Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od James55 »

Mně Slavíková pasuje k málo komu, podle mě má takovej dost protivnej hlas. Myslím, že volba např. Simony Postlerové by byla lepší.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od mrzeero »

Přesně tak.Já osobně asi Slavíkovou v Zoufalkách nepřekousnu,radši si dám celou sérii v originálu,škoda té Postlerové...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Joe Black »

James55 píše:Mně Slavíková pasuje k málo komu, podle mě má takovej dost protivnej hlas. Myslím, že volba např. Simony Postlerové by byla lepší.
Souhlas, i když mi vůbec nevadí. Je dobrá. A musím se zastat Anežky Pohorské, kterou vždy rád slyším (naposledy ve Svatyni) a docela se na protivnou Annu hodí.
EDIT: Kdo Annu daboval na konci 5. série?
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od kubik-dulik »

mrzeero píše:
kubik-dulik píše:Bohužel jsem včera Zoufalky neviděl. Nemáte někdo ukázku dabingu Zuzany Slavíkové? Díky.
Nahrál jsem tam rovnou všechny nové postavy:
http://www.youtube.com/watch?v=v_Xb5VypNd0
Díky. Pustil jsem si to. Slavíková mi tam docela sedí... jako k charakteru té postavy v tom seriálu. Hlas toho kluka mi ale nesedí... s originálem se hodně liší :(
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Slipio »

To že neobsadí Šplechtovou jsem čekal. Ale, že na Dreu dají Slavíkovou, která má nepříjemný hlas, mě dostalo. To už by byla lepší Postlerka. Tímto jenom Prima ztrácí diváky, jelikož takový dabing mě nebaví. :evil:
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od mrzeero »

Joe Black píše:Jako v posledním díle jsem byl trochu zděšen tím, že Ilona Svobodová a Radek Škvor dabovali vedlejší postavy! Oba jsou, alespoň podle mě, tak specifičtí (stejně jako jejich postavy), že bych si netroufl je nechat dabovat někoho jiného. Mno na všem se dá najít něco "špatného".
Když jsem je slyšel tak mě to nesmírně vytočilo! :x
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od James55 »

A přitom ten kluk co ho včera daboval Škvor se bude v této sérii několikrát opakovat, takže hned získá více dabérů
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Joe Black »

James55 píše:A přitom ten kluk co ho včera daboval Škvor se bude v této sérii několikrát opakovat, takže hned získá více dabérů
Jestli se nepotká s Andrewem (jako že myslím, že ne), tak by mu Škvor mohl teoreticky zůstat... :-?
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Džejňulka »

Joe Black píše:Jako v posledním díle jsem byl trochu zděšen tím, že Ilona Svobodová a Radek Škvor dabovali vedlejší postavy! Oba jsou, alespoň podle mě, tak specifičtí (stejně jako jejich postavy), že bych si netroufl je nechat dabovat někoho jiného. Mno na všem se dá najít něco "špatného".
no že jo, to mě taky vyloženě naštvalo a pokud se nemýlím, tak ta ženská, co jí dabovala Svobodová, tak to byla ta Mona, ne? Co je pak v tom jednom díle, docela za důležitou, takže podle mě stejně jako Eddie by měla mít svůj vlastní hlas. No nic no, hele, nekoukala jsem do hlavního příspěvku, takže sorry, jestli už to tam je, ale v tom včerejším díle už byl zas Bob Martin Sobotka a ne Holán nebo kdo, kterej si ho párkrát za 5.sérii střihnul
EDIT: Jo, tak v tom hlavním už to je, tak sorry!
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Joe Black »

Radek Škvor už má další vedlejší roli a stejně tak Petr Neskusil. To není moc dobré... :-(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“