Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od anderson »

Musim popatrat ale odprisahal by som, ze prva seria DVA A POL CHLAPA isla na NOVE uz pred rokom 2008. A urcite isla aj na NOVA CINEMA bud tento alebo este minuly rok. Ale v case premiery serial nemal uspech, ten sa dostavil az pri uvedeni druhej serie, kedze vtedy uz kolovali po nete ripy so slovenskym dabingom. Je mi preto zahadou preco NOVA prvu seriu predabovala v roku 2009, a napada ma jedine vysvetlenie, ze prva seria pred rokom 2008 ma inych daberov a NOVA radsej obsadila uz osvedcene hlasy, ktore mali uspech. Konieckoncov BUBNIK skoro vzdy daboval SHEENA uz od zaciatku 90-tych rokov. Ale ako vravim, mozem sa mylit, tak pozriem stare zaznamy a ak najdem, ze NOVA prvu seriu pred rokom 2008 vysielala tak to sem uvediem. Ale asi sa nenajde nikto kto by si pamätal vtedajsi dabing ...
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od Nobody »

1. řada tohoto seriálu v televizi nikdy nešla. Tohle je premiéra.
Uživatelský avatar
camper
Příspěvky: 122
Registrován: 14 črc 2009 15:00
Bydliště: Zlín

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od camper »

To jako vysilaji od 2 serie? Zajimave...
Obrázek
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od draky »

Já si nemůžu pomoct, viděla jsem asi tři náhodný díly na nově a nepřišlo mi to vtipný. Ale ještě jsem neviděla originál, abych mohla soudit, jestli je to dabingem nebo seriálem jako takovým...
Pizzaguy
Příspěvky: 41
Registrován: 09 črc 2008 23:46

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od Pizzaguy »

draky píše:Já si nemůžu pomoct, viděla jsem asi tři náhodný díly na nově a nepřišlo mi to vtipný. Ale ještě jsem neviděla originál, abych mohla soudit, jestli je to dabingem nebo seriálem jako takovým...
první série ještě nemá takové grády jako aktuální šestá, ale překlad a dabing v tom hrají velkou roli

asi mě tu ukamenujete, ale Bubník ty suché hlášky prostě absolutně neumí podat.
Maggie_Simpson
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2010 20:42

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od Maggie_Simpson »

Já mám takový pocit, že Anguse T. Jonese dabují dva herci :(
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od Slipio »

To je jenom doopravdy jenom pocit. Je to jeden a ten samý, pouze starší ;) .
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od jackb »

Doplněny postavy zbytku 7. série. 8. bohužel až příští rok :(

A musím říct, že dabing je teda dost průměrnej. Petr Pospíchal si asi myslí, že když má perfektě obsazenou hlavní trojici, tak na vedlejší role může zvysoka kašlat. A přiznám se, že už mě celkově začínají štvát ty jeho dabingy postavené hlavně na Vandě Konečné a Jiřím Valšubovi (už na jejich hlasy začínám bejt díky panu Pospíchalovi dost alergickej). Dále nebudu komentovat to, že Jakeova stejně starého kamaráda mluví Martin Kubačák (který jako 17ti letý kluk opravdu nezní) a jako jeho matku pak Klára Sochorová, která zase nezní jako 45 letá žena. Dále tam dost flákaj překlad, u některej narážek nejde ani pochopit co tím postavy chtěly říct a vyloženě my rve uši, že mluvěj spisovně (kdo viděl alespoň pár dílů seriálu musí vědět, že to je hovadina, aby ty postavy mluvily spisovně). A ono celkevě Petr Pospíchal jako režisér dost klesnul - z posledních 5ti let se mu povedl jenom Pacifik a vyloženě se bojim co provede v 9. sérii s Asthonem.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Příspěvek od bernyz »

Od dubna půjde od první série na Nově v 16:30 ve všední dny, tak doufám, že nabrali i 8. a 9. sérii ;)

EDIT: Tak ano. Od 15.10. půjde 8.série.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“