Simpsonovi / The Simpsons

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Simpsonovi / The Simpsons

Příspěvekod KOMZA » 04 úno 2019 20:48

Velmi mě překvapilo, avšak mile, použití staré repliky, navíc se zmínkou o V. Bedrnovi, to jsem opravdu nečekala. Díky, potěšilo.
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod Pan X » 04 úno 2019 22:01

Přesně tak :-: :-: velice to zahřálo u srdíčka :-: :-:
Pan X

Příspěvekod lichometnik » 04 úno 2019 23:22

30. SÉRIE
České znění připravili: Vlastimil Zavřel (ukázky z české verze 1. řady seriálu Vlastimil Bedrna) - Dan Castellaneta (Homer Simpson), Martin Dejdar - Nancy Cartwright (Bart Simpson), Jiří Lábus - Julie Kavner (Marge Simpsonová), Ivana Korolová - Yeardley Smith (Lisa Simpsonová), Dalimil Klapka - Dan Castellaneta (Dědeček Simpson), Harry Shearer (Ředitel Skinner), Stanislav Lehký - Nancy Cartwright (Kearney Zzyzwicz), Chris Edgerly (Herec hrající Homera), Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Martin Janouš - Nancy Cartwright (Ralph Wiggum), Radovan Vaculík - Nancy Cartwright (Nelson Muntz), George Segal (Nick), Milan Slepička - Hank Azaria (Inspektor Chalmers), Jiří Havel - Harry Shearer (Ned Flanders), Josef Carda - Harry Shearer (Lenny Leonard), Bohuslav Kalva - Harry Shearer (Dr. Dlaha), Bohdan Tůma - Harry Shearer (Reverend Lovejoy), Dave Attell (Luke), Hank Azaria (Náčelník Wiggum), Jaromír Meduna - Harry Shearer (Kent Brockman), Kevin Michael Richardson (Mark), Leonard Nimoy (Leonard Nimoy), Dan Castellaneta (Grizzly Shawn), Tereza Martinková - Emily Deschanel (Emily Deschanel), Anna Brousková - Gal Gadot (Gal Gadot), Ondřej Izdný - Jonathan Groff (Herec hrající Barta), Ivo Novák - Pete Holmes (Matthew), Pamela Hayden (Jimbo Jones), Rhys Darby (Tag Tuckerburg), Tress MacNeille (Dolph Starbeam), Pavel Tesař - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Dan Castellaneta (Modrovlasý právník), Zdeněk Štěpán - Julie Kavner (Patty Bouvierová), Jaroslava Kretschmerová - Julie Kavner (Selma Bouvierová) a další

Zvuk: Jaroslav Kosán
Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Dramaturgie: Lucie Musílková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie českého znění: Zdeněk Štěpán
Ve studiu babidabi s.r.o. vyrobila FTV Prima, spol. s r.o. v roce 2018
lichometnik

Příspěvekod Pálkman » 05 úno 2019 20:34

Mně se to taky hodně líbilo :), navíc byla slyšet i paní Štáchová.
Pálkman

Příspěvekod lichometnik » 07 úno 2019 18:18

Pálkman píše:navíc byla slyšet i paní Štáchová.

Nebyla... jednalo se o Ivanu Korolovou. Jediné co bylo vyjmuto z dabingu první série byl dialog Homera Simpsona v podání pana Bedrny. Což mě velmi potěšilo... zbytek scény (tedy včetně postav Marge a Lízy) byl dabován zvlášť, zcela nově...
lichometnik

Příspěvekod Pálkman » 07 úno 2019 19:45

Aha, tak to jsem si spletl asi díky tomu, že už mám I. Korolovou tolik naposlouchanou. Občas mi paní Štáchovou dost připomíná, hlavně když se směje. Je to prostě nejlepší možná náhrada. :)
Pálkman

Předchozí

Zpět na Seriály