Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvekod Angus MacGyver » 07 črc 2021 12:16

ocypuc: Možná se mýlím, ale to načítání, které je někdy promptní, jindy to trvá dlouho, asi souvisí s technickým řešením (rozuměno postarším technickým řešením) tohoto fóra.

Někdy se stránka načítá 2 minuty a při vyhledávání mi to až podezřele často při přechodu na stránku č. 2 s výsledky hodí chybovou hlášku... Jakoby musím to vyhledávání profounknout, zadat to znovu a pak se stránka s výsledky č. 2 a další zobrazí pořádně.

Někdy se také přihlásit, resp. dostat na dabingforum nejde, hodí to hlášku u "příliš mnoho připojení" a nějaký error 1226...

Jinak souhlas s Budym... Já se sem registroval v pokročilém věku 25 let. A upřímně, v mém případě je tu jeden (naštěstí jen jeden) uživatel, kvůli kterému bych se nikdy nechtěl stát moderátorem... bohužel... nebo spíš možná ... bohudík.
Angus MacGyver

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvekod Jack_6428 » 19 zář 2021 00:01

S tím načítáním mám stejný problém už nějakou dobu na Chromu. Za mě tři technické neduhy...
a) dlouhé načítání když na něco kliknu (někdy)
b) někdy vyhledávání blbne kdy buď napíše "hledejte později" anebo něco najde, ale napíše "hledejte později" na další stránce
c) omezená velikost obrázků nejspíše daná šířkou templatu kdy cokoliv širšího než 600-800px je ořezáno směrem doprava

Kdyby se tohle podařilo vychytat, přičemž u posledního to je podle mě jen úprava stylu a u prvních dvou "jen" server nebo novější php/databáze, tak by to bylo fajn.

Ad lidi... jo, je tu míň lidí. Kam zmizeli a proč nevím. Já nikam nejdu. Zatím. A kdybych byl mod tak bych řekl děkuji, ale nechci - nemám na to zadarmo čas a při množství obsahu ztrácel bych se v tom. Čili hledejte dál :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Předchozí

Zpět na Náměty a připomínky k fóru