Gumídci / The Gummi Bears

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od HonzaXXII »

Vychází už třetí disk, a že by první dva byly předabovaný, o tom nic nevím (protože nejsou :) ). Ale nedoporučuju, ty díly jsou tam strašně na přeskáčku.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Manche »

Nedabovalo Bíďu víc dabérů? Dneska mi jeho hlas přišel jiný než v minulých dílech (nebo byla dabérka nastydlá).
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Krikri »

Manche píše:Nedabovalo Bíďu víc dabérů? Dneska mi jeho hlas přišel jiný než v minulých dílech (nebo byla dabérka nastydlá).
V dílu Cesta do Hopsantídy Bíďu dabovala Radka Malá. A není to jediný díl, ještě ho dabovala v dílu Stoupa dobyvatel. Jo a ještě si střihla roli Míši v dílu Návrat do Hopsantídy. Já osobně tuto dabérku moc nemusím, k tomu jejímu uječenému hlasu mám averzi. Altmannová je na roli Bíďi mnohonásobně lepší.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Manche »

Krikri píše:
Manche píše:Nedabovalo Bíďu víc dabérů? Dneska mi jeho hlas přišel jiný než v minulých dílech (nebo byla dabérka nastydlá).
Altmannová je na roli Bíďi mnohonásobně lepší.
Naprostý souhlas...
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Krikri »

Dnešní díl Stoupa dobyvatel měl nový dabing! Ale kupodovu to není tak špatné, většina původních dabérů zůstala. Nové dabéry jsem zargistroval akorát u Brepty a Kláry. Breptu daboval Milan Stehlík a kláru nevím, hlas jsem nepoznal a v titulcích dabérka Kláry jmenována nebyla. Jinak všichni ostatní dabéři zůstali, dokonce i Zedníček v roli rytíře Randála.
Takže počítám, že v tomto dabingu budou i ty díly 53 - 65. Proč ale předabovali díl, který už původní dabing má netuším. Ale třeba se původní dabing dílu Stoupa dobyvatel ztratil nebo jinak znehodnotil, jak už to v archivech ČT bývá zvykem.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Manche »

Krikri píše:Dnešní díl Stoupa dobyvatel měl nový dabing! Ale kupodovu to není tak špatné, většina původních dabérů zůstala. Nové dabéry jsem zargistroval akorát u Brepty a Kláry. Breptu daboval Milan Stehlík a kláru nevím, hlas jsem nepoznal a v titulcích dabérka Kláry jmenována nebyla. Jinak všichni ostatní dabéři zůstali, dokonce i Zedníček v roli rytíře Randála.
Takže počítám, že v tomto dabingu budou i ty díly 53 - 65. Proč ale předabovali díl, který už původní dabing má netuším. Ale třeba se původní dabing dílu Stoupa dobyvatel ztratil nebo jinak znehodnotil, jak už to v archivech ČT bývá zvykem.
Možná se mi to jen zdálo, moc textu tam neměla, ale neměla jiný hlas i Bára?
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Krikri »

Naštěstí neměla. Hlas Morávkové jsem bezpečně poznal a navíc byla jmenována i v závěrečných titulcích.

Ale nemůžu se zbavit dojmu, že tento nový dabing nebyl vytvořený až teď pro TV Barrandov. Na to jsou všechny původní hlasy málo zestárlé. Spíš bych vytvoření tohoto nového dabingu viděl tak na rok 2003, když dělali pro Novu nový dabing Kačerů a Rychlé roty.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Manche »

Krikri píše:Naštěstí neměla. Hlas Morávkové jsem bezpečně poznal a navíc byla jmenována i v závěrečných titulcích.

Ale nemůžu se zbavit dojmu, že tento nový dabing nebyl vytvořený až teď pro TV Barrandov. Na to jsou všechny původní hlasy málo zestárlé. Spíš bych vytvoření tohoto nového dabingu viděl tak na rok 2003, když dělali pro Novu nový dabing Kačerů a Rychlé roty.
Tak to jsem rád, že jsem se zmýlil... :)
Většina postav tedy měla tedy hlasy zachované, akorát Bumla dneska, pokud se nemýlím, neměl žádnou repliku, takže zda na něm zůstal pan Zavřel, se nejspíš dozvíme zítra.
S tím dabingem s tebou souhlasím, nejspíš bude nějaký starší pro Novu. Už z toho důvodu, že sira Randála daboval pan Zedníček. Že by ho přizvali tady na jeho starou roli, když stejnou věc neudělali u Šmoulů? :-?
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Krikri »

Manche píše:
Krikri píše:Naštěstí neměla. Hlas Morávkové jsem bezpečně poznal a navíc byla jmenována i v závěrečných titulcích.

Ale nemůžu se zbavit dojmu, že tento nový dabing nebyl vytvořený až teď pro TV Barrandov. Na to jsou všechny původní hlasy málo zestárlé. Spíš bych vytvoření tohoto nového dabingu viděl tak na rok 2003, když dělali pro Novu nový dabing Kačerů a Rychlé roty.
Tak to jsem rád, že jsem se zmýlil... :)
Většina postav tedy měla tedy hlasy zachované, akorát Bumla dneska, pokud se nemýlím, neměl žádnou repliku, takže zda na něm zůstal pan Zavřel, se nejspíš dozvíme zítra.
S tím dabingem s tebou souhlasím, nejspíš bude nějaký starší pro Novu. Už z toho důvodu, že sira Randála daboval pan Zedníček. Že by ho přizvali na jeho starou roli, když stejnou věc neudělali u Šmoulů? :-?
Abych se přiznal, tak já dnešní díl zachytil až od půlky, takže jsem neměl možnost slyšet paní Jirouškovou v roli Babči. Jak moc měla oproti dabingu z roku 92 pozměněný hlas?
Jinak, Zavřela v závěrečných titulcích taky zmiňovali, takže na Bumlovi nejspíš taky zůstal. Ale horší to asi bude s Andresíkovou, silně pochybuju, že by si na ni u v roce 2003 vzpomněli pro roli lady Čajz.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Gumídci / The Gummi Bears

Příspěvek od Manche »

Manche píše:
Krikri píše:
Manche píše:
Krikri píše:Naštěstí neměla. Hlas Morávkové jsem bezpečně poznal a navíc byla jmenována i v závěrečných titulcích.

Ale nemůžu se zbavit dojmu, že tento nový dabing nebyl vytvořený až teď pro TV Barrandov. Na to jsou všechny původní hlasy málo zestárlé. Spíš bych vytvoření tohoto nového dabingu viděl tak na rok 2003, když dělali pro Novu nový dabing Kačerů a Rychlé roty.
Tak to jsem rád, že jsem se zmýlil... :)
Většina postav tedy měla tedy hlasy zachované, akorát Bumla dneska, pokud se nemýlím, neměl žádnou repliku, takže zda na něm zůstal pan Zavřel, se nejspíš dozvíme zítra.
S tím dabingem s tebou souhlasím, nejspíš bude nějaký starší pro Novu. Už z toho důvodu, že sira Randála daboval pan Zedníček. Že by ho přizvali na jeho starou roli, když stejnou věc neudělali u Šmoulů? :-?
Abych se přiznal, tak já dnešní díl zachytil až od půlky, takže jsem neměl možnost slyšet paní Jirouškovou v roli Babči. Jak moc měla oproti dabingu z roku 92 pozměněný hlas?
Jinak, Zavřela v závěrečných titulcích taky zmiňovali, takže na Bumlovi nejspíš taky zůstal. Ale horší to asi bude s Andresíkovou, silně pochybuju, že by si na ni u v roce 2003 vzpomněli pro roli lady Čajz.
Babčin hlas mi přišel takový, nevím, jak to přesně popsat, ale tak nějak drsnější, ne nějak extra výrazně, ale že je starší tam cítit bylo.
Brůča dnes taky moc textu neměl, takže jak moc měl pozměněný hlas, jsem si taky pořádně nevšiml... :-?
Když už mluvíš o dalších postavách, tak jak to asi bude s Božou a Kryštofem? Oba mi mohli mít své staré dabéry, jestli byli pánové Tesař a Prager zmíněni v titulkách jsem si nevšiml... :oops:
Nového dabéra bude nejspíš mít Arťa, jestli se nepletu, tak pan Jedlička je už delší dobu po smrti... :-?
Naposledy upravil(a) Manche dne 05 úno 2011 21:03, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“