Manuela / Manuela

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Mark LS » 13 úno 2020 22:10

Viktora Vrabce určitě mazat nebudu, skvělá Ljuba Krbová ho čte v několika (dostupných) dílech a určitě ne jen náhodou, jestli se někdy stane zázrak a některá tv dokáže legendární Manuelu po více než 15 letech od poslední reprízy na TV Praha zopakovat a VV tam vážně neuslyším, tak ho potom smažu... Doufám, že si snad nemyslíš, že po té "aféře" v profilu Esmeraldy, kdes mě trapně obvinil, že jsem si vymyslel více než 25 postav (dost nechutná cílená provokace) ti ještě někdy budu něco věřit. :D :roll: Už docela dost uživatelů si všimlo, že tvým hlavním koníčkem zde je spamování a ještě navíc sprosté pomlouvání slušných uživatelů. :-x
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 11673
Registrován: 29 čer 2013 21:08

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Angus MacGyver » 14 úno 2020 19:03

Mark LS píše:..., jestli se někdy stane zázrak a některá tv dokáže legendární Manuelu po více než 15 letech od poslední reprízy na TV Praha zopakovat a VV tam vážně neuslyším, tak ho potom smažu.


Tuto část tvého výroku jsem udělal "privátně" za tebe. Tedy je čas Viktora Vrabce smazat.
Angus MacGyver
 
Příspěvky: 280
Registrován: 15 led 2010 23:04

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Angus MacGyver » 17 úno 2020 09:00

Mark LS píše:... Doufám, že si snad nemyslíš, že po té "aféře" v profilu Esmeraldy, kdes mě trapně obvinil, že jsem si vymyslel více než 25 postav (dost nechutná cílená provokace) ti ještě někdy budu něco věřit. :D :roll:Ale, tady někdo zase doplnil do svého příspěvku dovětek, že? Protože ten příspěvek původně končil takto:

Mark LS píše:... jestli se někdy stane zázrak a některá tv dokáže legendární Manuelu po více než 15 letech od poslední reprízy na TV Praha zopakovat a VV tam vážně neuslyším, tak ho potom smažu...


Rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že já umím přiznat chybu, netrpím "božským komplexem" jako ty, Marku LS. Věřit mi nemusíš, mě stačí, že vím, že já mám pravdu. A ještě jedno překvapení pro Tebe - všechny profily, které máš v péči, tak jsi jejich správce, ne jejich vlastník, takže to neznamená, že si tam smíš dělat cokoliv, jakkoliv, kdykoliv a nikdo Ti na to nesmí sáhnout, a nebo v diskuzi nesmí být v rozporu s Tvým jediným správným názorem / úsudkem.
Angus MacGyver
 
Příspěvky: 280
Registrován: 15 led 2010 23:04

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Mark LS » 17 úno 2020 16:30

Takže speciálně kvůli tobě jsem se teď po delší době podíval na poslední 228.díl a Viktor Vrabec v primáckém dabingu opravdu dabuje a to detektiva, který se ve 3.minutě ptá Fernanda, jestli poznává Isabelino mrtvé tělo a jak si pamatuju primácký dabing, tak je možné, že tam daboval víc menších postav stejně jako několik dalších dabérů, takže si pro spamování příště vyber jiný profil (třeba znovu některý profil Hercula Poirota, totálně zaspamovaný profil Hercule Poirot: Opona - Poirotův poslední případ by už mohl "vyprávět") anebo se například věnuj vlastním profilům, po aktualizaci například už řadu let přímo volá profil seriálu Škola zlomených srdcí, kde doteď nemáš doplněno/opraveno nic z mého 2 roky starého příspěvku. :roll: :?
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 11673
Registrován: 29 čer 2013 21:08

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Angus MacGyver » 17 úno 2020 17:06

Tak zaprvé, ta scéna není z posledního, ale předposledního dílu, a zadruhé, ten hlas, který žádá Fernanda o identifikaci Isabely, není Viktor Vrabec. Doslova říká "Promiňte, jde o pouhou formalitu... Poznáváte to mrtvé tělo Isabely Guerrerové-Salinasové?" to prostě není Viktor Vrabec. I v reminiscenci před dílem 228 to je tentýž člověk, ale není to Viktor Vrabec.

Kdo tu spamuje? Já snad? Poukazuju na chybu v tebou zděděném profilu seriálu po uživatelce Michaela2 (tehdy se jmenovala Čarodejka Míša) a ty máš tu opovážlivost to nazvat spamováním?

Abych to shrnul - do Tebou spravovaných témat je nanejvýš neslušné na nějakou chybu (k / v tématu) upozornit, ale Ty to dělat na oplátku smíš?

V mém tématu Škola zlomených srdcí již chyby a nefunkční odkazy nejsou, otazníky byly ponechány, protože nejsou známí dabéři a dabérky těch postav.
Angus MacGyver
 
Příspěvky: 280
Registrován: 15 led 2010 23:04

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod matthew.17 » 08 dub 2021 11:15

Podla prvej ukážky z TV Praha na ktorú je v profile link tam nejakú slúžku dabuje Olga Želenská, ktorú tu nevidím v obsadení. Vedel by niekto identifikovať rolu, prípadne herečku?
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
matthew.17
 
Příspěvky: 163
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Manuela / Manuela

Příspěvekod Mark LS » 08 dub 2021 11:20

Matthew, prosím tě, to není Olga Želenská, ale Ivana Měřičková a ta služka je Chela, kterou v primáckém dabingu uvedenou mám.
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 11673
Registrován: 29 čer 2013 21:08

Předchozí

Zpět na Seriály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Papo a 13 návštevníkůEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály