Městečko South Park / South Park

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Městečko South Park / South Park

Příspěvekod KOMZA » 11 lis 2018 22:48

Jak už jsem psala - na první poslech se mi líbili oba, ale čím víc jsem to poslouchala, táhlo mě to u Cardy prostě k Lennymu a Rickovi, což jsou zkrátka hodně významné animované postavy, které se s jeho hlasem už vůbec nezapřou. Z toho důvodu bych já osobně byla nakonec pro J. Saice, když jiná možnost není...
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod therak » 11 lis 2018 22:52

Famfi píše:Cituji odpověď z Facebooku Comedy Central...

"Pavel Šrom se rozhodl s dabingem skončit obecně..."

Budu sice mimo mísu, ale pokud je to opravdu tak, tak to jsem zvědav, jak dopadne obsazení Bennera v Avengers. Pokud se nepletu, tak Miroslav Donutil také tvrdil, že končí a přece nedávno daboval na Primě. Věkem jsou zde starší dabéři, kteří jsou pořád činní, takže také budu věřit, že se ještě vrátí.
therak

Příspěvekod Pan X » 12 lis 2018 23:44

Třeba pana Šroma ještě pan Žďánský přemluví, aby si roli Bruce Bannera zopakoval naposledy. Docela by mě zajímalo jestli u nás v dabingu, existuje něco jako v Americe, kde má herec smlouvu a musí roli dokončit v rozjeté filmové sérii, i kdyby nechtěl ale asi ne :lol: :) . Každopádně pokud by pan Šrom řekl už ne , tak si myslím a mě by se to velmi líbilo, kdyby jako alternativa vyšel Martin Stránský který má Ruffala už velmi dobře zmáknutého , nu uvidíme jak to bude :P :-? 8-) .
Pan X

Příspěvekod KOMZA » 13 lis 2018 14:40

Prima Comedy Central píše:Děkujeme za vaše hlasy! Kyle díky vám dostane ve 22. sérii hlas Josefa Cardy. Nenechte si v novém roce ujít, jak bude snášet Cartmanovy nadávky. :-)

Když už nic jiného, raději bych tedy toho J. Saice z důvodů, které jsem již uvedla, ale tak uvidíme... :-?

Zajímavost: Stav hlasování k 13:48 - Josef Carda (895) X Jakub Saic (621)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod jackb » 13 lis 2018 16:27

No tenhle výběr byl teda dost nijakej - ono kromě Kyla se k tomu pojí i další vedlejší postavy atd. Fakt nechápu proč nebyli ve výběru další možnosti - Luděk Čtvrtlík se úplně nabízel, úměl bych si představit i někoho jako Pavel Tesař, který dokáže dokonale pracovat s hlasem a ty postavy odlišit.
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod petkazuza » 14 lis 2018 20:43

Zabili Kyla, parchanti :-?
Carda pohřbil Ricka a teď i mou další oblíbenou animovanou postavu..
petkazuza

Příspěvekod Zaplman » 14 lis 2018 22:33

Konec kariéry jednoho z nejuniverzálnějších dabéru je docela pohroma pro český dabing.
Zaplman

Příspěvekod bernyz » 16 led 2019 13:43

bernyz

Příspěvekod Ralk » 16 úno 2019 23:02

Zítra ve 22:00 na Prima Comedy Central česká premiéra 22. série, poprvé s Josefem Cardou.
Ralk

Příspěvekod eroXman » 17 úno 2019 23:16

Tak jsem viděl nové díly South Parku a Carda se mi zatím moc nelíbí. Škoda, že nesehnali zmiňovaného Luďka Čtvrtlíka nebo že nevyšel Jakub Saic.
Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

PředchozíDalší

Zpět na Seriály