Gratulace a poděkování

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Gratulace a poděkování

Příspěvek od Kubaz »

Milé Dabingforum,
původně jsem si myslel, že si někdo všimne, že se nám podařilo nedávno překročit počet 10000 příspěvků a náležitě to okomentuje. Nestalo se tak, a tak bych k tomu něco rád řekl já, i když si nemyslím, že jsem k tomu úplně ta nejpovolanější osoba. Nicméně na Dabingfórum jsem se zaregistroval pár dní po jeho vzniku a od té doby ho kontroluji každý den, takže mám docela představu o tom, jak se to tu vyvíjí. Je opravdu neuvěřitelné jakou rychlostí se rozrůstáme a kolik skvělých nápadů už tu bylo využito. Je fajn, že člověk se tu může o dabingu bez zábran bavit s velmi inteligentními lidmi a v těch lepších případech i s lidmi, kteří v dabingové branži přímo pracují. V té souvislosti musím pochválit Dana K. za to, že nás nechal vyjádřit se k dabingu Temného rytíře a vidím, že tohoto nápadu už využívají i další. Celkově je vidět, že fórum plní svůj účel, a že se nám daří komunikovat přímo s lidmi v dabingu a interpretovat tak názory diváků a fanoušků. Musím pochválit všechny administrátory fóra za skvělou práci. Stále se vymýšlejí nové sekce a systémy řazení a výsledkem je opravdu velmi přehledné fórum, kde si každý najde co potřebuje. Díky všem za všechny uživatele Dabingfora. Věřím tomu, že se ke mě připojí i další.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od Markus »

Děkujeme moc. Bez tebe a všech pravidelných uživatelů našeho fóra bychom se za ten rok tak parádně nerozrostli. Snad to bude jen a jen lepší a další uživatelé budou přibývat. Jsme moc rádi, stejně jako ty, že k nám sem tam zavítá i někdo z dabingové branže či je alespoň otevřen diskuzi. Myslím, že se nám za ten rok povedlo pár pěkných kousků a doufám, že tenhle jich bude ještě víc... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od draky »

Já taky dabingforu moc děkuju. Nejenom za užitečnou databázi, ale především za diskusi na úrovni.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od James55 »

Děkujeme, pochvala vždycky potěší. Trochu nás s Markusem zamrzelo, že se k těm pochvalám nepřipojilo více lidí, jelikož se snažíme, aby to tu za něco stálo a nedopadlo to nakonec jako na ceskemzneni. Ale co si stěžuju, vždycky je lepší málo než nic :)
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od Geser »

Samozřejmě se taky připojuji k poděkováním.
Hlavní účel Dabingfóra (kromě databáze) jsem spatřoval v možnosti se nějak spojit s odpovědnými lidmi a pohlídat si překlad u zavedených seriálů. Do velké míry se to splnilo, takže díky moc.
Ačkoliv zde moc nepřispívám kvůli mému HOSIPovi a sbírce VHS s ustřihlými závěrečnými titulky, tak mám ze zdejších témat opravdu radost. Teď ještě aby se trochu rozšířila diskuze mimo styl tadyten nedaboval tadytoho a bude to dokonalý :lol:
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od Budy »

Samozřejmě, ýe se také musí připojit k poděkování, ještě jsem jen neměl dostatek času. Když jsem poprvé objevil tento web, byl jsem velmi rád, že si můžu s lidmi, které také dabing zajímá, pokecat. Děkuji všem administrátorům a lidem, co stojí za vznikem webu. Budy
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od ReDabér »

Chtěl bych také pogratulovat dabingforu k 1. narozeninám a poděkovat tvůrcům, kvůli nim toto forum tak dlouho funguje, ale nejen jim, ale také i všem pravidleným návštěvníkům, bez kterých by toto všechno nemělo smysl. Dabinforum.cz se dobře rozjelo a to dobrým směrem, tak jen doufám, že se jeho dráha nevychýlí a dozví se o něm víc lidí. Minimálně o dvojnásobek dosavadních nadšenců. To budoucna bych si přál snad jen to, aby si někteří členové dabingfora uvědomili, že diskutovat se dá i jinak, než nekompromisně se navážet do člověka s jehož názorem nesouhlasí.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od Sen »

Dnes se nám, zdá se, roztrhl pytel s gratulacemi, tak si také dovolím přijít se svou troškou do mlýna. Blahopřeji k prvním narozeninám a do budoucna přeji hodně nových uživatelů, v ideálním případě fanoušků nejen kvalitního dabingu, ale kvalitního filmu vůbec, a hodně zajímavých přírůstků do databází.
Uživatelský avatar
-Q-
Příspěvky: 493
Registrován: 30 čer 2008 19:31

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od -Q- »

gratulace!
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Gratulace a poděkování

Příspěvek od HonzaXXII »

Tak já taky gratuluju a přeju aspoň stovku dalších let:D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Zamčeno

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“