Mandalorian / The Mandalorian

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2305
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | TRAILERY

Související: Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder, Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů, Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Star Wars: Klonové války, "Star Wars: Klonové války", "Star Wars Povstalci", Star Wars: Síla se probouzí, Rogue One: Star Wars Story, Star Wars: Poslední z Jediů, "Star Wars: Síly osudu", Solo: Star Wars Story, "Star Wars: Odboj", Star Wars: Vzestup Skywalkera, "Star Wars: Vadná várka", "Star Wars: Vize", 'Boba Fett: Zákon podsvětí', 'Obi-Wan Kenobi', "Andor", "Star Wars: Příběhy rytířů Jedi", "Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů", "Ahsoka"

DABING: Disney+

1.SÉRIE
V českém znění: Martin Trnavský - Pedro Pascal (Mandalorian)

Dále v českém znění: Zdeněk Maryška - Carl Weathers (Greef Karga), Jan Vondráček - Taika Waititi (IG-11), Hanuš Bor - Nick Nolte (Kuiil), Martina Preissová - Gina Carano (Cara Dune), Antonie Talacková - Emily Swallow (zbrojířka), Jaroslav Satoranský - Werner Herzog (klient), Pavel Novotný - Giancarlo Esposito (Moff Gideon), Pavel Nečas - Bill Burr (Mayfeld), Otmar Brancuzský - Mark Boone Junior (Ranzar Malk), Yvetta Blanarovičová - Amy Sedaris (Peli Motto), Václav Kopta - Horatio Sanz (Mythrol), Tereza Martinková - Natalia Tena (Xi'an), Jan Meduna - Omid Abtahi (Dr. Pershing), Radka Přibyslavská - Ming-Na Wen (Fennec Shand), Viktor Vích-Antonio, Tomáš Bartůněk, Jan Battěk, Tomáš Borůvka, Ondřej Brousek, Samuel Budiman, Miroslav Etzler, Vít Eduard Gajdoš, Michal Gulyáš, Miroslav Hrabě, Veronika Hronková, Jan Hrušínský, Martin Hruška, Tereza Jirotková, Tomáš Karger, Ondřej Kavan, Dalimil Klapka, Radka Krninská, Marek Lambora, Daniel Margolius, Adéla Naumovičová, Filip Rajmont, Eva Spoustová, Petr Stach, Erika Stárková, Jan Szymik, Martina Šťastná, Viola Šťástková, Mira Štěpánová, Jiří Štrébl, Robert Urban, Jiří Valšuba, Milada Vaňkátová, David Voráček, Nikola Votočková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Odborný poradce: Pavel Klimeš
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk: Guillermo Teillier
Střih zvuku: Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Jarek Wójcik
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021

2.SÉRIE
V českém znění: Martin Trnavský - Pedro Pascal (Mandalorian)

Dále v českém znění: Martina Preissová - Gina Carano (Cara Dune), Pavel Novotný - Giancarlo Esposito (Moff Gideon), Milan Kačmarčík - Temuera Morrison (Boba Fett), Zdeněk Maryška - Carl Weathers (Greef Karga), Hanuš Bor - Nick Nolte (Kuiil), Anna Brousková - Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Pavel Nečas - Bill Burr (Mayfeld), David Švehlík - Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Kateřina Winterová - Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Oldřich Hajlich - Mark Hamill (Luke Skywalker), Radka Přibyslavská - Ming-Na Wen (Fennec Shand), Tomáš Karger - Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Stanislav Lehký - Michael Biehn (Lang), Miroslav Etzler - Richard Brake (Valin Hess), Jiří Štrébl - John Leguizamo (Gor Koresh), Marcel Vašinka - Titus Welliver (Imperiální kapitán), Václav Kopta - Horatio Sanz (Mythrol), Yvetta Blanarovičová - Amy Sedaris (Peli Motto), Jan Meduna - Omid Abtahi (Dr. Pershing), Jaroslav Satoranský - Werner Herzog (klient), Tomáš Bartůněk, Milada Vaňkátová, Antonie Talacková a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Odborný poradce: Pavel Klimeš
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Jarek Wójcik
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021

3.SÉRIE
V českém znění: Martin Trnavský - Pedro Pascal (Mandalorian)

Dále v českém znění: Zdeněk Maryška - Carl Weathers (Greef Karga), Anna Brousková - Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Antonie Talacková - Emily Swallow (zbrojířka), Tomáš Bartůněk - Tait Fletcher (Paz Vizsla), Jan Vondráček - Taika Waititi (IG-11) + Taika Waititi (IG-12), Milada Vaňkátová - Katy M. O'Brian (probovaná důstojnice G68), Vít Eduard Gajdoš - Wesley Kimmel (Ragnar), Karel Heřmánek ml. - Omid Abtahi (Dr. Pershing), Petr Gelnar - Marti Matulis (Vane), Martin Zahálka - Nonso Anozie (Gorian Shard), Yvetta Blanarovičová - Amy Sedaris (Peli Motto), Ondřej Lážnovský - Shirley Henderson (Anzellané), Jan Teplý ml. - Ahmed Best (Kelleran Beq), Jan Hájek - Jason Chu (Mandalorianský sudí), Tomáš Karger - Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Pavel Nečas - Tim Meadows (plukovník Tuttle), Daniel Rous - Steve Blum (Zeb), Luděk Čtvrtlík - Max Lloyd-Jones (poručík Reed), René Slováčková - Christine Adams (kapitánka Shuggoth), Petr Stach - Simon Kassianides (Axe Woves), Michaela Tomešová - Mercedes Varnado (Koska Reeves), David Novotný - Jack Black (kapitán Bombardýr), Pavla Beretová - Lizzo (vévodkyně), Jan Vlasák - Christopher Lloyd (komisař Helgait), Patrik Děrgel - Harry Holland (moncalamarianský šlechtic), Pavel Novotný - Giancarlo Esposito (Moff Gideon), Petr Pospíchal - Xander Berkeley (Gilad Pellaeon), Jaromír Nosek - Brian Gleeson (Brendol Hux), Martin Stránský - Charles Parnell (kapitán přeživších), Ladislav Cigánek - Charles Baker (přeživší skaut), Michal Gulyáš, Kryštof Krhovják, Eliška Nezvalová, Jiří Panzner, Lukáš Příkazký, Jiří Valšuba, Nikola Votočková, Ondřej Brousek, Daniel Bambas, Luděk Čtvrtlík, Dany Gabriel, Lucie Kožinová, Miloslav König, Radka Krninská, Radovan Klučka, Vanda Károlyi-Konečná, Martin Janouš, Martin Hruška, Jan Kříž, Magdalena Müller, Lucie Pavlíková, Kateřina Bohatová, Tereza Groszmannová, Stanislav Lehký, Helena Brabcová, Zdeněk Mahdal, Lucie Pernetová, Martina Šťastná, Jan Battěk, Jiří Hromada, Petra Tišnovská, Josef Kubla ml., Patrik Možíš, Denny Ratajský, Otto Rošetzký, Jan Szymik

Překlad: Vojtěch Kostiha
Odborný poradce: Pavel Klimeš
Asistent režie a produkce: Jan Jabůrek, Marek Hrazdil
Zvuk: Michaela Sommerová
Střih zvuku: Martin Večeřa (1-5, 7-8), Guillermo Teillier (6)
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Jarek Wójcik, Nina Strenková
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 415
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od Darth Vader »

Cože? Kde je Zdeněk Hruška???? A kdo mluví Lukea Skywalkera? A proč Bobu Fetta nedabuje Pavel Soukup??
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od oberon »

Já jsem naopak s obsazením hlavní role spokojený (ještě aby ne, když byl M. Trnavský v mém návrhu, stejně tak jsem překvapený, že Moffa Gideona dělá P. Novotný :)).

Z. Hruška mi na Pascala sedí jen v některých rolích, jelikož se na něj IMHO hodí víc typově než hlasově a u téhle role, jelikož u ní jde především o hlas, by dle mého dost výrazně změnil vyznění celé postavy. Na druhou stranu se mi také nelíbí nezachování P. Soukupa u Boby Fetta, tohle je velké promarnění šance. U zbytku se nechám překvapit.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od origamirek »

Darth Vader píše:Cože? Kde je Zdeněk Hruška???? A kdo mluví Lukea Skywalkera? A proč Bobu Fetta nedabuje Pavel Soukup??
Protože Žďánský & Virtual... Jakmile je někdo ve zdejším žebříčku, už ho neobsadí ;)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od jackb »

origamirek: možná by to chtělo nejdřív přemýšlet než napíšeš nějakou blbost. Vladimír Žďánský je ten člověk co spojení Pedro Pascal - Zdeněk Hruška vymyslel a pokud by chtěl, tak by ho zcela jistě prosadil i zde (v minulosti se svýma spojeníma neměl problém). A z druhé stránky to není zatím nějaké neprůstřelné spojení.

Jinak osobně si myslím, že by to Zdeněk Hruška dal v pohodě, ale Martin Trnavský má velmi charismatický hlas a čistě když si to představím, tak to zní dobře a velmi se těším až to uslyším přímo. U Boby je pro mě absence Pavla Soukupa větší problém, ale pokud ho z nějakého důvodu neobsadili, tak měli obsadit Jana Šťastného, protože se díky tomuhle obsazení a obsazení Várky začíná ztrácet ta pointa, že jsou to klony.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od origamirek »

jackb: Já jsem ani tak nenarážel na neobsazení Zdeňka Hrušky, protože je to stejně role v masce, i když Hruška by se na tuto roli velmi hodil, ale spíš na neobsazení pana Soukupa. Je zřejmé, že pan Žďánský nerespektoval dřívější filmy, jak už bývá pravidlem, a jen v tom dělá guláš pro českého diváka. Jen mě překvapuje, že se ještě divíte, tvrzení o přeobsazování platí takřka pro každý film, který VŽ režíruje ve Virtualu a předcházející filmy režíroval někdo jiný. :->
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od DAN K. »

Viděl jsem celý seriál v angličtině a tohle mi fakt přijde jako hodně dobré obsazení. Hrozně by mě zajímalo, koho dabuje pan Satoranský. Mluví Werner Herzog i ve druhé sérii? (to už si fakt nepamatuju)
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od fabec122 »

Teď už nejen Jaroslav Satoranský, ale i třeba Jan Hrušinský nebo Yvetta Blanarovičová :-: To opravdu nejsou lidi, co by běžně chodili každý den do studia. Je vidět, že z finančního a produkčního hlediska do toho Disney+ v kombinaci s Virtualem šlapou opravdu do plných. Až mě překvapuje, kolik lidí třeba dabuje v první sérii, ani mi nepříjde, že by tam bylo tolik postav, to vypadá na kvalitu těch nejlepších kino dabingů, kdy má každý štěk svého dabéra.

Škoda opět těch návazností, ať už absence Pavla Soukupa, nebo to, že se obsadí Jan Vondráček do hlavní role v jednom SW seriálu, a vedle hned do druhého... S obavou popravdě vyhlížím i obsazení Luka...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od KOMZA »

Mrzí mě, že se nekoná Pavel Soukup, docela jsem v něj doufala, když mu v podstatě Jango / klony zůstali jako jediní, jelikož je teď "ten pravý dabing" staré trilogie ten třetí (až na Luka samozřejmě). Z čeho jsem ale nadšená, je výpis obsazení. Vlastně můžeme být za rozrůstání světů Marvelu a Star Wars rádi, protože to nutí k hledání dalších a dalších hlasů. Některá jména bych opravdu nečekala. A pak je tu Martin Trnavský – nebyla jsem si tím úplně jistá, hlavně jsem též zvyklá na Zdeňka Hrušku, ale tohle zní zkrátka skvěle. Fakt se mi to líbí. A Kateřina Winterová je za mě skvělá Ahsoka. Moc se těším, až si to při troše čase sjedu pěkně celé znovu, tentokrát s dabingem. A na Luka jsem každopádně též velice zvědavá...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od KOMZA »

klmdfkj píše:Oldřich Hajlich - Mark Hamill (Luke Skywalker)
Lepší to snad ani být nemohlo. Už dlouho jsem toho názoru, že je Oldřich Hajlich neskutečně hlasově podobný Michalu Dlouhému zamlada. Až si říkám, že je škoda, že se redabing staré trilogie nedělal o deset let později.

Martina Preissová jako Cara super, Jaroslav Satoranský naprosto přesný a skvělý. Líbí se mi i Pavel Novotný a Pavel Nečas. Mám však bohužel problém s Milanem Kačmarčíkem, na Fettovi se mi moc nepozdává, ale taky to může být zkrátka tím, kolem hlasů se teď kolem Fetta / klonů nashromáždilo... Třeba si v samostatném seriálu zvyknu. Nicméně Martin Trnavský Pascalovi sedne i bez helmy, fakt dobrá volba. Celkově se jedná o opravdu povedený dabing, mám z něj velkou radost.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“