Čarodějky / Charmed

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Čtvrtá série je nyní kompletní :-:

Začal jsem už přípravami na pátou sérii, opět jsem projel nejdříve titulky, takže jsou teď správně všichni překladatelé a úpravci dialogů, podobně jako u čtvrté série to měli mezi sebe hodně rozházené. Teď už jen postupně zreviduju zase postavy skrz naskrz :-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Vše by mělo být (téměř) kompletní až do 7. série. V sedmé sérii mi vadily dvě věci - v případě některých ingrediencí do lektvarů se nechaly anglické názvy, to znělo fakt blbě. A druhá věc, která se za předchozí série nestávala tak často, je více dabérů na jedné roli v rámci série. Pokud koukám správně, tak to bylo jen v druhé sérii v případě Banea Jessupa, jinak se to dařilo více udržet, když v jedné sérii někdo byl víckrát, aby měl dabéra stejného. Z dosud doplněných informací k poslední osmé sérii je tohle neduh, který se Nově při vytváření dabingu jednoduše nepodařilo udržet na uzdě, což je škoda. Mohlo by to být ještě o něco lepší.

Že se jeden dabér prostřídal na postavách téměř v každém díle, je něco, na co jsme si od druhé série dost zvykli, takže to by takový problém nebyl. Titulky nejsou tentokrát tak dobré, protože narozdíl od sérií 2 - 6, tak 7 a 8 nemá v titulcích kompletní výčet dabérů. Naštěstí zde již přiřazené postavy to značně usnadňují, protože jiní dabéři se už vyskytují jen málokdy. A musím uznat, že v sedmé sérii jsem chyb opravoval jen minimum, ale pár jich bylo. A třeba Hanou Czivišovou na Penny v tom jednom krátkém flashbacku si nejsem jistý doteď. :-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Čarodějky / Charmed

Příspěvek od Joe Black »

Odpovědět

Zpět na „Seriály“