Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od KOMZA »

Ani mi nedošlo, že už je 32. série... Každopádně se po dlouhé době asi zase podívám, tahle změna mě tedy dost zajímá. Asi dva roky zpátky jsem zaznamenala, že to už úplně nejde dohromady, ale to je vzhledem k věku samozřejmě pochopitelné. Stejně mě celé roky fascinovalo, jak dokázal pan Klapka obě postavy odlišit, dlouho jsem to nevěděla a myslím, že většina lidí to neví dodnes. Možná o to zajímavější budou případné reakce, ačkoli tohle neproběhne médii jako třeba přeobsazení Lízy. Tak jsem zvědavá, jak to bude znít.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od ocypuc »

Poslední série už moc nesleduju vzhledem "kvalitě" nových dílů, nicméně pustil jsem si dnešní díl 31. série, kde je Skinner a opravdu to jde poznat, že už to není ono. Stejně je úctyhodné, že i ve svém věku dabuje. A souhlasím s KOMZOU, že spousta lidí se diví, že Skinnera a dědu Simpsna dabuje stejný člověk.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od filip »

Doplněna 32.série, v originále už rozdělili herce dle barvy pleti.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Džejňulka »

KOMZA píše:Možná o to zajímavější budou případné reakce, ačkoli tohle neproběhne médii jako třeba přeobsazení Lízy.
nikdy neříkej nikdy ;) :twisted:
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-s ... nalky.html
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od filip »

Bulvární skety :-D hned se všeho chytnou, info je samozřejmě potvrzené, ale vemte si to - kdybych si to třeba vymyslel - oni si tu informaci ani neověří :D
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od KOMZA »

Džejňulka: Fajn, tak beru zpět... Aspoň to necitovali celé :D
filip: Z toho by ale mohl být zajímavý experiment, i tady by ti to ostatně mohl věřit kdekdo :D

Když ale koukám na obsazení, trochu mě mrzí, že tam nevidím žádná "speciální jména navíc", protože co jsem tak četla anotace dílů 32. série, je tam pár zajímavých cameo výstupů.
EDIT: I když, ono to tak vlastně je už několik sérií, jen mi to hned "nedošlo", jak už delší dobu nesleduju ani sporadicky.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od filip »

Třeba se někdo na cameo rolích objeví, většina epizod ještě není hotova.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od Pan X »

:D Přesně, ten bulvár :D.
Jinak v díle 31x06, zpívá Ivana Korolová a nejde o případ, že by zpívala Líza. Proto prosím o doplnění ke zpěvu.
peterr
Příspěvky: 13
Registrován: 22 črc 2020 11:51

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvek od peterr »

Tak ma napadlo, kedysi autor už neexistujúceho webu o simpsonovcoch zverejňoval bežne videá z dabingu napr. z 13. a 15.série. Napr. tam bol pán Klapka spoločne s pánom Fišerom, ďalej páni Bouchner, Zavřel, Lábus, Dejdar, Tůma, Havel, Carda spoločne s Horákom atď. Sem tam dabovali spoločne. Niektoré videá sa dajú nájsť na youtube ale ostatné už dostupné nie sú, čo je škoda. Bolo by pekné sa na to po rokoch zase pozrieť.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“