MacGyver / MacGyver

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: MacGyver / MacGyver

Příspěvekod Angus MacGyver » 25 bře 2020 16:27

Otázka, jestli odvysílají i díl s02e22 - For love or money, který se měl odehrávat v Československu. (Samosebou nebylo tam z ČSSR ani ň...)
Angus MacGyver

Příspěvekod HonzaXXII » 25 bře 2020 17:37

Tak co jsem viděl, ještě lepší. V pilotu po úvodní části následuje ústřední znělka - nádherně smixovaný zvuk, takže jak se přejde na "originál" zvuk, zrychlí se a hudba je o půl tónu výš (aby to bylo ještě lepší, tak s výjimkou pár vteřin s komentářem "MacGyver - epizoda z amerického seriálu"). Pak se hned přesouváme k základně v poušti, a nejspíš z důvodu částečného sladění s naší delší verzí se scéna s tím malým klukem "přestřihla" až po skončení prvního dějství. Dokonalý mišung, navíc udělaný naprosto amatérsky - já bych to udělal líp, a to jsem větší technický analfabet než kdokoliv tady (a hlavně ať mi nikdo netvrdí, že to bylo udělaný hrk frk kvůli mimořádné situaci - za kterou stejně můžou akorát média). Proč proboha místo toho nevytáhli původní obraz? Protože by to nebylo HáDé? I tak by to bylo nesčetněkrát kvalitnější!

Angus: Pokud vím, ten díl nechtěl vysílat akorát Železný (mimochodem se mu ani nedivím, ten díl dokumentuje poměry v Československu roku 1987 asi tak pravdivě jako Arachnofobie dokumentuje život a chování pavouků, a když si toho všiml ostře pravicově orientovaný Vovka, který nechtěl ani slyšet o Majorovi Zemanovi a Ženě za pultem...), jinak vždycky všude šel.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod tomas.prochazka » 05 dub 2020 01:22

Na Primě to muselo dostat více střihačů. Některé díly mají "Prima uvádí" na začátku dílu, některé před názvem seriálu. Někde nechávají "v hlavní roli Martin Stránský" a někde ne. Zvláštní. :?
tomas.prochazka

Příspěvekod Mark LS » 16 dub 2020 13:45

Angus MacGyver píše:
Otázka, jestli odvysílají i díl s02e22 - For love or money, který se měl odehrávat v Československu. (Samosebou nebylo tam z ČSSR ani ň...)

Díl 2x22 Pro lásku a pro peníze samozřejmě na Prima Krimi normálně bude a to už v úterý 5.května.
Mark LS

Předchozí

Zpět na Seriály