Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ReDabér »

Parádní, je to velké zjednodušení práce - děkuju moc :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 531
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od MikeZ »

Nevznikl tím upgradem nějaký problém s prokliky na profily? Ve vlákně na Hru na oliheň mi třeba nefungují žádné profily herců a z dabérů tak polovina. "Odkaz, na který jste klikli, nikam nevede". A takhle se mi to zobrazuje u většiny vláken.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

A ty profily těch herců tu vytvořené máme?
Určitě budu rád, pokud mi dáš konkrétní příklad nefunkčního odkazu + správného profilu, kam má odkaz vést. Děkuji
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1556
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Je to korejskej seriál a kolik zde máme profilů korejskejch herců? Tak pět max? Proto nefungují odkazy. A dabéři fungujou normálně. On si MikeZ asi nepřečetl zdejší diskuzi, proto se tomu tak diví.
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 531
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od MikeZ »

Aha, tak v tom případě je problém v tom, že se prokliky na neexistují herce tváří jako reálné linky, to dřív nedělalo. :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

No jo no, s linkama je to jako s vakcínou. Nefunguje to 100%, ale aspoň forum neumřelo kvůli přetížení :-D
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Našel by se prosím někdo, kdo trochu umí nastavovat styly fóra phpBB?

Pokouším se o upgrade phpBB na nejnovější verzi (3.3.5). Bohužel nová verze není kompatibilní se starým stylem a chtělo by to trochu poladit. Hlavně asi vyměnit tu hlavičku.
Tuší někdo prosím, zda se dá třeba ten defaultní styl nakonfigurovat tak, aby tam ta hlavička dabingfora byla jako na stávající verzi, anebo je opravdu potřeba vybrat jiný styl?

(Kdyžtak zkusím pogooglit, ale něčí zkušenost by bodla).
Díky
Přílohy
Dabingforum na phpBB 3.3
Dabingforum na phpBB 3.3
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1556
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

chovanecm píše:Podařilo se zprovoznit ještě pár novinek, a to jsou nové tagy:

- Gösta Berling (miniserie)
- Mistři starožitníci (reality)
Ty je možné samozřejmě používat i s tagem dilo
- Mistři starožitníci (dilo)
a
- Žabák Kvak (animp - animované postavy)
Jelikož se nám tu nezastavitelně rozjela sekce s trailery, tak si říkám, jestli by neměl bejt tag i na ně. Zatímco třeba u animovaných postav jsem popravdě nenašel smysl tagu, jelikož není moc kde ty postavy tagovat, tak v profilech dabérů je trailerů požehnaně. Popravdě nevím, kolik trailerů by zde mělo být právem a kolik je jen sestřih z finálního dabingu (kdy se tím pádem nejedná o samostatný dílo), od toho jsou tu ale jiní, aby to posoudili.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od filip »

No, na trailery by se ten tag a samostatná sekce (možná) hodila.
Kinové trailery se vždy dělají zvlášť a ty pro Netflix z převážné většiny taky. Někdy je drobná změna v dialogu oproti filmu/seriálu a Netflix to studia donutí natočit klidně znovu celé, né jen tu část, která je jiná.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Myslím, že by to už teď nemusela být až taková bolest doplnit, potřebuju ale dostat nějaké "manažerské rozhodnutí" že to tak má být :) (nejlíp mailem od správců)
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“