Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
sesta.perla
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2016 09:48

Re: Pokec

Příspěvek od sesta.perla »

HonzaXXII píše:No jo, kultura Eminemů, Rytmusů, apod. přináší své ovoce :roll:
Ano :-?
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Buchty a klobásy

Příspěvek od Lukiz »

Film Buchty a klobásy má prý mít nevázaný dabing.
Za dva roky v útrobách TV Nova:
"Máme tu nějaký vtipný rodinný animák Buchty a klobásy, ... pátek večer jasňačka, a sobota odpolko repríza. ... Jasně. ... Že to už má nějaký sprostý dabing? A to je pro NÁS nějaký problém?..."
:D :D
HonzaXXII
Příspěvky: 1947
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Pokec

Příspěvek od HonzaXXII »

Já se určitě nehodlám zbláznit proto, že je tu nějaký sprostý animák (a když jsme u toho, tak South Park je co? - a mě beztak bral jen chvilku kolem 13. narozenin, pak mě stejně rychle pustil). Ale jestli je to moc drsný, aby to televize vysílaly v hlavním vysílacím čase, pak jsou přece vždy dvě normálnější možnosti: Buď to vysílat po 22. hodině (pokud vím, pořád to jde, př. Billyho oblíbený "malý k**dy" normálně pořád vysílají, tak proč by nemohli tohle?), anebo vůbec.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Pokec

Příspěvek od palg »

bloom píše:Rolling Stones, Fratellis, Pink Floyd, Tři sestry, Arctic Monkeys, Nirvana, Frank Sinatra, Jiří Suchý. :)
nevím, zda jsem na tuto téma psal, ale když ne, tak dodatečně mé nejoblíbenější:
Deep Purple, Uriah Heep, Rainbow, Ken Hensley, Ronnie James Dio, Joe Lynn Turner, Glenn Hughes, Divlje Jagode, BIjelo Dugme, Alen Islamović, Mladen Vojičić "Tifa", Asia, Cornerstone, Dire Straits, Foreigner, Focus, Yes, Omega, Nenad Vetma, Pink Floyd - do r. 1984.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Pokec

Příspěvek od bloom »

Pokud by někdo náhodou měl možnost nahrávat z FilmBox Extra HD, ať se mi, prosím, ozve. Díky. :)
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Pokec

Příspěvek od Alesfiala »

Zkusím tohle vlákno po čtyřech letech nějak rozjet. Teď mám starosti o polskou TV, chtěl bych si doplnit z TVP ABC jeden chybějící díl, jestli umí někdo po polsky tak se mi ozvěte
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Pokec

Příspěvek od Mnata »

A já se taky pokusím o opětovné vzkříšení :D

Zajímalo by mě, proč televize typu Fun nebo Paramount dávají tak málo seriálů. Je tu hodně nadabovaných sitcomů, které už roky nebyli v televizi, ale tady se furt točí dokola asi tak 4, s výjmkou Tety Mick, což jsem ještě neviděl.

A to samé v bledě žlutém pro Cool. Kdysi tam dávali zajámavé sci-fi seriály, například Skladiště 13, ale teď je z toho nonstop Simpson kanál, s 15 + let starou Hvězdnou Bránou, aby se neřeklo.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 111
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od bundaboy »

Taky jsem si říkal, že je v poslední době strašně málo premiér. Jako kdyby neměli peníze... ;)
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Pokec

Příspěvek od Mnata »

bundaboy píše:Taky jsem si říkal, že je v poslední době strašně málo premiér. Jako kdyby neměli peníze... ;)
Ale Cool zase začal dávat Bolka a Lolka, tak nám to asi musí stačit XD
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“