Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Markus »

Tohle téma jsem založil, protože si myslím, že je lepší jedno obecné, než zakládat kvůli každé myšlence téma nové... :)

A teď první připomínka. Zrovna jsem přidal do sekce filmy svůj první film a už jsem se nestačil divit, jak je ta sekce nepřehledná. Nebylo by dobré, kdyby se na začátek této sekce založilo pevně ukotvené téma, kde by byl seznam filmů? To samé by se samozřejmě udělalo i u seriálů. Protože teď je to mírně nepřehledné, ale až tady bude tisíc filmů a seriálů, tak to teprve bude masakr. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

Markus píše:Tohle téma jsem založil, protože si myslím, že je lepší jedno obecné, než zakládat kvůli každé myšlence téma nové... :)

A teď první připomínka. Zrovna jsem přidal do sekce filmy svůj první film a už jsem se nestačil divit, jak je ta sekce nepřehledná. Nebylo by dobré, kdyby se na začátek této sekce založilo pevně ukotvené téma, kde by byl seznam filmů? To samé by se samozřejmě udělalo i u seriálů. Protože teď je to mírně nepřehledné, ale až tady bude tisíc filmů a seriálů, tak to teprve bude masakr. :D
Možná by bylo lepší ty filmy roztřídit do sekcí A-D, E-H jako je to u profilů dabérů...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Markus »

No jak myslíš, ale seznam, kde každá položka bude automaticky odkazem na daný film či seriál, je dle mého naprosto nejjednodušší a nejpřehlednější záležitost. Mají to třeba na warforu a bez toho bych tam asi nenašel nic... Ale jak říkám, je to vaše fórum, tak udělejte, co uznáte za vhodné. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

Aha už jsem pochopil jak to myslíš :D Prostě se ve filmech udělá téma, kde bude uvnitř seznam filmů např.
Rambo 1,2
Terminátor
Úžasnákovi

Takhle? :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Markus »

jj přesně takhle jsem to myslel. A když někdo založí nové téma s filmem, tak jen napíše do Seznamu, který film přidal a autor Seznamu to přidá...
Obrázek
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od dab.ing »

Markus píše:No jak myslíš, ale seznam, kde každá položka bude automaticky odkazem na daný film či seriál, je dle mého naprosto nejjednodušší a nejpřehlednější záležitost. Mají to třeba na warforu a bez toho bych tam asi nenašel nic... Ale jak říkám, je to vaše fórum, tak udělejte, co uznáte za vhodné. ;)
Ale ono to není jenom naše fórum. My budeme rádi, když to bude i vaše fórum. Takže klidně i tvoje Markusi. Tvůj nápad se seznam je samozřejmě dobrý a usnadní orientaci, pokud se chceš do takového seznamu třeba s Jamesem a se mnou pustit a udržovat ho aktualizovaný, stačí říct. Hned ti přidělím moderátorská práva a hurá do toho :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Markus »

Tak stát se tady moderátorem by mi vůbec nevadilo. :) O dabing se zajímám víc než je u normálního člověka zdrávo a s radostí vám pomůžu udržovat to tady jak jen budu moci... ;)
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od DAN K. »

jenom mala poznamka, myslim, ze by u tech filmu melo spis nez jakou postavu daber daboval spis bejt v zavorce jmeno herce, to je dulezitejsi.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

DAN K. píše:jenom mala poznamka, myslim, ze by u tech filmu melo spis nez jakou postavu daber daboval spis bejt v zavorce jmeno herce, to je dulezitejsi.
U každého filmu je odkaz na filmovou databázi fdb.cz, kde jsou vypsáni všichni herci a u každého herce je i postava. Takže kdo to chce zjistit, může si to otevřít. ;)
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od James55 »

A bohužel se mi to nezdá moc praktické do animáčů. Co by se psalo tam? Jméno amerického dabéra?
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“