Test dabingu

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Test dabingu

Příspěvekod Isaac Newton a Zazu » 27 bře 2011 16:18

Ahojte, mám takový malý nápad, ale byla by to fuška a těžká práce, jde o to, že by bylo zajímavé udělat tady na fóru nějaký test na dabéry, aby si každý mohl zhodnotit, jak na tom je. Je jasné, že ne každý se kouká na všechny filmové žánry, ale z mixu filmů už by se něco otestovat dalo...
Je to jen návrh, tak se prosím vyjádřete.
Díky.
Isaac Newton a Zazu

Re: Test dabingu

Příspěvekod Džejňulka » 27 bře 2011 16:22

já o tom sním už dlouho, trochu přeženu, ale kdyby to bylo v televizi a pustili by nám ukázku jako ve videostopu a my bychom museli říct dabéra. :D :D to by mě bavilo
ale i místní odvar by byl supr :) ;)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Michaela » 27 bře 2011 16:31

Džejňulka píše:já o tom sním už dlouho, trochu přeženu, ale kdyby to bylo v televizi a pustili by nám ukázku jako ve videostopu a my bychom museli říct dabéra. :D :D to by mě bavilo
;)

jo, tak takovou soutěž jsem si představovala v celých 90.letech, bych celkem i zbohatla, kdyby něco takového bylo ,si myslím :D :D pouštěli by hlasy a nebo by pokládali otázky, kdo koho v čem daboval :D

kdysi na Nově tak před 15 lety býval soutěžní pořad Karambol, tuším, že byl jen jednou a měl být o dabingu, když jsem si to přečetla v tv programu, tak jsem se nemohla dočkat, uváděla to,tuším, Jitka Molavcová, ale jaké bylo mé zklamání, když jsem zjistila, že o žadne poznávání hlasů nešlo ,ale soutěžící snad museli namluvit náké krátké ukázky...

jsem jednoznačně pro soutěž :-: :-:
Michaela

Příspěvekod Budy » 27 bře 2011 16:39

Souhlasím. Nemuselo by to být špatné. Navrhoval bych kategorie 1. pouze muži, 2. pouze ženy, 3. smíšený test. Je to sice brzo plánovat kategorie, když se ještě nic nedomluvilo, ale říkám to jako svůj názor, jak by to mohlo vypadat.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Joe Black » 27 bře 2011 19:35

Já už o tom tady asi psal někdy v minulosti, že nějaký vědomostní testík by byl fajn, ale už ani nevím, jak to dopadlo...:-?
Joe Black

Příspěvekod Manche » 27 bře 2011 22:44

Zní to jako dost dobrej nápad... :)
Manche

Zpět na Náměty a připomínky k fóru