Hanna / Hanna

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Hanna / Hanna

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Amazon Prime Video

1.SÉRIE
V českém znění: Silvie Matičková - Esme Creed-Miles (Hanna), Dana Černá - Mireille Enos (Marissa), Ondřej Kavan - Joel Kinnaman (Erik)

Dále v českém znění: Martin Sobotka - Justin Salinger (Carl Meisner), Adéla Nováková - Rhianne Barreto (Sophie), Filip Švarc - Phaldut Sharma (Tom), Jolana Smyčková - Lyndsey Marshal (Rachel), Tobiáš Haertl - Kemaal Deen-Ellis (Jay), Martin Písařík - Khalid Abdalla (Jerome Sawyer), Bohdan Tůma - Andy Nyman (Jacobs), Zuzana Skalická - Ursula Werner (Sara Hellerová), Štěpánka Fingerhutová - Yasmin Monet Prince (Clara Mahanová), Sabina Rojková - Áine Rose Daly (Sandy), Svatopluk Schuller, Ivo Hrbáč, Marek Lambora, Terezie Taberyová, Jan Köhler, Rudolf Kubík a další

Překlad: Klára Šumová
Zvuk: Michal Vašica
Supervize: Kateřina Hámová
Produkce: Klára Šampalíková
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Amazon vyrobila DW Agentura - 2020

2.SÉRIE
V českém znění: Silvie Matičková - Esme Creed-Miles (Hanna), Dana Černá - Mireille Enos (Marissa), Pavel Vondra - Dermot Mulroney (John Carmichael)

Dále v českém znění: Petr Neskusil - Anthony Welsh (Leo Garner), Barbora Šedivá - Cherrelle Skeete (Terri Millerová), Štěpánka Fingerhutová - Yasmin Monet Prince (Clara Mahanová), Sabina Rojková - Áine Rose Daly (Sandy), Viktorie Taberyová - Gianna Kiehl (Jules Allenová), Ondřej Kavan - Joel Kinnaman (Erik), Terezie Taberyová - Katie Clarkson-Hill (Joanne McCoyová), Martin Písařík - Khalid Abdalla (Jerome Sawyer), Anna Novotná - Sèverine Howell-Meri (Helen), Ludvík Král - Mark Bazeley (Robert Gelder), Josef Pejchal, Ivo Hrbáč, Kateřina Lojdová, Kristýna Valová, Petr Gelnar, Robert Hájek a další

Překlad: Klára Šumová
Zvuk: Michal Vašica
Supervize: Kateřina Hámová
Produkce: Klára Šampalíková
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Amazon vyrobila DW Agentura - 2021

3.SÉRIE
V českém znění: Silvie Matičková - Esme Creed-Miles (Hanna), Dana Černá - Mireille Enos (Marissa),

Dále v českém znění: Zuzana Ščerbová - Chloe Pirrie (Brianna), Jan Škvor - Sam Swainsbury (Ethan), Sabina Rojková - Áine Rose Daly (Sandy), Barbora Šedivá - Cherrelle Skeete (Terri Millerová), Pavel Vondra - Dermot Mulroney (John Carmichael), Ondřej Kavan - Joel Kinnaman (Erik), Viktorie Taberyová - Gianna Kiehl (Jules Allenová), Robert Hájek - Adam Bessa (Abbass), Anna Novotná - Sèverine Howell-Meri (Helen), Tomáš Juřička, Jiří Krejčí, Johana Krtičková, Anežka Saicová, Svatopluk Schuller, Radek Škvor, Anna Brousková, Roman Hajlich, Anna Kameníková, René Slováčková, Martin Sobotka

Překlad: Klára Šumová
Zvuk: Michal Vašica
Supervize: Kateřina Hámová
Produkce: Klára Šampalíková
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Amazon vyrobila DW Agentura - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Hanna / Hanna

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

první série, nemá ještě dabing?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hanna / Hanna

Příspěvek od KOMZA »

Je možné, že seriál zasáhl jejich hromadný zmatek v přidávání lokalizace, něco podobného provázelo na začátku i Netflix. Třeba Vysoký zámek má ze dvou sérií dostupné asi jen tři epizody s dabingem, mám pocit, takže si v tom patrně budou muset udělat ještě pořádek. V tomto případě první série češtinu udávanou nemá. Podobný problém je prý i s titulky u některých titulů, kdy tam jednou jsou, pak zase nikoli. Ale samozřejmě to nevím jistě, třeba opravdu začali s druhou sérií a první teprve budou dělat, do toho nevidím.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Hanna / Hanna

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Mně se tohle to občas stalo, ale už u starých seriálu, Ale u těch novějších většinou, ty titulky jsou ale problém, je že někdy s titulky objeví i v takovém případě, že třeba v jednom filmu, kde se zpívala píseň kompletně v češtině, tak se mi ukazoval text v titulkách, Jak to, Jak to zpívají, a ještě se mi to tam ukazuje titulky pro jistotu, Kdybych tomu nerozuměl, myslím že to byl film. Bestiář mladé chůvy

Vidím že i Amazon Prime má stejný komplikace jako Netflix když přidává je hromadu věcí s dabingem, Tak většinou ten dabing, tam dají a nebo ho tam zapomenou dát, u tady toho seriálu to je obráceně že ten dabing, tam je objeví se už tu třech epizodách, a potom zmizí a už tam není.

Já jsem čekal, že s tím budu mít lepší zkušenosti oproti netflixu, ale vidím že se věci pořád nemění, ale netflix's jako dabing přidává líp, ale přidává ho, Zvláštním způsobem, a to je to že když vyjde nová série nového seriálu vydáme tomu k dabing, ale na ty starší série dabing je vyroben, Ale dá ho tam strašně pozdě, a musíš na něj čekat skoro půl roku, Než se ho dočkáš třeba takové špatné zkušenosti, jsem měl když jsem musel čekat, na Stranger Things který měl nadabovaný 3. sérii, byla nadabovana i první i druhá řada ale dali jí tam až za rok.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“