LazyTown

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

LazyTown

Příspěvekod tomas.kucera11 » 04 led 2011 20:20

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Josef Pejchal - Magnús Scheving (Sportacus), Kristina Jelínková - Julianna Rose Mauriello (Stephanie), Pavel Novotný - Stefán Karl Stefánsson (Robbie Rotten), Jiří Kalužný (Stingy), Zdeněk Rumpík (starosta Milford Meanswell), Romana Chvalová (Trixie), Martin Mejzlík (Pixel), Jindra Janoušková (Bessie), Petr Dohnal (titulky) a další

Úvodní znělku a ostatní písně zpívá: Milan Němec, Kristina Jelínková, Josef Pejchal
Překlad: Radek Svoboda
Zvuk: Dušan Lipert, Oldřich Wajsar, Michael Drobný
Produkce: Marcela Bártová
Dialogy a režie: Petr Dohnal
Vyrobila: DW Agentura s.r.o. pro Jetix v roce 2008
tomas.kucera11

Re: LazyTown

Příspěvekod KOMZA » 03 srp 2017 08:05

Prý jsou nadabované pouze dvě série ze čtyř. Říkám, že je to docela škoda, protože těch pár minut, co jsem viděla na YT, rozhodně nebylo k zahození, a hlavně by bylo zajímavé mít svoji verzi We Are Number One... :-?
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod Petr Novak » 03 srp 2017 13:44

Za mě to vůbec škoda není. Toto byl jeden z nejhorších dabingů, které Jetix vyrobil a to i na poměry pardubických dabingů, které, přiznávám, celkově nějak nemusím. Herecké výkony veškeré žádné, postavy obsazené naprosto nevhodně, dialogy také často podivné a hlavně, ty písničky, to mě tahalo za uši nejvíc. Na prní poslech bylo poznat, že to prostě nejsou zpěváci. Toto pokud někdo předabuje, tak já osobně budu slavit několik dnů a nocí :D
Petr Novak

Příspěvekod throwaway-account » 14 zář 2019 15:38

Mně osobně přijde že i pardubický dabing má svoje plusy a mínusy. Na jednu stranu to není tak známé dabingové odvětví jako Praha nebo Brno, ale na druhou stranu z Pardubic a jejich okolí pochází dost významných dabérů (například Jan Přeučil).

Nicméně k tomu dabingu na LazyTown, ano souhlasím s tím že ty písně fakt tahaly za uši. Pustil jsem si tu píseň o pirátech a místy to znělo dokonce spíš jako parodie než jako nějaký seriózní dabing.
https://soundcloud.com/boleslav-bily - ukázky dabingu málo známých (nejen) brněnských herců. Je možné tyto ukázky používat jako pomůcku při identifikaci dabérů v brněnských dabinzích, především v dabinzích ČST Brno.
throwaway-account

Příspěvekod eroXman » 02 říj 2019 16:58

Tady se mi líbíli akorát Pavel Novotný jako Robbie a Josef Pejchal, jinak zbytek byl děs.
Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

Zpět na Seriály