Městečko South Park / South Park

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od KOMZA »

Jak už jsem psala - na první poslech se mi líbili oba, ale čím víc jsem to poslouchala, táhlo mě to u Cardy prostě k Lennymu a Rickovi, což jsou zkrátka hodně významné animované postavy, které se s jeho hlasem už vůbec nezapřou. Z toho důvodu bych já osobně byla nakonec pro J. Saice, když jiná možnost není...
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od therak »

Famfi píše:Cituji odpověď z Facebooku Comedy Central...

"Pavel Šrom se rozhodl s dabingem skončit obecně..."
Budu sice mimo mísu, ale pokud je to opravdu tak, tak to jsem zvědav, jak dopadne obsazení Bennera v Avengers. Pokud se nepletu, tak Miroslav Donutil také tvrdil, že končí a přece nedávno daboval na Primě. Věkem jsou zde starší dabéři, kteří jsou pořád činní, takže také budu věřit, že se ještě vrátí.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Pan X »

Třeba pana Šroma ještě pan Žďánský přemluví, aby si roli Bruce Bannera zopakoval naposledy. Docela by mě zajímalo jestli u nás v dabingu, existuje něco jako v Americe, kde má herec smlouvu a musí roli dokončit v rozjeté filmové sérii, i kdyby nechtěl ale asi ne :lol: :) . Každopádně pokud by pan Šrom řekl už ne , tak si myslím a mě by se to velmi líbilo, kdyby jako alternativa vyšel Martin Stránský který má Ruffala už velmi dobře zmáknutého , nu uvidíme jak to bude :P :-? 8-) .
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od KOMZA »

Prima Comedy Central píše:Děkujeme za vaše hlasy! Kyle díky vám dostane ve 22. sérii hlas Josefa Cardy. Nenechte si v novém roce ujít, jak bude snášet Cartmanovy nadávky. :-)
Když už nic jiného, raději bych tedy toho J. Saice z důvodů, které jsem již uvedla, ale tak uvidíme... :-?

Zajímavost: Stav hlasování k 13:48 - Josef Carda (895) X Jakub Saic (621)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od jackb »

No tenhle výběr byl teda dost nijakej - ono kromě Kyla se k tomu pojí i další vedlejší postavy atd. Fakt nechápu proč nebyli ve výběru další možnosti - Luděk Čtvrtlík se úplně nabízel, úměl bych si představit i někoho jako Pavel Tesař, který dokáže dokonale pracovat s hlasem a ty postavy odlišit.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od petkazuza »

Zabili Kyla, parchanti :-?
Carda pohřbil Ricka a teď i mou další oblíbenou animovanou postavu..
Zaplman
Příspěvky: 65
Registrován: 01 kvě 2011 19:42

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Zaplman »

Konec kariéry jednoho z nejuniverzálnějších dabéru je docela pohroma pro český dabing.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od bernyz »

Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Ralk »

Zítra ve 22:00 na Prima Comedy Central česká premiéra 22. série, poprvé s Josefem Cardou.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od eroXman »

Tak jsem viděl nové díly South Parku a Carda se mi zatím moc nelíbí. Škoda, že nesehnali zmiňovaného Luďka Čtvrtlíka nebo že nevyšel Jakub Saic.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Seriály“