Power Rangers / Power Rangers Samurai

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek
Info: CSFD | IMDB | NICK

1. řada

V českém znění: Jan Nedvěd - Alex Heartman (Jayden), Michal Michálek, Filip Švarc - Hector David Jr. (Mike), Ivana Korolová - Erika Fong (Mia), Jolana Smyčková - Brittany Anne Pirtle (Emily), Svatopluk Schuller, Vojtěch Hájek - Felix Ryan (Spike), Libor Hruška - Rene Naufahu (mentor Ji), Ludvík Král, Bohdan Tůma (příšery + titulky)

Překlad: Filip Zrak
Zvuk: Jaroslav Novák
Dialogy a režie: Jiří Ptáček

Vyrobila: SDI Media, pro Nickelodeon, 2011

2. řada

V českém znění: Jan Nedvěd - Alex Heartman (Jayden), Filip Švarc - Hector David Jr. (Mike), Jolana Smyčková - Brittany Anne Pirtle (Emily), Michal Michálek, Ivana Korolová - Erika Fong (Mia), René Slováčková - Kimberley Crossman (Lauren), Svatopluk Schuller, Pavel Šrom, Libor Hruška - Rene Naufahu (mentor Ji), Libor Terš, Bohdan Tůma (příšery + titulky)

Překlad: Filip Zrak
Zvuk: Dušan Matuška
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Vyrobila: SDI Media, pro Nickelodeon, 2012
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 19 lis 2012 21:36, celkem upraveno 9 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Strážci vesmíru: Samurajové / Power Rangers Samurai

Příspěvek od Petr Novak »

Jediným oficiálním čekým názvem tohoto seriálu je jen a pouze "Power Rangers", nic víc. Netvrdím, že se mi to bůhvíjak líbí, ale je to (zatím) jediný oficiální český název. Tak to prosím oprav, Jacku.
Taky pro adminy, možná by stálo za to, toto téma s již existujícím tématem Strážci vesmíru a přidat to tam jako novou sérii, ať tu nemáme jeden seriál několikrát.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Strážci vesmíru: Samurajové / Power Rangers Samurai

Příspěvek od Newmy »

IMDB uvádí jako samostatný seriál, tak se budem držet toho. A co se týká názvu, nemohu posoudit, ale při větších neshodách si zjistím :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvek od Jack_6428 »

Doplněno ;)

BTW - koukáte na to někdo? Jak se vám to líbí? Přijde mi, že oproti těm posledním sériím tohle celkem ujde. I úvodní znělka je dobrá. Myslím, že to je zásluha toho, že to zase produkuje SABAN - stejně jako první sérii.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Tomgellar
Příspěvky: 21
Registrován: 03 srp 2010 15:19
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Power Rangers / Power Rangers Samurai

Příspěvek od Tomgellar »

jj já koukám pravidelně :) mě osobně se to fakt líbí, po MMPR mě ostatní série nebavily, ale tahle série je skvělá. A znělka je parádní, líbí se mi jak řikají svoje jména, vždycky jedu s nima :D Připadám si zase jako pětiletej kluk :D
A dabing se povedl :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“