Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Hlášení chyb

Příspěvekod filip » 29 zář 2021 04:21

Taky mě to štve. Chtělo by to nové dabingforum, ve smyslu, kompletně nové stránky. Tyto jsou technicky už za zenitem, a obávám se, že se s tím toho moc nedá dělat.
Neví někdo o nějakém programátorovi? Nejlépe nějaký student nebo nadšenec? Plní profesionálové si bohužel berou statisíce, a nepředpokládám, že bychom se tu na to všichni složili :D :D nebo?

Pojďme zkusit zapátrat, poptat se a dát dabingforu lepší budoucnost, než tyhle zastaralé stránky! Prosím ! Má někdo nějaké nápady?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 30 zář 2021 20:04

Vzhledem k tomu, že fórum padlo celkově a lidé ho nejsou schopni načíst, ale mně se teď nějakou záhadou povedlo na PC se sem dostat (mobil vyhazuje opět 404 Savanu, stejně tak ostatním), tak chci jen otestovat, zda se mi povede odeslat tento příspěvek, když už se mi podařilo se sem přihlásit...

EDIT: Zvláštní, podařilo se. Už to hází i 410 Gone

filip: Před třemi roky jsem nápad měla, v hodině webdesignu, ale když jsem zjistila, co všechno obnáší databáze, na doporučení jsem to velice rychle vzdala. Není to nic malého, udělat to a udržet. Nikdo se bohužel neměl ani k záchraně tohoto skomírajícího systému (viz viewtopic.php?f=19&t=201&p=298736#p298736). Těžko říct, zda se najde někdo, kdo by obětoval svůj čas zdarma.
KOMZA

Příspěvekod 1403ka » 01 říj 2021 16:47

vďaka, už je to opravené a dokonca aj s novým platný certifikátom. :-: :-:
1403ka

Předchozí

Zpět na Náměty a připomínky k fóru