režie Václav Knop)
2001 Seber prachy a zmiz (režie Soňa Bubníková)
2001 Tak mě zab (režie Jiří Kvasnička)
2001 Vše o mé matce (režie Zdeněk Gawlik)
2001 Vtip (režie Václav Knop)
2000 Blues Brothers 2000 (režie Petr Sitár)
2000 Černá a bílá (režie Martin Velda)
2000 Druhá občanská válka (režie Jiří Ptáček)
2000 Hlavou proti zdi (režie Václav Merhaut)
2000 Chaplin (režie Jiří Ptáček)
2000 Jak se neztratit v L.A. (režie Jiří Kodeš)
2000 Nerovná partie (režie Jan Pecha)
2000 Novodobí Robinsoni (režie Martin Velda)
2000 Sny nocí bezesných
2000 Toby Tyler aneb Deset týdnů s cirkusem (režie Petr Švéda)
2000 Vládce prokletých přání (režie Miroslav Walter)
1999 Čas po čase (režie Václav Merhaut)
1999 Diplomová práce (režie Zdeněk Gawlik)
1999 Dívka snů
1999 Fixlování (režie Jiří Ptáček)
1998 Čekání na Guffmana (režie Jiří Ptáček)
1998 Dealer (režie Tomáš Tintěra)
1998 Mackintoshův člověk (režie Tomáš Tintěra)
1998 Pro jedno kousnutí (režie Tomáš Tintěra)
1998 Srdce je osamělý lovec (režie Jiří Ptáček)
1998 Šílenství krále Jiřího (režie Jiří Ptáček)
1997 Apollo 11 (režie Petr Sitár)
1997 Barcelona (režie Tomáš Tintěra)
1997 Ben Hur (režie Jiří Ptáček)
1997 Bitva v Ardenách (režie Jiří Ptáček)
1997 Jak byl dobyt Západ (režie Tomáš Tintěra)
1997 Letci z Tuskegee (režie Jiří Ptáček)
1997 Maurice (režie Jiří Ptáček)
1997 Mzda strachu
1997 Na sever severozápadní linkou (režie Tomáš Tintěra)
1997 Projekt Brainstorm (režie Jiří Ptáček)
1997 Před úsvitem (režie Jiří Ptáček)
1996 1492: Dobytí ráje (režie Petr Sitár)
1996 Co žere Gilberta Grapea? (režie Tomáš Tintěra)
1996 Hodina prasete (režie Jiří Ptáček)
1996 Jih proti Severu (režie Tomáš Tintěra)
1996 Kellyho hrdinové (režie Miroslav Walter)
1995 Barvy (režie Tomáš Tintěra)
1995 Bull Durham (režie Dušan Sitek)
1995 Highlander (režie Jiří Ptáček)
1995 Park Gorkého (režie Tomáš Tintěra)
1995 Rebel bez příčiny
1995 Stopař (1986) (režie Mário Kubec)
1995 Svatý z Fort Washingtonu (režie Jiří Ptáček)
1995 Teče tudy řeka (režie Ivana Nedvědová)
1995 Zpívání v dešti (režie Ivana Nedvědová)

Seriály:
2019 Berlínská mise - 3.série (režie Kateřina Fuková)
2019 Bude líp - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2019 Crashing - 3. série (režie Michal Michálek)
2019 Černé pondělí - 1. série (režie Martin Velda)
2019 Deadly Class - 1. série (režie Martin Velda)
2019 Fotbalový talent (režie Jiří Balcárek)
2019 Luther - 5. série (režie Janoš Vaculík)
2019 Malý Sheldon - 2.série (režie Michal Michálek)
2019 Molo (režie Jiří Kodeš)
2019 Nepohádky (režie Helena Dytrtová)
2019 Odkaz - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2019 Protiúder - 7.série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Ray Donovan - 6. série (režie Martin Velda)
2019 Taková moderní rodinka - 10. série (režie Karolína Průšová)
2019 Temný případ - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Aféra - 4.série (režie Václav Knop)
2018 Ash vs Evil Dead - 3. série (režie Martin Velda)
2018 Barry (režie Ivan Holeček)
2018 Berlínská mise - 3.série (režie Kateřina Fuková)
2018 Boj o moc (režie Magda Landsmannová)
2018 Britannia - 1.série (režie Karolína Průšová)
2018 C.B. Strike (režie Marek Libert)
2018 Castle Rock (režie Martin Velda)
2018 Crashing - 2. série (režie Michal Michálek)
2018 Čas čarodějnic (režie Jiří Kvasnička)
2018 Černé jezero - 1. série (režie Martin Velda)
2018 Dívčí spolek - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2018 Dámský podnik - 4. série (režie Vladimíra Wildová)
2018 Deuce: Špína Manhattanu - 2.série (režie Ivan Holeček)
2018 Dobrý boj - 2. série (režie Michal Michálek)
2018 Drápy (režie Petr Pospíchal)
2018 Durrellovi - 3. série (režie Kateřina Fuková)
2018 Dva světy (režie Martin Velda)
2018 Exprezident Graves - 2. série (režie Ivan Holeček)
2018 Fotbalový talent (režie Jiří Balcárek)
2018 Geniální přítelkyně (režie Vladimíra Wildová)
2018 Gomora - 3.série (režie Ivan Holeček)
2018 Hackerville (režie Martin Velda)
2018 Heathers (režie Zdeněk Podhůrský)
2018 Hráči - 4.série (režie Kateřina Fuková)
2018 K smíchu - 1. série (režie Ivan Holeček)
2018 K smrti trapný - 2. série (režie Ivan Holeček)
2018 Kempování (režie Martin Velda)
2018 Krypton (režie Martin Velda)
2018 Malý Sheldon - 1.-2.série (režie Michal Michálek)
2018 Miliardy - 3. série (režie Martin Kot)
2018 Mozaika (režie Martin Velda)
2018 Na mušce - 1. série (režie Kateřina Fuková)
2018 Na straně zákona - 3.série (režie Ivan Holeček)
2018 Najdi si mě v Paříži - 1.série (režie Michal Michálek)
2018 Nepohádky (režie Helena Dytrtová)
2018 Nesvá - 2. série (režie Martin Velda)
2018 Odkaz - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2018 Oslněni světlem (režie Magda Landsmannová)
2018 Ostré předměty (režie Michal Michálek)
2018 Pokoj 104 - 2. série (režie Ivan Holeček)
2018 Protiúder - 6.série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Průměrňákovi - 9. série (režie Mikuláš Pánek)
2018 Příběh služebnice - 2. série (režie Martin Velda)
2018 Ray Donovan - 6. série (režie Martin Velda)
2018 Rozvod - 2.série (režie Vladimíra Wildová)
2018 S.W.A.T. (režie Miroslav Walter)
2018 Sally4Ever (režie Miroslav Walter)
2018 Seal Team 6 - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2018 Silicon Valley - 5. série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Siréna (režie Michal Michálek)
2018 Sladký život - 3. série (režie Jiří Sádek)
2018 Sněží! - 2. série (režie Vladimír Žďánský, Jiří Kvasnička)
2018 Soumrak templářů (režie Vladimíra Wildová)
2018 Tady a teď (režie Martin Velda)
2018 Tajný život pana Ávily - 4. série (režie Jiří Sádek)
2018 Taková moderní rodinka - 9. série (režie Karolína Průšová)
2018 Trust (režie Ivan Holeček)
2018 Úspěch (režie Martin Kot)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 2.série (režie Martin Velda)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 1.série (režie Martin Velda)
2018 Westworld - 2.série (režie Jiří Balcárek)
2018 Zelený servis - 2.série (režie Václav Knop)
2017 Aféra - 3.série (režie Václav Knop)
2017 Aféra - 2.série (režie Václav Knop)
2017 Aféra - 1.série (režie Václav Knop)
2017 Alex a spol. - 3.série (režie Michal Michálek)
2017 Angie Tribeca - 3.série (režie Vladimíra Wildová)
2017 Babylon Berlín - 1.série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Berlínská mise - 2.série (režie Kateřina Fuková)
2017 Bílá sláva (režie Marek Tomažič)
2017 Boj o ředitelnu - 2.série (režie Martin Velda)
2017 Britannia - 1.série (režie Karolína Průšová)
2017 Bronzová zahrada (režie Karolína Průšová)
2017 Bude líp - 1.-2.série (režie Petr Pospíchal)
2017 Casual - 3.série (režie Kateřina Fuková)
2017 Crashing - 1. série (režie Michal Michálek)
2017 Dámský podnik - 3.série (režie Vladimíra Wildová)
2017 Deuce: Špína Manhattanu - 1.série (režie Ivan Holeček)
2017 Dívčí spolek - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2017 Dobrý boj - 1. série (režie Michal Michálek)
2017 Durrellovi - 2. série (režie Jiří Kodeš)
2017 Durrellovi - 1. série (režie Jiří Kodeš)
2017 Exprezident Graves - 1.-2. série (režie Ivan Holeček)
2017 Girls - 6. série (režie Martin Velda)
2017 Halt and Catch Fire - PC Rebelové - 4. série
2017 Hráči - 3.série (režie Kateřina Fuková)
2017 Hypnotizér (režie Kateřina Fuková)
2017 Já, společnice (režie Ivan Holeček)
2017 Jedenáctka (režie Jiří Kvasnička)
2017 K smrti trapný - 1. série (režie Ivan Holeček)
2017 Miliardy - 2. série (režie Martin Kot)
2017 Miliardy - 1. série (režie Martin Kot)
2017 Na straně zákona - 2.série (režie Ivan Holeček)
2017 Nesvá - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2017 Pokoj 104 - 1. série (režie Ivan Holeček)
2017 Průměrňákovi - 8. série (režie Mikuláš Pánek)
2017 Příběh služebnice - 1. série (režie Martin Velda)
2017 Ray Donovan - 5. série (režie Martin Velda)
2017 Seal Team 6 - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Silicon Valley - 4. série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Sladký život - 2. série (režie Jiří Sádek)
2017 Sněží! - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Soumrak templářů (režie Vladimíra Wildová)
2017 Tajný život pana Ávily - 3. série (režie Jiří Sádek)
2017 Taková moderní rodinka - 8. série (režie Karolína Průšová)
2017 Twin Peaks (2017) (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Ash vs Evil Dead - 2. série (režie Martin Velda)
2016 Ash vs Evil Dead - 1. série (režie Martin Velda)
2016 Berlínská mise - 1.série (režie Kateřina Fuková)
2016 Dámský podnik - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2016 Dámský podnik - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2016 Girls - 5. série (režie Martin Velda)
2016 Gomora - 2.série (režie Ivan Holeček)
2016 Halt and Catch Fire - PC Rebelové - 3. série
2016 Hráči - 2.série (režie Kateřina Fuková)
2016 Mladý papež (režie Vladimíra Wildová)
2016 Na straně zákona - 1.série (režie Ivan Holeček)
2016 Nesvá - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2016 Průměrňákovi - 7. série (režie Mikuláš Pánek)
2016 Ray Donovan - 4. série (režie Martin Velda)
2016 Rozvod - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2016 Silicon Valley - 3. série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Sladký život - 1. série (režie Jiří Sádek)
2016 Tajný život pana Ávily - 2. série (režie Jiří Sádek)
2016 Taková moderní rodinka - 7.-8. série (režie Karolína Průšová)
2016 The Fall - 3. série (režie Martin Kot)
2016 Westworld - 1.série (režie Jiří Balcárek)
2016 Zelený servis - 1.série (režie Václav Knop)
2015 Girls - 4. série (režie Martin Velda)
2015 Halt and Catch Fire - PC Rebelové - 2. série
2015 Hráči - 1.série (režie Kateřina Fuková)
2015 Knick: Doktoři bez hranic - 2. série (režie Václav Knop)
2015 Protiúder - 5.série (režie Jiří Kvasnička)
2015 Průměrňákovi - 6. série (režie Mikuláš Pánek)
2015 Ray Donovan - 3. série (režie Martin Velda)
2015 Silicon Valley - 2. série (režie Jiří Kvasnička)
2015 Tajný život pana Ávily - 1. série (režie Jiří Sádek)
2015 Taková moderní rodinka - 6. série (režie Karolína Průšová)
2015 Temný případ - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2015 The Fall - 2.série (režie Martin Kot)
2014 Girls - 3. série (režie Martin Velda)
2014 Gomora - 1.série (režie Ivan Holeček)
2014 Halt and Catch Fire - PC Rebelové - 1. série
2014 Jonah z Tongy (režie Alice Hurychová)
2014 Knick: Doktoři bez hranic - 1. série (režie Václav Knop)
2014 Průměrňákovi - 5. série (režie Jindřiška Švecová)
2014 Ray Donovan - 2. série (režie Martin Velda)
2014 Ray Donovan - 1. série (režie Martin Velda)
2014 Silicon Valley - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2014 Taková moderní rodinka - 5.-6. série (režie Karolína Průšová)
2014 Temný případ - 1.série (režie Jiří Kvasnička)
2014 The Divide - Zlom
2014 The Fall - 1.-2.série (režie Martin Kot)
2013 Girls - 2. série (režie Martin Velda)
2013 Protiúder - 4.série (režie Jiří Kvasnička)
2013 Průměrňákovi - 4. série (režie Karolína Průšová)
2013 Taková moderní rodinka - 4. série (režie Karolína Průšová)
2012 Girls - 1. série (režie Martin Velda)
2012 Protiúder - 3.série (režie Jiří Kvasnička)
2012 Průměrňákovi - 3. série (režie Vladimír Žďánský)
2012 Taková moderní rodinka - 3.-4. série (režie Karolína Průšová)
2011 Borgiové (režie Martin Velda)
2011 Protiúder - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2011 Průměrňákovi - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2011 S tebou je mi líp
2011 Taková moderní rodinka - 2.-3. série (režie Karolína Průšová)
2011 Velká láska - 5.série (režie Václav Knop)
2010 Průměrňákovi - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2010 Taková moderní rodinka - 1.-2. série (režie Karolína Průšová)
2010 Velká láska - 4.série (režie Václav Knop)
2009 Velká láska - 3.série (režie Václav Knop)
2008 Velká láska - 2.série (režie Václav Knop)
2007 Deadwood - 3.série (režie Petr Pospíchal)
2006 Deadwood - 2.série (režie Petr Pospíchal)
2006 Joey - 2.série (režie Jiří Kvasnička)
2006 Moře duší - 2.série (režie Jiří Balcárek)
2006 Velká láska - 1.série (režie Václav Knop)
2005 Carnivale - 2.série (režie Jiří Kodeš)
2005 Deadwood - 1.série (režie Petr Pospíchal)
2005 Huff (režie Petr Pospíchal)
2005 Joey - 1.série
2005 Moře duší - 1.série (režie Jiří Balcárek)
2004 Carnivale - 1.série (režie Jiří Kodeš)
2004 Odpočívej v pokoji - 3.série (režie Václav Knop)
2003 Odpočívej v pokoji - 2.série (režie Václav Knop)
2002 Odpočívej v pokoji - 1.série (režie Václav Knop)
2001 Vražedná místa (režie Václav Knop)
1999 Městečko South Park - 3.série (režie Jiří Ptáček)
1998 Bob a Margaret (režie Martin Velda)
1998 Městečko South Park - 2.série (režie Jiří Ptáček)
1997 Městečko South Park - 1.série (režie Jiří Ptáček)

Minisérie:
2019 Já jsem noc (režie Jiří Sádek)
2019 Osm dní (režie Jiří Sádek)
2018 Jarmark marnosti (režie Martin Velda)
2018 Ku'damm 59 (režie Miroslav Saic)
2018 Malé ženy (režie Vladimíra Wildová)
2018 Ostré předměty (režie Michal Michálek)
2018 Patrick Melrose (režie Vladimíra Wildová)
2018 Skandál po anglicku (režie Václav Knop)
2018 Smrt a slavíci (režie Vojtěch Hájek)
2018 Zaprodání bance (režie Vladimíra Wildová)
2017 Blízký neznámí (režie Radka Přibyslavská)
2017 Ctihodná žena (režie Michal Michálek)
2017 Svědek žaloby (režie Marek Libert)
2017 Sedmilhářky (režie Martin Velda)
2017 Střelný prach (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Svědek žaloby (režie Marek Libert)
2014 Olive Kitteridgeová (režie Vladimíra Wildová)

Dokumenty:
2015 Království opic (režie Marek Tomažič)
2014 Černý zabiják (režie Veronika Bajerová)
2014 Když chceme příliš (režie Radka Přibyslavská)
2014 Král švindlu: Příběh Lance Armstronga (režie Petra Jindrová)
2014 Pondělky v Racine (režie Martina Weberová)
2014 Rychlé peníze - prodej drog (režie Veronika Bajerová)
2014 Svedeni a opuštěni (režie Marie Míková)
2013 Pátrání po bin Ládinovi (režie Jana Stejskalová)
2013 Pátrání po Sugar Manovi (režie Martina Weberová)
2013 Svědci za objektivem (režie Zita Meisslová)
2012 Zrod komiksových superhrdinů (režie Veronika Bajerová)
2010 Projekt Alzheimer - Ztracené vzpomínky (režie Jana Stejskalová)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 316
Registrován: 19 črc 2016 11:04
Bydliště: Praha

Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály