Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek

Info: IMDB | CSFD

Související: Ghost in the Shell

V českém znění: Radka Stupková - (major Motoko Kusanagi), Bohuslav Kalva - (šéf Aramaki), Radek Hoppe - (Togusa), Jaroslav Kaňkovský - (Batou), Ernesto Čekan (Ishikawa), Jiří Valšuba, Jan Szymik, Filip Švarc (vedlejší role), Jan Maxián (vedlejší role) a další

Překlad: Aleš Prosr
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy a režie: Karolína Průšová

Vyrobilo: pro AXN a Animax, SDI Sun Studio, 2009
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 28 říj 2023 23:43, celkem upraveno 3 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Příspěvek od Jack_6428 »

Přidal jsem Jana Maxiána a doplnil u hlavních postav role.

Pokud na to někdo kouká (na Animaxu to nyní opakují každý všední den ve 22h), menší pomoc by bodla. Např. by mě zajímalo, kdo dabuje Tachikomy, které mají zkreslený zvuk :mrgreen:

Jinak myslím, že ten dabing je relativně dobrý a slyšet Radku Stupkovou na hlavní roli majora Motoko mi přijde dost zajímavé. Škoda jen, že těch vedlejších rolí tam není více. Švarc a Maxián se tam střídají celkem často.

Ještě by mě zajímalo, zdali u nás vyšel v češtině v 90. letech na VHS původní film. Zatím jsem ho nikde neviděl, ale chtěl bych mít jistotu. Přecijen i Akira se dost těžko shání a člověk na ni narazí jednou za rok.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“