Maximální extrém / Maximum Exposure

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Maximální extrém / Maximum Exposure

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD

V českém znění: Zbyšek Horák - Cam Brainard (moderátor), Jiří Ptáčník (komentáře), Zuzana Skalická (komentáře), Jiří Kodeš (titulky)

Režie: Jiří Kodeš
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální extrém / Maximum Exposure

Příspěvek od Markus »

Většinou podobný typ pořadů nepřidávám, ale kvůli Zbyšku Horákovi jsem to udělat musel, protože to co předvádí při čtení komentáře, to je IMHO něco naprosto dokonalého. Směju se u toho od začátku do konce, jedna hláška za druhou, pronesená neuvěřitelně vtipně. Tudíž panu Horákovi tleskám. :-:

Na tohle by se dle mého skromného názoru měli podívat třeba pan Dítě nebo pan Soukup, aby do čtení komentářů u zábavných pořadů, dali víc života. :) Při vší úctě k těmto skvělým dabérům, Pavel Soukup u Nejúžasnějších videí světa zní, jak kdyby daboval komentář k dalšímu dokumentu o druhé světové (Jan Šťastný byl mnohem lepší) a Daniel Dítě se u Bořičů mýtů musel vyloženě nudit, jinak si to neumím vysvětlit. No celí Bořiči mýtů by si zasloužili nový dabing, páč s tím původním mě na to vůbec nebaví koukat, ale to sem nepatří... :)
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální extrém / Maximum Exposure

Příspěvek od DAN K. »

S tím naprosot souhlasím, konkrétně u Pavla Soukupa mám pocit, že dabování obecně už ho v posledních letech vůbec nebaví....vtipný je že Zbyšek Horák je původním povoláním zahradník, mám pocit, že u záhonu s mrkví by ho byla škoda:) Skoro bych řek, že dobrý dabing v tomto případě bude možná částečně i režijním vedením.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální extrém / Maximum Exposure

Příspěvek od Markus »

Tak určitě jsem tou svou ódou na Zbyška Horáka nechtěl zmenšovat zásluhy pana Kodeše. :) On je snad vždy záruka kvalitní práce...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“