Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od 1403ka »

kukám, že do YT kanála Davida Hodana zaútočili hackeri a teraz ide falošný priamy prenos, kde ponúkajú Bitcoin.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od eroXman »

Něco podobného se stalo přibližně před 2 roky Rothu Welldenovi a ještě mu přejmenovali kanál na Chang Peng Zhao nebo tak nějak :D mam pocit, že se to taky týkalo kryptoměn
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Pokec

Příspěvek od Grizzli5690 »

Zdravím, nevíte někdo, co znamená, že televize nemá vysílací licenci? Mám to chápat tak, že nemají na seriál práva, nebo mají seriál koupený ale nemůžou ho momentálně vysílat?
malyroh
Příspěvky: 2
Registrován: 27 črc 2022 21:39

Re: Pokec

Příspěvek od malyroh »

Můžete prosím někdo poskytnout kontakt na p. Tomáše Jančaříka? Jsem spolužák z vejšky a v září pořádáme sraz.
Případnou odpověď prosím zašlete na adresu malyroh@seznam.cz.
:-? Jan Růžek
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: Pokec

Příspěvek od dabingovec »

Zkusím to zde po delší době oživit a to sice kvůli jednomu uživateli. Tím je uživatel pod jménem Palg a již dlouhý čas neaktualizuje své profily filmů, herců a dabérů a můj dotaz spočívá v tom jestli ještě někdy zavítá na naše stránky nebo jestli již není na čase profily přerozdělit dalším uživatelům. Nemyslím to nikterak zle, ale tato stránka musí žít. Nelze mít XY "mrtvých" profilů.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“