Seznam česky dabovaných her

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

No vidíš to. Ale je to zajímavý, protože zrovna hry podle filmů (nebo rovnou k filmům) patří často mezi ty známější a spousta lidí si jich hodně pamatuje, kdežto o této nenajdeš prakticky žádný info. Každopádně Ď, značím si.
Uživatelský avatar
CANNIBAL
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2008 13:23

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od CANNIBAL »

Prosil bych přidat dabing

Kingdom Come: Deliverance – poloprofesionální český dabing

V českém znění Jan Přeučil (vypravěč), Richard Wágner - Tom McKay (Jindra), Jakub Przebinda - Michael Pitthan (Racek Kobyla), Artuš Komnacky - Luke Dale (Jan Ptáček), Luboš Ondráček - Dan Brown (Bořek z Talmberka), Karel Zima - Marc Cram (Jošt Moravský), Tomáš Čížek - Peter Hosking (Hanuš z Lipé), Eliška Brumovská - Victoria Hogan (Tereza), Petr Gelnar - Matthew Wolf (Martin), ? -Marek Pilger(Kozlík,Němec), Lukáš Daňhel, Vladimír Glajsa, Jan Šnajder, Petr Brhel, Mája Šoltészová, Petr Hubený, Veronika Janků, David Pirochta

Dialogy a režie českého znění: Artuš Komnacky, Marek Pilger

Vyrobilo: studio Megarana v roce 2021

Pozn. Dabing je aktuálně dokončen z 85%. Dostupný bude nejprve volně na youtube. Pokud bude úspěšný a ze sbírky získá dostatečný počet peněz, bude vložen do hry. Avšak prozatím pouze na PC.
Naposledy upravil(a) CANNIBAL dne 28 dub 2021 17:22, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Nemůžeš to přidat, protože to není dabing do hry. Jsou to jen nadabovaný cutscény, který budou spojený do jednoho filmu. Ve hře to neuslyšíš... Pokud by jim vyšla spolupráce s Warhorse na přidání do hry, tak pak ano.
Uživatelský avatar
CANNIBAL
Příspěvky: 13
Registrován: 21 zář 2008 13:23

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od CANNIBAL »

TmavyCyklista píše:Nemůžeš to přidat, protože to není dabing do hry. Jsou to jen nadabovaný cutscény, který budou spojený do jednoho filmu. Ve hře to neuslyšíš... Pokud by jim vyšla spolupráce s Warhorse na přidání do hry, tak pak ano.

S tím nesouhlasím. Spoluprace s Warhorse už částečně je. Protože jim pro dabing poskytli všechny ruchy, Takže už je nemusí znova dabovat. Podpora tam určitě je, takže dabing bude zřejmě i ve hře.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Až bude, tak bude, ale potvrzený to není. V tomto stavu to mezi hry nemůže.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

CANNIBAL píše:Pozn. Dabing je aktuálně dokončen z 85%. Dostupný bude nejprve volně na youtube. Pokud bude úspěšný a ze sbírky získá dostatečný počet peněz, bude vložen do hry. Avšak prozatím pouze na PC.
Téma a obsazení mám připravené, ale v sekci Amatérského dabingu (o čemž tvůrci vědí), ačkoli s tím obsazením bude působit lehce úsměvně. Nyní dabing figuruje jako sestřih cutscén, ne hra, proto sem nepatří. Sami tvůrci mi potvrdili, že pokus o implementaci a případné nadabování všeho je až druhá fáze, do které by se přesunuli po vydání filmu.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Na Databázi her mě kontaktoval uživatel Jumas a doplnil mi další hru a sice NHL 2000, které zde ještě nemáme. Tímto mu chci poděkovat a jsem rád, že se o mém seznamu ví i jinde 8-)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od ocypuc »

To je spíš takový polodabing, Vichnar jen před zápasem řekne kdo s kým hraje a pak už je komentář v angličtině :) EDIT: stejným stylem to bylo i u NHL 2001
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od TmavyCyklista »

Však i to se počítá.
- jsou zde i výjimky, kdy se nejedná o dabing kompletní
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam česky dabovaných her

Příspěvek od KOMZA »

Nevím, jak ty, ale já mám třeba odkaz na seznam na profilu 8-)

Každopádně pro tebe také něco mám: Polská hra Tymoteusz (Timothy), u nás vyšla česky jako Timoty. V Polsku hru Cenega vydala už na konci roku 2000, ve světě to bylo až v roce 2002 (ještě tam byly nějaké čachry s demoverzí), ale nevím jistě, kam spadáme my, když i u nás byla hra v distribuci Cenegy, nějak se mi to nedaří dohledat. Zde je nicméně ukázka z konce hry: Timoty PC hra: konec (Tymoteusz gra, Timothy gameplay CZECH)
Odpovědět

Zpět na „Obecně“