Newsroom / The Newsroom

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od DAN K. »

VZ uz tam nechce prilis pracovat (a neni jediny). neznam jeho presne duvody. Hadam, ze mu celkove podminky nevyhovuji a nemuze v nich tocit dostatecne kvalitni dabingy dle svych predstav. Ale jen hadam... nicmene o to vice jeho kvalitnich dabingu uslysite na Prime:)
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od Sen »

Bohužel neuslyším :(, Primu ani ostatní volně dostupné stanice příliš nesleduji a nepředpokládám, že se to v budoucnu změní.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od Stanley Roe »

Dev Patel jako Filip Švarc. :D Opět udržení zavedeného klišé, jak je v seriálu někdo snědší či jiné pleti, šup na něj Švarce .. A teď vážně .. nechcete už jít do pr.... obsazovat takřka čtyřicátníka na ty mladý klučiny? Jestli to přečte někdo, kdo má s paní režisérkou či jinou osobou zodpovědnou za obsazování rolí co dočinění, tak se jich prosím zeptejte, jestli nespadli náhodou z višně .. :vztek: .. Že zruší Jitku Moučkovou se dalo čekat, ale takovýto přehmat v obsazení .. škoda, že si zadavatelé nehlídají aspoň tyto základní záležitosti, protože to je velká bota. :roll:
Naposledy upravil(a) Stanley Roe dne 19 pro 2014 12:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od Michaela2 »

Stanley: a nevěděl bys, kým je dabována Olivia Munn ? :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od Michaela2 »

tak by to měla být Irena Máchová, Adinu Porter ve 3.sérii dabuje Petra Hanžlíková, zvláštní, že Patela nedabuje už Neskusil, když v seriálu stále dabuje :-?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od bloom »

Doplněna 3. série. Také jsem nepochopil výměnu Petra Neskusila za Filipa Švarce, každopádně mě potěšilo, že hlavní role přeobsazená nebyla. :-:

Jinak nepoznal někdo v poslední sérii dabéra Davida Harboura? Mně osobně zněl jako Martin Sláma, ale možná mám slyšiny...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Newsroom / The Newsroom

Příspěvek od Jirka007 »

dokoukal jsem znova na serial a musim řict že tohle patři mezi povedene dabing od HBO

nejvic mě potěšil Jaromír Meduna, ktery byl na Willa přimo dokonale, rovněž mě potěšilo že jsem slyšel nove hlasy třeba Radek Valenta mi na roli seděl, dale kdo byl dobry byl Ladislav Mrkvička, ktereho často neslycham i dalši mužske role byly v pohodě.
změna ktera mi vadila byla u Jima, kde Ondřej Brzobohatý nejspiš neměl čas


pokud jde o ženske obsazeni tam mě nejvic potěšila Radka Přibyslavská, ktera tu roli pojala dokonala snažila se herecky ztotožnit herečku, potěšila mě i Jitka Moučková, kterou pak vyměnili za Irenu Machovou na kterou sem si celkem rychle zvykl a Vladimíra Včelná byla taky dobra protože to byla uječena postava

i překlad byl slušny

bohužel na druhe řadě nevydržel dobry rozpočet jako na prvni

Off Topic: nejvic mě bavily ty vtipy mezi Willem a Mackenzie
Odpovědět

Zpět na „Seriály“