Nickelodeon

Odpovědět
L55
Příspěvky: 566
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Nickelodeon

Příspěvek od L55 »

Obrázek

Zahájení vysílání: 1. dubna 1979
Zahájení české verze: 10. února 2010
Provozovatel české verze: ViacomCBS
Web: http://www.nick.tv/

Filmy:
2023 Monster High ve filmu
2022 Hlasiťákovi o Vánocích (režie Jiří Kvasnička)
2021 Santa Hunters (režie Petr Pospíchal)
2019 Bixlerova škola pro očko si volá (režie Magda Landsmannová)
2019 Klikař (režie Magda Landsmannová)
2018 Arnoldovy patálie v džungli (režie Magda Landsmannová)
2018 Brept!
2017 Rufus 2: Rozpoutaná katastrofa (režie Janoš Vaculík)
2017 Vánoce minilidí (režie Michal Pavlík)
2016 Albert (režie Magda Landsmannová)
2016 Legenda tajného chrámu (režie Ivan Holeček)
2016 Lhář, lhář, upír (režie Ivan Holeček)
2016 Rufus (režie Ivan Holeček)
2015 Bláznivá plavba (režie Václav Knop)
2015 Kouzelní kmotříčci v ráji (režie Vladimír Žďánský)
2015 Rozdělený Adam (režie Eliška Skarkeová)
2014 Podrazák (režie Jiří Balcárek)
2014 Prokletí Murphyových (režie Ivana Slámová)
2013 Nicky Deuce (režie Martin Velda)
2013 Rags (režie Vladimíra Wildová)
2012 Big Time Movie
2012 Kouzelní kmotříčci a Vánoce (režie Vladimír Žďánský)
2011 Nejlepší hráč

Seriály:
2023 Holka jménem Lay Lay
2023 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže

2022 Casagrandovi - 3. série (režie Jiří Kvasnička)
2022 Hádanky s Blue - 3. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2022 Hlasiťákovi - 6. série (režie Štěpán Krtička, Pavel Dytrt, Jiří Kvasnička, Ondřej Izdný)
2022 Jelení skvadra - 2. série (režie Karolína Průšová)
2022 Kouzelní kmotříčci: Ještě kouzelnější (režie Helena Hanson)
2022 Nebezpečná síla - 2. série (režie Helena Hanson)
2022 Nej a NejNejka
2022 Patrikova hvězdná show - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Podvodníčci - 6. série (režie Helena Dytrtová)
2022 Práce bokem - 2. série (režie Michal Michálek)
2022 Spongebob v kalhotách - 13. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Spongebob v kalhotách - 3. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Star Trek: Fenomén (režie Luděk Koutný)
2022 Středohorská pošta - 2. série (režie Martin Kot)
2022 Tlapková patrola - 9. série (režie Jiří Sádek)
2022 Velký Nate (režie Vojtěch Hájek)
2022 Záhady Rock Islandu

2021-22 Alvin a Chipmunkové - 5. série (režie Petr Pospíchal)
2021 Astronauti
2021 Barbarka a trol (režie Michal Pavlík)
2021 Bojíte se tmy? - 2. série (režie Martin Kot)
2021 Bojíte se tmy? - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2021 Casagrandovi - 2. série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Casagrandovi: Speciály (režie Jiří Kvasnička)
2021 Dobrodružství medvídka Paddingtona - 2. série (režie Petr Dohnal)
2021 Dramaťák
2021 Goldie a staříci (režie Karolína Průšová)
2021 Je to Poník - 2. série (režie Svatopluk Cechel)
2021 Jelení skvadra - 1. série (režie Karolína Průšová)
2021 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí - 1.série (režie Jiří Balcárek)
2021-22 Lumpíci (režie Jiří Ptáček)
2021 Plamínek a čtyřkoláci - 6. série (režie Marek Tomažič)
2021 Práce bokem - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Santiago brázdí moře (režie Karolína Průšová)
2021 Spongebob v kalhotách - 13. série (režie Jiří Balcárek)
2021-22 Středohorská pošta (režie Martin Kot)
2021-22 Šmoulové - 1. série (režie Michal Pavlík)
2021 Tajemství Hunterových - 4. série (režie Petr Pospíchal)
2021-22 Tlapková patrola - 8. série (režie Jiří Sádek)
2021 Úřad kouzelnických záležitostí - 2. série
2021 VIP Supl - 2. série (režie Jan Junek)
2021-22 Vladař a Underwoodovi (režie Luděk Koutný, Martin Kot)
2021 Young Dylan - 2. série (režie Michal Michálek)

2020-21 44 koček - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2020 Dobrodružství medvídka Paddingtona - 1. série (režie Petr Dohnal)
2020 Dorg Van Dango
2020 Casagrandovi - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Fazolčina kavárna - 2. série (režie Jitka Tošilová)
2020-21 Hádanky s Blue - 2. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Hepčík (režie Jitka Tošilová)
2020-21 Hlasiťákovi - 5. série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Hlasiťákovi a Casagrandovi: Zábava z domova (režie Jiří Kvasnička)
2020 Je to Poník - 1. série (režie Svatopluk Cechel)
2020 Jen špetka magie - 3. série (režie Daniel Dítě)
2020 Jen špetka magie - 2. série (režie Daniel Dítě)
2020 Jen špetka magie: Tajemné město (režie Daniel Dítě)
2020 Lego City Dobrodružství - 2. série
2020-21 Nebezpečná síla - 1. série (režie Helena Hanson)
2020 Olího bágl
2020-21 Podvodníčci - 5. série (režie Helena Dytrtová)
2020-21 Špióni z Nickelodeonu (režie Jana Kovaříková)
2020-21 Tlapková patrola - 7. série (režie Jiří Sádek)
2020 VIP Supl - 1. série (režie Jaroslav Novák)
2020 Young Dylan - 1. série (režie Michal Michálek)

2019 44 koček - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2019-20 Alvin a Chipmunkové - 4. série (režie Petr Pospíchal)
2019 Jen špetka magie - 1. série (režie Daniel Dítě)
2019-20 Hádanky s Blue - 1. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2019-20 Henry Nebezpečný - 5. série (režie Helena Hanson Dytrtová)
2019-20 Hlasiťákovi - 4. série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Lego City Dobrodružství - 1. série (režie Martin Velda)
2019 Mámou přes noc - 3. série (režie Michal Pavlík)
2019 Příbuzní navždy (režie Hana Krtičková)
2019 Příhody Děsného kluka (režie Helena Dytrtová)
2019-20 Spongebob v kalhotách - 12. série (režie Jiří Balcárek, Jakub Hejdánek)
2019 Spongebob v kalhotách - 11. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Tajemství Hunterových - 3. série (režie Petr Pospíchal)
2019 Táta to zvládne
2019-20 Tlapková patrola - 6. série (režie Vladimír Žďánský, Radka Přibyslavská)
2019 Úřad kouzelnických záležitostí - 1. série (režie Hana Krtičková)
2019 Vítejte ve Star Falls (režie Petr Pospíchal)
2019-20 Vzestup Želv Ninja - 2. série (režie Martin Kot)

2018-19 Alvin a Chipmunkové - 3. série (režie Petr Pospíchal)
2018-19 Fazolčina kavárna - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Henry Nebezpečný - 4. série (režie Helena Hanson Dytrtová)
2018-19 Hlasiťákovi - 3. série (režie Jiří Kvasnička)
2018 Já Frankie - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Já Frankie - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Mámou přes noc - 2. série (režie Michal Pavlík)
2018 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Regal Academy - 2. série (režie Marek Tomažič)
2018 Rytířská skvadra
2018-20 Shimmer a Shine - 4. série (režie Vladimír Žďánský)
2018 Spongebob v kalhotách - 11. série (režie Jiří Balcárek)
2018 Spongebob v kalhotách - epizoda 6x01 (režie Jiří Balcárek)
2018 Spongebob v kalhotách - 5. série (režie Jiří Balcárek)
2018 Tajemství Hunterových - 2. série (režie Petr Pospíchal)
2018 Tajemství Hunterových - 1. série (režie Petr Pospíchal)
2018 Top Wing: Ptačí kadeti - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2018-19 Tlapková patrola - 5. série (režie Vladimír Žďánský)
2018-19 Vzestup Želv Ninja - 1. série (režie Martin Kot)
2018-19 Změna hry - 3. série (režie Marek Tomažič)

2017 Akademie kouzel (režie Magda Landsmannová)
2017 Čarodějka každým coulem - 4. série (režie Martin Velda)
2017-18 Henry Nebezpečný - 3. série (režie Helena Hanson Dytrtová)
2017 Hlasiťákovi - 2. série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Mámou přes noc - 1. série (režie Michal Pavlík)
2017 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2017 Příšerka Bunsen (režie Václav Knop)
2017-18 Shimmer a Shine - 3. série (režie Vladimír Žďánský)
2017-18 Spongebob v kalhotách - 10. série (režie Jiří Balcárek)
2017-18 Super Thundermanovi - 4. série (režie Ivana Slámová)
2017-18 Škola ro(c)ku - 3. série (režie Michal Michálek)
2017-18 Tlapková patrola - 4. série (režie Vladimír Žďánský)
2017 Vítejte u Waynu
2017 Změna hry - 2. série (režie Marek Tomažič)
2017 Želvy Ninja - 5. série

2016-17 Čarodějka každým coulem - 3. série (režie Martin Velda)
2016 Čarodějka každým coulem - 2. série (režie Martin Velda)
2016 Čarodějka každým coulem - 1. série (režie Martin Velda)
2016 Harvey Zobák - 2. série (režie Marek Tomažič)
2016 Henry Nebezpečný - 2. série (režie Helena Hanson)
2016 Hlasiťákovi - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2016 Kouzelní kmotříčci - 10. série (režie Vladimír Žďánský)
2016 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 2. série (režie Ivana Slámová)
2016 Podvodníčci - 4. série (režie Helena Dytrtová)
2016-17 Regal Academy - 1. série (režie Marek Tomažič)
2016 Sanjay a Craig - 3. série (režie Hana Krtičková)
2016-17 Shimmer a Shine - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2016-17 Super Thundermanovi - 3. série (režie Ivana Slámová)
2016-17 Škola ro(c)ku - 2. série (režie Michal Michálek)
2016 Škola ro(c)ku - 1. série (režie Michal Michálek)
2016 Tlapková patrola - 3. série (režie Vladimír Žďánský)
2016 Změna hry - 1. série(režie Marek Tomažič)
2016 Želvy Ninja - 4. série (režie Martin Kot)

2015-16 Bella a buldoci - 2. série
2015 Bella a buldoci - 1. série (režie Michal Michálek)
2015 Harvey Zobák - 1. série (režie Marek Tomažič)
2015 Hathawayovi a duchové - 2. série (režie Karolína Průšová)
2015 Henry Nebezpečný - 1. série (režie Jindřiška Švecová)
2015 Chlebáci (režie Gustav Bubník)
2015 Legenda Korry: Kniha IV. - Rovnováha (režie Magda Landsmannová)
2015 Legenda Korry: Kniha III. - Změna (režie Magda Landsmannová)
2015 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 1. série (režie Ivana Slámová)
2015 Robot a příšerka (režie Jana Kovaříková)
2015 Sanjay a Craig - 2. série (režie Hana Krtičková)
2015-16 Shimmer a Shine - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2015-16 Spongebob v kalhotách - 9. série (režie Jiří Balcárek)
2015-16 Super Thundermanovi - 2. série (režie Ivana Slámová)
2015 Winx Club ve filmu (hodinové speciály) (režie Jiří Ptáček)
2015 Winx Club - 7. série (režie Jiří Ptáček)
2015-16 Želvy Ninja - 3. série (režie Martin Kot)

2014 100 věcí, které byste měli stihnout před střední (režie Vladimír Žďánský)
2014-17 Dora průzkumnice - 8. série (režie Vladimír Žďánský, Radka Přibyslavská)
2014 Hathawayovi a duchové - 1. série (režie Karolína Průšová)
2014 Kouzelní kmotříčci - 9. série (režie Vladimír Žďánský)
2014 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 3.série (režie Alice Hurychová, Jindřiška Švecová)
2014-15 Podvodníčci - 3. série (režie Helena Dytrtová)
2014 Robot a příšerka (režie Jana Kovaříková)
2014-15 Sam a Cat
2014 Sanjay a Craig - 1. série (režie Hana Krtičková)
2014-15 Super Thundermanovi - 1. série (režie Ivana Slámová)
2014-15 Tlapková patrola - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2014 Winx Club - 6. série (režie Jiří Ptáček)
2014-15 Želvy Ninja - 2. série (režie Eduard Jenický)

2013 Big Time Rush - 4. série (režie Petr Pospíchal, Jiří Kvasnička)
2013-14 Legenda o Koře: Kniha II. - Duchové (režie Magda Landsmannová)
2013 Marvin Marvin
2013 Podvodníčci - 2. série (režie Helena Dytrtová)
2013-14 Spongebob v kalhotách - 9. série (režie Jiří Balcárek)
2013-14 Tlapková patrola - 1. série (režie Jiří Ptáček)
2013 Tučňáci z Madagaskaru - 3. série (režie Alice Hurychová)
2013 V jako Victoria - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2013 Winx Club - 5. série (režie Jiří Ptáček)

2012 Big Time Rush - 3. série (režie Petr Pospíchal)
2012-13 Dora průzkumnice - 7. série (režie Helena Dytrtová, Vladimír Žďánský, Helena Němcová)
2012 Kouzelní kmotříčci - 5. - 8. série (režie Vladimír Žďánský)
2012 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 2. série (režie Alice Hurychová)
2012 Podvodníčci - 1. série (režie Helena Dytrtová)
2012 Power Rangers - 2. série (režie Jiří Ptáček)
2012 Spongebob v kalhotách - 8. série (režie Jiří Balcárek)
2012 Team Umizoomi (režie Hana Krtičková)
2012 Tučňáci z Madagaskaru - 2. série (režie Alice Hurychová)
2012 V jako Victoria - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2012 Záhada Anubisova domu - 2. série (režie Eduard Jenický)
2012-13 Želvy Ninja - 1. série (režie Martin Kot)

2011 Big Time Rush (režie Petr Pospíchal)
2011-12 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 1. série (režie Alice Hurychová)
2011-12 Legenda Korry: Kniha I. - Vzduch (režie Magda Landsmannová)
2011 Power Rangers - 1. série (režie Jiří Ptáček)
2011 Přísně tajné: agent Dudley Puppy (režie Václav Knop)
2011 Spongebob v kalhotách - 7. série (režie Jiří Balcárek)
2011 V jako Victoria - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2011 Záhada Anubisova domu - 1. série (režie Eduard Jenický)

2010-11 Big Time Rush - 1. série (režie Petr Pospíchal)
2010 Drake a Josh - 3. série
2010 Drake a Josh - 2. série
2010 Drake a Josh - 1. série
2010 Jdi, Diego, jdi! (režie Helena Hanson Dytrtová)
2010 Kočkopes (režie Jiří Ptáček)
2010 Kouzelní kmotříčci - 1.- 4. série
2010 Princezna ze země slonů
2010 Spongebob v kalhotách - 6. série (režie Jiří Balcárek)
2010 Super zvířátka (režie Petr Pospíchal)
2010 V jako Victoria - 1. série

2009-10 Avatar: Legenda o Aangovi - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2009-10 Dora průzkumnice - 1. série (režie Helena Dytrtová)
2009-11 iCarly

Minisérie:
2016 Ztraceni na divokém západě (režie Michal Michálek)
Naposledy upravil(a) L55 dne 12 bře 2023 18:11, celkem upraveno 15 x.
HerculePoirot01
Příspěvky: 2
Registrován: 03 pro 2021 17:18

Re: Nickelodeon

Příspěvek od HerculePoirot01 »

Obrázek





Dobrý den, koukal jsem se na Skylink Live TV, na Nickelodeonu dávají Olího bágl, a chci se zeptat. Máte dabéry a dabérky Olího báglu?
L55
Příspěvky: 566
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Nickelodeon

Příspěvek od L55 »

Profil zcela aktualizován, přidány, snad, všechny seriály a filmy, které se od začátku vysílání objevily a byly nadabované.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4733
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nickelodeon

Příspěvek od Newmy »

Režie filmů:

2019 Klikař - Magda Landsmannová
2016 Albert - Magda Landsmannová
2016 Legenda tajného chrámu - Ivan Holeček
2016 Ztraceni na divokém západě - Michal Michálek (To je spíš Minisérie než film)
2013 Nicky Deuce - Martin Velda
2013 Rags - Vladimír Wildová (rok 2013)
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Produkční firmy“