Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
1403ka
Příspěvky: 3930
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od 1403ka »

vďaka, už je to opravené a dokonca aj s novým platný certifikátom. :-: :-:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Při pokusu aktualizovat téma, tohle vidím asi prvně:
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Díky moc za postřeh. Čistím fórum od nepotřebných částí kódu a tady jsem bohužel přehlédl, že se ta nepotřebná část ještě nějak nacházela. Vyřešeno
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od videofil »

Rád bych nahlásil chybu. Za posledních pár dní, co zde zase chodím, se mi stalo, že odkazy na některé herce nikam nevedou. Naposledy dnes Natalie Burn. Jelikož se jedná o mojí oblíbenou herečku, profil klidně mohu znovu vytvořit. ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

To není chyba, už nějaký čas je to záměr a řešení dlouhého načítání fóra, případně viz https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f= ... 60#p337630
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od videofil »

KOMZA: Tak s pomalým načítáním stránek jsem tu měl problém v minulosti každý den. Ale za posledních 14 dní, co tu opětovně chodím, se mi to zatím nikdy nestalo. Ale u těch profilů mě to trápí. Nevím, co se s tím bude dělat.
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od -kNiGHT- »

videofil píše:Rád bych nahlásil chybu. Za posledních pár dní, co zde zase chodím, se mi stalo, že odkazy na některé herce nikam nevedou. Naposledy dnes <a href="/df_goto.php?profile=Natalie+Burn&druh=herec&exact=0" class="postlink"><span style="color: #000000; font-weight: inherit" data-search-name="Natalie Burn" data-search-type="herec" data-search-exact="">Natalie Burn</span></a>. Jelikož se jedná o mojí oblíbenou herečku, profil klidně mohu znovu vytvořit. ;)
Tady to asi není v tom, že by profil zmizel. On tu prostě nikdy nebyl. Nastavený kód, díky rychlejšímu načítání, nerozeznává jestli profil herce existuje nebo neexistuje. Pokud je v postu herec tag tak to bere, že existuje.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1556
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od TmavyCyklista »

videofil píše:Nevím, co se s tím bude dělat.
No nic se s tím nebude dělat. Diskuze už proběhla. Prostě budeš muset rozklikávat profily, aby ses ujistil, jestli zde jsou, nebo ne.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

videofil píše:KOMZA: Tak s pomalým načítáním stránek jsem tu měl problém v minulosti každý den. Ale za posledních 14 dní, co tu opětovně chodím, se mi to zatím nikdy nestalo. Ale u těch profilů mě to trápí. Nevím, co se s tím bude dělat.
Je lepší klikout na profil, aby člověk zjistil, jestli už existuje nebo ne, než dlouhé minuty čekat, až se něco načte :) . Od té doby, co ta změna proběhla, tak forum frčí jedna radost :) A to, že je vše otagované je jen taková menší daň za rychlost stránek.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
1403ka
Příspěvky: 3930
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od 1403ka »

zdravím, poprosím niekoho, kto opraví túto stránku: https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=94&t=3120. už od decembra nie je aktualizovaná.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“