Městečko South Park / South Park

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9268
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od filip »

Pomalu se začně pracovat na další sérii.
Bohužel Inka Šecová si svou roli nezopakuje. Minulou řadu nedělala ze zdravotních důvodů, a od té doby je prý nesehnatelná.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Ralk »

Podle FB Prima Comedy Central nebude v nové sérii Kylea dabovat Pavel Šrom :( O volbě nového herce by měli rozhodnout fanoušci...doufám tedy, že na seznamu kanditátů nebude chybět Luděk Čtvrtlík, ten si Kylea střihnul už ve druhé polovině čtvrté série a tehdy jsem téměř nezaznamenal rozdíl.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od petkazuza »

To snad ne, moje nejoblíbenější postava, hlavně díky hlasu Pavla Šroma, je to super spojení :/ Nevíte někdo o co jde? Problémy s hlasem? Chápu, že Kylův hlas může být docela namáhavej.. xd
Famfi
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2009 14:09
Bydliště: Přelouč

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Famfi »

Cituji odpověď z Facebooku Comedy Central...

"Pavel Šrom se rozhodl s dabingem skončit obecně. Mrzí nás to, nicméně se sluší mu poděkovat za úžasných dvacet let, během kterých propůjčoval hlas jednomu z hlavních hrdinů z městečka South Park, které se za tu dobu stalo doslova kultovním seriálem. Doufáme, že s vaší pomocí vybereme Pavlu Šromovi neméně důstojnou náhradu a Kylovi hlas, kterým budou jeho hlášky znít pořád stejně skvěle."
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od KOMZA »

Tak to mě vážně dost mrzí, je to velká škoda. Pavel Šrom byl jednou ze stálic současného dabingu a vždy jsem jej ráda slyšela, bude dost zvláštní, že už tomu tak nebude. Nicméně skutečně nezbývá nic jiného, než mu poděkovat za roky dobře odváděnou práci a všechny ty skvělé role!

Co se týče samotného přeobsazení, tak mě těší, že se nebude vybírat jen tak, ale že budou poskytnuty ukázky. Nicméně doufám, že byl osloven i Luděk Čtvrtlík, jelikož v takovém případě bych byla na 99 % se svojí volbou rozhodnuta. V té čtvrté sérii se mi hodně líbil a dodnes zjišťuji (jak i poznamenal Ralk), že si mnoho lidí tehdy změny nijak zvlášť nevšimlo, přičemž mě to také kdysi vůbec nenapadlo. Jsem opravdu zvědavá, mezi kým se bude rozhodovat a jak kdo bude znít. Přece jen si dodnes říkám, jak to asi před lety vypadalo při přeobsazování Homera Simpsona, tady alespoň nezůstaneme jen u výčtu jmen.
Famfi
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2009 14:09
Bydliště: Přelouč

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Famfi »

Tak na Facebooku Prima Comedy Central je hlasování... Na výběr mezi Josefem Cardou a Jakubem Saicem...
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od Pan X »

Také mě to velmi mrzí, pan Šrom patří k mým oblíbeným dabérům, snad se někdy k práci vrátí ;) , děkujeme pane Šrome :-: .
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od KOMZA »

Nemůžu říct, že by zněli špatně, to ne, kdyby tu nebyl "onen" vedlejší faktor, byla bych příjemně překvapená, ale zkrátka... :cry:
No, takhle je to poměrně zklamání, fakt jsem věřila tomu, že se bude konal i Luděk Čtvrtlík. (ač nemůže být samozřejmě vyloučeno, že byl také osloven, ale kdo ví)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od ocypuc »

Tak čekal jsem teda daleko větší výběr. Navíc na FB PCC vede podle mě nehodící se Josef Carda. Já bych radši toho Jakuba Saice. Navíc jsem si pouštěl dabing čtvrté série a Luděk Čtvrtlík byl daleko lepší tak ti dva.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
martin5504™
Příspěvky: 67
Registrován: 29 lis 2014 10:18

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvek od martin5504™ »

Je to zvlastne, ze Luděk nebol do hlasovania pridany, este davnejsie ked sa vysielala uputavka (myslim, ze k 19 serii) tak len pre samotnu uputavku daboval Kyla Ludêk Čtvrtlík. Ja stale dufam, ze sa jedna o nejaky marketingovy tah k novej serii tak ako v Amerike s #cancelsouthpark, ale to asi pravda nebude. S najvacsou pravdepodobnostou to asi vyhra Carda, ale bohuzial mi tam viac sedi Saic (predsa starsie serie uz Jakub daboval a to naozaj perfektne). Tak som naozaj velmi zvedavy ako toto vsetko dopadne... Filip by mohol mat o vsetkom viacej info :-?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“