Za branou / The Gates

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Za branou / The Gates

Příspěvek od Furiant »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění:[obsazeni] Jiří Dvořák - Frank Grillo (Nick Monohan), Jana Mařasová - Marisol Nichols (Sarah Monohanová), Jan Škvor - Travis Caldwell (Charlie Monohan), Dana Černá - Rhona Mitra (Claire Radcliffová), Zdeněk Hruška - Luke Mably (Dylan Radcliff), Regina Řandová - Chandra West (Devon), Kateřina Velebová - Janina Gavankar (Leigh Turnerová), Petr Burian - Justin Miles (Marcus Jordan), Pavlína Dytrtová - Skyler Samuels (Andie Batesová), Jan Vlasák - Brett Cullen (Frank Buckley), Petr Neskusil - James Preston (Lukas Ford), Lucie Svobodová - Victoria Gabrielle Platt (Peg Muellerová), Marika Šoposká (?) - Devyn A. Tyler (Mia Muellerová), Oldřich Hajlich - Colton Haynes (Brett Crezski), Aneta Talpová - McKaley Miller (Dana Monohanová), Rozita Erbanová - Rachel DiPillo (Lexie), Tomáš Borůvka - Kyle Secor (Thomas Bates), René Slováčková - Gloria Votsis (Vanessa Buckleyová), Gustav Bubník - Paul Blackthorne, Billy Slaughter (Christian Harper, pan Pollack), Bohdan Tůma - Roger R. Cross (trenér Ross, další postavy), Filip Jančík - Matt Cornwell, Jason Davis (Eddie Barnes, pan Abernathy, další postavy), Martina Hudečková - Andrea Powell (Karen Crezskiová), Zuzana Schulzová, Jitka Moučková a další.[/obsazeni]

Zvuk: Jaroslav Kosán
Překlad: Kateřina Sidonová
Dialogy: Petra Hamouda
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2011
Naposledy upravil(a) Furiant dne 24 lis 2011 14:29, celkem upraveno 15 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od mrzeero »

Prima mě začíná celkem dost štvát, že nedodržuje dabéry, které již herce v jiném seriálu, který vysílala dabovaly (Rhona Mitra) a o to víc to mrzí, když to spojení bylo povedené. Ostatní televize to celkem dodržují, ale Prima moc ne, škoda...
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od Furiant »

No tu Mařasovou jsem tam přiřadil já, na webu Primy Love jsou jen jména, takže je možné, že ji bude dabovat někdo jiný. Ale protože tam hraje Rhona Mitra dost důležitou hlavní postavu, předpokládám, že ta jména, která na webu mají, jsou právě ty důležitý postavy. Ale nikdo jiný mi na ni z těch tří uvedených dabérek nevychází... tedy pokud ji nedabuje Dana Černá, to by mě z hlediska Marisol Nichols opravdu naštvali...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od Joe Black »

Dana Černá snad vyjde. Janu Mařasovou mám rád, bude to určitě skvělá volba. Těším se na ní v jiné roli než kladné Dineyovské princezny. Jiří Dvořák je skvělá volba, ten by měl být taky trefen dobře a na Lukea Mablyho pak zbývá jistojistě jeden z dvojice Burian/Hruška, ale spíš bych to viděl na Buriana, taky zajímavá volba. Velebová bude asi Skyler Samuels - Andie.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od Furiant »

Tak jo, doplnil jsem tam i tu Andie a uvidíme...:)

Jinak jsem rád, že se toho Prima chopila... mně se ten seriál celkem líbil, jen skončil otevřeně... je škoda, že tomu ABC nedalo šanci na druhou sérii... :roll: A dabingové obsazení vypadá dobře a zajímavě, takže se těším...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od DAN K. »

kdyz uz je to teda venku, abyste nenadavali na dabing jehom kvuli tomu, ze tam mate spatne prirazeny dabery: rhonu mluvi dana černá, jejího manžela zdeněk hruška, hlavního detektiva dvorak, jeho zenu marasova, burian a velebova dabujou ty policisty, randova mluvi carodejnici, sdtarostu dabuje vlasak, andie dabuje hadam pavlina dytrtova, kluci se mi uz trochu pletou, to nechci tipovat, dabing je od fillipa jancika a je skvelej, cerna sedi lip, nez by byvala sedela hudeckova, ta by se sem moc nehodila.
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od Furiant »

Díky... s Hudečkovou souhlasím, mně osobně by se sem taky nehodila, nesedí mi do toho manželskýho páru, psal jsem to už kdysi dávno, když ten topic byl v sekci Na dabing čekající...
Ale... Dana Černá? Když tam je Marisol Nichols, na kterou Černá sedí hlasově parádně? Achjo, tohle zamrzí a naštve... :roll: Zbytek vypadá fakt dobře, Zdeněk Hruška na Dylana sedí podle originálního hlasu parádně, Dvořák na Nicka je super, Regina Řandová na Devon je taky skvělá volba, Velebová s Burianem IMHO taky sedí v pohodě...
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od oberon »

Nu tak jsem zvědav, nebudu dělat předsudky, dabingy Filipa Jančíka patří k tomu nejlepšímu na Primě, tak se těším...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od Joe Black »

Díky za upřesnění, holt jsem ne zrovna netrefil, ale výsledek vypadá stále velmi zajímavě, už se těším, až to uslyším... Ještě bude zajímavá Peg, Dane nevíš? :-)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5667
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Za branou / The Gates

Příspěvek od ReDabér »

Jsem zvědavý, kdo dabuje Bena McAllistera (Linden Ashby).
Odpovědět

Zpět na „Seriály“