Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od James55 »

No nevím, jestli se paní Kretchmerovou podaří sehnat. Já bych se spokojil i s Martinou Hudečkovou, která ji dabovala v Miliónovém závodě. Simona Postlerová by byla dobrá, ten návrh se mi líbí :) A na Nicka Bolena mě napadl třeba Zbyšek Pantůček
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Džejňulka »

takže objevila se nová postava Ana Solis, herečka Maiara Walsh, řekla bych, že jí dabovala Terezie Taberyová, uvidíme, jestli se v 6. sérii dabérka změní nebo zda zůstane. Jinak se tam na chvíli objevila i herečka Marie Caldare jako Lila Dash, která teda už tam nebude, tu dabovala Tereza Chudobová.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od James55 »

Taberyová to nebyla, dabérku moc nepoznávám ale z velkého odhadu bych řekl, že to byla Marika Šoposká. Snad to Joe Black vyjasní :)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Džejňulka »

James55 píše:Taberyová to nebyla, dabérku moc nepoznávám ale z velkého odhadu bych řekl, že to byla Marika Šoposká. Snad to Joe Black vyjasní :)
ok, tu Šoposkou já ještě v ničem neslyšela, tak tu neznám vůbec.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Joe Black »

Mno Marika Šoposká by to být mohla, já nad tím také přemýšlel, ale nepoznal jsem tu dabérku v tu chvíli. Uvidíme, jestli to někdo neví na 100%.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od mrzeero »

Ještě tu nikdo neví,kdo bude v šestce dabovat Dreu de Matteo????Já jen,že by mě to zajmalo a dabing už možná skončil,ne?26.srpna je premiéra...
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Slipio »

Bylo by dobré kdyby Dreu de Matteo dabovala Miluše Šplechtová, jelikož ji dobře davovala v Joey ;). Ale na výsledek si budeme muset asi počkat. Doufám, že když to nebude Šplechtová, tak vyberou/vybrali nějakou jinou dobrou dabérku. Ale za chvíli nebudou mít z čeho vybírat, jelikož se tam střídá až moc postav :D
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od mrzeero »

Slipio píše:Bylo by dobré kdyby Dreu de Matteo dabovala Miluše Šplechtová, jelikož ji dobře davovala v Joey ;). Ale na výsledek si budeme muset asi počkat. Doufám, že když to nebude Šplechtová, tak vyberou/vybrali nějakou jinou dobrou dabérku. Ale za chvíli nebudou mít z čeho vybírat, jelikož se tam střídá až moc postav :D
No tak já doufám taky,že vybrali paní Šplechtovou,ale obávám se,že to tak nebude...Už teď se děsim,že jí vybrali úplně nehodící se hlas,protože v poslední době ty dabingy na primě nedopadají zrovna nejlíp...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od Joe Black »

Já tam pořád vidím (resp. slyším) Simonu Postlerovou. Ale kdyby ji dabovala Miluše Šplechtová, bylo by zajímavé slyšet ji vedle Lucie Juřičkové najednou. Přijde mi, že mají téměř identické hlasy. A pak by to ještě chtělo Marka Liberta na Johna Barrowmana.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Příspěvek od mrzeero »

No tak koukám,že budu asi první,kdo se bude vyjadřovat k nově nadabovaným postavám.Slavíková a Drea de Mateo.To spojení je takové zvláštní.Jako ona tu hlasová podobnost určitě je,ale Slavíková má oproti Dree o hodně hrubší hlas.Navíc po Chirurzích a 30 Rock jsem byl celkem otrávenej,že její hlas budu poslouchat i v Zoufalkách.Jiří Dvořák i Petr Neskusil své postavy nadabovali velmi dobře,takže s nimi určitě spokojenost.Ještě ta Anežka Pohorská - Maiara Walsh mi tedy moc nesedí...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“