Netflix

Netflix

Příspěvekod klmdfkj » 08 pro 2019 19:46

Obrázek
Info: Online streamovací služba
Spuštění české verze: 11.10.2019
Web: https://www.netflix.com/cz/

Filmy:
2021 Amerika: Film (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Armáda lupičů (režie Jiří Sádek)
2021 Armáda mrtvých (režie Jiří Sádek)
2021 Bartkowiak (režie Martin Kot)
2021 Battle (režie Jitka Tošilová)
2021 Beckett (režie Radka Přibyslavská)
2021 Co jsme viděli, co jsme slyšeli (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Friendzone (režie Filip Jančík)
2021 Hlasiťákovi ve filmu (režie Jiří Kvasnička)
2021 Hypnotic (režie Miriam Chytilová)
2021 Jaká je cena života (režie Jitka Tošilová)
2021 Jak jsem se stal superhrdinou (režie Petra Jindrová)
2021 Jako v bavlnce (režie Michal Michálek)
2021 Jedna, dvě, Undertaker jde! (režie Jakub Hejdánek)
2021 Kate (režie Jiří Balcárek)
2021 Kouzelný drak (režie Michal Michálek)
2021 Krvavě rudé nebe (režie Martin Velda)
2021 Kyslík (režie Martin Velda)
2021 Letní kemp (režie Jakub Hejdánek)
2021 Letovisko lásky (režie Martin Kot)
2021 Loni v létě (režie Michal Michálek)
2021 Major Grom: Morový doktor (režie Miriam Chytilová)
2021 Máš někoho doma (režie Tomáš Loužný)
2021 Milostná past (režie Martin Velda)
2021 Misha a její vlci (režie Tomáš Tintěra)
2021 Modrý zázrak (režie Martin Velda)
2021 Na papíře dobrý (režie Jakub Hejdánek)
2021 Nikdo nevyvázne živý (režie Martin Velda)
2021 Noční zuby (režie Jakub Hejdánek)
2021 Otcovství (režie Michal Michálek)
2021 Pokémon film: Tajemství džungle (režie Vojtěch Hájek)
2021 Poslední děti na Zemi: Všechno nejlepší k apokalypse (režie Jiří Balcárek)
2021 Poslední dopis od milence (režie Miriam Chytilová)
2021 Poslední žoldák (režie Jakub Hejdánek)
2021 Prime Time (režie Jitka Tošilová)
2021 Probuzení (režie Jitka Tošilová)
2021 Ranařky (režie Miriam Chytilová)
2021 Rozlučka (režie Miriam Chytilová)
2021 SAS: Zrození Černé labutě (režie Veronika Veselá)
2021 Sharkdogův úžasný Halloween (režie Petra Jindrová)
2021 Skejťačka (režie Michal Michálek)
2021 Stánek s polibky 3 (režie Vladislav Kracík)
2021 Strašidelné příběhy na dobrou noc (režie Jitka Tošilová)
2021 Stříbrné brusle (režie Jitka Tošilová)
2021 Superpříšerky: Bylo nebylo (režie Petra Jindrová)
2021 Sweet Girl (režie Radka Přibyslavská)
2021 Špaček (režie Jitka Tošilová)
2021 Takový normální kluk (režie Jitka Tošilová)
2021 Thunder Force (režie Radka Přibyslavská)
2021 Tím tvrdší je pád (režie Petr Sitár)
2021 Tut Tut autíčko Otík: Kristýnka za volantem (režie Petra Jindrová)
2021 Ulice strachu – 1. část: 1994 (režie Jiří Sádek)
2021 Ulice strachu – 2. část: 1978 (režie Jiří Sádek)
2021 Ulice strachu – 3. část: 1666 (režie Jiří Sádek)
2021 Utajený pasažér (režie Jakub Hejdánek)
2021 Viník (režie Jana Kovaříková)
2021 Vivo (režie Kateřina Březinová)
2021 Vodouch (režie Veronika Veselá)
2021 Vpád (režie Michal Michálek)
2021 Všichni moji přátelé jsou mrtví (režie Jozef Kušnír)
2021 Všem klukům: Navždy s láskou (režie Vojtěch Hájek)
2021 Yaro, kde jsi? (režie Jakub Hejdánek)
2021 Yes Day (režie Jan Pecha)
2021 Zaklínač: Vlčí sen (režie Jan Pecha)
2021 Zásek (režie Jitka Tošilová)
2021 Zní to jako láska (režie Miriam Chytilová)
2021 Život po večírku (režie Martin Velda)
------
2020 Americká elegie (režie Vladimír Žďánský)
2020 Až na měsíc (režie Ladislav K.J. Novák)
2020 Bestiář mladé chůvy (režie Jitka Tošilová)
2020 Bez bázně (režie Jiří Kvasnička)
2020 DJ Popelka (režie Štěpán Krtička)
2020 Dračí záchranáři: Svátky ve Stokučí (režie Václav Knop)
2020 Dračí záchranáři: Tajemství křídlozpěvů (režie Václav Knop)
2020 Enola Holmesová (režie Petr Sitár)
2020 Eurovize (režie Jozef Kušnír)
2020 Feel the Beat (režie Jozef Kušnír)
2020 Hubieho Halloween (režie Jozef Kušnír)
2020 Chikova cesta (režie Michal Michálek)
2020 Chůva na zabití (režie Vojtěch Hájek)
2020 Chůva na zabití: Krvavá královna (režie Vojtěch Hájek)
2020 Kdybys jen tušil (režie Vojtěch Hájek)
2020 Láska se zárukou (režie Jozef Kušnír)
2020 Mákni! (režie Jiří Sádek)
2020 Mank (režie Vladimír Žďánský)
2020 Mimi šéf: Kde je Mimi? (režie Jiří Kvasnička)
2020 Mizerná jízda (režie Vojtěch Hájek)
2020 Motokáry (režie Jitka Tošilová)
2020 Můžeme být hrdinové (režie Jozef Kušnír)
2020 Noční návštěva (režie Jiří Sádek)
2020 ‘Ohana: Rodina je poklad (režie Vladislav Kracík)
2020 Old Guard: Nesmrtelní (režie Libor Hruška)
2020 Pan Jangle a vánoční dobrodružství (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Pohromadě (režie Tomáš Loužný)
2020 Princezna z cukrárny: Zase vyměněná (režie Zuzana Taberyová)
2020 Projekt Power (režie Jozef Jušnír)
2020 Půjčovna masa: Nové pouzdro (režie Jozef Kušnír)
2020 Půlnoční nebe (režie Jakub Hejdánek)
2020 Rebeka (režie Martin Velda)
2020 Rose Island (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Spirit - volnost nadevše: Dobrodružná jízda (režie Zuzana Taberyová)
2020 Stánek s polibky (režie Vladislav Kracík)
2020 Stánek s polibky 2 (režie Vladislav Kracík)
2020 Superpříšerky: Superpříšerky pomáhají Santovi (režie Petra Jindrová)
2020 Sváteční rande (režie Jitka Tošilová)
2020 Tajemství: Odvaha snít (režie Jiří Balcárek)
2020 Táta na kvadrát (režie Michal Michálek)
2020 The Prom (režie Jan Pecha)
2020 Vánoce z jiného světa (režie Jozef Kušnír)
2020 Vánoční kronika (režie Petra Jindrová)
2020 Vánoční kronika: Druhá část (režie Petra Jindrová)
2020 Vánoční výsadek (režie Martin Velda)
2020 Všem klukům: P.S. Stále tě miluju (režie Vojtěch Hájek)
2020 Vyproštění (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Willoughbyovi (režie Kateřina Březinová)
2020 Za čárou (režie Martin Kot)
2020 Záchranáři z Malibu: Nová vlna (režie Jitka Tošilová)
2020 Zázračný wrestler (režie Jakub Hejdánek)
2020 Zprávy ze světa (režie Jitka Tošilová)
2020 Ztracené dívky (režie Miriam Chytilová)
2020 Žena v okně (režie Michal Michálek)
------
2019 6 underground: Tajné operace (režie Jiří Balcárek)
2019 Beats (režie Petra Jindrová)
2019 Bílý tesák (režie Jana Kovaříková)
2019 Čára (režie Radka Přibyslavská)
2019 Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí (režie Václav Knop)
2019 Drahokam (režie Martin Kot)
2019 Dva papežové (režie Martin Těšitel)
2019 Chřestýš (režie Martin Velda)
2019 Irčan (režie Vladimír Žďánský)
2019 Jak Superpříšerky zachránily Vánoce (režie Pavel Dytrt)
2019 Jmenuji se Dolemite (režie Jiří Sádek)
2019 Král (režie Petr Svoboda)
2019 Klaus (režie Vladimír Žďánský)
2019 Nová generace (režie Ivana Měřičková)
2019 O život (režie Jiří Sádek)
2019 Penzion osamělých srdcí (režie Miriam Chytilová)
2019 Prací automat (režie Kateřina Březinová)
2019 Předvánoční večer (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Rány (režie Hana Krtičková)
2019 Rush a vánoční ruch (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Sierra Burgess je marná (režie Alexandr Přemýšlel)
2019 Shaft (režie Petra Jindrová)
2019 Sněží, sněží... (režie Vojtěch Hájek)
2019 Spirit - volnost nadevše: Vánoce se Spiritem (režie Zuzana Taberyová)
2019 Superpříšerky a splněná přání (režie Pavel Dytrt)
2019 Superpříšerky: Věrní kamarádi chlupáčků (režie Pavel Dytrt)
2019 Superpříšerky: Vidin první Halloween, (režie Pavel Dytrt)
2019 Superpříšerky: Zachraňte Halloween (režie Pavel Dytrt)
2019 Superpříšerky: Zpátky do školy (režie Pavel Dytrt)
2019 Šesterčata (režie Jiří Kvasnička)
2019 Tajná posedlost (režie Jiří Sádek)
2019 To poslední, co chtěl (režie Jiří Sádek)
2019 Vánoce v divočině (režie Vladimíra Wildová)
2019 Vánoční princ (režie Martin Velda)
2019 Vánoční princ: Královská svatba (režie Martin Velda)
2019 Vánoční princ: Královské dítě (režie Martin Velda)
2019 V měsíčním světle (režie Petra Jindrová)
2019 Vražda na jachtě (režie Petra Jindrová)
2019 Všem klukům, které jsem milovala (režie Vojtěch Hájek)
2019 Ztracené dívky (režie Miriam Chytilová)

Seriály:
2021 Arcane - 1. série (režie Mikuláš Pánek)
2021 Astrologický průvodce pro zlomená srdce - 1. série (režie Hana Krtičková)
2021 Bažina - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Bažina - 2. série (režie Jitka Tošilová)
2021 He-Man a vládci vesmíru (2021) - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Jednotka Q - 1. série (režie Robin Pařík)
2021 Jiný život - 2. série (režie Tomáš Tintěra)
2021 Jupiter's Legacy - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Kaštánek - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Kentaurie - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Kočičí kouzlo - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Kosmokid - 2. série (režie Jakub Hejdánek)
2021 Krev a voda - 2. série (režie Jozef Kušnír)
2021 Love, Death & Robots - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Lupin - 1. série (1. část) (režie Jakub Hejdánek)
2021 Lupin - 2. série (2. část) (režie Jakub Hejdánek)
2021 Maya a tři bojovníci - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Mladá modrá krev - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Outer Banks - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Outer Banks - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Papírový dům - 5. série (režie Jakub Hejdánek)
2021 Piklírna - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Příběh temný a strašidelný - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 1. série (režie Zuzana Taberyová)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 5. série (režie Kateřina Březinová)
2021 Sexify - 1. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2021 Sexuální výchova - 3. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Sex/Život - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2021 Sharkdog - 1. série (režie Petra Jindrová)
2021 StarBeam - 3. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Světlo a stíny - 1. série (režie Štěpán Krtička)
2021 Sweet Tooth: Chlapec s parožím - 1. série (režie Štěpán Krtička)
2021 Tancuj! - 1. série (režie Filip Jančík)
2021 Ty - 3. série (režie Filip Jančík)
2021 Tut Tut autíčko Otík - 4. série (režie Petra Jindrová)
2021 Vedoucí katedry - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Veselá tetka - 1. série (režie Philip Kiulpekidis)
2021 Vědátorka Ada Twistová - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Zmizet beze stopy - 1. série (režie Jozef Kušnír)
------
2020 Alexa & Katie - 4. série (režie Jozef Kušnír)
2020 Bridgertonovi - 1. série (režie Kateřina Březinová)
2020 Daredevil - 3. série (režie Jozef Kušnír)
2020 Dopis pro krále - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Gormiti - 2. série (režie Helena Dytrtová)
2020 Julie a Fantomové - 1. série (režie Vladislav Kracík)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2020/21 Jurský svět: Křídový kemp - 3. série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Jednotky vesmírného nasazení - 1. série (režie Jiří Sádek)
2020 Jessica Jones - 3. série (režie Petra Jindrová)
2020 Kámoši - 1. série (režie ?)
2020 Kámoši - 2. série (režie ?)
2020 Knihovnička - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Koruna - 4. série (režie Jiří Sádek)
2020 Kosmokid - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Krev a voda - 1. série (režie Jozef Kušnír)
2020 Maličkosti - 2. série (režie Miriam Chytilová)
2020 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 3. série (režie Jiří Kvasnička)
2020 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 4. série (režie Jiří Kvasnička, Petr Sitár)
2020 Orange Is the New Black - 4. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2020 Orange Is the New Black - 5. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2020 Orange Is the New Black - 6. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2020 Ozark - 2. série (režie Jiří Sádek)
2020 Ozark - 3. série (režie Jiří Sádek)
2020 Papírový dům - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Papírový dům - 2. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Papírový dům - 3. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Papírový dům - 4. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Proč? 13x proto - 4. série (režie Miriam Chytilová)
2020 Prokletá - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 Půjčovna masa - 2. série (režie Jitka Tošilová)
2020 Queen Sono (režie Adéla Kubačáková)
2020 Rozčarování - 3. série (režie Jiří Sádek)
2020 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 2. série (režie Petr Sitár, Kateřina Březinová)
2020 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 3. série (režie Kateřina Březinová)
2020/21 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 4. série (režie Kateřina Březinová)
2020 Sabrinina děsivá dobrodružství - 4. série (režie Jiří Sádek)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 2. série (režie Zuzana Taberyová)
2020 Smrt nás spojí - 2. série (režie Jakub Hejdánek)
2020 StarBeam - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2020 StarBeam - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2020 Tři metry nad nebem - 1. série (Lucie Petra Svobodová)
2020 Umbrella Academy - 1. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Umbrella Academy - 2. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 Vafle + Mochi - 1. série (režie Kateřina Březinová)
2020 Winx Saga: Osud - 1. série (režie Lucie Petra Svobodová)
2020 The Haunting - 2. série - Záhadné sídlo Bly (režie Hana Krtičková)
2020 Tut Tut autíčko Otík - 3. série (režie Petra Jindrová)
2020 Zámek a klíč - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
------
2019 AJ a královna - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2019 Alexa & Katie - 1. série (režie Jozef Kušnír)
2019 Alexa & Katie - 2. série (režie Jozef Kušnír)
2019 Alexa & Katie - 3. série (režie Jozef Kušnír)
2019 Černé zrcadlo - 1. série (režie Martin Kot)
2019 Černé zrcadlo - 2. série (režie Martin Kot, Jiří Sádek)
2019 Černé zrcadlo - 3. série (režie Jiří Sádek)
2019 Černé zrcadlo - 4. série (režie Jiří Sádek)
2019 Černé zrcadlo - 5. série (režie Filip Jančík)
2019 Daredevil - 1. série (režie Jozef Kušnír)
2019 Daredevil - 2. série (režie Jozef Kušnír)
2019 Dolly Parton: Hra na city (režie Lucie Petra Svobodová)
2019 Dračí princ - 1. série (režie Martin Těšitel)
2019 Dračí princ - 2. série (režie Martin Těšitel)
2019 Dračí princ - 3. série (režie Martin Těšitel)
2019 Dračí záchranáři - 1. série (režie Václav Knop)
2019 Dračí záchranáři - 2. série (režie Václav Knop)
2019 The Haunting - 1. série - Dům na kopci (režie Hana Krtičková)
2019 Fantastická výchova - 1. série (režie Hana Krtičková)
2019 Gotham - 5.série (režie Martin Kot)
2019/20 I Am Not Okay with This - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2019 Jessica Jones - 1. série (režie Petra Jindrová)
2019 Jessica Jones - 2. série (režie Petra Jindrová)
2019 Jiný život (režie Tomáš Tintěra)
2019 Komory (režie Jitka Tošilová)
2019 Koruna - 1. série (režie Jiří Sádek)
2019 Koruna - 2. série (režie Jiří Sádek)
2019 Koruna - 3. série (režie Jiří Sádek)
2019 Lama Lama - 1. série (režie Vladislav Kracík)
2019 Lama Lama - 2. série (režie Vladislav Kracík)
2019 Love, Death & Robots - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Maličkosti - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Maličkosti - 2. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Marianne (režie Jitka Tošilová)
2019 Mesiáš - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 2. série (režie Jiří Kvasnička)
2019 Mindhunter: Lovci myšlenek - 1. série (režie Petr Sitár)
2019 Mindhunter: Lovci myšlenek - 2. série (režie Petr Sitár)
2019 Na tenkém ledě 1. série (režie Michal Michálek)
2019 Nad ránem - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Nenasytná - 1. série (režie Klára Šumanová)
2019 Nenasytná - 2. série (režie Klára Šumanová)
2019 Neuvěřitelná (režie Petra Jindrová)
2019 October Faction - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Orange Is the New Black - 1. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2019 Orange Is the New Black - 2. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2019 Orange Is the New Black - 3. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2019 Orange Is the New Black - 7. série (režie Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2019 Ozark - 1. série (režie Jiří Sádek)
2019 Podivné věci - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Podivné věci - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Podivné věci - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Poslední děti na Zemi - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Poslední děti na Zemi - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Proč? 13x proto - 1. série (režie Eva Spoustová)
2019 Proč? 13x proto - 2. série (režie Eva Spoustová, Miriam Chytilová)
2019 Proč? 13x proto - 3. série (režie Helena Dytrtová)
2019 Půjčovna masa - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2019 Rozčarování - 1. série (režie Jiří Sádek)
2019 Rozčarování - 2. série (režie Jiří Sádek)
2019 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 1. série (režie Kateřina Březinová)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 1. série (režie Jiří Sádek)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 2. série (režie Jiří Sádek)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 3. série (režie Jiří Sádek)
2019 Sexuální výchova - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2019/20 Sexuální výchova - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Smrt nás spojí - 1. série (režie Tomáš Tintěra)
2019 Soundtrack - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2019/20 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1. série (režie Zuzana Taberyová)
2019 Spirit - volnost nadevše: Malá velká dobrodružství - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Spirit - volnost nadevše: Malá velká dobrodružství - 2. série (režie Zuzana Taberyová)
2019 Superpříšerky (režie Pavel Dytrt)
2019 Superpříšerky a jejich mazlíčci (režie Pavel Dytrt)
2019 Team Kaylie - 1. série (režie Petra Jindrová)
2019 Team Kaylie - 2. série (režie Petra Jindrová)
2019/20 Team Kaylie - 3. série (režie Petra Jindrová)
2019 Temné léto - 1. série (režie Martin Kot)
2019 Temný krystal: Věk vzdoru (režie Petra Jindrová)
2019 The End of the F***ing World - 1. série (režie Ladislav K.J. Novák)
2019 The End of the F***ing World - 2. série (režie Ladislav K.J. Novák)
2019 The I-Land (režie Klára Šumanová)
2019 Titans - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Titans - 2. série (režie Miriam Chytilová)
2019 Top Boy - 3. série (režie Michal Michálek)
2019 Tut Tut autíčko Otík - 1. série (režie Petra Jindrová)
2019 Tut Tut autíčko Otík - 2. série (režie Petra Jindrová)
2019 Ty - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2019 Ty - 2. série (režie Jitka Tošilová)
2019 V-Wars - 1. série (režie Jiří Sádek)
2019 Výstřední společnost (režie Gustav Bubník, Jitka Tošilová)
2019 Zabijáci Wu (režie Jozef Kušnír)
2019 Zaklínač - 1. série (režie Jan Pecha)
2019 Zámek a klíč - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2019 Zelená vajíčka se šunkou - 1. série (režie Jan Maxián, Michal Michálek)
2019 Ztraceni ve vesmíru - 1. série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Ztraceni ve vesmíru - 2. série (režie Jakub Hejdánek)
2019 Žít se sebou - 1. série (režie Kateřina Březinová)
------
2018 Gotham - 3. a 4. série (režie Martin Kot)

Minisérie:
2021 Clickbait (režie Jiří Balcárek)
2021 Colin v černobílém (režie Michal Michálek)
2021 Nečekaný vrah (režie Jana Kovaříková)
2021 Pomsta s chutí třešní (režie Vojtěch Hájek)
2021 Půlnoční mše (režie Jitka Tošilová)
2021 Služka (režie Petra Jindrová)
------
2020 Temné lesy (režie Jitka Tošilová)
------
2019 Agent (režie Miriam Chytilová)
2019 Dracula (režie Jiří Balcárek)
------
2018 LEGO Jurský svět - Utajená expozice (režie Jiří Ptáček)

Dokumenty, Reality show:
2021 24 tváří Billyho Milligana (režie Philip Kiulpekidis)
2021 Co přináší radost - 1. série (režie Petra Jindrová)
2021 Děsivá setkání - 2. série (režie Jan Junek)
2021 F1: Touha po vítězství - 3. série (režie Marek Libert)
2021 Hon na vrahy - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Jak se stát kovbojem - 1. série (režie Adéla Kubačáková)
2021 Jak se stát tyranem - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Láska je slepá - 1. série (režie Jozef Kušnír)
2021 Město tučňáků - 1. série (režie Tomáš Tintěra)
2021 Mistři podvodu (režie Jan Junek)
2021 Motiv? - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Odpočítávání: Vesmírná mise Inspiration4 (režie Jan Junek)
2021 Paměti vraha: Případ Nilsen (režie Vojtěch Hájek)
2021 Papírový dům: Z Tokia do Berlína (režie Jakub Hejdánek)
2021 Předělávka tetování - 1. série (režie Filip Jančík)
2021 Sex, láska a goop - 1. série (režie Jan Junek)
2021 Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron (režie Miriam Chytilová)
2021 Schumacher (režie Jitka Tošilová)
2021 The Circle - USA - 3. série (režie Michal Michálek)
2021 Too Hot to Handle - 1. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Too Hot to Handle - 2. série (režie Jitka Tošilová)
2021 Tvůj souboj s divočinou: Neprochladni! (režie Adéla Kubačáková)
2021 Utajený tábor: Nacističtí zajatci v Americe (režie Jozef Kušnír)
2021 Velký průvodce spánkem (režie Miriam Chytilová)
2021 Velký průvodce uvolněním mysli (režie Miriam Chytilová)
2021 Vypečená technika - 1. série (režie Petra Jindrová)
2021 Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu (režie Jitka Tošilová)
------
2020 F1: Touha po vítězství - 2. série (režie Marek Libert)
2020 Velký průvodce meditací (režie Miriam Chytilová)
------
2019 Basketbal nebo nic (režie Ivana Měřičková)
2019 Čerstvý vítr do kongresu (režie Adéla Kubačáková)
2019 Hyperdrive (režie Adéla Kubačáková)
2019 I'm with the Band: Nasty Cherry (režie Adéla Kubačáková)
2019 Podvod na spotřebitele (režie Adéla Kubačáková)
2019 Rodina: záhady moci (režie Adéla Kubačáková)
2019 Smrtící sledovanost (režie Adéla Kubačáková)
2019 Šéfkuchaři v akci (režie Adéla Kubačáková)
2019 Šťastně ve vězení (režie Adéla Kubačáková)
Uživatelský avatar
klmdfkj
 
Příspěvky: 296
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Netflix

Příspěvekod Grizzli5690 » 16 pro 2019 15:20

Nevíte, jestli se nechá počeštit i seriál Lucifer?
Grizzli5690
 
Příspěvky: 41
Registrován: 20 srp 2019 14:57

Re: Netflix

Příspěvekod Pepan01 » 17 pro 2019 12:19

Taky se mi na to hodně lidí ptá. Ale řekl bych, že se dabing objeví před 5 sérii. A to (možná) bude v létě 2020.
Pepan01
 
Příspěvky: 7
Registrován: 07 črc 2019 21:15


Zpět na Produkční firmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály