Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Moderátor: Sen

Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Darth Vader »

Jak tvůj návrh, smím-li se zeptat?
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od jackb »

Tomáš Dastlík - Flea (Vect Nokru), Milan Kačmarčík - Temuera Morrison (klonový veterán)

Dabing se moc hezky poslouchá :) . Chválit Sašu Rašilova mi příjde zbytečné, protože on je Obi-Wan - jako kdyby neuplynul ani den od Pomsty Sithů a on bez nejmenšího zaváhání navázal :-: . Zbytek postav je taky obsazený dobře a ty hlasy je velmi dobře vystihují. Ale za to dodržení všech postav v té rekapitulaci + Filipa Jančíka na Owena si prostě pochvalu tvůrci rozhodně zaslouží :-: . Samozřejmě mě nejvíc zajímal Jan Vágner jako Palpatin a neodvažím že ho hodnotit, protože dabuje jenom tu rekapitulaci a člověk má prostě za těch 20 let v uchu jak ty dané scény zněly v podání Vladimíra Brabce a Jiřího Plachého. Osobně mi tam chyběla ta ulisnost s jakou ho daboval v EII Vladimír Brabec a hlavně démoničnost a pocit čistokrevného zla Jiřího Plachého z EIII a toho se těžko dosahuje když jsou vybrané určité věty a hozené do sledu scén. Uvidíme až dostane Jan Vágner možnost nadabovat něco nového :) .
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od therak »

Ve druhém díle jsem slyšel Kamila Halbicha, aspoň mi tak zní. Je to chlapík ve scéně, kdy Obi-Wan dorazí na Daiyu a hledá signál Leiy.
Famfi
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2009 14:09
Bydliště: Přelouč

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Famfi »

Darth Vader píše:Jak tvůj návrh, smím-li se zeptat?
Tehdy v podsekci 'Na dabing čekající', jsem trochu rozjel debatu v topicu Mandalorian a hodil své 3-4 návrhy jmen ;)
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Darth Vader »

Aha, jen je škoda, že je ten topic již vymazán, rád bych se podíval, co tam bylo za další návrhy.
Ne každý nový dabing je špatný.
Strůjce_zla
Příspěvky: 10
Registrován: 12 kvě 2017 23:27

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Strůjce_zla »

therak píše:Ve druhém díle jsem slyšel Kamila Halbicha, aspoň mi tak zní. Je to chlapík ve scéně, kdy Obi-Wan dorazí na Daiyu a hledá signál Leiy.
Ano, je to Kamil
Uživatelský avatar
filiz
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2019 13:46

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od filiz »

Po dokoukání třetí epizody mi přijde asi na 95 %, že Miroslav Etzler mluví Dartha Vadera, James Earl Jones
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Darth Vader »

Jestli ho vážně mluví Miroslav Etzler, tak to pěkně zkazili tento doposud úžasnej dabing..
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od oberon »

filiz píše:Po dokoukání třetí epizody mi přijde asi na 95 %, že Miroslav Etzler mluví Dartha Vadera, James Earl Jones
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Obi-Wan Kenobi / Obi-Wan Kenobi

Příspěvek od Darth Vader »

Tak teď to opravdu nechápu. Ve filmu Rogue One byl na Vadera obsazen Marek Vašut, ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera zase obsadili skvělého Jiřího Klema (i když jen na půl věty, ale i tak), ale v tomto seriálu, jehož dabing dělalo stejné studio a stejný režisér, tak je obsazen již třetí dabér Vadera, a to Miroslav Etzler, který se k němu teda vůbec nehodí. Myslel jsem, že tento seriál (a hlavně taky jeho dabing) bude krásným přemostěním mezi epizodou III a IV, ale bohužel..
Naposledy upravil(a) Darth Vader dne 23 říj 2022 12:38, celkem upraveno 1 x.
Ne každý nový dabing je špatný.
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“