Kouzelný svět Davida Copperfielda / The Personal History...

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Kouzelný svět Davida Copperfielda / The Personal History...

Příspěvek od James55 »

The Personal History of David Copperfield
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petr Neskusil - Dev Patel (David Copperfield), Dagmar Čárová - Tilda Swinton (Betsey Trotwoodová), Jan Šťastný - Hugh Laurie (pan Dick), Josef Pejchal - Ben Whishaw (Uriah Heep), Zuzana Slavíková - Daisy May Cooper (Peggotka), Matyáš Císařovský - Jairaj Varsani (mladý David), Jiří Schwarz - Paul Whitehouse (Daniel Peggotty), Nina Horáková - Aimée Kelly (Emily), Václav Šanda - Anthony Welsh (Ham), Bohdan Tůma - Benedict Wong (pan Wickfield), Tereza Chudobová - Rosalind Eleazar (Agnes), Regina Řandová - Gwendoline Christie (Jane Murdstoneová), Antonín Navrátil - Peter Capaldi (pan Micawber), Daniel Krejčík - Aneurin Barnard (Steerforth), Petr Gelnar - Darren Boyd (Murdstone), Irena Máchová - Nikki Amuka-Bird (paní Steerforthová), Malvína Pachlová, Veronika Veselá, Marcela Nohýnková, Filip Jančík, Ladislav Cigánek, Filip Švarc, Karolína Křišťálová

Překlad: Radek Stanko
Zvuk: Jan Titlbach
Produkce: Michael Běhounek
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobilo: Barrandov Televizní Studio pro SPI International 2021
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Kouzelný svět Davida Copperfielda / The Personal History...

Příspěvek od filip »

Téma jsem si dovolil doplnit o CZ název, a přesunul do online novinek, protože předběžně 12.5. by to mělo vyjít na iTunes, Starmax atd, později bude asi vysíláno i v TV.

Jinak obsazení vypadá velmi pěkně.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelný svět Davida Copperfielda / The Personal History...

Příspěvek od KOMZA »

Trochu mi uniká ten český název. Samozřejmě neříkám nacpat tam celý ten dlouhý výpis, ostatně ani v originále není, ale takhle to podle mě evokuje úplně jiný film, respektive o někom jiném, namísto o Dickensově hrdinovi. Nebo má v tomhle zpracování to "kouzelný" nějaký význam?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelný svět Davida Copperfielda / The Personal History...

Příspěvek od Joe Black »

Já se tedy o film nějak víc nezajímal, ale podle názvu jsem přepokládal, že je to film o světoznámem kouzelníkovi. :-) Takže jen podporuji příspěvek nade mnou... :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“