Informace o současném dění v dabingu

Re: Informace o současném dění v dabingu

Příspěvekod ocypuc » 06 črc 2019 21:49

Michal Jagelka mluví o tom, jak to má od té doby, co vstoupil do agentury https://www.extra.cz/hlas-leonarda-dica ... gQDFZzB86g .
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod fabec122 » 07 črc 2019 10:05

Tak jestli se celý rozhovor nesl v takovémhle duchu, a neni to vytržené z kontextu, tak se ale nemůže divit, že mu nevolaj...

Hlavně, že jeho pořady na Barrandově byli vždy zárukou Áčkové kvality :roll: :roll: :roll:
fabec122

Příspěvekod throwaway-account » 06 říj 2019 17:22

Ištván87 píše:Ta mladší generace z toho snad jednou vyroste.

Vím že bych asi neměl odpovídat na čtyři roky starý komentář, ale chci jenom říct že já patřím do "té mladší generace" a jsem pro-dabing. Vůbec se mi nelíbí že spoustu lidí mého věku odsuzuje dabing bez toho aby mu dali jakoukoli šanci. Připomíná mi to např. fanatickou obhajobu evoluční teorie ("musí to tak být a hotovo"). I když jsem dřív neznal dabingforum.cz ani jména většiny dabérů - kromě třeba Vladimíra Čecha nebo Jiřího Krampola - tak se mi titulky nikdy nezamlouvaly.

Přijde mi třeba docela smutné, že když jsem na jednom discord serveru doporučil založit takové hlasování o tom jestli se místním uživatelům líbí víc dabing nebo titulky, pouze šest lidí hlasovalo pro dabing (a jedním z těch lidí jsem byl já) a dvacet devět lidí hlasovalo pro titulky. Je pravda že to není český server ale stejně, je to naprosto ukázkový příklad toho když někdo něco odsuzuje aniž by tomu dal šanci.

Nejsem ani tak proti titulkům. Spíš bych řekl že jsem proti diskriminaci dabingu.
- Boleslav Bílý
throwaway-account

Předchozí

Zpět na Současná situace v dabingu