V českém znění (podcast)

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvekod Angus MacGyver » 22 lis 2021 13:40

Já bych rád epizodu s Petrem Kostkou a Jaromírem Medunou. I kdyby měl Richard Wágner, celý štáb a Jaromír Meduna vážit cestu za Petrem Kostkou do jeho rezidence.

Téma? Proměny toho, jak se dabing natáčel, zejména pak Hercule Poirot a hlavně techniky dabingu, kdy se určitě pan Meduna a pan Kostka budou lišit, protože sám pan Kostka jednou řekl, že dabuje tak, že se danou repliku, část naučí nazpaměť a pak to znovu odehraje...
Angus MacGyver

Příspěvekod Pan X » 22 lis 2021 23:16

Souhlasím s Angusem, takovou epizodu bych také velice rád viděl. A teď mě napadla další epizoda a myslím, že na moc zajímavé a pěkné téma. Pozvat si Martina Stránského, Ernesto Čekana, Petra Lněničku a Ilonou Svobodovou na téma dabing hry Assassin's Creed. A další takový zajímavý díl by mohl být povídaní o dabingu hry Zaklínač s Rudolfem Kubíkem, Michalem Jagelkou a Ivanou Nedvědovou. A při té příležitosti si s Jirkou Dvořákem, Mariannou Jurkovou a Anetou Krejčíkovou popovídat i o dabingu seriálového Zaklínače.
Pan X

Příspěvekod kubajakub876 » 23 lis 2021 07:24

Michal Jagelka už tam byl.
kubajakub876

Příspěvekod Route95 » 23 lis 2021 11:31

Pokud by měl být nějaký díl o hře, tak by bylo úplně nejlepší pozvat Marka Vašuta, Petra Rychlého, Luďka Čtvrtlíka a Ladislava Hrádka jako režiséra dabingu Definitivní Edice, nebo klidně Jakuba Saice jako spolurežiséra původní Mafie. Jako bonus by mohl přijít i Martin Trnavský, ikdyž u něj chápu, že by toho asi moc neřekl, protože se dabingu běžně nevěnuje. Ladislav Hrádek by mohl i obecně mluvit o herních dabinzích z pozice režiséra, protože jich má za sebou fakt hodně.
Route95

Příspěvekod kubajakub876 » 23 lis 2021 17:53

Jakuba Saice bych tam uvítal taky :D A s nimi by tam klidně, mohl být i Marek Libert, Michal Holán a Ladislav Cigánek, protože byli tihle všichni v Mafii. I když chápu, že dát tam všechny hromadně by nešlo.
kubajakub876

Příspěvekod horskovic » 23 lis 2021 20:38

Já bych byl úplně nejšťastnější, kdyby byl díl s Vojtěchem Kostihou a Vladimírem Žďánským od dabingu Disney a Marvel. To by byla pecka.
horskovic

Příspěvekod kubajakub876 » 24 lis 2021 19:58

Já bych byl nejšťastnější, kdyby tam byl Marek Libert a Kateřina Peřinová. Téma: Společně s Bohdanem Tůmou a třeba i Michalem Holánem o seriálu Kobra 11.
kubajakub876

Příspěvekod kubajakub876 » 25 lis 2021 22:35

Napadlo mě, že by taky bylo zajímavý pozvat Aleše Hámu, Jakuba Wehenberga, Matěje Hádka, Petra Buriana a Jitku Moučkovou na téma Teorie velkého třesku. :-?
kubajakub876

Předchozí

Zpět na Obecně