Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

@Pálkman: Díky!

@Ostatní:
Bohužel můj pokus o znovuobnovení funkce rozlišování existujících a neexistujících odkazů moc nevyšel.
Filip Švarc se sice načetl, ale trvalo to straaaaaašně dlouho (lepší než před pár dny, kdy se nenačetl vůbec).

Bohužel by to asi chtělo o hodně víc úsilí a výsledkem si nejsem jistý. Nastíním to správcům.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pálkman »

U mě se Filip Švarc načítá vždy 5 vteřin, to není zas tak hrozné.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Ano, vrátil jsem to večer na „rychlou“ variantu bez kontroly odkazů. S kontrolou by to bylo nejméně půl minuty
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od KOMZA »

To načítání rozhodně kvituji s povděkem, hned je to znát, že není takové utrpení se tu pokusit cokoli upravit a napsat, díky! Ty tagy jsou sice vada na kráse, ale i kdyby se nenašlo lepší řešení, myslím, že je to snesitelná daň za lepší fungování fóra.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Díky za úpravu, konečně nemusím půl hodiny čekat, až se načte stránka :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od filip »

Souhlas, když to jinak nepůjde, raději oželím tagy a odkazy, hlavně, když forum pojede takhle super rychle :D
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Podařilo se zprovoznit ještě pár novinek, a to jsou nové tagy:

- Gösta Berling (miniserie)
- Mistři starožitníci (reality)
Ty je možné samozřejmě používat i s tagem dilo
- Mistři starožitníci (dilo)
a
- Žabák Kvak (animp - animované postavy)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Vím, že se o tom už dříve uvažovalo, takže zprovozněno.

Funguje hra i dilo, přičemž doporučuji používat ten specifický tag (hra) hlavně v případech, kdy se film jmenuje stejně jako hra. A taky doufám, že jsem tím nějaký odkaz na film omylem nepřesměroval na hru.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Tak to je super. Zejména za ty hry moc díky :-:
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“